On line monitoring prodaje kasa

Apos4 nakon svakog izdatog računa šalje podatke o prodatim stavkama. Backend aplikacija na ovom web serveru prima i obrađuje ove podatke omogućujući brzo formiranje izveštaja i učitavanje u poslovni softver LITE. Zbog optimizacije prostora, podaci na našem web serveru se brišu sedam dana nakon učitavanja u LITE.

Trenutna prodaja na danasnji dan, odaberite prodavnicu iz tabele za detalje
Total 9 results.
FIRMAIdShopDatumIZNOS
   Ukupno:10,056,703
DEMO0012021-09-262,125,227
DEMO0022021-09-263,579,588
DEMO0032021-09-26578,841
DEMO0042021-09-26138,110
DEMO0052021-09-261,775,161
DEMO0062021-09-26848,822
DEMO0072021-09-26506,049
DEMO0082021-09-26308,400
DEMO0092021-09-26196,505
001002003004005006007008009
DEMO Prodaja po artiklima u toku poslednjeg sata
Total 500 results.
IdShopSifraOpisKolicinaCenaVremeRBR
001200000Set 4 šolje srednje199.4750000000000100:02:22500
001200001Daska za sečenje mala1290.5583333333333400:02:22500
001200000Set 4 šolje srednje1100.4583333333333300:02:22499
001500000Palačinka149.35833333333333400:02:22498
001200000Set 4 šolje srednje279.4750000000000100:02:22497
001000008Blender 1200W1675.691666666666700:02:22496
001300001Nožić #11306.7000000000000500:02:22495
001200000Set 4 šolje srednje1128.2833333333333300:02:22493
001200002Štapni mikser 220W1605.291666666666700:02:22492
001130012Grejač za rernu144.7500000000000100:02:22491
001200001Daska za sečenje mala1321.72500:02:22490
001100000Ram za sliku mali185.6833333333333400:02:22489
001300001Nožić #11235.52500:02:22488
001200001Daska za sečenje mala1275.6583333333333600:02:22487
001500000Palačinka1123.0583333333333200:02:22486
001500000Palačinka165.6166666666666600:02:22484
001500000Palačinka176.9833333333333300:02:22484
001200000Set 4 šolje srednje194.1583333333333300:02:22483
001200000Set 4 šolje srednje196.8333333333333400:02:22482
001200000Set 4 šolje srednje1112.4166666666666700:02:22481
001200000Set 4 šolje srednje299.9666666666666700:02:22480
001120002Ukrasna podloga za miša #5180.4833333333333300:02:22478
001200000Set 4 šolje srednje1222.500:02:22478
001200001Daska za sečenje mala1278.200:02:22477
001200000Set 4 šolje srednje171.1166666666666700:02:22476
001200000Set 4 šolje srednje1116.1083333333333500:02:22475
001200000Set 4 šolje srednje1220.9166666666666900:02:22474
001200000Set 4 šolje srednje1133.9833333333333500:02:22471
001500000Palačinka455.8166666666666700:02:22470
001200000Set 4 šolje srednje192.2166666666666700:02:22468
001130012Grejač za rernu240.10833333333333400:02:22464
001200001Daska za sečenje mala1349.0166666666666500:02:22464
001200000Set 4 šolje srednje1147.4833333333333200:02:22463
001200001Daska za sečenje mala1356.9333333333333400:02:22462
001200001Daska za sečenje mala1243.1583333333333600:02:22461
001130012Grejač za rernu152.4500:02:22459
001100003Podloga za čaše137.6416666666666700:02:22458
001100000Ram za sliku mali1110.9250000000000100:02:22457
001300000Rukavice radničke192.3666666666666700:02:22456
001500000Palačinka1131.1333333333333500:02:22455
001000010Pegla 2200W1986.058333333333400:02:22454
001130012Grejač za rernu180.6333333333333400:02:22454
001200000Set 4 šolje srednje192.2083333333333400:02:22454
001200000Set 4 šolje srednje194.9666666666666700:02:22453
001200000Set 4 šolje srednje1117.7916666666666700:02:22451
001200003Pegla 2500W1232.8083333333333400:02:22450
001100004Krpa za sudove1157.0083333333333300:02:22449
001130002Komplet posuđa #41314.2000000000000500:02:22449
001200002Štapni mikser 220W1519.691666666666700:02:22449
001500000Palačinka256.2583333333333400:02:22448
001200001Daska za sečenje mala1294.9666666666666400:02:22447
001200000Set 4 šolje srednje161.42500:02:22446
001130005Mikser 250W1577.483333333333300:02:22445
001500000Palačinka1104.7083333333333400:02:22444
001130013Kutlača mala1119.9916666666666700:02:22443
001200000Set 4 šolje srednje170.37500:02:22441
001200000Set 4 šolje srednje180.2083333333333400:02:22439
001300000Rukavice radničke1100.1250000000000100:02:22439
001100000Ram za sliku mali1111.62500:02:22438
001130012Grejač za rernu149.7416666666666700:02:22438
001200000Set 4 šolje srednje160.3666666666666700:02:22438
001200000Set 4 šolje srednje182.8416666666666700:02:22436
001300000Rukavice radničke171.8333333333333400:02:22435
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1194.4166666666666900:02:22435
001200000Set 4 šolje srednje1138.500:02:22434
001130012Grejač za rernu170.4333333333333400:02:22433
001200002Štapni mikser 220W1846.458333333333400:02:22433
001200000Set 4 šolje srednje1187.5833333333333400:02:22432
001200000Set 4 šolje srednje274.12500:02:22431
001200002Štapni mikser 220W1352.8166666666666600:02:22430
001500000Palačinka189.2166666666666700:02:22429
001120002Ukrasna podloga za miša #5172.7500:02:22426
001200000Set 4 šolje srednje1183.100:02:22424
001120002Ukrasna podloga za miša #5177.1583333333333500:02:22423
001200000Set 4 šolje srednje1111.2416666666666700:02:22422
001100003Podloga za čaše222.0500:02:22420
001130012Grejač za rernu286.27500:02:22420
001200000Set 4 šolje srednje186.700:02:22419
001130012Grejač za rernu161.7583333333333300:02:22418
001500000Palačinka1136.0083333333333500:02:22417
001500000Palačinka175.6083333333333300:02:22417
001130012Grejač za rernu135.2916666666666700:02:22416
001130012Grejač za rernu138.5916666666666700:02:22416
001200000Set 4 šolje srednje17100:02:22415
001100004Krpa za sudove147.1666666666666700:02:22414
001200000Set 4 šolje srednje1126.4583333333333400:02:22413
001000008Blender 1200W11637.700:02:22412
001130012Grejač za rernu131.35833333333333800:02:22412
001500000Palačinka174.3500000000000100:02:22411
001130012Grejač za rernu158.12500:02:22410
001200000Set 4 šolje srednje196.0916666666666700:02:22410
001500000Palačinka277.2833333333333300:02:22408
001130012Grejač za rernu249.40000000000000600:02:22407
001000014Pekara za hleb MINI12020.4500:02:22407
001200000Set 4 šolje srednje189.0333333333333500:02:22407
001200000Set 4 šolje srednje1128.841666666666700:02:22406
001500000Palačinka2133.800:02:22405
001200001Daska za sečenje mala1294.2750000000000300:02:22404
001300000Rukavice radničke156.30000000000000400:02:22404
001200000Set 4 šolje srednje1148.1666666666666900:02:22402
001200000Set 4 šolje srednje1179.2500:02:22401
001130012Grejač za rernu1101.7583333333333400:02:22499
001200000Set 4 šolje srednje1125.1583333333333300:02:22499
001120002Ukrasna podloga za miša #51178.9666666666666700:02:22498
001200000Set 4 šolje srednje1187.7000000000000200:02:22497
001200000Set 4 šolje srednje1159.3833333333333300:02:22496
001000010Pegla 2200W1932.700:02:22495
001200000Set 4 šolje srednje1166.92500:02:22493
001200000Set 4 šolje srednje1138.8083333333333400:02:22492
001130007Tacna #11154.0833333333333400:02:22491
001130013Kutlača mala1370.5916666666666400:02:22490
001200002Štapni mikser 220W1877.016666666666800:02:22490
001400002Silikonska podloga za miša #11325.12500:02:22489
001300000Rukavice radničke2103.6666666666666700:02:22488
001200000Set 4 šolje srednje1101.3416666666666700:02:22487
001400004Tepsiaj #61227.0833333333333400:02:22486
001130009Tacna #61160.5500:02:22485
001130007Tacna #11173.27500:02:22484
001200000Set 4 šolje srednje2142.0583333333333400:02:22484
001120002Ukrasna podloga za miša #51211.9833333333333500:02:22483
001200004Nožić #21323.466666666666700:02:22482
001100003Podloga za čaše130.3500:02:22482
001100003Podloga za čaše242.60833333333333400:02:22481
001300000Rukavice radničke1164.2166666666666700:02:22480
001130009Tacna #61173.4916666666666700:02:22479
001130012Grejač za rernu148.5000000000000100:02:22478
001130012Grejač za rernu154.2583333333333300:02:22477
001130010Tepsija #41228.3916666666666800:02:22476
001400007Kuhinjska vaga digitalna1931.100:02:22475
001200000Set 4 šolje srednje1360.6416666666666500:02:22474
001300000Rukavice radničke2181.600:02:22473
001200000Set 4 šolje srednje1201.6500:02:22473
001200000Set 4 šolje srednje1217.8583333333333500:02:22472
001000006Mikser 300W1884.433333333333300:02:22471
001400004Tepsiaj #61252.266666666666700:02:22470
001130012Grejač za rernu167.6083333333333300:02:22469
001200000Set 4 šolje srednje1148.0416666666666900:02:22468
001130012Grejač za rernu1149.1083333333333500:02:22467
001200000Set 4 šolje srednje288.3833333333333400:02:22467
001130012Grejač za rernu192.1166666666666700:02:22466
001300000Rukavice radničke1136.17500:02:22466
001400000Gumica za brisanje158.39166666666666600:02:22465
001200000Set 4 šolje srednje1191.1583333333333300:02:22464
001130009Tacna #61204.07500:02:22463
001200000Set 4 šolje srednje2338.5583333333333400:02:22462
001130012Grejač za rernu248.6833333333333400:02:22461
001200000Set 4 šolje srednje1107.8583333333333500:02:22460
001130009Tacna #61257.9583333333333700:02:22459
001130000Daska za sečenje velika1572.558333333333400:02:22458
001200000Set 4 šolje srednje264.1000000000000100:02:22458
001000010Pegla 2200W1965.833333333333400:02:22457
001130012Grejač za rernu137.3416666666666700:02:22457
001200000Set 4 šolje srednje1175.5166666666666800:02:22457
001200000Set 4 šolje srednje1141.0500:02:22456
001200000Set 4 šolje srednje115200:02:22455
001130002Komplet posuđa #41670.241666666666700:02:22454
001200000Set 4 šolje srednje1193.6166666666666700:02:22453
001130012Grejač za rernu174.600:02:22453
001130013Kutlača mala1174.0916666666666700:02:22452
001200000Set 4 šolje srednje1174.5583333333333400:02:22451
001000012Toster Happy1931.27500:02:22450
001300000Rukavice radničke199.3333333333333400:02:22449
001130010Tepsija #41190.9833333333333500:02:22449
001200000Set 4 šolje srednje1228.12500:02:22447
001200002Štapni mikser 220W1481.6500000000000300:02:22446
001200000Set 4 šolje srednje2182.4833333333333200:02:22445
001000010Pegla 2200W11171.341666666666700:02:22444
001100003Podloga za čaše235.2500:02:22443
001130007Tacna #11223.6500:02:22443
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1301.391666666666700:02:22443
001200000Set 4 šolje srednje1151.341666666666700:02:22442
001130012Grejač za rernu2149.0083333333333500:02:22442
001130012Grejač za rernu184.2416666666666700:02:22441
001130009Tacna #6296.42500:02:22439
001130012Grejač za rernu2111.0416666666666700:02:22438
001130013Kutlača mala1236.191666666666700:02:22438
001130010Tepsija #41137.0666666666666600:02:22438
001130009Tacna #61162.6000000000000200:02:22438
001200002Štapni mikser 220W1386.6583333333333600:02:22438
001200000Set 4 šolje srednje1118.7833333333333300:02:22437
001130012Grejač za rernu174.9416666666666800:02:22436
001130009Tacna #61131.7833333333333300:02:22435
001130004Mikser 280W1554.858333333333300:02:22435
001100003Podloga za čaše125.800:02:22434
001200001Daska za sečenje mala1389.3583333333333500:02:22434
001130012Grejač za rernu240.42500:02:22433
001200000Set 4 šolje srednje285.5333333333333300:02:22433
001200000Set 4 šolje srednje1163.9833333333333500:02:22432
001130012Grejač za rernu199.5916666666666700:02:22432
001130012Grejač za rernu191.12500:02:22431
001200001Daska za sečenje mala1265.7833333333333600:02:22431
001200000Set 4 šolje srednje295.7333333333333300:02:22430
001130012Grejač za rernu162.71666666666667600:02:22430
001200000Set 4 šolje srednje1107.2333333333333500:02:22429
001200000Set 4 šolje srednje1205.8166666666666600:02:22428
001120002Ukrasna podloga za miša #51115.3999999999999900:02:22428
001300000Rukavice radničke172.8833333333333300:02:22427
001130011Ukrasna podloga za miša #31234.0583333333333400:02:22427
001130009Tacna #61169.2833333333333300:02:22425
001120001Vatrostalna posuda mala #21471.766666666666700:02:22424
001200002Štapni mikser 220W1497.5416666666666300:02:22423
001200000Set 4 šolje srednje1130.3916666666666800:02:22422
001100003Podloga za čaše128.90000000000000200:02:22422
001200000Set 4 šolje srednje2130.4583333333333400:02:22421
001100004Krpa za sudove1206.6416666666666800:02:22421
001200002Štapni mikser 220W1489.133333333333400:02:22420
001130009Tacna #61176.9500000000000200:02:22419
001200000Set 4 šolje srednje2115.02500:02:22419
001130011Ukrasna podloga za miša #3116700:02:22419
001000013DVD Home theater Sony 43411953.4500:02:22419
001130012Grejač za rernu185.1500:02:22418
001200000Set 4 šolje srednje3119.5500000000000100:02:22417
001130010Tepsija #41287.4333333333333400:02:22417
001130009Tacna #62136.87500:02:22417
001130012Grejač za rernu276.4916666666666700:02:22417
001130012Grejač za rernu1107.6666666666666600:02:22416
001130012Grejač za rernu179.8500:02:22414
001300000Rukavice radničke1158.8833333333333300:02:22413
001130012Grejač za rernu145.80000000000000400:02:22413
001100005Silikonska podloga za miša #31217.6583333333333300:02:22412
001130009Tacna #61127.8000000000000100:02:22411
001130009Tacna #61328.458333333333300:02:22410
001130012Grejač za rernu197.1166666666666700:02:22409
001200000Set 4 šolje srednje4165.7583333333333300:02:22409
001300000Rukavice radničke258.300:02:22408
001200000Set 4 šolje srednje1144.9166666666666900:02:22500
001300001Nožić #11360.183333333333400:02:22500
001130012Grejač za rernu1145.900:02:22500
001200000Set 4 šolje srednje1138.216666666666700:02:22499
001200000Set 4 šolje srednje2101.3500000000000100:02:22498
001300000Rukavice radničke1217.7833333333333300:02:22497
001100008Podloga za miša190.6000000000000100:02:22496
001100003Podloga za čaše132.4916666666666700:02:22495
001200000Set 4 šolje srednje1125.2083333333333400:02:22494
001200000Set 4 šolje srednje172.2416666666666700:02:22493
001130009Tacna #61178.2583333333333300:02:22492
001130012Grejač za rernu289.4333333333333400:02:22491
001130009Tacna #61206.7166666666666700:02:22491
001200002Štapni mikser 220W1546.441666666666700:02:22490
001200002Štapni mikser 220W-3448.5000000000000600:02:22489
001200002Štapni mikser 220W363200:02:22488
001300000Rukavice radničke187.2666666666666700:02:22487
001200000Set 4 šolje srednje1121.3583333333333300:02:22486
001130007Tacna #12138.100:02:22485
001130012Grejač za rernu257.6916666666666700:02:22484
001200002Štapni mikser 220W1724.9500:02:22484
001300000Rukavice radničke1181.1583333333333300:02:22483
001130010Tepsija #41254.0166666666666800:02:22482
001300000Rukavice radničke1106.8333333333333300:02:22481
001200000Set 4 šolje srednje1157.7250000000000200:02:22480
001130013Kutlača mala1636.32500:02:22479
001200001Daska za sečenje mala1382.008333333333400:02:22479
001130012Grejač za rernu168.62500:02:22478
001300000Rukavice radničke2128.816666666666700:02:22477
001100003Podloga za čaše155.7166666666666700:02:22476
001130012Grejač za rernu175.3166666666666600:02:22475
001400004Tepsiaj #62400.0166666666666500:02:22475
001130009Tacna #61280.541666666666700:02:22474
001130010Tepsija #41157.591666666666700:02:22473
001130012Grejač za rernu136.82500:02:22472
001130012Grejač za rernu1104.9583333333333400:02:22471
001200000Set 4 šolje srednje1234.0416666666666900:02:22470
001200001Daska za sečenje mala1385.041666666666700:02:22469
001300000Rukavice radničke1175.1666666666666600:02:22468
001130012Grejač za rernu149.97500:02:22466
001200000Set 4 šolje srednje2139.6416666666666800:02:22466
001000003Tiganj keramički za palačinke1699.166666666666700:02:22465
001200000Set 4 šolje srednje179.6083333333333300:02:22463
001130012Grejač za rernu164.5416666666666700:02:22463
001120001Vatrostalna posuda mala #21322.0500:02:22462
001300001Nožić #12238.8333333333333700:02:22461
001300001Nožić #11395.2333333333333500:02:22460
001300000Rukavice radničke1277.133333333333300:02:22459
001130013Kutlača mala1204.7333333333333500:02:22458
001400005Keramička posuda mala1475.358333333333300:02:22458
001300000Rukavice radničke1107.0500000000000100:02:22457
001130012Grejač za rernu261.91666666666666400:02:22456
001000010Pegla 2200W11045.666666666666700:02:22455
001200000Set 4 šolje srednje296.57500:02:22454
001130009Tacna #61327.4833333333333500:02:22453
001200000Set 4 šolje srednje1123.27500:02:22452
001300000Rukavice radničke1236.8250000000000200:02:22451
001200000Set 4 šolje srednje1153.3083333333333400:02:22450
001120002Ukrasna podloga za miša #51342.52500:02:22449
001130012Grejač za rernu282.0083333333333400:02:22448
001200000Set 4 šolje srednje1151.77500:02:22447
001130012Grejač za rernu1100.1500:02:22446
001200001Daska za sečenje mala1389.3500:02:22446
001200000Set 4 šolje srednje1144.6833333333333400:02:22445
001130012Grejač za rernu256.57500:02:22445
001200002Štapni mikser 220W1639.408333333333300:02:22444
001200000Set 4 šolje srednje179.9583333333333400:02:22443
001200000Set 4 šolje srednje1108.67500:02:22442
001130012Grejač za rernu185.7666666666666700:02:22441
001110000Kocke za potpalu195.47500:02:22440
001130007Tacna #11249.5916666666666700:02:22439
001300000Rukavice radničke112500:02:22438
001300000Rukavice radničke1193.5416666666666900:02:22437
001300001Nožić #11346.4583333333333700:02:22437
001120001Vatrostalna posuda mala #21646.758333333333300:02:22436
001200000Set 4 šolje srednje2242.7500000000000300:02:22435
001200000Set 4 šolje srednje1103.6666666666666700:02:22434
001130009Tacna #61142.47500:02:22434
001200000Set 4 šolje srednje1169.3916666666666800:02:22433
001130009Tacna #61114.12500:02:22433
001130009Tacna #61285.7083333333333700:02:22432
001130012Grejač za rernu291.8916666666666700:02:22431
001100004Krpa za sudove1146.6833333333333400:02:22430
001200000Set 4 šolje srednje194.3166666666666800:02:22429
001130012Grejač za rernu157.8583333333333400:02:22428
001200000Set 4 šolje srednje1153.4166666666666600:02:22427
001130012Grejač za rernu270.5916666666666700:02:22427
001000006Mikser 300W1831.341666666666700:02:22426
001120002Ukrasna podloga za miša #5190.7250000000000100:02:22425
001200000Set 4 šolje srednje2155.4916666666666700:02:22424
001100003Podloga za čaše115.28333333333333300:02:22424
001200000Set 4 šolje srednje1146.8833333333333300:02:22423
001130011Ukrasna podloga za miša #31110.2583333333333400:02:22423
001300000Rukavice radničke2141.6583333333333600:02:22422
001130012Grejač za rernu192.7916666666666700:02:22421
001200000Set 4 šolje srednje1123.2583333333333400:02:22420
001200001Daska za sečenje mala1360.800:02:22419
001130009Tacna #61187.3666666666666700:02:22418
001200001Daska za sečenje mala1323.600:02:22417
001200000Set 4 šolje srednje1253.5083333333333300:02:22415
001130009Tacna #61237.17500:02:22414
001130013Kutlača mala1249.5499999999999800:02:22412
001400004Tepsiaj #62352.7333333333333500:02:22412
001300000Rukavice radničke2152.77500:02:22411
001000014Pekara za hleb MINI11733.858333333333600:02:22410
001200002Štapni mikser 220W1461.041666666666700:02:22409
001300000Rukavice radničke1105.3333333333333400:02:22408
001200000Set 4 šolje srednje1154.7583333333333500:02:22490
001200000Set 4 šolje srednje1148.600:02:22489
001200000Set 4 šolje srednje179.5083333333333400:02:22487
001300003Komplet posuđa #12401.508333333333300:02:22486
001130009Tacna #61203.691666666666700:02:22485
001200001Daska za sečenje mala1546.041666666666700:02:22484
001130012Grejač za rernu165.02500:02:22484
001300000Rukavice radničke1170.9666666666666700:02:22483
001200000Set 4 šolje srednje197.6083333333333300:02:22482
001300000Rukavice radničke1158.2250000000000200:02:22481
001300001Nožić #11362.5666666666666600:02:22480
001100003Podloga za čaše130.22500000000000500:02:22479
001130012Grejač za rernu1141.2583333333333300:02:22478
001400003Ukrasna podloga za miša #21192.6500:02:22477
001200000Set 4 šolje srednje1138.87500:02:22476
001130012Grejač za rernu171.07500:02:22475
001100003Podloga za čaše138.39166666666666600:02:22474
001130012Grejač za rernu173.600:02:22473
001000014Pekara za hleb MINI11968.291666666666500:02:22473
001130012Grejač za rernu180.7666666666666700:02:22472
001000006Mikser 300W11770.166666666666500:02:22471
001200000Set 4 šolje srednje1158.3416666666666700:02:22470
001000006Mikser 300W1627.733333333333300:02:22469
001130013Kutlača mala1155.5416666666666900:02:22468
001200000Set 4 šolje srednje1153.5416666666666900:02:22467
001200000Set 4 šolje srednje285.2333333333333300:02:22466
001300001Nožić #11332.7000000000000500:02:22465
001130009Tacna #61135.5333333333333300:02:22465
001120002Ukrasna podloga za miša #51124.6750000000000100:02:22464
001200002Štapni mikser 220W2523.091666666666700:02:22463
001130011Ukrasna podloga za miša #31255.4333333333333400:02:22463
001130005Mikser 250W1355.633333333333300:02:22463
001130013Kutlača mala1433.97500:02:22463
001200001Daska za sečenje mala1305.5000000000000600:02:22462
001110003Džezva 3 dl1175.7916666666666600:02:22461
001300000Rukavice radničke17400:02:22460
001130012Grejač za rernu152.9500:02:22460
001120001Vatrostalna posuda mala #21745.958333333333400:02:22459
001130009Tacna #61342.67500:02:22458
001200000Set 4 šolje srednje295.1833333333333400:02:22457
001130012Grejač za rernu271.3916666666666700:02:22456
001200000Set 4 šolje srednje1112.87500:02:22455
001200000Set 4 šolje srednje1162.6666666666666600:02:22454
001200000Set 4 šolje srednje1169.3416666666666700:02:22453
001000008Blender 1200W11583.633333333333200:02:22452
001130012Grejač za rernu151.0583333333333400:02:22451
001130010Tepsija #41220.07500:02:22450
001130007Tacna #11243.4583333333333100:02:22449
001200000Set 4 šolje srednje1103.07500:02:22449
001120002Ukrasna podloga za miša #5185.7083333333333300:02:22448
001100004Krpa za sudove197.4833333333333300:02:22447
001000007Pegla 2400W11258.27500:02:22447
001200000Set 4 šolje srednje2177.7500000000000300:02:22446
001130012Grejač za rernu1117.1583333333333500:02:22445
001200000Set 4 šolje srednje289.0500:02:22445
001130009Tacna #61151.02500:02:22444
001000015Usisivač LG Twister12142.85833333333300:02:22443
001130012Grejač za rernu1121.4833333333333300:02:22442
001200000Set 4 šolje srednje1262.783333333333300:02:22441
001120002Ukrasna podloga za miša #51190.9833333333333500:02:22440
001130012Grejač za rernu1150.1583333333333300:02:22439
001130012Grejač za rernu168.5833333333333300:02:22438
001200000Set 4 šolje srednje1240.900:02:22437
001130013Kutlača mala1151.7666666666666800:02:22436
001200002Štapni mikser 220W1559.908333333333300:02:22436
001300001Nožić #12287.633333333333400:02:22435
001200000Set 4 šolje srednje1251.9916666666666700:02:22434
001130009Tacna #61160.400:02:22433
001200000Set 4 šolje srednje193.9833333333333300:02:22432
001120002Ukrasna podloga za miša #51147.37500:02:22431
001400004Tepsiaj #62328.200:02:22430
001130012Grejač za rernu142.12500:02:22429
001300001Nožić #11154.0583333333333400:02:22428
001400000Gumica za brisanje175.4666666666666700:02:22427
001100003Podloga za čaše120.2166666666666700:02:22426
001400007Kuhinjska vaga digitalna1704.800000000000100:02:22425
001200000Set 4 šolje srednje2271.366666666666700:02:22424
001130012Grejač za rernu197.3166666666666800:02:22424
001300000Rukavice radničke195.2166666666666700:02:22423
001130012Grejač za rernu1115.4416666666666800:02:22422
001130012Grejač za rernu1129.400:02:22421
001130012Grejač za rernu179.5916666666666700:02:22420
001130012Grejač za rernu1116.2250000000000100:02:22419
001100004Krpa za sudove1105.0666666666666600:02:22419
001130012Grejač za rernu1109.4916666666666600:02:22418
001130007Tacna #11455.7000000000000500:02:22417
001200000Set 4 šolje srednje1139.7416666666666700:02:22415
001300000Rukavice radničke1242.77500:02:22414
001200000Set 4 šolje srednje1220.6499999999999800:02:22414
001130010Tepsija #41157.8416666666666700:02:22413
001130013Kutlača mala1331.766666666666700:02:22412
001100003Podloga za čaše230.15000000000000200:02:22412
001200002Štapni mikser 220W1863.700:02:22412
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1487.233333333333300:02:22411
001200000Set 4 šolje srednje1182.4166666666666900:02:22410
001130012Grejač za rernu281.6750000000000100:02:22408
001300000Rukavice radničke194.1333333333333300:02:22449
001200000Set 4 šolje srednje185.700:02:22448
001130012Grejač za rernu135.0333333333333300:02:22447
001130009Tacna #61251.4833333333333200:02:22447
001200000Set 4 šolje srednje2152.4083333333333300:02:22446
001130012Grejač za rernu1127.0500000000000100:02:22445
001130009Tacna #61392.841666666666700:02:22444
001130012Grejač za rernu161.08333333333333600:02:22443
001300003Komplet posuđa #11872.97500:02:22443
001200000Set 4 šolje srednje194.0916666666666700:02:22442
001200000Set 4 šolje srednje2170.7000000000000200:02:22441
001200000Set 4 šolje srednje174.9083333333333300:02:22440
001130012Grejač za rernu164.6416666666666700:02:22439
001100000Ram za sliku mali142.0583333333333400:02:22439
001100004Krpa za sudove1250.92500:02:22439
001130011Ukrasna podloga za miša #31135.0333333333333300:02:22439
001200000Set 4 šolje srednje1126.7833333333333300:02:22438
001130012Grejač za rernu291.3833333333333400:02:22436
001200000Set 4 šolje srednje1119.6666666666666700:02:22435
001200000Set 4 šolje srednje1215.2166666666666700:02:22434
001000008Blender 1200W1960.67500:02:22434
001130007Tacna #11206.966666666666700:02:22433
001130012Grejač za rernu141.37500:02:22432
001200000Set 4 šolje srednje2154.17500:02:22432
001300000Rukavice radničke1108.6583333333333300:02:22431
001200001Daska za sečenje mala1581.433333333333400:02:22430
001130013Kutlača mala1211.3500000000000200:02:22430
001200000Set 4 šolje srednje193.0833333333333400:02:22429
001200000Set 4 šolje srednje1154.6416666666666800:02:22428
001130012Grejač za rernu171.6083333333333500:02:22427
001200000Set 4 šolje srednje197.0916666666666700:02:22426
001200000Set 4 šolje srednje2132.9083333333333600:02:22425
001130012Grejač za rernu154.22499999999999400:02:22424
001200002Štapni mikser 220W1709.57500:02:22423
001130010Tepsija #41256.3166666666666600:02:22423
001200001Daska za sečenje mala1376.5666666666666600:02:22422
001130012Grejač za rernu193.0833333333333400:02:22421
001200000Set 4 šolje srednje1294.9000000000000300:02:22420
001130012Grejač za rernu184.9166666666666700:02:22419
001130012Grejač za rernu176.0666666666666800:02:22418
001200000Set 4 šolje srednje1163.8333333333333400:02:22417
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1304.9500:02:22416
001200002Štapni mikser 220W1679.591666666666700:02:22415
001100001Levak veliki171.1666666666666700:02:22414
001000014Pekara za hleb MINI11905.116666666666600:02:22414
001130013Kutlača mala1257.366666666666700:02:22413
001130009Tacna #61194.500:02:22413
001130009Tacna #61238.0916666666666700:02:22412
001130012Grejač za rernu171.6083333333333500:02:22411
001200000Set 4 šolje srednje1155.7333333333333500:02:22410
001130012Grejač za rernu158.2833333333333300:02:22409
001200002Štapni mikser 220W1851.591666666666700:02:22408
001200000Set 4 šolje srednje2156.22500:02:22499
001200000Set 4 šolje srednje1140.5333333333333300:02:22498
001130012Grejač za rernu1127.7333333333333300:02:22497
001200000Set 4 šolje srednje2175.2916666666666600:02:22497
001300000Rukavice radničke197.12500:02:22496
001130007Tacna #11159.1666666666666900:02:22495
001200000Set 4 šolje srednje1139.3583333333333200:02:22495
001130002Komplet posuđa #41495.9500:02:22495
001400000Gumica za brisanje160.24166666666667400:02:22494
001130012Grejač za rernu2108.9916666666666600:02:22493
001300000Rukavice radničke287.6250000000000100:02:22492
001130009Tacna #61159.5750000000000200:02:22491
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1351.5500:02:22491
001130012Grejač za rernu1150.9333333333333400:02:22490
001200000Set 4 šolje srednje1128.4666666666666700:02:22489
001130012Grejač za rernu175.82500:02:22489
001120002Ukrasna podloga za miša #51222.9583333333333400:02:22488
001130012Grejač za rernu1203.5083333333333500:02:22488
001300000Rukavice radničke1117.3916666666666800:02:22487
001130012Grejač za rernu168.7500:02:22486
DEMO Prodaja po racunima u toku poslednjeg sata
Total 500 results.
IdShopRBRVREMEIznosId_dok
001200:02:2228.4333333333333341
001300:02:22132.908333333333361
001400:02:22153.200000000000021
001500:02:22997.5251
001500:02:22354.71666666666671
001500:02:2267.550000000000011
001600:02:22162.851
001800:02:2281.241666666666661
001900:02:221431.18333333333341
0011000:02:22147.583333333333341
0011100:02:221027.47500000000011
0011200:02:2299.7751
0011300:02:22208.166666666666691
0011300:02:22126.658333333333351
0011300:02:221191.8251
0011500:02:22112.858333333333351
0011600:02:22102.691666666666681
0011700:02:22269.150000000000031
0011700:02:22381.450000000000051
0011700:02:22333.00833333333341
0011700:02:22142.066666666666661
0011800:02:222261
0011900:02:22985.95833333333351
0011900:02:2275.183333333333341
0012000:02:22124.350000000000011
0012100:02:22974.07500000000021
0012300:02:22956.31
0012400:02:22678.94166666666671
0012500:02:22205.841666666666671
0012600:02:22363.21
0012700:02:22233.583333333333341
0012800:02:22141.983333333333351
0012900:02:22195.833333333333341
0013000:02:222037.58333333333331
0013100:02:22157.651
0013200:02:22114.583333333333341
0013300:02:22105.3751
0013400:02:22380.13333333333341
0013500:02:22417.61666666666671
0013600:02:22111.141666666666681
0013700:02:22726.49166666666671
0013800:02:22110.383333333333341
0013900:02:22137.708333333333341
0014000:02:22987.51666666666671
0014100:02:22141.1251
0014200:02:22166.308333333333341
0014300:02:22211.733333333333351
0014400:02:22130.366666666666671
0014500:02:22203.491666666666671
0014600:02:2263.850000000000011
0014700:02:22238.958333333333341
0014800:02:22182.658333333333331
0014900:02:221083.93333333333341
0014900:02:22283.051
0014900:02:22126.408333333333331
0014900:02:22144.608333333333351
0014900:02:22369.46666666666671
0014900:02:22153.1751
0015000:02:2289.991666666666661
0015200:02:22311.033333333333361
0015300:02:2270.483333333333331
0015400:02:22158.633333333333351
0015500:02:22109.691666666666661
0015600:02:2238.0250000000000061
0015600:02:22152.358333333333351
0015700:02:22120.216666666666671
0015800:02:22107.916666666666671
0015900:02:22207.658333333333331
0016000:02:22174.841666666666671
0016100:02:22125.050000000000011
0016100:02:22141.808333333333341
0016200:02:221706.55833333333341
0016300:02:2291.1751
0016400:02:22854.92500000000011
0016500:02:22134.666666666666661
0016600:02:22188.633333333333351
0016700:02:22168.858333333333351
0016700:02:22222.333333333333341
0016700:02:221042.151
0016700:02:2272.016666666666671
0016700:02:22211.325000000000021
0016700:02:22305.650000000000031
0016800:02:22167.9751
0016900:02:2270.358333333333351
0017000:02:22128.358333333333351
0017100:02:22152.641666666666651
0017200:02:22150.06666666666671
0017300:02:22161.81666666666671
0017400:02:22220.291666666666691
0017400:02:22105.191666666666681
0017500:02:22950.83333333333341
0017600:02:222366.84166666666671
0017700:02:22286.31
0017800:02:22160.751
0017900:02:22192.366666666666671
0018000:02:22148.358333333333351
0018100:02:221636.60000000000011
0018100:02:2283.225000000000011
0018100:02:22264.04166666666671
0018200:02:22123.208333333333331
0018300:02:22197.333333333333341
0018400:02:22165.583333333333341
0018500:02:22214.1251
0018600:02:2297.51
0018700:02:2232.51
0018800:02:22107.866666666666671
0018900:02:22209.383333333333331
0018900:02:22120.399999999999991
0019000:02:22385.9251
0019000:02:22123.266666666666671
0019100:02:22244.250000000000031
0019100:02:22212.658333333333331
0019200:02:22236.266666666666651
0019200:02:22196.825000000000021
0019300:02:22133.308333333333341
0019400:02:2279.308333333333341
0019400:02:22160.1251
0019500:02:2268.508333333333331
0019600:02:22157.258333333333351
0019700:02:2277.850000000000011
0019700:02:2222.7751
0019800:02:22107.750000000000011
0019900:02:22110.783333333333331
00110000:02:22905.52500000000011
00110100:02:22192.6751
00110200:02:22149.016666666666681
00110300:02:2295.908333333333351
00110400:02:22184.308333333333341
00110400:02:22921.78333333333341
00110400:02:22118.2751
00110400:02:22162.083333333333341
00110400:02:2281.691666666666681
00110400:02:22248.8251
00110400:02:2245.366666666666671
00110500:02:22136.233333333333321
00110600:02:22173.683333333333341
00110600:02:22309.551
00110700:02:2251.451
00110900:02:22256.033333333333361
00111000:02:2225.8833333333333331
00111000:02:2246.558333333333331
00111100:02:22-54.2083333333333366
00111200:02:22275.36666666666671
00111300:02:22449.741666666666731
00111400:02:22109.408333333333331
00111500:02:22354.608333333333351
00111500:02:22133.751
00111600:02:22105.066666666666661
00111600:02:22106.91
00111700:02:2280.71
00111700:02:22100.041666666666671
00111800:02:22719.00833333333331
00111800:02:22156.6751
00111900:02:22149.683333333333341
00112000:02:22400.75833333333341
00112000:02:22251.741666666666651
00112000:02:22121.475000000000011
00112000:02:2274.733333333333351
00112000:02:2283.058333333333341
00112000:02:22199.533333333333331
00112000:02:22109.141666666666671
00112100:02:22121.574999999999991
00112200:02:22119.191666666666681
00112300:02:22130.2751
00112400:02:2225.0416666666666681
00112500:02:22116.866666666666671
00112500:02:22185.1251
00112600:02:22108.858333333333331
00112700:02:22342.466666666666641
00112700:02:22171.541666666666661
00112800:02:22173.1751
00112900:02:22309.50833333333341
00113000:02:22145.91
00113100:02:22713.89166666666671
00113200:02:22104.6751
00113300:02:22776.43333333333341
00113400:02:22790.10833333333331
00113400:02:2226.8251
00113400:02:22159.551
00113500:02:22122.158333333333351
00113500:02:22167.541666666666691
00113500:02:2279.666666666666671
00113600:02:2255.750000000000011
00113700:02:22107.658333333333331
00113800:02:22105.651
00113900:02:22147.716666666666671
00114000:02:22116.008333333333341
00114100:02:22300.951
00114200:02:222505.9916666666671
00114200:02:22209.216666666666671
00114300:02:22369.76666666666671
00114400:02:2266.083333333333331
00114500:02:221491.25833333333341
00114600:02:22241.558333333333341
00114700:02:22293.900000000000031
00114800:02:2299.951
00114900:02:22720.38333333333341
00115000:02:22146.11
00115100:02:22728.79166666666661
00115100:02:22102.925000000000011
00115200:02:22147.7751
00115300:02:2296.1751
00115400:02:22167.791666666666661
00115500:02:22215.250000000000031
00115600:02:2230.7249999999999981
00115600:02:2289.983333333333331
00115700:02:22212.151
00115800:02:22142.833333333333341
00115800:02:221471.66666666666651
00115900:02:22391.11666666666671
00116000:02:2259.816666666666671
00116100:02:22139.9251
00116200:02:22304.441666666666661
00116200:02:2287.7251
00116300:02:22192.808333333333341
00116400:02:22103.008333333333341
00116500:02:22211.151
00116600:02:22128.866666666666671
00116700:02:22177.958333333333341
00116800:02:22344.16666666666671
00116900:02:2286.966666666666671
00117000:02:22148.041666666666691
00117100:02:22111.741666666666671
00117200:02:2283.751
00117300:02:221547.93333333333341
00117300:02:22164.433333333333341
00117300:02:22213.391666666666681
00117300:02:2284.475000000000011
00117400:02:22106.791666666666671
00117500:02:22366.650000000000031
00117600:02:22115.125000000000011
00117700:02:22158.833333333333341
00117800:02:22123.158333333333331
00117900:02:22343.51666666666671
00118000:02:22434.66666666666671
00118100:02:2297.51
00118100:02:22137.4751
00118200:02:22239.76666666666671
00118300:02:22283.84166666666671
00118400:02:22207.7751
00118500:02:22118.483333333333351
00118600:02:22646.01666666666681
00118700:02:22133.1751
00118800:02:22123.925000000000011
00118800:02:22302.533333333333361
00118900:02:22422.333333333333371
00118900:02:22157.058333333333341
00119000:02:22187.6751
00119100:02:2247.5250000000000061
00119200:02:22144.600000000000021
00119300:02:22112.0251
00119400:02:22244.2251
00119500:02:22941
00119600:02:22347.11
00119700:02:22258.34166666666671
00119700:02:22200.116666666666671
00119800:02:22932.06666666666671
00140100:02:22171.61
00140100:02:22179.251
00140200:02:22148.166666666666691
00140300:02:22125.141666666666671
00140400:02:22243.433333333333341
00140400:02:22350.575000000000051
00140500:02:22165.683333333333341
00140500:02:22267.61
00140600:02:2289.975000000000011
00140600:02:22128.84166666666671
00140700:02:2245.21
00140700:02:22101.041666666666671
00140700:02:222109.48333333333361
00140700:02:2298.800000000000011
00140800:02:22111.11
00140800:02:22144.216666666666671
00140800:02:22198.658333333333331
00140800:02:221131.45833333333351
00140800:02:22340.733333333333351
00140800:02:22550.28333333333341
00140800:02:22539.43333333333341
00140800:02:22122.150000000000021
00140800:02:221032.35833333333331
00140800:02:221199.55000000000021
00140800:02:22206.058333333333341
00140800:02:2296.833333333333341
00140800:02:22698.92500000000011
00140800:02:2269.758333333333331
00140800:02:22111.475000000000011
00140800:02:22161.541666666666661
00140800:02:221331.17500000000021
00140800:02:22113.551
00140800:02:22442.49166666666671
00140800:02:22179.058333333333341
00140800:02:22164.450000000000021
00140800:02:2298.808333333333341
00140800:02:22286.951
00140800:02:22214.858333333333321
00140800:02:22281.99166666666671
00140800:02:22822.56666666666671
00140800:02:22495.766666666666651
00140800:02:2289.2251
00140800:02:22178.983333333333351
00140800:02:22424.03333333333331
00140800:02:22107.2251
00140800:02:22270.11
00140800:02:22210.116666666666671
00140800:02:22151.058333333333341
00140800:02:224491
00140800:02:22310.74166666666671
00140800:02:2264.983333333333331
00140800:02:22294.483333333333351
00140800:02:2292.91
00140800:02:22164.851
00140800:02:2245.966666666666671
00140800:02:22211.633333333333351
00140800:02:22296.86666666666671
00140800:02:22364.56666666666671
00140800:02:22342.816666666666661
00140800:02:22548.351
00140800:02:22158.466666666666671
00140800:02:22203.451
00140800:02:22374.308333333333341
00140800:02:22344.933333333333341
00140800:02:2275.158333333333331
00140800:02:22226.083333333333341
00140800:02:22360.316666666666661
00140800:02:22118.141666666666681
00140800:02:22242.7751
00140800:02:22851.59166666666671
00140800:02:22163.350000000000021
00140800:02:2287.766666666666671
00140800:02:22105.333333333333341
00140800:02:22116.61
00140800:02:22154.566666666666661
00140900:02:22116.708333333333341
00140900:02:22139.366666666666671
00140900:02:2270.675000000000011
00140900:02:22246.483333333333321
00140900:02:22124.149999999999991
00140900:02:22209.166666666666691
00140900:02:22318.46666666666671
00140900:02:22143.375000000000031
00140900:02:22358.716666666666641
00140900:02:22116.591666666666671
00140900:02:22249.358333333333351
00140900:02:2252.2333333333333341
00140900:02:22120.316666666666661
00140900:02:22304.08333333333331
00140900:02:22158.583333333333341
00140900:02:22461.3751
00140900:02:22152.816666666666661
00140900:02:22123.333333333333341
00140900:02:22141.1251
00140900:02:22140.158333333333331
00140900:02:22173.1251
00140900:02:22247.308333333333341
00140900:02:22387.86666666666671
00140900:02:22134.766666666666681
00140900:02:22140.858333333333351
00140900:02:22390.63333333333331
00140900:02:22130.09166666666671
00140900:02:22136.3751
00140900:02:22205.808333333333341
00140900:02:22239.31666666666671
00140900:02:2290.416666666666671
00140900:02:2279.6751
00140900:02:223127.83333333333351
00140900:02:22214.208333333333341
00140900:02:2253.4166666666666641
00140900:02:22447.91666666666671
00140900:02:2227.7000000000000031
00140900:02:22598.73333333333331
00140900:02:22576.30833333333341
00140900:02:2254.5749999999999961
00140900:02:22112.41
00140900:02:22242.716666666666671
00140900:02:22935.05833333333331
00140900:02:22103.6751
00140900:02:22181.433333333333341
00140900:02:22265.71666666666671
00140900:02:2255.51
00140900:02:2232.091666666666671
00140900:02:22550.0751
00140900:02:2296.458333333333341
00140900:02:22115.733333333333331
00140900:02:221286.41
00140900:02:22170.191666666666661
00140900:02:22155.916666666666661
00140900:02:2250.591666666666671
00140900:02:22133.933333333333341
00140900:02:221065.78333333333351
00140900:02:22127.775000000000021
00140900:02:22227.21
00140900:02:2258.283333333333331
00140900:02:2287.316666666666681
00140900:02:22461.04166666666671
00140900:02:22663.03333333333331
00140900:02:2297.116666666666671
00140900:02:22171.851
00141000:02:22207.750000000000031
00141000:02:22149.733333333333351
00141000:02:22185.591666666666671
00141000:02:22239.475000000000021
00141000:02:22166.41
00141000:02:221019.06666666666681
00141000:02:22118.7751
00141000:02:22723.91666666666671
00141000:02:22109.841666666666671
00141000:02:2293.141666666666671
00141000:02:22176.96666666666671
00141000:02:221672.81666666666681
00141000:02:22256.558333333333341
00141000:02:22234.76666666666671
00141000:02:221431.951
00141000:02:2272.483333333333331
00141000:02:22391.58333333333331
00141000:02:22397.99166666666671
00141000:02:22103.616666666666671
00141000:02:222472.95833333333351
00141000:02:2289.608333333333331
00141000:02:221481.53333333333331
00141000:02:22378.333333333333371
00141000:02:222102.8751
00141000:02:22697.09166666666671
00141000:02:22537.58333333333341
00141000:02:22222.291666666666691
00141000:02:22248.84166666666671
00141000:02:22299.71
00141000:02:22132.841666666666671
00141000:02:2273.558333333333341
00141000:02:22136.458333333333341
00141000:02:22318.051
00141000:02:22145.016666666666681
00141000:02:22120.083333333333331
00141000:02:22869.33333333333341
00141000:02:221150.2751
00141000:02:22101.408333333333331
00141000:02:22235.008333333333331
00141000:02:22118.333333333333341
00141000:02:22300.1751
00141000:02:22111.251
00141000:02:2283.566666666666681
00141000:02:2297.8751
00141000:02:22130.733333333333351
00141000:02:22117.091666666666671
00141000:02:22165.441666666666661
00141000:02:22116.033333333333351
00141000:02:22603.00833333333331
00141000:02:22101.266666666666671
00141000:02:22102.808333333333341
00141000:02:22198.6251
00141000:02:22385.3751
00141000:02:22264.683333333333341
00141000:02:2250.791666666666671
00141000:02:22125.949999999999991
00141000:02:22118.866666666666661
00141000:02:2278.6251
00141000:02:22166.608333333333351
00141000:02:22105.5251
00141000:02:22224.200000000000021
00141000:02:22195.100000000000021
00141000:02:22171.051
00141000:02:22427.89166666666671
00141000:02:22117.408333333333331
00141000:02:22302.351
00141000:02:22887.15833333333331
00141000:02:22174.066666666666661
00141000:02:22155.733333333333351
00141000:02:22182.416666666666691
00141000:02:221733.85833333333361
00141000:02:22328.45833333333331
00141000:02:22199.608333333333351
00141000:02:22117.583333333333331
00141100:02:22382.900000000000031
00141100:02:22130.333333333333341
00141100:02:22166.141666666666681
00141100:02:2269.716666666666671
00141100:02:22150.751
00141100:02:22220.058333333333341
00141100:02:22534.38333333333331
00141100:02:2273.466666666666671
00141100:02:22141.583333333333341
00141100:02:22153.116666666666671
00141100:02:22120.258333333333341
00141100:02:22101.733333333333331
00141100:02:22145.575000000000021
00141100:02:22520.38333333333341
00141100:02:22811
00141100:02:2297.341666666666671
00141100:02:22216.691666666666661
00141100:02:22233.566666666666661
00141100:02:22331.61
00141100:02:22341.058333333333341
00141100:02:22248.133333333333331
00141100:02:22119.866666666666671
00141100:02:22130.233333333333351
00141100:02:22301.551
00141100:02:22310.18333333333341
00141100:02:22138.433333333333341
00141100:02:22269.81
00141100:02:2276.558333333333341
00141100:02:2298.316666666666681