On line monitoring prodaje kasa

Apos4 nakon svakog izdatog računa šalje podatke o prodatim stavkama. Backend aplikacija na ovom web serveru prima i obrađuje ove podatke omogućujući brzo formiranje izveštaja i učitavanje u poslovni softver LITE. Zbog optimizacije prostora, podaci na našem web serveru se brišu sedam dana nakon učitavanja u LITE.

Trenutna prodaja na danasnji dan, odaberite prodavnicu iz tabele za detalje
Total 9 results.
FIRMAIdShopDatumIZNOS
   Ukupno:10,056,703
DEMO0012021-05-192,125,227
DEMO0022021-05-193,579,588
DEMO0032021-05-19578,841
DEMO0042021-05-19138,110
DEMO0052021-05-191,775,161
DEMO0062021-05-19848,822
DEMO0072021-05-19506,049
DEMO0082021-05-19308,400
DEMO0092021-05-19196,505
001002003004005006007008009
DEMO Prodaja po artiklima u toku poslednjeg sata
Total 500 results.
IdShopSifraOpisKolicinaCenaVremeRBR
001200000Set 4 šolje srednje199.4750000000000102:14:24500
001200001Daska za sečenje mala1290.5583333333333402:14:24500
001200000Set 4 šolje srednje1100.4583333333333302:14:24499
001500000Palačinka149.35833333333333402:14:24498
001200000Set 4 šolje srednje279.4750000000000102:14:24497
001000008Blender 1200W1675.691666666666702:14:24496
001300001Nožić #11306.7000000000000502:14:24495
001200000Set 4 šolje srednje1128.2833333333333302:14:24493
001200002Štapni mikser 220W1605.291666666666702:14:24492
001130012Grejač za rernu144.7500000000000102:14:24491
001200001Daska za sečenje mala1321.72502:14:24490
001100000Ram za sliku mali185.6833333333333402:14:24489
001300001Nožić #11235.52502:14:24488
001200001Daska za sečenje mala1275.6583333333333602:14:24487
001500000Palačinka1123.0583333333333202:14:24486
001500000Palačinka165.6166666666666602:14:24484
001500000Palačinka176.9833333333333302:14:24484
001200000Set 4 šolje srednje194.1583333333333302:14:24483
001200000Set 4 šolje srednje196.8333333333333402:14:24482
001200000Set 4 šolje srednje1112.4166666666666702:14:24481
001200000Set 4 šolje srednje299.9666666666666702:14:24480
001120002Ukrasna podloga za miša #5180.4833333333333302:14:24478
001200000Set 4 šolje srednje1222.502:14:24478
001200001Daska za sečenje mala1278.202:14:24477
001200000Set 4 šolje srednje171.1166666666666702:14:24476
001200000Set 4 šolje srednje1116.1083333333333502:14:24475
001200000Set 4 šolje srednje1220.9166666666666902:14:24474
001200000Set 4 šolje srednje1133.9833333333333502:14:24471
001500000Palačinka455.8166666666666702:14:24470
001200000Set 4 šolje srednje192.2166666666666702:14:24468
001130012Grejač za rernu240.10833333333333402:14:24464
001200001Daska za sečenje mala1349.0166666666666502:14:24464
001200000Set 4 šolje srednje1147.4833333333333202:14:24463
001200001Daska za sečenje mala1356.9333333333333402:14:24462
001200001Daska za sečenje mala1243.1583333333333602:14:24461
001130012Grejač za rernu152.4502:14:24459
001100003Podloga za čaše137.6416666666666702:14:24458
001100000Ram za sliku mali1110.9250000000000102:14:24457
001300000Rukavice radničke192.3666666666666702:14:24456
001500000Palačinka1131.1333333333333502:14:24455
001000010Pegla 2200W1986.058333333333402:14:24454
001130012Grejač za rernu180.6333333333333402:14:24454
001200000Set 4 šolje srednje192.2083333333333402:14:24454
001200000Set 4 šolje srednje194.9666666666666702:14:24453
001200000Set 4 šolje srednje1117.7916666666666702:14:24451
001200003Pegla 2500W1232.8083333333333402:14:24450
001100004Krpa za sudove1157.0083333333333302:14:24449
001130002Komplet posuđa #41314.2000000000000502:14:24449
001200002Štapni mikser 220W1519.691666666666702:14:24449
001500000Palačinka256.2583333333333402:14:24448
001200001Daska za sečenje mala1294.9666666666666402:14:24447
001200000Set 4 šolje srednje161.42502:14:24446
001130005Mikser 250W1577.483333333333302:14:24445
001500000Palačinka1104.7083333333333402:14:24444
001130013Kutlača mala1119.9916666666666702:14:24443
001200000Set 4 šolje srednje170.37502:14:24441
001200000Set 4 šolje srednje180.2083333333333402:14:24439
001300000Rukavice radničke1100.1250000000000102:14:24439
001100000Ram za sliku mali1111.62502:14:24438
001130012Grejač za rernu149.7416666666666702:14:24438
001200000Set 4 šolje srednje160.3666666666666702:14:24438
001200000Set 4 šolje srednje182.8416666666666702:14:24436
001300000Rukavice radničke171.8333333333333402:14:24435
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1194.4166666666666902:14:24435
001200000Set 4 šolje srednje1138.502:14:24434
001130012Grejač za rernu170.4333333333333402:14:24433
001200002Štapni mikser 220W1846.458333333333402:14:24433
001200000Set 4 šolje srednje1187.5833333333333402:14:24432
001200000Set 4 šolje srednje274.12502:14:24431
001200002Štapni mikser 220W1352.8166666666666602:14:24430
001500000Palačinka189.2166666666666702:14:24429
001120002Ukrasna podloga za miša #5172.7502:14:24426
001200000Set 4 šolje srednje1183.102:14:24424
001120002Ukrasna podloga za miša #5177.1583333333333502:14:24423
001200000Set 4 šolje srednje1111.2416666666666702:14:24422
001100003Podloga za čaše222.0502:14:24420
001130012Grejač za rernu286.27502:14:24420
001200000Set 4 šolje srednje186.702:14:24419
001130012Grejač za rernu161.7583333333333302:14:24418
001500000Palačinka1136.0083333333333502:14:24417
001500000Palačinka175.6083333333333302:14:24417
001130012Grejač za rernu135.2916666666666702:14:24416
001130012Grejač za rernu138.5916666666666702:14:24416
001200000Set 4 šolje srednje17102:14:24415
001100004Krpa za sudove147.1666666666666702:14:24414
001200000Set 4 šolje srednje1126.4583333333333402:14:24413
001000008Blender 1200W11637.702:14:24412
001130012Grejač za rernu131.35833333333333802:14:24412
001500000Palačinka174.3500000000000102:14:24411
001130012Grejač za rernu158.12502:14:24410
001200000Set 4 šolje srednje196.0916666666666702:14:24410
001500000Palačinka277.2833333333333302:14:24408
001130012Grejač za rernu249.40000000000000602:14:24407
001000014Pekara za hleb MINI12020.4502:14:24407
001200000Set 4 šolje srednje189.0333333333333502:14:24407
001200000Set 4 šolje srednje1128.841666666666702:14:24406
001500000Palačinka2133.802:14:24405
001200001Daska za sečenje mala1294.2750000000000302:14:24404
001300000Rukavice radničke156.30000000000000402:14:24404
001200000Set 4 šolje srednje1148.1666666666666902:14:24402
001200000Set 4 šolje srednje1179.2502:14:24401
001130012Grejač za rernu1101.7583333333333402:14:24499
001200000Set 4 šolje srednje1125.1583333333333302:14:24499
001120002Ukrasna podloga za miša #51178.9666666666666702:14:24498
001200000Set 4 šolje srednje1187.7000000000000202:14:24497
001200000Set 4 šolje srednje1159.3833333333333302:14:24496
001000010Pegla 2200W1932.702:14:24495
001200000Set 4 šolje srednje1166.92502:14:24493
001200000Set 4 šolje srednje1138.8083333333333402:14:24492
001130007Tacna #11154.0833333333333402:14:24491
001130013Kutlača mala1370.5916666666666402:14:24490
001200002Štapni mikser 220W1877.016666666666802:14:24490
001400002Silikonska podloga za miša #11325.12502:14:24489
001300000Rukavice radničke2103.6666666666666702:14:24488
001200000Set 4 šolje srednje1101.3416666666666702:14:24487
001400004Tepsiaj #61227.0833333333333402:14:24486
001130009Tacna #61160.5502:14:24485
001130007Tacna #11173.27502:14:24484
001200000Set 4 šolje srednje2142.0583333333333402:14:24484
001120002Ukrasna podloga za miša #51211.9833333333333502:14:24483
001200004Nožić #21323.466666666666702:14:24482
001100003Podloga za čaše130.3502:14:24482
001100003Podloga za čaše242.60833333333333402:14:24481
001300000Rukavice radničke1164.2166666666666702:14:24480
001130009Tacna #61173.4916666666666702:14:24479
001130012Grejač za rernu148.5000000000000102:14:24478
001130012Grejač za rernu154.2583333333333302:14:24477
001130010Tepsija #41228.3916666666666802:14:24476
001400007Kuhinjska vaga digitalna1931.102:14:24475
001200000Set 4 šolje srednje1360.6416666666666502:14:24474
001300000Rukavice radničke2181.602:14:24473
001200000Set 4 šolje srednje1201.6502:14:24473
001200000Set 4 šolje srednje1217.8583333333333502:14:24472
001000006Mikser 300W1884.433333333333302:14:24471
001400004Tepsiaj #61252.266666666666702:14:24470
001130012Grejač za rernu167.6083333333333302:14:24469
001200000Set 4 šolje srednje1148.0416666666666902:14:24468
001130012Grejač za rernu1149.1083333333333502:14:24467
001200000Set 4 šolje srednje288.3833333333333402:14:24467
001130012Grejač za rernu192.1166666666666702:14:24466
001300000Rukavice radničke1136.17502:14:24466
001400000Gumica za brisanje158.39166666666666602:14:24465
001200000Set 4 šolje srednje1191.1583333333333302:14:24464
001130009Tacna #61204.07502:14:24463
001200000Set 4 šolje srednje2338.5583333333333402:14:24462
001130012Grejač za rernu248.6833333333333402:14:24461
001200000Set 4 šolje srednje1107.8583333333333502:14:24460
001130009Tacna #61257.9583333333333702:14:24459
001130000Daska za sečenje velika1572.558333333333402:14:24458
001200000Set 4 šolje srednje264.1000000000000102:14:24458
001000010Pegla 2200W1965.833333333333402:14:24457
001130012Grejač za rernu137.3416666666666702:14:24457
001200000Set 4 šolje srednje1175.5166666666666802:14:24457
001200000Set 4 šolje srednje1141.0502:14:24456
001200000Set 4 šolje srednje115202:14:24455
001130002Komplet posuđa #41670.241666666666702:14:24454
001200000Set 4 šolje srednje1193.6166666666666702:14:24453
001130012Grejač za rernu174.602:14:24453
001130013Kutlača mala1174.0916666666666702:14:24452
001200000Set 4 šolje srednje1174.5583333333333402:14:24451
001000012Toster Happy1931.27502:14:24450
001300000Rukavice radničke199.3333333333333402:14:24449
001130010Tepsija #41190.9833333333333502:14:24449
001200000Set 4 šolje srednje1228.12502:14:24447
001200002Štapni mikser 220W1481.6500000000000302:14:24446
001200000Set 4 šolje srednje2182.4833333333333202:14:24445
001000010Pegla 2200W11171.341666666666702:14:24444
001100003Podloga za čaše235.2502:14:24443
001130007Tacna #11223.6502:14:24443
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1301.391666666666702:14:24443
001200000Set 4 šolje srednje1151.341666666666702:14:24442
001130012Grejač za rernu2149.0083333333333502:14:24442
001130012Grejač za rernu184.2416666666666702:14:24441
001130009Tacna #6296.42502:14:24439
001130012Grejač za rernu2111.0416666666666702:14:24438
001130013Kutlača mala1236.191666666666702:14:24438
001130010Tepsija #41137.0666666666666602:14:24438
001130009Tacna #61162.6000000000000202:14:24438
001200002Štapni mikser 220W1386.6583333333333602:14:24438
001200000Set 4 šolje srednje1118.7833333333333302:14:24437
001130012Grejač za rernu174.9416666666666802:14:24436
001130009Tacna #61131.7833333333333302:14:24435
001130004Mikser 280W1554.858333333333302:14:24435
001100003Podloga za čaše125.802:14:24434
001200001Daska za sečenje mala1389.3583333333333502:14:24434
001130012Grejač za rernu240.42502:14:24433
001200000Set 4 šolje srednje285.5333333333333302:14:24433
001200000Set 4 šolje srednje1163.9833333333333502:14:24432
001130012Grejač za rernu199.5916666666666702:14:24432
001130012Grejač za rernu191.12502:14:24431
001200001Daska za sečenje mala1265.7833333333333602:14:24431
001200000Set 4 šolje srednje295.7333333333333302:14:24430
001130012Grejač za rernu162.71666666666667602:14:24430
001200000Set 4 šolje srednje1107.2333333333333502:14:24429
001200000Set 4 šolje srednje1205.8166666666666602:14:24428
001120002Ukrasna podloga za miša #51115.3999999999999902:14:24428
001300000Rukavice radničke172.8833333333333302:14:24427
001130011Ukrasna podloga za miša #31234.0583333333333402:14:24427
001130009Tacna #61169.2833333333333302:14:24425
001120001Vatrostalna posuda mala #21471.766666666666702:14:24424
001200002Štapni mikser 220W1497.5416666666666302:14:24423
001200000Set 4 šolje srednje1130.3916666666666802:14:24422
001100003Podloga za čaše128.90000000000000202:14:24422
001200000Set 4 šolje srednje2130.4583333333333402:14:24421
001100004Krpa za sudove1206.6416666666666802:14:24421
001200002Štapni mikser 220W1489.133333333333402:14:24420
001130009Tacna #61176.9500000000000202:14:24419
001200000Set 4 šolje srednje2115.02502:14:24419
001130011Ukrasna podloga za miša #3116702:14:24419
001000013DVD Home theater Sony 43411953.4502:14:24419
001130012Grejač za rernu185.1502:14:24418
001200000Set 4 šolje srednje3119.5500000000000102:14:24417
001130010Tepsija #41287.4333333333333402:14:24417
001130009Tacna #62136.87502:14:24417
001130012Grejač za rernu276.4916666666666702:14:24417
001130012Grejač za rernu1107.6666666666666602:14:24416
001130012Grejač za rernu179.8502:14:24414
001300000Rukavice radničke1158.8833333333333302:14:24413
001130012Grejač za rernu145.80000000000000402:14:24413
001100005Silikonska podloga za miša #31217.6583333333333302:14:24412
001130009Tacna #61127.8000000000000102:14:24411
001130009Tacna #61328.458333333333302:14:24410
001130012Grejač za rernu197.1166666666666702:14:24409
001200000Set 4 šolje srednje4165.7583333333333302:14:24409
001300000Rukavice radničke258.302:14:24408
001200000Set 4 šolje srednje1144.9166666666666902:14:24500
001300001Nožić #11360.183333333333402:14:24500
001130012Grejač za rernu1145.902:14:24500
001200000Set 4 šolje srednje1138.216666666666702:14:24499
001200000Set 4 šolje srednje2101.3500000000000102:14:24498
001300000Rukavice radničke1217.7833333333333302:14:24497
001100008Podloga za miša190.6000000000000102:14:24496
001100003Podloga za čaše132.4916666666666702:14:24495
001200000Set 4 šolje srednje1125.2083333333333402:14:24494
001200000Set 4 šolje srednje172.2416666666666702:14:24493
001130009Tacna #61178.2583333333333302:14:24492
001130012Grejač za rernu289.4333333333333402:14:24491
001130009Tacna #61206.7166666666666702:14:24491
001200002Štapni mikser 220W1546.441666666666702:14:24490
001200002Štapni mikser 220W-3448.5000000000000602:14:24489
001200002Štapni mikser 220W363202:14:24488
001300000Rukavice radničke187.2666666666666702:14:24487
001200000Set 4 šolje srednje1121.3583333333333302:14:24486
001130007Tacna #12138.102:14:24485
001130012Grejač za rernu257.6916666666666702:14:24484
001200002Štapni mikser 220W1724.9502:14:24484
001300000Rukavice radničke1181.1583333333333302:14:24483
001130010Tepsija #41254.0166666666666802:14:24482
001300000Rukavice radničke1106.8333333333333302:14:24481
001200000Set 4 šolje srednje1157.7250000000000202:14:24480
001130013Kutlača mala1636.32502:14:24479
001200001Daska za sečenje mala1382.008333333333402:14:24479
001130012Grejač za rernu168.62502:14:24478
001300000Rukavice radničke2128.816666666666702:14:24477
001100003Podloga za čaše155.7166666666666702:14:24476
001130012Grejač za rernu175.3166666666666602:14:24475
001400004Tepsiaj #62400.0166666666666502:14:24475
001130009Tacna #61280.541666666666702:14:24474
001130010Tepsija #41157.591666666666702:14:24473
001130012Grejač za rernu136.82502:14:24472
001130012Grejač za rernu1104.9583333333333402:14:24471
001200000Set 4 šolje srednje1234.0416666666666902:14:24470
001200001Daska za sečenje mala1385.041666666666702:14:24469
001300000Rukavice radničke1175.1666666666666602:14:24468
001130012Grejač za rernu149.97502:14:24466
001200000Set 4 šolje srednje2139.6416666666666802:14:24466
001000003Tiganj keramički za palačinke1699.166666666666702:14:24465
001200000Set 4 šolje srednje179.6083333333333302:14:24463
001130012Grejač za rernu164.5416666666666702:14:24463
001120001Vatrostalna posuda mala #21322.0502:14:24462
001300001Nožić #12238.8333333333333702:14:24461
001300001Nožić #11395.2333333333333502:14:24460
001300000Rukavice radničke1277.133333333333302:14:24459
001130013Kutlača mala1204.7333333333333502:14:24458
001400005Keramička posuda mala1475.358333333333302:14:24458
001300000Rukavice radničke1107.0500000000000102:14:24457
001130012Grejač za rernu261.91666666666666402:14:24456
001000010Pegla 2200W11045.666666666666702:14:24455
001200000Set 4 šolje srednje296.57502:14:24454
001130009Tacna #61327.4833333333333502:14:24453
001200000Set 4 šolje srednje1123.27502:14:24452
001300000Rukavice radničke1236.8250000000000202:14:24451
001200000Set 4 šolje srednje1153.3083333333333402:14:24450
001120002Ukrasna podloga za miša #51342.52502:14:24449
001130012Grejač za rernu282.0083333333333402:14:24448
001200000Set 4 šolje srednje1151.77502:14:24447
001130012Grejač za rernu1100.1502:14:24446
001200001Daska za sečenje mala1389.3502:14:24446
001200000Set 4 šolje srednje1144.6833333333333402:14:24445
001130012Grejač za rernu256.57502:14:24445
001200002Štapni mikser 220W1639.408333333333302:14:24444
001200000Set 4 šolje srednje179.9583333333333402:14:24443
001200000Set 4 šolje srednje1108.67502:14:24442
001130012Grejač za rernu185.7666666666666702:14:24441
001110000Kocke za potpalu195.47502:14:24440
001130007Tacna #11249.5916666666666702:14:24439
001300000Rukavice radničke112502:14:24438
001300000Rukavice radničke1193.5416666666666902:14:24437
001300001Nožić #11346.4583333333333702:14:24437
001120001Vatrostalna posuda mala #21646.758333333333302:14:24436
001200000Set 4 šolje srednje2242.7500000000000302:14:24435
001200000Set 4 šolje srednje1103.6666666666666702:14:24434
001130009Tacna #61142.47502:14:24434
001200000Set 4 šolje srednje1169.3916666666666802:14:24433
001130009Tacna #61114.12502:14:24433
001130009Tacna #61285.7083333333333702:14:24432
001130012Grejač za rernu291.8916666666666702:14:24431
001100004Krpa za sudove1146.6833333333333402:14:24430
001200000Set 4 šolje srednje194.3166666666666802:14:24429
001130012Grejač za rernu157.8583333333333402:14:24428
001200000Set 4 šolje srednje1153.4166666666666602:14:24427
001130012Grejač za rernu270.5916666666666702:14:24427
001000006Mikser 300W1831.341666666666702:14:24426
001120002Ukrasna podloga za miša #5190.7250000000000102:14:24425
001200000Set 4 šolje srednje2155.4916666666666702:14:24424
001100003Podloga za čaše115.28333333333333302:14:24424
001200000Set 4 šolje srednje1146.8833333333333302:14:24423
001130011Ukrasna podloga za miša #31110.2583333333333402:14:24423
001300000Rukavice radničke2141.6583333333333602:14:24422
001130012Grejač za rernu192.7916666666666702:14:24421
001200000Set 4 šolje srednje1123.2583333333333402:14:24420
001200001Daska za sečenje mala1360.802:14:24419
001130009Tacna #61187.3666666666666702:14:24418
001200001Daska za sečenje mala1323.602:14:24417
001200000Set 4 šolje srednje1253.5083333333333302:14:24415
001130009Tacna #61237.17502:14:24414
001130013Kutlača mala1249.5499999999999802:14:24412
001400004Tepsiaj #62352.7333333333333502:14:24412
001300000Rukavice radničke2152.77502:14:24411
001000014Pekara za hleb MINI11733.858333333333602:14:24410
001200002Štapni mikser 220W1461.041666666666702:14:24409
001300000Rukavice radničke1105.3333333333333402:14:24408
001200000Set 4 šolje srednje1154.7583333333333502:14:24490
001200000Set 4 šolje srednje1148.602:14:24489
001200000Set 4 šolje srednje179.5083333333333402:14:24487
001300003Komplet posuđa #12401.508333333333302:14:24486
001130009Tacna #61203.691666666666702:14:24485
001200001Daska za sečenje mala1546.041666666666702:14:24484
001130012Grejač za rernu165.02502:14:24484
001300000Rukavice radničke1170.9666666666666702:14:24483
001200000Set 4 šolje srednje197.6083333333333302:14:24482
001300000Rukavice radničke1158.2250000000000202:14:24481
001300001Nožić #11362.5666666666666602:14:24480
001100003Podloga za čaše130.22500000000000502:14:24479
001130012Grejač za rernu1141.2583333333333302:14:24478
001400003Ukrasna podloga za miša #21192.6502:14:24477
001200000Set 4 šolje srednje1138.87502:14:24476
001130012Grejač za rernu171.07502:14:24475
001100003Podloga za čaše138.39166666666666602:14:24474
001130012Grejač za rernu173.602:14:24473
001000014Pekara za hleb MINI11968.291666666666502:14:24473
001130012Grejač za rernu180.7666666666666702:14:24472
001000006Mikser 300W11770.166666666666502:14:24471
001200000Set 4 šolje srednje1158.3416666666666702:14:24470
001000006Mikser 300W1627.733333333333302:14:24469
001130013Kutlača mala1155.5416666666666902:14:24468
001200000Set 4 šolje srednje1153.5416666666666902:14:24467
001200000Set 4 šolje srednje285.2333333333333302:14:24466
001300001Nožić #11332.7000000000000502:14:24465
001130009Tacna #61135.5333333333333302:14:24465
001120002Ukrasna podloga za miša #51124.6750000000000102:14:24464
001200002Štapni mikser 220W2523.091666666666702:14:24463
001130011Ukrasna podloga za miša #31255.4333333333333402:14:24463
001130005Mikser 250W1355.633333333333302:14:24463
001130013Kutlača mala1433.97502:14:24463
001200001Daska za sečenje mala1305.5000000000000602:14:24462
001110003Džezva 3 dl1175.7916666666666602:14:24461
001300000Rukavice radničke17402:14:24460
001130012Grejač za rernu152.9502:14:24460
001120001Vatrostalna posuda mala #21745.958333333333402:14:24459
001130009Tacna #61342.67502:14:24458
001200000Set 4 šolje srednje295.1833333333333402:14:24457
001130012Grejač za rernu271.3916666666666702:14:24456
001200000Set 4 šolje srednje1112.87502:14:24455
001200000Set 4 šolje srednje1162.6666666666666602:14:24454
001200000Set 4 šolje srednje1169.3416666666666702:14:24453
001000008Blender 1200W11583.633333333333202:14:24452
001130012Grejač za rernu151.0583333333333402:14:24451
001130010Tepsija #41220.07502:14:24450
001130007Tacna #11243.4583333333333102:14:24449
001200000Set 4 šolje srednje1103.07502:14:24449
001120002Ukrasna podloga za miša #5185.7083333333333302:14:24448
001100004Krpa za sudove197.4833333333333302:14:24447
001000007Pegla 2400W11258.27502:14:24447
001200000Set 4 šolje srednje2177.7500000000000302:14:24446
001130012Grejač za rernu1117.1583333333333502:14:24445
001200000Set 4 šolje srednje289.0502:14:24445
001130009Tacna #61151.02502:14:24444
001000015Usisivač LG Twister12142.85833333333302:14:24443
001130012Grejač za rernu1121.4833333333333302:14:24442
001200000Set 4 šolje srednje1262.783333333333302:14:24441
001120002Ukrasna podloga za miša #51190.9833333333333502:14:24440
001130012Grejač za rernu1150.1583333333333302:14:24439
001130012Grejač za rernu168.5833333333333302:14:24438
001200000Set 4 šolje srednje1240.902:14:24437
001130013Kutlača mala1151.7666666666666802:14:24436
001200002Štapni mikser 220W1559.908333333333302:14:24436
001300001Nožić #12287.633333333333402:14:24435
001200000Set 4 šolje srednje1251.9916666666666702:14:24434
001130009Tacna #61160.402:14:24433
001200000Set 4 šolje srednje193.9833333333333302:14:24432
001120002Ukrasna podloga za miša #51147.37502:14:24431
001400004Tepsiaj #62328.202:14:24430
001130012Grejač za rernu142.12502:14:24429
001300001Nožić #11154.0583333333333402:14:24428
001400000Gumica za brisanje175.4666666666666702:14:24427
001100003Podloga za čaše120.2166666666666702:14:24426
001400007Kuhinjska vaga digitalna1704.800000000000102:14:24425
001200000Set 4 šolje srednje2271.366666666666702:14:24424
001130012Grejač za rernu197.3166666666666802:14:24424
001300000Rukavice radničke195.2166666666666702:14:24423
001130012Grejač za rernu1115.4416666666666802:14:24422
001130012Grejač za rernu1129.402:14:24421
001130012Grejač za rernu179.5916666666666702:14:24420
001130012Grejač za rernu1116.2250000000000102:14:24419
001100004Krpa za sudove1105.0666666666666602:14:24419
001130012Grejač za rernu1109.4916666666666602:14:24418
001130007Tacna #11455.7000000000000502:14:24417
001200000Set 4 šolje srednje1139.7416666666666702:14:24415
001300000Rukavice radničke1242.77502:14:24414
001200000Set 4 šolje srednje1220.6499999999999802:14:24414
001130010Tepsija #41157.8416666666666702:14:24413
001130013Kutlača mala1331.766666666666702:14:24412
001100003Podloga za čaše230.15000000000000202:14:24412
001200002Štapni mikser 220W1863.702:14:24412
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1487.233333333333302:14:24411
001200000Set 4 šolje srednje1182.4166666666666902:14:24410
001130012Grejač za rernu281.6750000000000102:14:24408
001300000Rukavice radničke194.1333333333333302:14:24449
001200000Set 4 šolje srednje185.702:14:24448
001130012Grejač za rernu135.0333333333333302:14:24447
001130009Tacna #61251.4833333333333202:14:24447
001200000Set 4 šolje srednje2152.4083333333333302:14:24446
001130012Grejač za rernu1127.0500000000000102:14:24445
001130009Tacna #61392.841666666666702:14:24444
001130012Grejač za rernu161.08333333333333602:14:24443
001300003Komplet posuđa #11872.97502:14:24443
001200000Set 4 šolje srednje194.0916666666666702:14:24442
001200000Set 4 šolje srednje2170.7000000000000202:14:24441
001200000Set 4 šolje srednje174.9083333333333302:14:24440
001130012Grejač za rernu164.6416666666666702:14:24439
001100000Ram za sliku mali142.0583333333333402:14:24439
001100004Krpa za sudove1250.92502:14:24439
001130011Ukrasna podloga za miša #31135.0333333333333302:14:24439
001200000Set 4 šolje srednje1126.7833333333333302:14:24438
001130012Grejač za rernu291.3833333333333402:14:24436
001200000Set 4 šolje srednje1119.6666666666666702:14:24435
001200000Set 4 šolje srednje1215.2166666666666702:14:24434
001000008Blender 1200W1960.67502:14:24434
001130007Tacna #11206.966666666666702:14:24433
001130012Grejač za rernu141.37502:14:24432
001200000Set 4 šolje srednje2154.17502:14:24432
001300000Rukavice radničke1108.6583333333333302:14:24431
001200001Daska za sečenje mala1581.433333333333402:14:24430
001130013Kutlača mala1211.3500000000000202:14:24430
001200000Set 4 šolje srednje193.0833333333333402:14:24429
001200000Set 4 šolje srednje1154.6416666666666802:14:24428
001130012Grejač za rernu171.6083333333333502:14:24427
001200000Set 4 šolje srednje197.0916666666666702:14:24426
001200000Set 4 šolje srednje2132.9083333333333602:14:24425
001130012Grejač za rernu154.22499999999999402:14:24424
001200002Štapni mikser 220W1709.57502:14:24423
001130010Tepsija #41256.3166666666666602:14:24423
001200001Daska za sečenje mala1376.5666666666666602:14:24422
001130012Grejač za rernu193.0833333333333402:14:24421
001200000Set 4 šolje srednje1294.9000000000000302:14:24420
001130012Grejač za rernu184.9166666666666702:14:24419
001130012Grejač za rernu176.0666666666666802:14:24418
001200000Set 4 šolje srednje1163.8333333333333402:14:24417
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1304.9502:14:24416
001200002Štapni mikser 220W1679.591666666666702:14:24415
001100001Levak veliki171.1666666666666702:14:24414
001000014Pekara za hleb MINI11905.116666666666602:14:24414
001130013Kutlača mala1257.366666666666702:14:24413
001130009Tacna #61194.502:14:24413
001130009Tacna #61238.0916666666666702:14:24412
001130012Grejač za rernu171.6083333333333502:14:24411
001200000Set 4 šolje srednje1155.7333333333333502:14:24410
001130012Grejač za rernu158.2833333333333302:14:24409
001200002Štapni mikser 220W1851.591666666666702:14:24408
001200000Set 4 šolje srednje2156.22502:14:24499
001200000Set 4 šolje srednje1140.5333333333333302:14:24498
001130012Grejač za rernu1127.7333333333333302:14:24497
001200000Set 4 šolje srednje2175.2916666666666602:14:24497
001300000Rukavice radničke197.12502:14:24496
001130007Tacna #11159.1666666666666902:14:24495
001200000Set 4 šolje srednje1139.3583333333333202:14:24495
001130002Komplet posuđa #41495.9502:14:24495
001400000Gumica za brisanje160.24166666666667402:14:24494
001130012Grejač za rernu2108.9916666666666602:14:24493
001300000Rukavice radničke287.6250000000000102:14:24492
001130009Tacna #61159.5750000000000202:14:24491
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1351.5502:14:24491
001130012Grejač za rernu1150.9333333333333402:14:24490
001200000Set 4 šolje srednje1128.4666666666666702:14:24489
001130012Grejač za rernu175.82502:14:24489
001120002Ukrasna podloga za miša #51222.9583333333333402:14:24488
001130012Grejač za rernu1203.5083333333333502:14:24488
001300000Rukavice radničke1117.3916666666666802:14:24487
001130012Grejač za rernu168.7502:14:24486
DEMO Prodaja po racunima u toku poslednjeg sata
Total 500 results.
IdShopRBRVREMEIznosId_dok
001202:14:2428.4333333333333341
001302:14:24132.908333333333361
001402:14:24153.200000000000021
001502:14:24997.5251
001502:14:24354.71666666666671
001502:14:2467.550000000000011
001602:14:24162.851
001802:14:2481.241666666666661
001902:14:241431.18333333333341
0011002:14:24147.583333333333341
0011102:14:241027.47500000000011
0011202:14:2499.7751
0011302:14:24208.166666666666691
0011302:14:24126.658333333333351
0011302:14:241191.8251
0011502:14:24112.858333333333351
0011602:14:24102.691666666666681
0011702:14:24269.150000000000031
0011702:14:24381.450000000000051
0011702:14:24333.00833333333341
0011702:14:24142.066666666666661
0011802:14:242261
0011902:14:24985.95833333333351
0011902:14:2475.183333333333341
0012002:14:24124.350000000000011
0012102:14:24974.07500000000021
0012302:14:24956.31
0012402:14:24678.94166666666671
0012502:14:24205.841666666666671
0012602:14:24363.21
0012702:14:24233.583333333333341
0012802:14:24141.983333333333351
0012902:14:24195.833333333333341
0013002:14:242037.58333333333331
0013102:14:24157.651
0013202:14:24114.583333333333341
0013302:14:24105.3751
0013402:14:24380.13333333333341
0013502:14:24417.61666666666671
0013602:14:24111.141666666666681
0013702:14:24726.49166666666671
0013802:14:24110.383333333333341
0013902:14:24137.708333333333341
0014002:14:24987.51666666666671
0014102:14:24141.1251
0014202:14:24166.308333333333341
0014302:14:24211.733333333333351
0014402:14:24130.366666666666671
0014502:14:24203.491666666666671
0014602:14:2463.850000000000011
0014702:14:24238.958333333333341
0014802:14:24182.658333333333331
0014902:14:241083.93333333333341
0014902:14:24283.051
0014902:14:24126.408333333333331
0014902:14:24144.608333333333351
0014902:14:24369.46666666666671
0014902:14:24153.1751
0015002:14:2489.991666666666661
0015202:14:24311.033333333333361
0015302:14:2470.483333333333331
0015402:14:24158.633333333333351
0015502:14:24109.691666666666661
0015602:14:2438.0250000000000061
0015602:14:24152.358333333333351
0015702:14:24120.216666666666671
0015802:14:24107.916666666666671
0015902:14:24207.658333333333331
0016002:14:24174.841666666666671
0016102:14:24125.050000000000011
0016102:14:24141.808333333333341
0016202:14:241706.55833333333341
0016302:14:2491.1751
0016402:14:24854.92500000000011
0016502:14:24134.666666666666661
0016602:14:24188.633333333333351
0016702:14:24168.858333333333351
0016702:14:24222.333333333333341
0016702:14:241042.151
0016702:14:2472.016666666666671
0016702:14:24211.325000000000021
0016702:14:24305.650000000000031
0016802:14:24167.9751
0016902:14:2470.358333333333351
0017002:14:24128.358333333333351
0017102:14:24152.641666666666651
0017202:14:24150.06666666666671
0017302:14:24161.81666666666671
0017402:14:24220.291666666666691
0017402:14:24105.191666666666681
0017502:14:24950.83333333333341
0017602:14:242366.84166666666671
0017702:14:24286.31
0017802:14:24160.751
0017902:14:24192.366666666666671
0018002:14:24148.358333333333351
0018102:14:241636.60000000000011
0018102:14:2483.225000000000011
0018102:14:24264.04166666666671
0018202:14:24123.208333333333331
0018302:14:24197.333333333333341
0018402:14:24165.583333333333341
0018502:14:24214.1251
0018602:14:2497.51
0018702:14:2432.51
0018802:14:24107.866666666666671
0018902:14:24209.383333333333331
0018902:14:24120.399999999999991
0019002:14:24385.9251
0019002:14:24123.266666666666671
0019102:14:24244.250000000000031
0019102:14:24212.658333333333331
0019202:14:24236.266666666666651
0019202:14:24196.825000000000021
0019302:14:24133.308333333333341
0019402:14:2479.308333333333341
0019402:14:24160.1251
0019502:14:2468.508333333333331
0019602:14:24157.258333333333351
0019702:14:2477.850000000000011
0019702:14:2422.7751
0019802:14:24107.750000000000011
0019902:14:24110.783333333333331
00110002:14:24905.52500000000011
00110102:14:24192.6751
00110202:14:24149.016666666666681
00110302:14:2495.908333333333351
00110402:14:24184.308333333333341
00110402:14:24921.78333333333341
00110402:14:24118.2751
00110402:14:24162.083333333333341
00110402:14:2481.691666666666681
00110402:14:24248.8251
00110402:14:2445.366666666666671
00110502:14:24136.233333333333321
00110602:14:24173.683333333333341
00110602:14:24309.551
00110702:14:2451.451
00110902:14:24256.033333333333361
00111002:14:2425.8833333333333331
00111002:14:2446.558333333333331
00111102:14:24-54.2083333333333366
00111202:14:24275.36666666666671
00111302:14:24449.741666666666731
00111402:14:24109.408333333333331
00111502:14:24354.608333333333351
00111502:14:24133.751
00111602:14:24105.066666666666661
00111602:14:24106.91
00111702:14:2480.71
00111702:14:24100.041666666666671
00111802:14:24719.00833333333331
00111802:14:24156.6751
00111902:14:24149.683333333333341
00112002:14:24400.75833333333341
00112002:14:24251.741666666666651
00112002:14:24121.475000000000011
00112002:14:2474.733333333333351
00112002:14:2483.058333333333341
00112002:14:24199.533333333333331
00112002:14:24109.141666666666671
00112102:14:24121.574999999999991
00112202:14:24119.191666666666681
00112302:14:24130.2751
00112402:14:2425.0416666666666681
00112502:14:24116.866666666666671
00112502:14:24185.1251
00112602:14:24108.858333333333331
00112702:14:24342.466666666666641
00112702:14:24171.541666666666661
00112802:14:24173.1751
00112902:14:24309.50833333333341
00113002:14:24145.91
00113102:14:24713.89166666666671
00113202:14:24104.6751
00113302:14:24776.43333333333341
00113402:14:24790.10833333333331
00113402:14:2426.8251
00113402:14:24159.551
00113502:14:24122.158333333333351
00113502:14:24167.541666666666691
00113502:14:2479.666666666666671
00113602:14:2455.750000000000011
00113702:14:24107.658333333333331
00113802:14:24105.651
00113902:14:24147.716666666666671
00114002:14:24116.008333333333341
00114102:14:24300.951
00114202:14:242505.9916666666671
00114202:14:24209.216666666666671
00114302:14:24369.76666666666671
00114402:14:2466.083333333333331
00114502:14:241491.25833333333341
00114602:14:24241.558333333333341
00114702:14:24293.900000000000031
00114802:14:2499.951
00114902:14:24720.38333333333341
00115002:14:24146.11
00115102:14:24728.79166666666661
00115102:14:24102.925000000000011
00115202:14:24147.7751
00115302:14:2496.1751
00115402:14:24167.791666666666661
00115502:14:24215.250000000000031
00115602:14:2430.7249999999999981
00115602:14:2489.983333333333331
00115702:14:24212.151
00115802:14:24142.833333333333341
00115802:14:241471.66666666666651
00115902:14:24391.11666666666671
00116002:14:2459.816666666666671
00116102:14:24139.9251
00116202:14:24304.441666666666661
00116202:14:2487.7251
00116302:14:24192.808333333333341
00116402:14:24103.008333333333341
00116502:14:24211.151
00116602:14:24128.866666666666671
00116702:14:24177.958333333333341
00116802:14:24344.16666666666671
00116902:14:2486.966666666666671
00117002:14:24148.041666666666691
00117102:14:24111.741666666666671
00117202:14:2483.751
00117302:14:241547.93333333333341
00117302:14:24164.433333333333341
00117302:14:24213.391666666666681
00117302:14:2484.475000000000011
00117402:14:24106.791666666666671
00117502:14:24366.650000000000031
00117602:14:24115.125000000000011
00117702:14:24158.833333333333341
00117802:14:24123.158333333333331
00117902:14:24343.51666666666671
00118002:14:24434.66666666666671
00118102:14:2497.51
00118102:14:24137.4751
00118202:14:24239.76666666666671
00118302:14:24283.84166666666671
00118402:14:24207.7751
00118502:14:24118.483333333333351
00118602:14:24646.01666666666681
00118702:14:24133.1751
00118802:14:24123.925000000000011
00118802:14:24302.533333333333361
00118902:14:24422.333333333333371
00118902:14:24157.058333333333341
00119002:14:24187.6751
00119102:14:2447.5250000000000061
00119202:14:24144.600000000000021
00119302:14:24112.0251
00119402:14:24244.2251
00119502:14:24941
00119602:14:24347.11
00119702:14:24258.34166666666671
00119702:14:24200.116666666666671
00119802:14:24932.06666666666671
00140102:14:24171.61
00140102:14:24179.251
00140202:14:24148.166666666666691
00140302:14:24125.141666666666671
00140402:14:24243.433333333333341
00140402:14:24350.575000000000051
00140502:14:24165.683333333333341
00140502:14:24267.61
00140602:14:2489.975000000000011
00140602:14:24128.84166666666671
00140702:14:2445.21
00140702:14:24101.041666666666671
00140702:14:242109.48333333333361
00140702:14:2498.800000000000011
00140802:14:24111.11
00140802:14:24144.216666666666671
00140802:14:24198.658333333333331
00140802:14:241131.45833333333351
00140802:14:24340.733333333333351
00140802:14:24550.28333333333341
00140802:14:24539.43333333333341
00140802:14:24122.150000000000021
00140802:14:241032.35833333333331
00140802:14:241199.55000000000021
00140802:14:24206.058333333333341
00140802:14:2496.833333333333341
00140802:14:24698.92500000000011
00140802:14:2469.758333333333331
00140802:14:24111.475000000000011
00140802:14:24161.541666666666661
00140802:14:241331.17500000000021
00140802:14:24113.551
00140802:14:24442.49166666666671
00140802:14:24179.058333333333341
00140802:14:24164.450000000000021
00140802:14:2498.808333333333341
00140802:14:24286.951
00140802:14:24214.858333333333321
00140802:14:24281.99166666666671
00140802:14:24822.56666666666671
00140802:14:24495.766666666666651
00140802:14:2489.2251
00140802:14:24178.983333333333351
00140802:14:24424.03333333333331
00140802:14:24107.2251
00140802:14:24270.11
00140802:14:24210.116666666666671
00140802:14:24151.058333333333341
00140802:14:244491
00140802:14:24310.74166666666671
00140802:14:2464.983333333333331
00140802:14:24294.483333333333351
00140802:14:2492.91
00140802:14:24164.851
00140802:14:2445.966666666666671
00140802:14:24211.633333333333351
00140802:14:24296.86666666666671
00140802:14:24364.56666666666671
00140802:14:24342.816666666666661
00140802:14:24548.351
00140802:14:24158.466666666666671
00140802:14:24203.451
00140802:14:24374.308333333333341
00140802:14:24344.933333333333341
00140802:14:2475.158333333333331
00140802:14:24226.083333333333341
00140802:14:24360.316666666666661
00140802:14:24118.141666666666681
00140802:14:24242.7751
00140802:14:24851.59166666666671
00140802:14:24163.350000000000021
00140802:14:2487.766666666666671
00140802:14:24105.333333333333341
00140802:14:24116.61
00140802:14:24154.566666666666661
00140902:14:24116.708333333333341
00140902:14:24139.366666666666671
00140902:14:2470.675000000000011
00140902:14:24246.483333333333321
00140902:14:24124.149999999999991
00140902:14:24209.166666666666691
00140902:14:24318.46666666666671
00140902:14:24143.375000000000031
00140902:14:24358.716666666666641
00140902:14:24116.591666666666671
00140902:14:24249.358333333333351
00140902:14:2452.2333333333333341
00140902:14:24120.316666666666661
00140902:14:24304.08333333333331
00140902:14:24158.583333333333341
00140902:14:24461.3751
00140902:14:24152.816666666666661
00140902:14:24123.333333333333341
00140902:14:24141.1251
00140902:14:24140.158333333333331
00140902:14:24173.1251
00140902:14:24247.308333333333341
00140902:14:24387.86666666666671
00140902:14:24134.766666666666681
00140902:14:24140.858333333333351
00140902:14:24390.63333333333331
00140902:14:24130.09166666666671
00140902:14:24136.3751
00140902:14:24205.808333333333341
00140902:14:24239.31666666666671
00140902:14:2490.416666666666671
00140902:14:2479.6751
00140902:14:243127.83333333333351
00140902:14:24214.208333333333341
00140902:14:2453.4166666666666641
00140902:14:24447.91666666666671
00140902:14:2427.7000000000000031
00140902:14:24598.73333333333331
00140902:14:24576.30833333333341
00140902:14:2454.5749999999999961
00140902:14:24112.41
00140902:14:24242.716666666666671
00140902:14:24935.05833333333331
00140902:14:24103.6751
00140902:14:24181.433333333333341
00140902:14:24265.71666666666671
00140902:14:2455.51
00140902:14:2432.091666666666671
00140902:14:24550.0751
00140902:14:2496.458333333333341
00140902:14:24115.733333333333331
00140902:14:241286.41
00140902:14:24170.191666666666661
00140902:14:24155.916666666666661
00140902:14:2450.591666666666671
00140902:14:24133.933333333333341
00140902:14:241065.78333333333351
00140902:14:24127.775000000000021
00140902:14:24227.21
00140902:14:2458.283333333333331
00140902:14:2487.316666666666681
00140902:14:24461.04166666666671
00140902:14:24663.03333333333331
00140902:14:2497.116666666666671
00140902:14:24171.851
00141002:14:24207.750000000000031
00141002:14:24149.733333333333351
00141002:14:24185.591666666666671
00141002:14:24239.475000000000021
00141002:14:24166.41
00141002:14:241019.06666666666681
00141002:14:24118.7751
00141002:14:24723.91666666666671
00141002:14:24109.841666666666671
00141002:14:2493.141666666666671
00141002:14:24176.96666666666671
00141002:14:241672.81666666666681
00141002:14:24256.558333333333341
00141002:14:24234.76666666666671
00141002:14:241431.951
00141002:14:2472.483333333333331
00141002:14:24391.58333333333331
00141002:14:24397.99166666666671
00141002:14:24103.616666666666671
00141002:14:242472.95833333333351
00141002:14:2489.608333333333331
00141002:14:241481.53333333333331
00141002:14:24378.333333333333371
00141002:14:242102.8751
00141002:14:24697.09166666666671
00141002:14:24537.58333333333341
00141002:14:24222.291666666666691
00141002:14:24248.84166666666671
00141002:14:24299.71
00141002:14:24132.841666666666671
00141002:14:2473.558333333333341
00141002:14:24136.458333333333341
00141002:14:24318.051
00141002:14:24145.016666666666681
00141002:14:24120.083333333333331
00141002:14:24869.33333333333341
00141002:14:241150.2751
00141002:14:24101.408333333333331
00141002:14:24235.008333333333331
00141002:14:24118.333333333333341
00141002:14:24300.1751
00141002:14:24111.251
00141002:14:2483.566666666666681
00141002:14:2497.8751
00141002:14:24130.733333333333351
00141002:14:24117.091666666666671
00141002:14:24165.441666666666661
00141002:14:24116.033333333333351
00141002:14:24603.00833333333331
00141002:14:24101.266666666666671
00141002:14:24102.808333333333341
00141002:14:24198.6251
00141002:14:24385.3751
00141002:14:24264.683333333333341
00141002:14:2450.791666666666671
00141002:14:24125.949999999999991
00141002:14:24118.866666666666661
00141002:14:2478.6251
00141002:14:24166.608333333333351
00141002:14:24105.5251
00141002:14:24224.200000000000021
00141002:14:24195.100000000000021
00141002:14:24171.051
00141002:14:24427.89166666666671
00141002:14:24117.408333333333331
00141002:14:24302.351
00141002:14:24887.15833333333331
00141002:14:24174.066666666666661
00141002:14:24155.733333333333351
00141002:14:24182.416666666666691
00141002:14:241733.85833333333361
00141002:14:24328.45833333333331
00141002:14:24199.608333333333351
00141002:14:24117.583333333333331
00141102:14:24382.900000000000031
00141102:14:24130.333333333333341
00141102:14:24166.141666666666681
00141102:14:2469.716666666666671
00141102:14:24150.751
00141102:14:24220.058333333333341
00141102:14:24534.38333333333331
00141102:14:2473.466666666666671
00141102:14:24141.583333333333341
00141102:14:24153.116666666666671
00141102:14:24120.258333333333341
00141102:14:24101.733333333333331
00141102:14:24145.575000000000021
00141102:14:24520.38333333333341
00141102:14:24811
00141102:14:2497.341666666666671
00141102:14:24216.691666666666661
00141102:14:24233.566666666666661
00141102:14:24331.61
00141102:14:24341.058333333333341
00141102:14:24248.133333333333331
00141102:14:24119.866666666666671
00141102:14:24130.233333333333351
00141102:14:24301.551
00141102:14:24310.18333333333341
00141102:14:24138.433333333333341
00141102:14:24269.81
00141102:14:2476.558333333333341
00141102:14:2498.316666666666681