On line monitoring prodaje kasa

Apos4 nakon svakog izdatog računa šalje podatke o prodatim stavkama. Backend aplikacija na ovom web serveru prima i obrađuje ove podatke omogućujući brzo formiranje izveštaja i učitavanje u poslovni softver LITE. Zbog optimizacije prostora, podaci na našem web serveru se brišu sedam dana nakon učitavanja u LITE.

Trenutna prodaja na danasnji dan, odaberite prodavnicu iz tabele za detalje
Total 9 results.
FIRMAIdShopDatumIZNOS
   Ukupno:10,056,703
DEMO0012021-02-262,125,227
DEMO0022021-02-263,579,588
DEMO0032021-02-26578,841
DEMO0042021-02-26138,110
DEMO0052021-02-261,775,161
DEMO0062021-02-26848,822
DEMO0072021-02-26506,049
DEMO0082021-02-26308,400
DEMO0092021-02-26196,505
001002003004005006007008009
DEMO Prodaja po artiklima u toku poslednjeg sata
Total 500 results.
IdShopSifraOpisKolicinaCenaVremeRBR
001200000Set 4 šolje srednje199.4750000000000108:17:10500
001200001Daska za sečenje mala1290.5583333333333408:17:10500
001200000Set 4 šolje srednje1100.4583333333333308:17:10499
001500000Palačinka149.35833333333333408:17:10498
001200000Set 4 šolje srednje279.4750000000000108:17:10497
001000008Blender 1200W1675.691666666666708:17:10496
001300001Nožić #11306.7000000000000508:17:10495
001200000Set 4 šolje srednje1128.2833333333333308:17:10493
001200002Štapni mikser 220W1605.291666666666708:17:10492
001130012Grejač za rernu144.7500000000000108:17:10491
001200001Daska za sečenje mala1321.72508:17:10490
001100000Ram za sliku mali185.6833333333333408:17:10489
001300001Nožić #11235.52508:17:10488
001200001Daska za sečenje mala1275.6583333333333608:17:10487
001500000Palačinka1123.0583333333333208:17:10486
001500000Palačinka165.6166666666666608:17:10484
001500000Palačinka176.9833333333333308:17:10484
001200000Set 4 šolje srednje194.1583333333333308:17:10483
001200000Set 4 šolje srednje196.8333333333333408:17:10482
001200000Set 4 šolje srednje1112.4166666666666708:17:10481
001200000Set 4 šolje srednje299.9666666666666708:17:10480
001120002Ukrasna podloga za miša #5180.4833333333333308:17:10478
001200000Set 4 šolje srednje1222.508:17:10478
001200001Daska za sečenje mala1278.208:17:10477
001200000Set 4 šolje srednje171.1166666666666708:17:10476
001200000Set 4 šolje srednje1116.1083333333333508:17:10475
001200000Set 4 šolje srednje1220.9166666666666908:17:10474
001200000Set 4 šolje srednje1133.9833333333333508:17:10471
001500000Palačinka455.8166666666666708:17:10470
001200000Set 4 šolje srednje192.2166666666666708:17:10468
001130012Grejač za rernu240.10833333333333408:17:10464
001200001Daska za sečenje mala1349.0166666666666508:17:10464
001200000Set 4 šolje srednje1147.4833333333333208:17:10463
001200001Daska za sečenje mala1356.9333333333333408:17:10462
001200001Daska za sečenje mala1243.1583333333333608:17:10461
001130012Grejač za rernu152.4508:17:10459
001100003Podloga za čaše137.6416666666666708:17:10458
001100000Ram za sliku mali1110.9250000000000108:17:10457
001300000Rukavice radničke192.3666666666666708:17:10456
001500000Palačinka1131.1333333333333508:17:10455
001000010Pegla 2200W1986.058333333333408:17:10454
001130012Grejač za rernu180.6333333333333408:17:10454
001200000Set 4 šolje srednje192.2083333333333408:17:10454
001200000Set 4 šolje srednje194.9666666666666708:17:10453
001200000Set 4 šolje srednje1117.7916666666666708:17:10451
001200003Pegla 2500W1232.8083333333333408:17:10450
001100004Krpa za sudove1157.0083333333333308:17:10449
001130002Komplet posuđa #41314.2000000000000508:17:10449
001200002Štapni mikser 220W1519.691666666666708:17:10449
001500000Palačinka256.2583333333333408:17:10448
001200001Daska za sečenje mala1294.9666666666666408:17:10447
001200000Set 4 šolje srednje161.42508:17:10446
001130005Mikser 250W1577.483333333333308:17:10445
001500000Palačinka1104.7083333333333408:17:10444
001130013Kutlača mala1119.9916666666666708:17:10443
001200000Set 4 šolje srednje170.37508:17:10441
001200000Set 4 šolje srednje180.2083333333333408:17:10439
001300000Rukavice radničke1100.1250000000000108:17:10439
001100000Ram za sliku mali1111.62508:17:10438
001130012Grejač za rernu149.7416666666666708:17:10438
001200000Set 4 šolje srednje160.3666666666666708:17:10438
001200000Set 4 šolje srednje182.8416666666666708:17:10436
001300000Rukavice radničke171.8333333333333408:17:10435
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1194.4166666666666908:17:10435
001200000Set 4 šolje srednje1138.508:17:10434
001130012Grejač za rernu170.4333333333333408:17:10433
001200002Štapni mikser 220W1846.458333333333408:17:10433
001200000Set 4 šolje srednje1187.5833333333333408:17:10432
001200000Set 4 šolje srednje274.12508:17:10431
001200002Štapni mikser 220W1352.8166666666666608:17:10430
001500000Palačinka189.2166666666666708:17:10429
001120002Ukrasna podloga za miša #5172.7508:17:10426
001200000Set 4 šolje srednje1183.108:17:10424
001120002Ukrasna podloga za miša #5177.1583333333333508:17:10423
001200000Set 4 šolje srednje1111.2416666666666708:17:10422
001100003Podloga za čaše222.0508:17:10420
001130012Grejač za rernu286.27508:17:10420
001200000Set 4 šolje srednje186.708:17:10419
001130012Grejač za rernu161.7583333333333308:17:10418
001500000Palačinka1136.0083333333333508:17:10417
001500000Palačinka175.6083333333333308:17:10417
001130012Grejač za rernu135.2916666666666708:17:10416
001130012Grejač za rernu138.5916666666666708:17:10416
001200000Set 4 šolje srednje17108:17:10415
001100004Krpa za sudove147.1666666666666708:17:10414
001200000Set 4 šolje srednje1126.4583333333333408:17:10413
001000008Blender 1200W11637.708:17:10412
001130012Grejač za rernu131.35833333333333808:17:10412
001500000Palačinka174.3500000000000108:17:10411
001130012Grejač za rernu158.12508:17:10410
001200000Set 4 šolje srednje196.0916666666666708:17:10410
001500000Palačinka277.2833333333333308:17:10408
001130012Grejač za rernu249.40000000000000608:17:10407
001000014Pekara za hleb MINI12020.4508:17:10407
001200000Set 4 šolje srednje189.0333333333333508:17:10407
001200000Set 4 šolje srednje1128.841666666666708:17:10406
001500000Palačinka2133.808:17:10405
001200001Daska za sečenje mala1294.2750000000000308:17:10404
001300000Rukavice radničke156.30000000000000408:17:10404
001200000Set 4 šolje srednje1148.1666666666666908:17:10402
001200000Set 4 šolje srednje1179.2508:17:10401
001130012Grejač za rernu1101.7583333333333408:17:10499
001200000Set 4 šolje srednje1125.1583333333333308:17:10499
001120002Ukrasna podloga za miša #51178.9666666666666708:17:10498
001200000Set 4 šolje srednje1187.7000000000000208:17:10497
001200000Set 4 šolje srednje1159.3833333333333308:17:10496
001000010Pegla 2200W1932.708:17:10495
001200000Set 4 šolje srednje1166.92508:17:10493
001200000Set 4 šolje srednje1138.8083333333333408:17:10492
001130007Tacna #11154.0833333333333408:17:10491
001130013Kutlača mala1370.5916666666666408:17:10490
001200002Štapni mikser 220W1877.016666666666808:17:10490
001400002Silikonska podloga za miša #11325.12508:17:10489
001300000Rukavice radničke2103.6666666666666708:17:10488
001200000Set 4 šolje srednje1101.3416666666666708:17:10487
001400004Tepsiaj #61227.0833333333333408:17:10486
001130009Tacna #61160.5508:17:10485
001130007Tacna #11173.27508:17:10484
001200000Set 4 šolje srednje2142.0583333333333408:17:10484
001120002Ukrasna podloga za miša #51211.9833333333333508:17:10483
001200004Nožić #21323.466666666666708:17:10482
001100003Podloga za čaše130.3508:17:10482
001100003Podloga za čaše242.60833333333333408:17:10481
001300000Rukavice radničke1164.2166666666666708:17:10480
001130009Tacna #61173.4916666666666708:17:10479
001130012Grejač za rernu148.5000000000000108:17:10478
001130012Grejač za rernu154.2583333333333308:17:10477
001130010Tepsija #41228.3916666666666808:17:10476
001400007Kuhinjska vaga digitalna1931.108:17:10475
001200000Set 4 šolje srednje1360.6416666666666508:17:10474
001300000Rukavice radničke2181.608:17:10473
001200000Set 4 šolje srednje1201.6508:17:10473
001200000Set 4 šolje srednje1217.8583333333333508:17:10472
001000006Mikser 300W1884.433333333333308:17:10471
001400004Tepsiaj #61252.266666666666708:17:10470
001130012Grejač za rernu167.6083333333333308:17:10469
001200000Set 4 šolje srednje1148.0416666666666908:17:10468
001130012Grejač za rernu1149.1083333333333508:17:10467
001200000Set 4 šolje srednje288.3833333333333408:17:10467
001130012Grejač za rernu192.1166666666666708:17:10466
001300000Rukavice radničke1136.17508:17:10466
001400000Gumica za brisanje158.39166666666666608:17:10465
001200000Set 4 šolje srednje1191.1583333333333308:17:10464
001130009Tacna #61204.07508:17:10463
001200000Set 4 šolje srednje2338.5583333333333408:17:10462
001130012Grejač za rernu248.6833333333333408:17:10461
001200000Set 4 šolje srednje1107.8583333333333508:17:10460
001130009Tacna #61257.9583333333333708:17:10459
001130000Daska za sečenje velika1572.558333333333408:17:10458
001200000Set 4 šolje srednje264.1000000000000108:17:10458
001000010Pegla 2200W1965.833333333333408:17:10457
001130012Grejač za rernu137.3416666666666708:17:10457
001200000Set 4 šolje srednje1175.5166666666666808:17:10457
001200000Set 4 šolje srednje1141.0508:17:10456
001200000Set 4 šolje srednje115208:17:10455
001130002Komplet posuđa #41670.241666666666708:17:10454
001200000Set 4 šolje srednje1193.6166666666666708:17:10453
001130012Grejač za rernu174.608:17:10453
001130013Kutlača mala1174.0916666666666708:17:10452
001200000Set 4 šolje srednje1174.5583333333333408:17:10451
001000012Toster Happy1931.27508:17:10450
001300000Rukavice radničke199.3333333333333408:17:10449
001130010Tepsija #41190.9833333333333508:17:10449
001200000Set 4 šolje srednje1228.12508:17:10447
001200002Štapni mikser 220W1481.6500000000000308:17:10446
001200000Set 4 šolje srednje2182.4833333333333208:17:10445
001000010Pegla 2200W11171.341666666666708:17:10444
001100003Podloga za čaše235.2508:17:10443
001130007Tacna #11223.6508:17:10443
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1301.391666666666708:17:10443
001200000Set 4 šolje srednje1151.341666666666708:17:10442
001130012Grejač za rernu2149.0083333333333508:17:10442
001130012Grejač za rernu184.2416666666666708:17:10441
001130009Tacna #6296.42508:17:10439
001130012Grejač za rernu2111.0416666666666708:17:10438
001130013Kutlača mala1236.191666666666708:17:10438
001130010Tepsija #41137.0666666666666608:17:10438
001130009Tacna #61162.6000000000000208:17:10438
001200002Štapni mikser 220W1386.6583333333333608:17:10438
001200000Set 4 šolje srednje1118.7833333333333308:17:10437
001130012Grejač za rernu174.9416666666666808:17:10436
001130009Tacna #61131.7833333333333308:17:10435
001130004Mikser 280W1554.858333333333308:17:10435
001100003Podloga za čaše125.808:17:10434
001200001Daska za sečenje mala1389.3583333333333508:17:10434
001130012Grejač za rernu240.42508:17:10433
001200000Set 4 šolje srednje285.5333333333333308:17:10433
001200000Set 4 šolje srednje1163.9833333333333508:17:10432
001130012Grejač za rernu199.5916666666666708:17:10432
001130012Grejač za rernu191.12508:17:10431
001200001Daska za sečenje mala1265.7833333333333608:17:10431
001200000Set 4 šolje srednje295.7333333333333308:17:10430
001130012Grejač za rernu162.71666666666667608:17:10430
001200000Set 4 šolje srednje1107.2333333333333508:17:10429
001200000Set 4 šolje srednje1205.8166666666666608:17:10428
001120002Ukrasna podloga za miša #51115.3999999999999908:17:10428
001300000Rukavice radničke172.8833333333333308:17:10427
001130011Ukrasna podloga za miša #31234.0583333333333408:17:10427
001130009Tacna #61169.2833333333333308:17:10425
001120001Vatrostalna posuda mala #21471.766666666666708:17:10424
001200002Štapni mikser 220W1497.5416666666666308:17:10423
001200000Set 4 šolje srednje1130.3916666666666808:17:10422
001100003Podloga za čaše128.90000000000000208:17:10422
001200000Set 4 šolje srednje2130.4583333333333408:17:10421
001100004Krpa za sudove1206.6416666666666808:17:10421
001200002Štapni mikser 220W1489.133333333333408:17:10420
001130009Tacna #61176.9500000000000208:17:10419
001200000Set 4 šolje srednje2115.02508:17:10419
001130011Ukrasna podloga za miša #3116708:17:10419
001000013DVD Home theater Sony 43411953.4508:17:10419
001130012Grejač za rernu185.1508:17:10418
001200000Set 4 šolje srednje3119.5500000000000108:17:10417
001130010Tepsija #41287.4333333333333408:17:10417
001130009Tacna #62136.87508:17:10417
001130012Grejač za rernu276.4916666666666708:17:10417
001130012Grejač za rernu1107.6666666666666608:17:10416
001130012Grejač za rernu179.8508:17:10414
001300000Rukavice radničke1158.8833333333333308:17:10413
001130012Grejač za rernu145.80000000000000408:17:10413
001100005Silikonska podloga za miša #31217.6583333333333308:17:10412
001130009Tacna #61127.8000000000000108:17:10411
001130009Tacna #61328.458333333333308:17:10410
001130012Grejač za rernu197.1166666666666708:17:10409
001200000Set 4 šolje srednje4165.7583333333333308:17:10409
001300000Rukavice radničke258.308:17:10408
001200000Set 4 šolje srednje1144.9166666666666908:17:10500
001300001Nožić #11360.183333333333408:17:10500
001130012Grejač za rernu1145.908:17:10500
001200000Set 4 šolje srednje1138.216666666666708:17:10499
001200000Set 4 šolje srednje2101.3500000000000108:17:10498
001300000Rukavice radničke1217.7833333333333308:17:10497
001100008Podloga za miša190.6000000000000108:17:10496
001100003Podloga za čaše132.4916666666666708:17:10495
001200000Set 4 šolje srednje1125.2083333333333408:17:10494
001200000Set 4 šolje srednje172.2416666666666708:17:10493
001130009Tacna #61178.2583333333333308:17:10492
001130012Grejač za rernu289.4333333333333408:17:10491
001130009Tacna #61206.7166666666666708:17:10491
001200002Štapni mikser 220W1546.441666666666708:17:10490
001200002Štapni mikser 220W-3448.5000000000000608:17:10489
001200002Štapni mikser 220W363208:17:10488
001300000Rukavice radničke187.2666666666666708:17:10487
001200000Set 4 šolje srednje1121.3583333333333308:17:10486
001130007Tacna #12138.108:17:10485
001130012Grejač za rernu257.6916666666666708:17:10484
001200002Štapni mikser 220W1724.9508:17:10484
001300000Rukavice radničke1181.1583333333333308:17:10483
001130010Tepsija #41254.0166666666666808:17:10482
001300000Rukavice radničke1106.8333333333333308:17:10481
001200000Set 4 šolje srednje1157.7250000000000208:17:10480
001130013Kutlača mala1636.32508:17:10479
001200001Daska za sečenje mala1382.008333333333408:17:10479
001130012Grejač za rernu168.62508:17:10478
001300000Rukavice radničke2128.816666666666708:17:10477
001100003Podloga za čaše155.7166666666666708:17:10476
001130012Grejač za rernu175.3166666666666608:17:10475
001400004Tepsiaj #62400.0166666666666508:17:10475
001130009Tacna #61280.541666666666708:17:10474
001130010Tepsija #41157.591666666666708:17:10473
001130012Grejač za rernu136.82508:17:10472
001130012Grejač za rernu1104.9583333333333408:17:10471
001200000Set 4 šolje srednje1234.0416666666666908:17:10470
001200001Daska za sečenje mala1385.041666666666708:17:10469
001300000Rukavice radničke1175.1666666666666608:17:10468
001130012Grejač za rernu149.97508:17:10466
001200000Set 4 šolje srednje2139.6416666666666808:17:10466
001000003Tiganj keramički za palačinke1699.166666666666708:17:10465
001200000Set 4 šolje srednje179.6083333333333308:17:10463
001130012Grejač za rernu164.5416666666666708:17:10463
001120001Vatrostalna posuda mala #21322.0508:17:10462
001300001Nožić #12238.8333333333333708:17:10461
001300001Nožić #11395.2333333333333508:17:10460
001300000Rukavice radničke1277.133333333333308:17:10459
001130013Kutlača mala1204.7333333333333508:17:10458
001400005Keramička posuda mala1475.358333333333308:17:10458
001300000Rukavice radničke1107.0500000000000108:17:10457
001130012Grejač za rernu261.91666666666666408:17:10456
001000010Pegla 2200W11045.666666666666708:17:10455
001200000Set 4 šolje srednje296.57508:17:10454
001130009Tacna #61327.4833333333333508:17:10453
001200000Set 4 šolje srednje1123.27508:17:10452
001300000Rukavice radničke1236.8250000000000208:17:10451
001200000Set 4 šolje srednje1153.3083333333333408:17:10450
001120002Ukrasna podloga za miša #51342.52508:17:10449
001130012Grejač za rernu282.0083333333333408:17:10448
001200000Set 4 šolje srednje1151.77508:17:10447
001130012Grejač za rernu1100.1508:17:10446
001200001Daska za sečenje mala1389.3508:17:10446
001200000Set 4 šolje srednje1144.6833333333333408:17:10445
001130012Grejač za rernu256.57508:17:10445
001200002Štapni mikser 220W1639.408333333333308:17:10444
001200000Set 4 šolje srednje179.9583333333333408:17:10443
001200000Set 4 šolje srednje1108.67508:17:10442
001130012Grejač za rernu185.7666666666666708:17:10441
001110000Kocke za potpalu195.47508:17:10440
001130007Tacna #11249.5916666666666708:17:10439
001300000Rukavice radničke112508:17:10438
001300000Rukavice radničke1193.5416666666666908:17:10437
001300001Nožić #11346.4583333333333708:17:10437
001120001Vatrostalna posuda mala #21646.758333333333308:17:10436
001200000Set 4 šolje srednje2242.7500000000000308:17:10435
001200000Set 4 šolje srednje1103.6666666666666708:17:10434
001130009Tacna #61142.47508:17:10434
001200000Set 4 šolje srednje1169.3916666666666808:17:10433
001130009Tacna #61114.12508:17:10433
001130009Tacna #61285.7083333333333708:17:10432
001130012Grejač za rernu291.8916666666666708:17:10431
001100004Krpa za sudove1146.6833333333333408:17:10430
001200000Set 4 šolje srednje194.3166666666666808:17:10429
001130012Grejač za rernu157.8583333333333408:17:10428
001200000Set 4 šolje srednje1153.4166666666666608:17:10427
001130012Grejač za rernu270.5916666666666708:17:10427
001000006Mikser 300W1831.341666666666708:17:10426
001120002Ukrasna podloga za miša #5190.7250000000000108:17:10425
001200000Set 4 šolje srednje2155.4916666666666708:17:10424
001100003Podloga za čaše115.28333333333333308:17:10424
001200000Set 4 šolje srednje1146.8833333333333308:17:10423
001130011Ukrasna podloga za miša #31110.2583333333333408:17:10423
001300000Rukavice radničke2141.6583333333333608:17:10422
001130012Grejač za rernu192.7916666666666708:17:10421
001200000Set 4 šolje srednje1123.2583333333333408:17:10420
001200001Daska za sečenje mala1360.808:17:10419
001130009Tacna #61187.3666666666666708:17:10418
001200001Daska za sečenje mala1323.608:17:10417
001200000Set 4 šolje srednje1253.5083333333333308:17:10415
001130009Tacna #61237.17508:17:10414
001130013Kutlača mala1249.5499999999999808:17:10412
001400004Tepsiaj #62352.7333333333333508:17:10412
001300000Rukavice radničke2152.77508:17:10411
001000014Pekara za hleb MINI11733.858333333333608:17:10410
001200002Štapni mikser 220W1461.041666666666708:17:10409
001300000Rukavice radničke1105.3333333333333408:17:10408
001200000Set 4 šolje srednje1154.7583333333333508:17:10490
001200000Set 4 šolje srednje1148.608:17:10489
001200000Set 4 šolje srednje179.5083333333333408:17:10487
001300003Komplet posuđa #12401.508333333333308:17:10486
001130009Tacna #61203.691666666666708:17:10485
001200001Daska za sečenje mala1546.041666666666708:17:10484
001130012Grejač za rernu165.02508:17:10484
001300000Rukavice radničke1170.9666666666666708:17:10483
001200000Set 4 šolje srednje197.6083333333333308:17:10482
001300000Rukavice radničke1158.2250000000000208:17:10481
001300001Nožić #11362.5666666666666608:17:10480
001100003Podloga za čaše130.22500000000000508:17:10479
001130012Grejač za rernu1141.2583333333333308:17:10478
001400003Ukrasna podloga za miša #21192.6508:17:10477
001200000Set 4 šolje srednje1138.87508:17:10476
001130012Grejač za rernu171.07508:17:10475
001100003Podloga za čaše138.39166666666666608:17:10474
001130012Grejač za rernu173.608:17:10473
001000014Pekara za hleb MINI11968.291666666666508:17:10473
001130012Grejač za rernu180.7666666666666708:17:10472
001000006Mikser 300W11770.166666666666508:17:10471
001200000Set 4 šolje srednje1158.3416666666666708:17:10470
001000006Mikser 300W1627.733333333333308:17:10469
001130013Kutlača mala1155.5416666666666908:17:10468
001200000Set 4 šolje srednje1153.5416666666666908:17:10467
001200000Set 4 šolje srednje285.2333333333333308:17:10466
001300001Nožić #11332.7000000000000508:17:10465
001130009Tacna #61135.5333333333333308:17:10465
001120002Ukrasna podloga za miša #51124.6750000000000108:17:10464
001200002Štapni mikser 220W2523.091666666666708:17:10463
001130011Ukrasna podloga za miša #31255.4333333333333408:17:10463
001130005Mikser 250W1355.633333333333308:17:10463
001130013Kutlača mala1433.97508:17:10463
001200001Daska za sečenje mala1305.5000000000000608:17:10462
001110003Džezva 3 dl1175.7916666666666608:17:10461
001300000Rukavice radničke17408:17:10460
001130012Grejač za rernu152.9508:17:10460
001120001Vatrostalna posuda mala #21745.958333333333408:17:10459
001130009Tacna #61342.67508:17:10458
001200000Set 4 šolje srednje295.1833333333333408:17:10457
001130012Grejač za rernu271.3916666666666708:17:10456
001200000Set 4 šolje srednje1112.87508:17:10455
001200000Set 4 šolje srednje1162.6666666666666608:17:10454
001200000Set 4 šolje srednje1169.3416666666666708:17:10453
001000008Blender 1200W11583.633333333333208:17:10452
001130012Grejač za rernu151.0583333333333408:17:10451
001130010Tepsija #41220.07508:17:10450
001130007Tacna #11243.4583333333333108:17:10449
001200000Set 4 šolje srednje1103.07508:17:10449
001120002Ukrasna podloga za miša #5185.7083333333333308:17:10448
001100004Krpa za sudove197.4833333333333308:17:10447
001000007Pegla 2400W11258.27508:17:10447
001200000Set 4 šolje srednje2177.7500000000000308:17:10446
001130012Grejač za rernu1117.1583333333333508:17:10445
001200000Set 4 šolje srednje289.0508:17:10445
001130009Tacna #61151.02508:17:10444
001000015Usisivač LG Twister12142.85833333333308:17:10443
001130012Grejač za rernu1121.4833333333333308:17:10442
001200000Set 4 šolje srednje1262.783333333333308:17:10441
001120002Ukrasna podloga za miša #51190.9833333333333508:17:10440
001130012Grejač za rernu1150.1583333333333308:17:10439
001130012Grejač za rernu168.5833333333333308:17:10438
001200000Set 4 šolje srednje1240.908:17:10437
001130013Kutlača mala1151.7666666666666808:17:10436
001200002Štapni mikser 220W1559.908333333333308:17:10436
001300001Nožić #12287.633333333333408:17:10435
001200000Set 4 šolje srednje1251.9916666666666708:17:10434
001130009Tacna #61160.408:17:10433
001200000Set 4 šolje srednje193.9833333333333308:17:10432
001120002Ukrasna podloga za miša #51147.37508:17:10431
001400004Tepsiaj #62328.208:17:10430
001130012Grejač za rernu142.12508:17:10429
001300001Nožić #11154.0583333333333408:17:10428
001400000Gumica za brisanje175.4666666666666708:17:10427
001100003Podloga za čaše120.2166666666666708:17:10426
001400007Kuhinjska vaga digitalna1704.800000000000108:17:10425
001200000Set 4 šolje srednje2271.366666666666708:17:10424
001130012Grejač za rernu197.3166666666666808:17:10424
001300000Rukavice radničke195.2166666666666708:17:10423
001130012Grejač za rernu1115.4416666666666808:17:10422
001130012Grejač za rernu1129.408:17:10421
001130012Grejač za rernu179.5916666666666708:17:10420
001130012Grejač za rernu1116.2250000000000108:17:10419
001100004Krpa za sudove1105.0666666666666608:17:10419
001130012Grejač za rernu1109.4916666666666608:17:10418
001130007Tacna #11455.7000000000000508:17:10417
001200000Set 4 šolje srednje1139.7416666666666708:17:10415
001300000Rukavice radničke1242.77508:17:10414
001200000Set 4 šolje srednje1220.6499999999999808:17:10414
001130010Tepsija #41157.8416666666666708:17:10413
001130013Kutlača mala1331.766666666666708:17:10412
001100003Podloga za čaše230.15000000000000208:17:10412
001200002Štapni mikser 220W1863.708:17:10412
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1487.233333333333308:17:10411
001200000Set 4 šolje srednje1182.4166666666666908:17:10410
001130012Grejač za rernu281.6750000000000108:17:10408
001300000Rukavice radničke194.1333333333333308:17:10449
001200000Set 4 šolje srednje185.708:17:10448
001130012Grejač za rernu135.0333333333333308:17:10447
001130009Tacna #61251.4833333333333208:17:10447
001200000Set 4 šolje srednje2152.4083333333333308:17:10446
001130012Grejač za rernu1127.0500000000000108:17:10445
001130009Tacna #61392.841666666666708:17:10444
001130012Grejač za rernu161.08333333333333608:17:10443
001300003Komplet posuđa #11872.97508:17:10443
001200000Set 4 šolje srednje194.0916666666666708:17:10442
001200000Set 4 šolje srednje2170.7000000000000208:17:10441
001200000Set 4 šolje srednje174.9083333333333308:17:10440
001130012Grejač za rernu164.6416666666666708:17:10439
001100000Ram za sliku mali142.0583333333333408:17:10439
001100004Krpa za sudove1250.92508:17:10439
001130011Ukrasna podloga za miša #31135.0333333333333308:17:10439
001200000Set 4 šolje srednje1126.7833333333333308:17:10438
001130012Grejač za rernu291.3833333333333408:17:10436
001200000Set 4 šolje srednje1119.6666666666666708:17:10435
001200000Set 4 šolje srednje1215.2166666666666708:17:10434
001000008Blender 1200W1960.67508:17:10434
001130007Tacna #11206.966666666666708:17:10433
001130012Grejač za rernu141.37508:17:10432
001200000Set 4 šolje srednje2154.17508:17:10432
001300000Rukavice radničke1108.6583333333333308:17:10431
001200001Daska za sečenje mala1581.433333333333408:17:10430
001130013Kutlača mala1211.3500000000000208:17:10430
001200000Set 4 šolje srednje193.0833333333333408:17:10429
001200000Set 4 šolje srednje1154.6416666666666808:17:10428
001130012Grejač za rernu171.6083333333333508:17:10427
001200000Set 4 šolje srednje197.0916666666666708:17:10426
001200000Set 4 šolje srednje2132.9083333333333608:17:10425
001130012Grejač za rernu154.22499999999999408:17:10424
001200002Štapni mikser 220W1709.57508:17:10423
001130010Tepsija #41256.3166666666666608:17:10423
001200001Daska za sečenje mala1376.5666666666666608:17:10422
001130012Grejač za rernu193.0833333333333408:17:10421
001200000Set 4 šolje srednje1294.9000000000000308:17:10420
001130012Grejač za rernu184.9166666666666708:17:10419
001130012Grejač za rernu176.0666666666666808:17:10418
001200000Set 4 šolje srednje1163.8333333333333408:17:10417
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1304.9508:17:10416
001200002Štapni mikser 220W1679.591666666666708:17:10415
001100001Levak veliki171.1666666666666708:17:10414
001000014Pekara za hleb MINI11905.116666666666608:17:10414
001130013Kutlača mala1257.366666666666708:17:10413
001130009Tacna #61194.508:17:10413
001130009Tacna #61238.0916666666666708:17:10412
001130012Grejač za rernu171.6083333333333508:17:10411
001200000Set 4 šolje srednje1155.7333333333333508:17:10410
001130012Grejač za rernu158.2833333333333308:17:10409
001200002Štapni mikser 220W1851.591666666666708:17:10408
001200000Set 4 šolje srednje2156.22508:17:10499
001200000Set 4 šolje srednje1140.5333333333333308:17:10498
001130012Grejač za rernu1127.7333333333333308:17:10497
001200000Set 4 šolje srednje2175.2916666666666608:17:10497
001300000Rukavice radničke197.12508:17:10496
001130007Tacna #11159.1666666666666908:17:10495
001200000Set 4 šolje srednje1139.3583333333333208:17:10495
001130002Komplet posuđa #41495.9508:17:10495
001400000Gumica za brisanje160.24166666666667408:17:10494
001130012Grejač za rernu2108.9916666666666608:17:10493
001300000Rukavice radničke287.6250000000000108:17:10492
001130009Tacna #61159.5750000000000208:17:10491
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1351.5508:17:10491
001130012Grejač za rernu1150.9333333333333408:17:10490
001200000Set 4 šolje srednje1128.4666666666666708:17:10489
001130012Grejač za rernu175.82508:17:10489
001120002Ukrasna podloga za miša #51222.9583333333333408:17:10488
001130012Grejač za rernu1203.5083333333333508:17:10488
001300000Rukavice radničke1117.3916666666666808:17:10487
001130012Grejač za rernu168.7508:17:10486
DEMO Prodaja po racunima u toku poslednjeg sata
Total 500 results.
IdShopRBRVREMEIznosId_dok
001208:17:1028.4333333333333341
001308:17:10132.908333333333361
001408:17:10153.200000000000021
001508:17:10997.5251
001508:17:10354.71666666666671
001508:17:1067.550000000000011
001608:17:10162.851
001808:17:1081.241666666666661
001908:17:101431.18333333333341
0011008:17:10147.583333333333341
0011108:17:101027.47500000000011
0011208:17:1099.7751
0011308:17:10208.166666666666691
0011308:17:10126.658333333333351
0011308:17:101191.8251
0011508:17:10112.858333333333351
0011608:17:10102.691666666666681
0011708:17:10269.150000000000031
0011708:17:10381.450000000000051
0011708:17:10333.00833333333341
0011708:17:10142.066666666666661
0011808:17:102261
0011908:17:10985.95833333333351
0011908:17:1075.183333333333341
0012008:17:10124.350000000000011
0012108:17:10974.07500000000021
0012308:17:10956.31
0012408:17:10678.94166666666671
0012508:17:10205.841666666666671
0012608:17:10363.21
0012708:17:10233.583333333333341
0012808:17:10141.983333333333351
0012908:17:10195.833333333333341
0013008:17:102037.58333333333331
0013108:17:10157.651
0013208:17:10114.583333333333341
0013308:17:10105.3751
0013408:17:10380.13333333333341
0013508:17:10417.61666666666671
0013608:17:10111.141666666666681
0013708:17:10726.49166666666671
0013808:17:10110.383333333333341
0013908:17:10137.708333333333341
0014008:17:10987.51666666666671
0014108:17:10141.1251
0014208:17:10166.308333333333341
0014308:17:10211.733333333333351
0014408:17:10130.366666666666671
0014508:17:10203.491666666666671
0014608:17:1063.850000000000011
0014708:17:10238.958333333333341
0014808:17:10182.658333333333331
0014908:17:101083.93333333333341
0014908:17:10283.051
0014908:17:10126.408333333333331
0014908:17:10144.608333333333351
0014908:17:10369.46666666666671
0014908:17:10153.1751
0015008:17:1089.991666666666661
0015208:17:10311.033333333333361
0015308:17:1070.483333333333331
0015408:17:10158.633333333333351
0015508:17:10109.691666666666661
0015608:17:1038.0250000000000061
0015608:17:10152.358333333333351
0015708:17:10120.216666666666671
0015808:17:10107.916666666666671
0015908:17:10207.658333333333331
0016008:17:10174.841666666666671
0016108:17:10125.050000000000011
0016108:17:10141.808333333333341
0016208:17:101706.55833333333341
0016308:17:1091.1751
0016408:17:10854.92500000000011
0016508:17:10134.666666666666661
0016608:17:10188.633333333333351
0016708:17:10168.858333333333351
0016708:17:10222.333333333333341
0016708:17:101042.151
0016708:17:1072.016666666666671
0016708:17:10211.325000000000021
0016708:17:10305.650000000000031
0016808:17:10167.9751
0016908:17:1070.358333333333351
0017008:17:10128.358333333333351
0017108:17:10152.641666666666651
0017208:17:10150.06666666666671
0017308:17:10161.81666666666671
0017408:17:10220.291666666666691
0017408:17:10105.191666666666681
0017508:17:10950.83333333333341
0017608:17:102366.84166666666671
0017708:17:10286.31
0017808:17:10160.751
0017908:17:10192.366666666666671
0018008:17:10148.358333333333351
0018108:17:101636.60000000000011
0018108:17:1083.225000000000011
0018108:17:10264.04166666666671
0018208:17:10123.208333333333331
0018308:17:10197.333333333333341
0018408:17:10165.583333333333341
0018508:17:10214.1251
0018608:17:1097.51
0018708:17:1032.51
0018808:17:10107.866666666666671
0018908:17:10209.383333333333331
0018908:17:10120.399999999999991
0019008:17:10385.9251
0019008:17:10123.266666666666671
0019108:17:10244.250000000000031
0019108:17:10212.658333333333331
0019208:17:10236.266666666666651
0019208:17:10196.825000000000021
0019308:17:10133.308333333333341
0019408:17:1079.308333333333341
0019408:17:10160.1251
0019508:17:1068.508333333333331
0019608:17:10157.258333333333351
0019708:17:1077.850000000000011
0019708:17:1022.7751
0019808:17:10107.750000000000011
0019908:17:10110.783333333333331
00110008:17:10905.52500000000011
00110108:17:10192.6751
00110208:17:10149.016666666666681
00110308:17:1095.908333333333351
00110408:17:10184.308333333333341
00110408:17:10921.78333333333341
00110408:17:10118.2751
00110408:17:10162.083333333333341
00110408:17:1081.691666666666681
00110408:17:10248.8251
00110408:17:1045.366666666666671
00110508:17:10136.233333333333321
00110608:17:10173.683333333333341
00110608:17:10309.551
00110708:17:1051.451
00110908:17:10256.033333333333361
00111008:17:1025.8833333333333331
00111008:17:1046.558333333333331
00111108:17:10-54.2083333333333366
00111208:17:10275.36666666666671
00111308:17:10449.741666666666731
00111408:17:10109.408333333333331
00111508:17:10354.608333333333351
00111508:17:10133.751
00111608:17:10105.066666666666661
00111608:17:10106.91
00111708:17:1080.71
00111708:17:10100.041666666666671
00111808:17:10719.00833333333331
00111808:17:10156.6751
00111908:17:10149.683333333333341
00112008:17:10400.75833333333341
00112008:17:10251.741666666666651
00112008:17:10121.475000000000011
00112008:17:1074.733333333333351
00112008:17:1083.058333333333341
00112008:17:10199.533333333333331
00112008:17:10109.141666666666671
00112108:17:10121.574999999999991
00112208:17:10119.191666666666681
00112308:17:10130.2751
00112408:17:1025.0416666666666681
00112508:17:10116.866666666666671
00112508:17:10185.1251
00112608:17:10108.858333333333331
00112708:17:10342.466666666666641
00112708:17:10171.541666666666661
00112808:17:10173.1751
00112908:17:10309.50833333333341
00113008:17:10145.91
00113108:17:10713.89166666666671
00113208:17:10104.6751
00113308:17:10776.43333333333341
00113408:17:10790.10833333333331
00113408:17:1026.8251
00113408:17:10159.551
00113508:17:10122.158333333333351
00113508:17:10167.541666666666691
00113508:17:1079.666666666666671
00113608:17:1055.750000000000011
00113708:17:10107.658333333333331
00113808:17:10105.651
00113908:17:10147.716666666666671
00114008:17:10116.008333333333341
00114108:17:10300.951
00114208:17:102505.9916666666671
00114208:17:10209.216666666666671
00114308:17:10369.76666666666671
00114408:17:1066.083333333333331
00114508:17:101491.25833333333341
00114608:17:10241.558333333333341
00114708:17:10293.900000000000031
00114808:17:1099.951
00114908:17:10720.38333333333341
00115008:17:10146.11
00115108:17:10728.79166666666661
00115108:17:10102.925000000000011
00115208:17:10147.7751
00115308:17:1096.1751
00115408:17:10167.791666666666661
00115508:17:10215.250000000000031
00115608:17:1030.7249999999999981
00115608:17:1089.983333333333331
00115708:17:10212.151
00115808:17:10142.833333333333341
00115808:17:101471.66666666666651
00115908:17:10391.11666666666671
00116008:17:1059.816666666666671
00116108:17:10139.9251
00116208:17:10304.441666666666661
00116208:17:1087.7251
00116308:17:10192.808333333333341
00116408:17:10103.008333333333341
00116508:17:10211.151
00116608:17:10128.866666666666671
00116708:17:10177.958333333333341
00116808:17:10344.16666666666671
00116908:17:1086.966666666666671
00117008:17:10148.041666666666691
00117108:17:10111.741666666666671
00117208:17:1083.751
00117308:17:101547.93333333333341
00117308:17:10164.433333333333341
00117308:17:10213.391666666666681
00117308:17:1084.475000000000011
00117408:17:10106.791666666666671
00117508:17:10366.650000000000031
00117608:17:10115.125000000000011
00117708:17:10158.833333333333341
00117808:17:10123.158333333333331
00117908:17:10343.51666666666671
00118008:17:10434.66666666666671
00118108:17:1097.51
00118108:17:10137.4751
00118208:17:10239.76666666666671
00118308:17:10283.84166666666671
00118408:17:10207.7751
00118508:17:10118.483333333333351
00118608:17:10646.01666666666681
00118708:17:10133.1751
00118808:17:10123.925000000000011
00118808:17:10302.533333333333361
00118908:17:10422.333333333333371
00118908:17:10157.058333333333341
00119008:17:10187.6751
00119108:17:1047.5250000000000061
00119208:17:10144.600000000000021
00119308:17:10112.0251
00119408:17:10244.2251
00119508:17:10941
00119608:17:10347.11
00119708:17:10258.34166666666671
00119708:17:10200.116666666666671
00119808:17:10932.06666666666671
00140108:17:10171.61
00140108:17:10179.251
00140208:17:10148.166666666666691
00140308:17:10125.141666666666671
00140408:17:10243.433333333333341
00140408:17:10350.575000000000051
00140508:17:10165.683333333333341
00140508:17:10267.61
00140608:17:1089.975000000000011
00140608:17:10128.84166666666671
00140708:17:1045.21
00140708:17:10101.041666666666671
00140708:17:102109.48333333333361
00140708:17:1098.800000000000011
00140808:17:10111.11
00140808:17:10144.216666666666671
00140808:17:10198.658333333333331
00140808:17:101131.45833333333351
00140808:17:10340.733333333333351
00140808:17:10550.28333333333341
00140808:17:10539.43333333333341
00140808:17:10122.150000000000021
00140808:17:101032.35833333333331
00140808:17:101199.55000000000021
00140808:17:10206.058333333333341
00140808:17:1096.833333333333341
00140808:17:10698.92500000000011
00140808:17:1069.758333333333331
00140808:17:10111.475000000000011
00140808:17:10161.541666666666661
00140808:17:101331.17500000000021
00140808:17:10113.551
00140808:17:10442.49166666666671
00140808:17:10179.058333333333341
00140808:17:10164.450000000000021
00140808:17:1098.808333333333341
00140808:17:10286.951
00140808:17:10214.858333333333321
00140808:17:10281.99166666666671
00140808:17:10822.56666666666671
00140808:17:10495.766666666666651
00140808:17:1089.2251
00140808:17:10178.983333333333351
00140808:17:10424.03333333333331
00140808:17:10107.2251
00140808:17:10270.11
00140808:17:10210.116666666666671
00140808:17:10151.058333333333341
00140808:17:104491
00140808:17:10310.74166666666671
00140808:17:1064.983333333333331
00140808:17:10294.483333333333351
00140808:17:1092.91
00140808:17:10164.851
00140808:17:1045.966666666666671
00140808:17:10211.633333333333351
00140808:17:10296.86666666666671
00140808:17:10364.56666666666671
00140808:17:10342.816666666666661
00140808:17:10548.351
00140808:17:10158.466666666666671
00140808:17:10203.451
00140808:17:10374.308333333333341
00140808:17:10344.933333333333341
00140808:17:1075.158333333333331
00140808:17:10226.083333333333341
00140808:17:10360.316666666666661
00140808:17:10118.141666666666681
00140808:17:10242.7751
00140808:17:10851.59166666666671
00140808:17:10163.350000000000021
00140808:17:1087.766666666666671
00140808:17:10105.333333333333341
00140808:17:10116.61
00140808:17:10154.566666666666661
00140908:17:10116.708333333333341
00140908:17:10139.366666666666671
00140908:17:1070.675000000000011
00140908:17:10246.483333333333321
00140908:17:10124.149999999999991
00140908:17:10209.166666666666691
00140908:17:10318.46666666666671
00140908:17:10143.375000000000031
00140908:17:10358.716666666666641
00140908:17:10116.591666666666671
00140908:17:10249.358333333333351
00140908:17:1052.2333333333333341
00140908:17:10120.316666666666661
00140908:17:10304.08333333333331
00140908:17:10158.583333333333341
00140908:17:10461.3751
00140908:17:10152.816666666666661
00140908:17:10123.333333333333341
00140908:17:10141.1251
00140908:17:10140.158333333333331
00140908:17:10173.1251
00140908:17:10247.308333333333341
00140908:17:10387.86666666666671
00140908:17:10134.766666666666681
00140908:17:10140.858333333333351
00140908:17:10390.63333333333331
00140908:17:10130.09166666666671
00140908:17:10136.3751
00140908:17:10205.808333333333341
00140908:17:10239.31666666666671
00140908:17:1090.416666666666671
00140908:17:1079.6751
00140908:17:103127.83333333333351
00140908:17:10214.208333333333341
00140908:17:1053.4166666666666641
00140908:17:10447.91666666666671
00140908:17:1027.7000000000000031
00140908:17:10598.73333333333331
00140908:17:10576.30833333333341
00140908:17:1054.5749999999999961
00140908:17:10112.41
00140908:17:10242.716666666666671
00140908:17:10935.05833333333331
00140908:17:10103.6751
00140908:17:10181.433333333333341
00140908:17:10265.71666666666671
00140908:17:1055.51
00140908:17:1032.091666666666671
00140908:17:10550.0751
00140908:17:1096.458333333333341
00140908:17:10115.733333333333331
00140908:17:101286.41
00140908:17:10170.191666666666661
00140908:17:10155.916666666666661
00140908:17:1050.591666666666671
00140908:17:10133.933333333333341
00140908:17:101065.78333333333351
00140908:17:10127.775000000000021
00140908:17:10227.21
00140908:17:1058.283333333333331
00140908:17:1087.316666666666681
00140908:17:10461.04166666666671
00140908:17:10663.03333333333331
00140908:17:1097.116666666666671
00140908:17:10171.851
00141008:17:10207.750000000000031
00141008:17:10149.733333333333351
00141008:17:10185.591666666666671
00141008:17:10239.475000000000021
00141008:17:10166.41
00141008:17:101019.06666666666681
00141008:17:10118.7751
00141008:17:10723.91666666666671
00141008:17:10109.841666666666671
00141008:17:1093.141666666666671
00141008:17:10176.96666666666671
00141008:17:101672.81666666666681
00141008:17:10256.558333333333341
00141008:17:10234.76666666666671
00141008:17:101431.951
00141008:17:1072.483333333333331
00141008:17:10391.58333333333331
00141008:17:10397.99166666666671
00141008:17:10103.616666666666671
00141008:17:102472.95833333333351
00141008:17:1089.608333333333331
00141008:17:101481.53333333333331
00141008:17:10378.333333333333371
00141008:17:102102.8751
00141008:17:10697.09166666666671
00141008:17:10537.58333333333341
00141008:17:10222.291666666666691
00141008:17:10248.84166666666671
00141008:17:10299.71
00141008:17:10132.841666666666671
00141008:17:1073.558333333333341
00141008:17:10136.458333333333341
00141008:17:10318.051
00141008:17:10145.016666666666681
00141008:17:10120.083333333333331
00141008:17:10869.33333333333341
00141008:17:101150.2751
00141008:17:10101.408333333333331
00141008:17:10235.008333333333331
00141008:17:10118.333333333333341
00141008:17:10300.1751
00141008:17:10111.251
00141008:17:1083.566666666666681
00141008:17:1097.8751
00141008:17:10130.733333333333351
00141008:17:10117.091666666666671
00141008:17:10165.441666666666661
00141008:17:10116.033333333333351
00141008:17:10603.00833333333331
00141008:17:10101.266666666666671
00141008:17:10102.808333333333341
00141008:17:10198.6251
00141008:17:10385.3751
00141008:17:10264.683333333333341
00141008:17:1050.791666666666671
00141008:17:10125.949999999999991
00141008:17:10118.866666666666661
00141008:17:1078.6251
00141008:17:10166.608333333333351
00141008:17:10105.5251
00141008:17:10224.200000000000021
00141008:17:10195.100000000000021
00141008:17:10171.051
00141008:17:10427.89166666666671
00141008:17:10117.408333333333331
00141008:17:10302.351
00141008:17:10887.15833333333331
00141008:17:10174.066666666666661
00141008:17:10155.733333333333351
00141008:17:10182.416666666666691
00141008:17:101733.85833333333361
00141008:17:10328.45833333333331
00141008:17:10199.608333333333351
00141008:17:10117.583333333333331
00141108:17:10382.900000000000031
00141108:17:10130.333333333333341
00141108:17:10166.141666666666681
00141108:17:1069.716666666666671
00141108:17:10150.751
00141108:17:10220.058333333333341
00141108:17:10534.38333333333331
00141108:17:1073.466666666666671
00141108:17:10141.583333333333341
00141108:17:10153.116666666666671
00141108:17:10120.258333333333341
00141108:17:10101.733333333333331
00141108:17:10145.575000000000021
00141108:17:10520.38333333333341
00141108:17:10811
00141108:17:1097.341666666666671
00141108:17:10216.691666666666661
00141108:17:10233.566666666666661
00141108:17:10331.61
00141108:17:10341.058333333333341
00141108:17:10248.133333333333331
00141108:17:10119.866666666666671
00141108:17:10130.233333333333351
00141108:17:10301.551
00141108:17:10310.18333333333341
00141108:17:10138.433333333333341
00141108:17:10269.81
00141108:17:1076.558333333333341
00141108:17:1098.316666666666681