On line monitoring prodaje kasa

Apos4 nakon svakog izdatog računa šalje podatke o prodatim stavkama. Backend aplikacija na ovom web serveru prima i obrađuje ove podatke omogućujući brzo formiranje izveštaja i učitavanje u poslovni softver LITE. Zbog optimizacije prostora, podaci na našem web serveru se brišu sedam dana nakon učitavanja u LITE.

Trenutna prodaja na danasnji dan, odaberite prodavnicu iz tabele za detalje
Total 9 results.
FIRMAIdShopDatumIZNOS
   Ukupno:10,056,703
DEMO0012020-12-012,125,227
DEMO0022020-12-013,579,588
DEMO0032020-12-01578,841
DEMO0042020-12-01138,110
DEMO0052020-12-011,775,161
DEMO0062020-12-01848,822
DEMO0072020-12-01506,049
DEMO0082020-12-01308,400
DEMO0092020-12-01196,505
001002003004005006007008009
DEMO Prodaja po artiklima u toku poslednjeg sata
Total 500 results.
IdShopSifraOpisKolicinaCenaVremeRBR
001200000Set 4 šolje srednje199.4750000000000119:27:26500
001200001Daska za sečenje mala1290.5583333333333419:27:26500
001200000Set 4 šolje srednje1100.4583333333333319:27:26499
001500000Palačinka149.35833333333333419:27:26498
001200000Set 4 šolje srednje279.4750000000000119:27:26497
001000008Blender 1200W1675.691666666666719:27:26496
001300001Nožić #11306.7000000000000519:27:26495
001200000Set 4 šolje srednje1128.2833333333333319:27:26493
001200002Štapni mikser 220W1605.291666666666719:27:26492
001130012Grejač za rernu144.7500000000000119:27:26491
001200001Daska za sečenje mala1321.72519:27:26490
001100000Ram za sliku mali185.6833333333333419:27:26489
001300001Nožić #11235.52519:27:26488
001200001Daska za sečenje mala1275.6583333333333619:27:26487
001500000Palačinka1123.0583333333333219:27:26486
001500000Palačinka165.6166666666666619:27:26484
001500000Palačinka176.9833333333333319:27:26484
001200000Set 4 šolje srednje194.1583333333333319:27:26483
001200000Set 4 šolje srednje196.8333333333333419:27:26482
001200000Set 4 šolje srednje1112.4166666666666719:27:26481
001200000Set 4 šolje srednje299.9666666666666719:27:26480
001120002Ukrasna podloga za miša #5180.4833333333333319:27:26478
001200000Set 4 šolje srednje1222.519:27:26478
001200001Daska za sečenje mala1278.219:27:26477
001200000Set 4 šolje srednje171.1166666666666719:27:26476
001200000Set 4 šolje srednje1116.1083333333333519:27:26475
001200000Set 4 šolje srednje1220.9166666666666919:27:26474
001200000Set 4 šolje srednje1133.9833333333333519:27:26471
001500000Palačinka455.8166666666666719:27:26470
001200000Set 4 šolje srednje192.2166666666666719:27:26468
001130012Grejač za rernu240.10833333333333419:27:26464
001200001Daska za sečenje mala1349.0166666666666519:27:26464
001200000Set 4 šolje srednje1147.4833333333333219:27:26463
001200001Daska za sečenje mala1356.9333333333333419:27:26462
001200001Daska za sečenje mala1243.1583333333333619:27:26461
001130012Grejač za rernu152.4519:27:26459
001100003Podloga za čaše137.6416666666666719:27:26458
001100000Ram za sliku mali1110.9250000000000119:27:26457
001300000Rukavice radničke192.3666666666666719:27:26456
001500000Palačinka1131.1333333333333519:27:26455
001000010Pegla 2200W1986.058333333333419:27:26454
001130012Grejač za rernu180.6333333333333419:27:26454
001200000Set 4 šolje srednje192.2083333333333419:27:26454
001200000Set 4 šolje srednje194.9666666666666719:27:26453
001200000Set 4 šolje srednje1117.7916666666666719:27:26451
001200003Pegla 2500W1232.8083333333333419:27:26450
001100004Krpa za sudove1157.0083333333333319:27:26449
001130002Komplet posuđa #41314.2000000000000519:27:26449
001200002Štapni mikser 220W1519.691666666666719:27:26449
001500000Palačinka256.2583333333333419:27:26448
001200001Daska za sečenje mala1294.9666666666666419:27:26447
001200000Set 4 šolje srednje161.42519:27:26446
001130005Mikser 250W1577.483333333333319:27:26445
001500000Palačinka1104.7083333333333419:27:26444
001130013Kutlača mala1119.9916666666666719:27:26443
001200000Set 4 šolje srednje170.37519:27:26441
001200000Set 4 šolje srednje180.2083333333333419:27:26439
001300000Rukavice radničke1100.1250000000000119:27:26439
001100000Ram za sliku mali1111.62519:27:26438
001130012Grejač za rernu149.7416666666666719:27:26438
001200000Set 4 šolje srednje160.3666666666666719:27:26438
001200000Set 4 šolje srednje182.8416666666666719:27:26436
001300000Rukavice radničke171.8333333333333419:27:26435
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1194.4166666666666919:27:26435
001200000Set 4 šolje srednje1138.519:27:26434
001130012Grejač za rernu170.4333333333333419:27:26433
001200002Štapni mikser 220W1846.458333333333419:27:26433
001200000Set 4 šolje srednje1187.5833333333333419:27:26432
001200000Set 4 šolje srednje274.12519:27:26431
001200002Štapni mikser 220W1352.8166666666666619:27:26430
001500000Palačinka189.2166666666666719:27:26429
001120002Ukrasna podloga za miša #5172.7519:27:26426
001200000Set 4 šolje srednje1183.119:27:26424
001120002Ukrasna podloga za miša #5177.1583333333333519:27:26423
001200000Set 4 šolje srednje1111.2416666666666719:27:26422
001100003Podloga za čaše222.0519:27:26420
001130012Grejač za rernu286.27519:27:26420
001200000Set 4 šolje srednje186.719:27:26419
001130012Grejač za rernu161.7583333333333319:27:26418
001500000Palačinka1136.0083333333333519:27:26417
001500000Palačinka175.6083333333333319:27:26417
001130012Grejač za rernu135.2916666666666719:27:26416
001130012Grejač za rernu138.5916666666666719:27:26416
001200000Set 4 šolje srednje17119:27:26415
001100004Krpa za sudove147.1666666666666719:27:26414
001200000Set 4 šolje srednje1126.4583333333333419:27:26413
001000008Blender 1200W11637.719:27:26412
001130012Grejač za rernu131.35833333333333819:27:26412
001500000Palačinka174.3500000000000119:27:26411
001130012Grejač za rernu158.12519:27:26410
001200000Set 4 šolje srednje196.0916666666666719:27:26410
001500000Palačinka277.2833333333333319:27:26408
001130012Grejač za rernu249.40000000000000619:27:26407
001000014Pekara za hleb MINI12020.4519:27:26407
001200000Set 4 šolje srednje189.0333333333333519:27:26407
001200000Set 4 šolje srednje1128.841666666666719:27:26406
001500000Palačinka2133.819:27:26405
001200001Daska za sečenje mala1294.2750000000000319:27:26404
001300000Rukavice radničke156.30000000000000419:27:26404
001200000Set 4 šolje srednje1148.1666666666666919:27:26402
001200000Set 4 šolje srednje1179.2519:27:26401
001130012Grejač za rernu1101.7583333333333419:27:26499
001200000Set 4 šolje srednje1125.1583333333333319:27:26499
001120002Ukrasna podloga za miša #51178.9666666666666719:27:26498
001200000Set 4 šolje srednje1187.7000000000000219:27:26497
001200000Set 4 šolje srednje1159.3833333333333319:27:26496
001000010Pegla 2200W1932.719:27:26495
001200000Set 4 šolje srednje1166.92519:27:26493
001200000Set 4 šolje srednje1138.8083333333333419:27:26492
001130007Tacna #11154.0833333333333419:27:26491
001130013Kutlača mala1370.5916666666666419:27:26490
001200002Štapni mikser 220W1877.016666666666819:27:26490
001400002Silikonska podloga za miša #11325.12519:27:26489
001300000Rukavice radničke2103.6666666666666719:27:26488
001200000Set 4 šolje srednje1101.3416666666666719:27:26487
001400004Tepsiaj #61227.0833333333333419:27:26486
001130009Tacna #61160.5519:27:26485
001130007Tacna #11173.27519:27:26484
001200000Set 4 šolje srednje2142.0583333333333419:27:26484
001120002Ukrasna podloga za miša #51211.9833333333333519:27:26483
001200004Nožić #21323.466666666666719:27:26482
001100003Podloga za čaše130.3519:27:26482
001100003Podloga za čaše242.60833333333333419:27:26481
001300000Rukavice radničke1164.2166666666666719:27:26480
001130009Tacna #61173.4916666666666719:27:26479
001130012Grejač za rernu148.5000000000000119:27:26478
001130012Grejač za rernu154.2583333333333319:27:26477
001130010Tepsija #41228.3916666666666819:27:26476
001400007Kuhinjska vaga digitalna1931.119:27:26475
001200000Set 4 šolje srednje1360.6416666666666519:27:26474
001300000Rukavice radničke2181.619:27:26473
001200000Set 4 šolje srednje1201.6519:27:26473
001200000Set 4 šolje srednje1217.8583333333333519:27:26472
001000006Mikser 300W1884.433333333333319:27:26471
001400004Tepsiaj #61252.266666666666719:27:26470
001130012Grejač za rernu167.6083333333333319:27:26469
001200000Set 4 šolje srednje1148.0416666666666919:27:26468
001130012Grejač za rernu1149.1083333333333519:27:26467
001200000Set 4 šolje srednje288.3833333333333419:27:26467
001130012Grejač za rernu192.1166666666666719:27:26466
001300000Rukavice radničke1136.17519:27:26466
001400000Gumica za brisanje158.39166666666666619:27:26465
001200000Set 4 šolje srednje1191.1583333333333319:27:26464
001130009Tacna #61204.07519:27:26463
001200000Set 4 šolje srednje2338.5583333333333419:27:26462
001130012Grejač za rernu248.6833333333333419:27:26461
001200000Set 4 šolje srednje1107.8583333333333519:27:26460
001130009Tacna #61257.9583333333333719:27:26459
001130000Daska za sečenje velika1572.558333333333419:27:26458
001200000Set 4 šolje srednje264.1000000000000119:27:26458
001000010Pegla 2200W1965.833333333333419:27:26457
001130012Grejač za rernu137.3416666666666719:27:26457
001200000Set 4 šolje srednje1175.5166666666666819:27:26457
001200000Set 4 šolje srednje1141.0519:27:26456
001200000Set 4 šolje srednje115219:27:26455
001130002Komplet posuđa #41670.241666666666719:27:26454
001200000Set 4 šolje srednje1193.6166666666666719:27:26453
001130012Grejač za rernu174.619:27:26453
001130013Kutlača mala1174.0916666666666719:27:26452
001200000Set 4 šolje srednje1174.5583333333333419:27:26451
001000012Toster Happy1931.27519:27:26450
001300000Rukavice radničke199.3333333333333419:27:26449
001130010Tepsija #41190.9833333333333519:27:26449
001200000Set 4 šolje srednje1228.12519:27:26447
001200002Štapni mikser 220W1481.6500000000000319:27:26446
001200000Set 4 šolje srednje2182.4833333333333219:27:26445
001000010Pegla 2200W11171.341666666666719:27:26444
001100003Podloga za čaše235.2519:27:26443
001130007Tacna #11223.6519:27:26443
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1301.391666666666719:27:26443
001200000Set 4 šolje srednje1151.341666666666719:27:26442
001130012Grejač za rernu2149.0083333333333519:27:26442
001130012Grejač za rernu184.2416666666666719:27:26441
001130009Tacna #6296.42519:27:26439
001130012Grejač za rernu2111.0416666666666719:27:26438
001130013Kutlača mala1236.191666666666719:27:26438
001130010Tepsija #41137.0666666666666619:27:26438
001130009Tacna #61162.6000000000000219:27:26438
001200002Štapni mikser 220W1386.6583333333333619:27:26438
001200000Set 4 šolje srednje1118.7833333333333319:27:26437
001130012Grejač za rernu174.9416666666666819:27:26436
001130009Tacna #61131.7833333333333319:27:26435
001130004Mikser 280W1554.858333333333319:27:26435
001100003Podloga za čaše125.819:27:26434
001200001Daska za sečenje mala1389.3583333333333519:27:26434
001130012Grejač za rernu240.42519:27:26433
001200000Set 4 šolje srednje285.5333333333333319:27:26433
001200000Set 4 šolje srednje1163.9833333333333519:27:26432
001130012Grejač za rernu199.5916666666666719:27:26432
001130012Grejač za rernu191.12519:27:26431
001200001Daska za sečenje mala1265.7833333333333619:27:26431
001200000Set 4 šolje srednje295.7333333333333319:27:26430
001130012Grejač za rernu162.71666666666667619:27:26430
001200000Set 4 šolje srednje1107.2333333333333519:27:26429
001200000Set 4 šolje srednje1205.8166666666666619:27:26428
001120002Ukrasna podloga za miša #51115.3999999999999919:27:26428
001300000Rukavice radničke172.8833333333333319:27:26427
001130011Ukrasna podloga za miša #31234.0583333333333419:27:26427
001130009Tacna #61169.2833333333333319:27:26425
001120001Vatrostalna posuda mala #21471.766666666666719:27:26424
001200002Štapni mikser 220W1497.5416666666666319:27:26423
001200000Set 4 šolje srednje1130.3916666666666819:27:26422
001100003Podloga za čaše128.90000000000000219:27:26422
001200000Set 4 šolje srednje2130.4583333333333419:27:26421
001100004Krpa za sudove1206.6416666666666819:27:26421
001200002Štapni mikser 220W1489.133333333333419:27:26420
001130009Tacna #61176.9500000000000219:27:26419
001200000Set 4 šolje srednje2115.02519:27:26419
001130011Ukrasna podloga za miša #3116719:27:26419
001000013DVD Home theater Sony 43411953.4519:27:26419
001130012Grejač za rernu185.1519:27:26418
001200000Set 4 šolje srednje3119.5500000000000119:27:26417
001130010Tepsija #41287.4333333333333419:27:26417
001130009Tacna #62136.87519:27:26417
001130012Grejač za rernu276.4916666666666719:27:26417
001130012Grejač za rernu1107.6666666666666619:27:26416
001130012Grejač za rernu179.8519:27:26414
001300000Rukavice radničke1158.8833333333333319:27:26413
001130012Grejač za rernu145.80000000000000419:27:26413
001100005Silikonska podloga za miša #31217.6583333333333319:27:26412
001130009Tacna #61127.8000000000000119:27:26411
001130009Tacna #61328.458333333333319:27:26410
001130012Grejač za rernu197.1166666666666719:27:26409
001200000Set 4 šolje srednje4165.7583333333333319:27:26409
001300000Rukavice radničke258.319:27:26408
001200000Set 4 šolje srednje1144.9166666666666919:27:26500
001300001Nožić #11360.183333333333419:27:26500
001130012Grejač za rernu1145.919:27:26500
001200000Set 4 šolje srednje1138.216666666666719:27:26499
001200000Set 4 šolje srednje2101.3500000000000119:27:26498
001300000Rukavice radničke1217.7833333333333319:27:26497
001100008Podloga za miša190.6000000000000119:27:26496
001100003Podloga za čaše132.4916666666666719:27:26495
001200000Set 4 šolje srednje1125.2083333333333419:27:26494
001200000Set 4 šolje srednje172.2416666666666719:27:26493
001130009Tacna #61178.2583333333333319:27:26492
001130012Grejač za rernu289.4333333333333419:27:26491
001130009Tacna #61206.7166666666666719:27:26491
001200002Štapni mikser 220W1546.441666666666719:27:26490
001200002Štapni mikser 220W-3448.5000000000000619:27:26489
001200002Štapni mikser 220W363219:27:26488
001300000Rukavice radničke187.2666666666666719:27:26487
001200000Set 4 šolje srednje1121.3583333333333319:27:26486
001130007Tacna #12138.119:27:26485
001130012Grejač za rernu257.6916666666666719:27:26484
001200002Štapni mikser 220W1724.9519:27:26484
001300000Rukavice radničke1181.1583333333333319:27:26483
001130010Tepsija #41254.0166666666666819:27:26482
001300000Rukavice radničke1106.8333333333333319:27:26481
001200000Set 4 šolje srednje1157.7250000000000219:27:26480
001130013Kutlača mala1636.32519:27:26479
001200001Daska za sečenje mala1382.008333333333419:27:26479
001130012Grejač za rernu168.62519:27:26478
001300000Rukavice radničke2128.816666666666719:27:26477
001100003Podloga za čaše155.7166666666666719:27:26476
001130012Grejač za rernu175.3166666666666619:27:26475
001400004Tepsiaj #62400.0166666666666519:27:26475
001130009Tacna #61280.541666666666719:27:26474
001130010Tepsija #41157.591666666666719:27:26473
001130012Grejač za rernu136.82519:27:26472
001130012Grejač za rernu1104.9583333333333419:27:26471
001200000Set 4 šolje srednje1234.0416666666666919:27:26470
001200001Daska za sečenje mala1385.041666666666719:27:26469
001300000Rukavice radničke1175.1666666666666619:27:26468
001130012Grejač za rernu149.97519:27:26466
001200000Set 4 šolje srednje2139.6416666666666819:27:26466
001000003Tiganj keramički za palačinke1699.166666666666719:27:26465
001200000Set 4 šolje srednje179.6083333333333319:27:26463
001130012Grejač za rernu164.5416666666666719:27:26463
001120001Vatrostalna posuda mala #21322.0519:27:26462
001300001Nožić #12238.8333333333333719:27:26461
001300001Nožić #11395.2333333333333519:27:26460
001300000Rukavice radničke1277.133333333333319:27:26459
001130013Kutlača mala1204.7333333333333519:27:26458
001400005Keramička posuda mala1475.358333333333319:27:26458
001300000Rukavice radničke1107.0500000000000119:27:26457
001130012Grejač za rernu261.91666666666666419:27:26456
001000010Pegla 2200W11045.666666666666719:27:26455
001200000Set 4 šolje srednje296.57519:27:26454
001130009Tacna #61327.4833333333333519:27:26453
001200000Set 4 šolje srednje1123.27519:27:26452
001300000Rukavice radničke1236.8250000000000219:27:26451
001200000Set 4 šolje srednje1153.3083333333333419:27:26450
001120002Ukrasna podloga za miša #51342.52519:27:26449
001130012Grejač za rernu282.0083333333333419:27:26448
001200000Set 4 šolje srednje1151.77519:27:26447
001130012Grejač za rernu1100.1519:27:26446
001200001Daska za sečenje mala1389.3519:27:26446
001200000Set 4 šolje srednje1144.6833333333333419:27:26445
001130012Grejač za rernu256.57519:27:26445
001200002Štapni mikser 220W1639.408333333333319:27:26444
001200000Set 4 šolje srednje179.9583333333333419:27:26443
001200000Set 4 šolje srednje1108.67519:27:26442
001130012Grejač za rernu185.7666666666666719:27:26441
001110000Kocke za potpalu195.47519:27:26440
001130007Tacna #11249.5916666666666719:27:26439
001300000Rukavice radničke112519:27:26438
001300000Rukavice radničke1193.5416666666666919:27:26437
001300001Nožić #11346.4583333333333719:27:26437
001120001Vatrostalna posuda mala #21646.758333333333319:27:26436
001200000Set 4 šolje srednje2242.7500000000000319:27:26435
001200000Set 4 šolje srednje1103.6666666666666719:27:26434
001130009Tacna #61142.47519:27:26434
001200000Set 4 šolje srednje1169.3916666666666819:27:26433
001130009Tacna #61114.12519:27:26433
001130009Tacna #61285.7083333333333719:27:26432
001130012Grejač za rernu291.8916666666666719:27:26431
001100004Krpa za sudove1146.6833333333333419:27:26430
001200000Set 4 šolje srednje194.3166666666666819:27:26429
001130012Grejač za rernu157.8583333333333419:27:26428
001200000Set 4 šolje srednje1153.4166666666666619:27:26427
001130012Grejač za rernu270.5916666666666719:27:26427
001000006Mikser 300W1831.341666666666719:27:26426
001120002Ukrasna podloga za miša #5190.7250000000000119:27:26425
001200000Set 4 šolje srednje2155.4916666666666719:27:26424
001100003Podloga za čaše115.28333333333333319:27:26424
001200000Set 4 šolje srednje1146.8833333333333319:27:26423
001130011Ukrasna podloga za miša #31110.2583333333333419:27:26423
001300000Rukavice radničke2141.6583333333333619:27:26422
001130012Grejač za rernu192.7916666666666719:27:26421
001200000Set 4 šolje srednje1123.2583333333333419:27:26420
001200001Daska za sečenje mala1360.819:27:26419
001130009Tacna #61187.3666666666666719:27:26418
001200001Daska za sečenje mala1323.619:27:26417
001200000Set 4 šolje srednje1253.5083333333333319:27:26415
001130009Tacna #61237.17519:27:26414
001130013Kutlača mala1249.5499999999999819:27:26412
001400004Tepsiaj #62352.7333333333333519:27:26412
001300000Rukavice radničke2152.77519:27:26411
001000014Pekara za hleb MINI11733.858333333333619:27:26410
001200002Štapni mikser 220W1461.041666666666719:27:26409
001300000Rukavice radničke1105.3333333333333419:27:26408
001200000Set 4 šolje srednje1154.7583333333333519:27:26490
001200000Set 4 šolje srednje1148.619:27:26489
001200000Set 4 šolje srednje179.5083333333333419:27:26487
001300003Komplet posuđa #12401.508333333333319:27:26486
001130009Tacna #61203.691666666666719:27:26485
001200001Daska za sečenje mala1546.041666666666719:27:26484
001130012Grejač za rernu165.02519:27:26484
001300000Rukavice radničke1170.9666666666666719:27:26483
001200000Set 4 šolje srednje197.6083333333333319:27:26482
001300000Rukavice radničke1158.2250000000000219:27:26481
001300001Nožić #11362.5666666666666619:27:26480
001100003Podloga za čaše130.22500000000000519:27:26479
001130012Grejač za rernu1141.2583333333333319:27:26478
001400003Ukrasna podloga za miša #21192.6519:27:26477
001200000Set 4 šolje srednje1138.87519:27:26476
001130012Grejač za rernu171.07519:27:26475
001100003Podloga za čaše138.39166666666666619:27:26474
001130012Grejač za rernu173.619:27:26473
001000014Pekara za hleb MINI11968.291666666666519:27:26473
001130012Grejač za rernu180.7666666666666719:27:26472
001000006Mikser 300W11770.166666666666519:27:26471
001200000Set 4 šolje srednje1158.3416666666666719:27:26470
001000006Mikser 300W1627.733333333333319:27:26469
001130013Kutlača mala1155.5416666666666919:27:26468
001200000Set 4 šolje srednje1153.5416666666666919:27:26467
001200000Set 4 šolje srednje285.2333333333333319:27:26466
001300001Nožić #11332.7000000000000519:27:26465
001130009Tacna #61135.5333333333333319:27:26465
001120002Ukrasna podloga za miša #51124.6750000000000119:27:26464
001200002Štapni mikser 220W2523.091666666666719:27:26463
001130011Ukrasna podloga za miša #31255.4333333333333419:27:26463
001130005Mikser 250W1355.633333333333319:27:26463
001130013Kutlača mala1433.97519:27:26463
001200001Daska za sečenje mala1305.5000000000000619:27:26462
001110003Džezva 3 dl1175.7916666666666619:27:26461
001300000Rukavice radničke17419:27:26460
001130012Grejač za rernu152.9519:27:26460
001120001Vatrostalna posuda mala #21745.958333333333419:27:26459
001130009Tacna #61342.67519:27:26458
001200000Set 4 šolje srednje295.1833333333333419:27:26457
001130012Grejač za rernu271.3916666666666719:27:26456
001200000Set 4 šolje srednje1112.87519:27:26455
001200000Set 4 šolje srednje1162.6666666666666619:27:26454
001200000Set 4 šolje srednje1169.3416666666666719:27:26453
001000008Blender 1200W11583.633333333333219:27:26452
001130012Grejač za rernu151.0583333333333419:27:26451
001130010Tepsija #41220.07519:27:26450
001130007Tacna #11243.4583333333333119:27:26449
001200000Set 4 šolje srednje1103.07519:27:26449
001120002Ukrasna podloga za miša #5185.7083333333333319:27:26448
001100004Krpa za sudove197.4833333333333319:27:26447
001000007Pegla 2400W11258.27519:27:26447
001200000Set 4 šolje srednje2177.7500000000000319:27:26446
001130012Grejač za rernu1117.1583333333333519:27:26445
001200000Set 4 šolje srednje289.0519:27:26445
001130009Tacna #61151.02519:27:26444
001000015Usisivač LG Twister12142.85833333333319:27:26443
001130012Grejač za rernu1121.4833333333333319:27:26442
001200000Set 4 šolje srednje1262.783333333333319:27:26441
001120002Ukrasna podloga za miša #51190.9833333333333519:27:26440
001130012Grejač za rernu1150.1583333333333319:27:26439
001130012Grejač za rernu168.5833333333333319:27:26438
001200000Set 4 šolje srednje1240.919:27:26437
001130013Kutlača mala1151.7666666666666819:27:26436
001200002Štapni mikser 220W1559.908333333333319:27:26436
001300001Nožić #12287.633333333333419:27:26435
001200000Set 4 šolje srednje1251.9916666666666719:27:26434
001130009Tacna #61160.419:27:26433
001200000Set 4 šolje srednje193.9833333333333319:27:26432
001120002Ukrasna podloga za miša #51147.37519:27:26431
001400004Tepsiaj #62328.219:27:26430
001130012Grejač za rernu142.12519:27:26429
001300001Nožić #11154.0583333333333419:27:26428
001400000Gumica za brisanje175.4666666666666719:27:26427
001100003Podloga za čaše120.2166666666666719:27:26426
001400007Kuhinjska vaga digitalna1704.800000000000119:27:26425
001200000Set 4 šolje srednje2271.366666666666719:27:26424
001130012Grejač za rernu197.3166666666666819:27:26424
001300000Rukavice radničke195.2166666666666719:27:26423
001130012Grejač za rernu1115.4416666666666819:27:26422
001130012Grejač za rernu1129.419:27:26421
001130012Grejač za rernu179.5916666666666719:27:26420
001130012Grejač za rernu1116.2250000000000119:27:26419
001100004Krpa za sudove1105.0666666666666619:27:26419
001130012Grejač za rernu1109.4916666666666619:27:26418
001130007Tacna #11455.7000000000000519:27:26417
001200000Set 4 šolje srednje1139.7416666666666719:27:26415
001300000Rukavice radničke1242.77519:27:26414
001200000Set 4 šolje srednje1220.6499999999999819:27:26414
001130010Tepsija #41157.8416666666666719:27:26413
001130013Kutlača mala1331.766666666666719:27:26412
001100003Podloga za čaše230.15000000000000219:27:26412
001200002Štapni mikser 220W1863.719:27:26412
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1487.233333333333319:27:26411
001200000Set 4 šolje srednje1182.4166666666666919:27:26410
001130012Grejač za rernu281.6750000000000119:27:26408
001300000Rukavice radničke194.1333333333333319:27:26449
001200000Set 4 šolje srednje185.719:27:26448
001130012Grejač za rernu135.0333333333333319:27:26447
001130009Tacna #61251.4833333333333219:27:26447
001200000Set 4 šolje srednje2152.4083333333333319:27:26446
001130012Grejač za rernu1127.0500000000000119:27:26445
001130009Tacna #61392.841666666666719:27:26444
001130012Grejač za rernu161.08333333333333619:27:26443
001300003Komplet posuđa #11872.97519:27:26443
001200000Set 4 šolje srednje194.0916666666666719:27:26442
001200000Set 4 šolje srednje2170.7000000000000219:27:26441
001200000Set 4 šolje srednje174.9083333333333319:27:26440
001130012Grejač za rernu164.6416666666666719:27:26439
001100000Ram za sliku mali142.0583333333333419:27:26439
001100004Krpa za sudove1250.92519:27:26439
001130011Ukrasna podloga za miša #31135.0333333333333319:27:26439
001200000Set 4 šolje srednje1126.7833333333333319:27:26438
001130012Grejač za rernu291.3833333333333419:27:26436
001200000Set 4 šolje srednje1119.6666666666666719:27:26435
001200000Set 4 šolje srednje1215.2166666666666719:27:26434
001000008Blender 1200W1960.67519:27:26434
001130007Tacna #11206.966666666666719:27:26433
001130012Grejač za rernu141.37519:27:26432
001200000Set 4 šolje srednje2154.17519:27:26432
001300000Rukavice radničke1108.6583333333333319:27:26431
001200001Daska za sečenje mala1581.433333333333419:27:26430
001130013Kutlača mala1211.3500000000000219:27:26430
001200000Set 4 šolje srednje193.0833333333333419:27:26429
001200000Set 4 šolje srednje1154.6416666666666819:27:26428
001130012Grejač za rernu171.6083333333333519:27:26427
001200000Set 4 šolje srednje197.0916666666666719:27:26426
001200000Set 4 šolje srednje2132.9083333333333619:27:26425
001130012Grejač za rernu154.22499999999999419:27:26424
001200002Štapni mikser 220W1709.57519:27:26423
001130010Tepsija #41256.3166666666666619:27:26423
001200001Daska za sečenje mala1376.5666666666666619:27:26422
001130012Grejač za rernu193.0833333333333419:27:26421
001200000Set 4 šolje srednje1294.9000000000000319:27:26420
001130012Grejač za rernu184.9166666666666719:27:26419
001130012Grejač za rernu176.0666666666666819:27:26418
001200000Set 4 šolje srednje1163.8333333333333419:27:26417
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1304.9519:27:26416
001200002Štapni mikser 220W1679.591666666666719:27:26415
001100001Levak veliki171.1666666666666719:27:26414
001000014Pekara za hleb MINI11905.116666666666619:27:26414
001130013Kutlača mala1257.366666666666719:27:26413
001130009Tacna #61194.519:27:26413
001130009Tacna #61238.0916666666666719:27:26412
001130012Grejač za rernu171.6083333333333519:27:26411
001200000Set 4 šolje srednje1155.7333333333333519:27:26410
001130012Grejač za rernu158.2833333333333319:27:26409
001200002Štapni mikser 220W1851.591666666666719:27:26408
001200000Set 4 šolje srednje2156.22519:27:26499
001200000Set 4 šolje srednje1140.5333333333333319:27:26498
001130012Grejač za rernu1127.7333333333333319:27:26497
001200000Set 4 šolje srednje2175.2916666666666619:27:26497
001300000Rukavice radničke197.12519:27:26496
001130007Tacna #11159.1666666666666919:27:26495
001200000Set 4 šolje srednje1139.3583333333333219:27:26495
001130002Komplet posuđa #41495.9519:27:26495
001400000Gumica za brisanje160.24166666666667419:27:26494
001130012Grejač za rernu2108.9916666666666619:27:26493
001300000Rukavice radničke287.6250000000000119:27:26492
001130009Tacna #61159.5750000000000219:27:26491
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1351.5519:27:26491
001130012Grejač za rernu1150.9333333333333419:27:26490
001200000Set 4 šolje srednje1128.4666666666666719:27:26489
001130012Grejač za rernu175.82519:27:26489
001120002Ukrasna podloga za miša #51222.9583333333333419:27:26488
001130012Grejač za rernu1203.5083333333333519:27:26488
001300000Rukavice radničke1117.3916666666666819:27:26487
001130012Grejač za rernu168.7519:27:26486
DEMO Prodaja po racunima u toku poslednjeg sata
Total 500 results.
IdShopRBRVREMEIznosId_dok
001219:27:2628.4333333333333341
001319:27:26132.908333333333361
001419:27:26153.200000000000021
001519:27:26997.5251
001519:27:26354.71666666666671
001519:27:2667.550000000000011
001619:27:26162.851
001819:27:2681.241666666666661
001919:27:261431.18333333333341
0011019:27:26147.583333333333341
0011119:27:261027.47500000000011
0011219:27:2699.7751
0011319:27:26208.166666666666691
0011319:27:26126.658333333333351
0011319:27:261191.8251
0011519:27:26112.858333333333351
0011619:27:26102.691666666666681
0011719:27:26269.150000000000031
0011719:27:26381.450000000000051
0011719:27:26333.00833333333341
0011719:27:26142.066666666666661
0011819:27:262261
0011919:27:26985.95833333333351
0011919:27:2675.183333333333341
0012019:27:26124.350000000000011
0012119:27:26974.07500000000021
0012319:27:26956.31
0012419:27:26678.94166666666671
0012519:27:26205.841666666666671
0012619:27:26363.21
0012719:27:26233.583333333333341
0012819:27:26141.983333333333351
0012919:27:26195.833333333333341
0013019:27:262037.58333333333331
0013119:27:26157.651
0013219:27:26114.583333333333341
0013319:27:26105.3751
0013419:27:26380.13333333333341
0013519:27:26417.61666666666671
0013619:27:26111.141666666666681
0013719:27:26726.49166666666671
0013819:27:26110.383333333333341
0013919:27:26137.708333333333341
0014019:27:26987.51666666666671
0014119:27:26141.1251
0014219:27:26166.308333333333341
0014319:27:26211.733333333333351
0014419:27:26130.366666666666671
0014519:27:26203.491666666666671
0014619:27:2663.850000000000011
0014719:27:26238.958333333333341
0014819:27:26182.658333333333331
0014919:27:261083.93333333333341
0014919:27:26283.051
0014919:27:26126.408333333333331
0014919:27:26144.608333333333351
0014919:27:26369.46666666666671
0014919:27:26153.1751
0015019:27:2689.991666666666661
0015219:27:26311.033333333333361
0015319:27:2670.483333333333331
0015419:27:26158.633333333333351
0015519:27:26109.691666666666661
0015619:27:2638.0250000000000061
0015619:27:26152.358333333333351
0015719:27:26120.216666666666671
0015819:27:26107.916666666666671
0015919:27:26207.658333333333331
0016019:27:26174.841666666666671
0016119:27:26125.050000000000011
0016119:27:26141.808333333333341
0016219:27:261706.55833333333341
0016319:27:2691.1751
0016419:27:26854.92500000000011
0016519:27:26134.666666666666661
0016619:27:26188.633333333333351
0016719:27:26168.858333333333351
0016719:27:26222.333333333333341
0016719:27:261042.151
0016719:27:2672.016666666666671
0016719:27:26211.325000000000021
0016719:27:26305.650000000000031
0016819:27:26167.9751
0016919:27:2670.358333333333351
0017019:27:26128.358333333333351
0017119:27:26152.641666666666651
0017219:27:26150.06666666666671
0017319:27:26161.81666666666671
0017419:27:26220.291666666666691
0017419:27:26105.191666666666681
0017519:27:26950.83333333333341
0017619:27:262366.84166666666671
0017719:27:26286.31
0017819:27:26160.751
0017919:27:26192.366666666666671
0018019:27:26148.358333333333351
0018119:27:261636.60000000000011
0018119:27:2683.225000000000011
0018119:27:26264.04166666666671
0018219:27:26123.208333333333331
0018319:27:26197.333333333333341
0018419:27:26165.583333333333341
0018519:27:26214.1251
0018619:27:2697.51
0018719:27:2632.51
0018819:27:26107.866666666666671
0018919:27:26209.383333333333331
0018919:27:26120.399999999999991
0019019:27:26385.9251
0019019:27:26123.266666666666671
0019119:27:26244.250000000000031
0019119:27:26212.658333333333331
0019219:27:26236.266666666666651
0019219:27:26196.825000000000021
0019319:27:26133.308333333333341
0019419:27:2679.308333333333341
0019419:27:26160.1251
0019519:27:2668.508333333333331
0019619:27:26157.258333333333351
0019719:27:2677.850000000000011
0019719:27:2622.7751
0019819:27:26107.750000000000011
0019919:27:26110.783333333333331
00110019:27:26905.52500000000011
00110119:27:26192.6751
00110219:27:26149.016666666666681
00110319:27:2695.908333333333351
00110419:27:26184.308333333333341
00110419:27:26921.78333333333341
00110419:27:26118.2751
00110419:27:26162.083333333333341
00110419:27:2681.691666666666681
00110419:27:26248.8251
00110419:27:2645.366666666666671
00110519:27:26136.233333333333321
00110619:27:26173.683333333333341
00110619:27:26309.551
00110719:27:2651.451
00110919:27:26256.033333333333361
00111019:27:2625.8833333333333331
00111019:27:2646.558333333333331
00111119:27:26-54.2083333333333366
00111219:27:26275.36666666666671
00111319:27:26449.741666666666731
00111419:27:26109.408333333333331
00111519:27:26354.608333333333351
00111519:27:26133.751
00111619:27:26105.066666666666661
00111619:27:26106.91
00111719:27:2680.71
00111719:27:26100.041666666666671
00111819:27:26719.00833333333331
00111819:27:26156.6751
00111919:27:26149.683333333333341
00112019:27:26400.75833333333341
00112019:27:26251.741666666666651
00112019:27:26121.475000000000011
00112019:27:2674.733333333333351
00112019:27:2683.058333333333341
00112019:27:26199.533333333333331
00112019:27:26109.141666666666671
00112119:27:26121.574999999999991
00112219:27:26119.191666666666681
00112319:27:26130.2751
00112419:27:2625.0416666666666681
00112519:27:26116.866666666666671
00112519:27:26185.1251
00112619:27:26108.858333333333331
00112719:27:26342.466666666666641
00112719:27:26171.541666666666661
00112819:27:26173.1751
00112919:27:26309.50833333333341
00113019:27:26145.91
00113119:27:26713.89166666666671
00113219:27:26104.6751
00113319:27:26776.43333333333341
00113419:27:26790.10833333333331
00113419:27:2626.8251
00113419:27:26159.551
00113519:27:26122.158333333333351
00113519:27:26167.541666666666691
00113519:27:2679.666666666666671
00113619:27:2655.750000000000011
00113719:27:26107.658333333333331
00113819:27:26105.651
00113919:27:26147.716666666666671
00114019:27:26116.008333333333341
00114119:27:26300.951
00114219:27:262505.9916666666671
00114219:27:26209.216666666666671
00114319:27:26369.76666666666671
00114419:27:2666.083333333333331
00114519:27:261491.25833333333341
00114619:27:26241.558333333333341
00114719:27:26293.900000000000031
00114819:27:2699.951
00114919:27:26720.38333333333341
00115019:27:26146.11
00115119:27:26728.79166666666661
00115119:27:26102.925000000000011
00115219:27:26147.7751
00115319:27:2696.1751
00115419:27:26167.791666666666661
00115519:27:26215.250000000000031
00115619:27:2630.7249999999999981
00115619:27:2689.983333333333331
00115719:27:26212.151
00115819:27:26142.833333333333341
00115819:27:261471.66666666666651
00115919:27:26391.11666666666671
00116019:27:2659.816666666666671
00116119:27:26139.9251
00116219:27:26304.441666666666661
00116219:27:2687.7251
00116319:27:26192.808333333333341
00116419:27:26103.008333333333341
00116519:27:26211.151
00116619:27:26128.866666666666671
00116719:27:26177.958333333333341
00116819:27:26344.16666666666671
00116919:27:2686.966666666666671
00117019:27:26148.041666666666691
00117119:27:26111.741666666666671
00117219:27:2683.751
00117319:27:261547.93333333333341
00117319:27:26164.433333333333341
00117319:27:26213.391666666666681
00117319:27:2684.475000000000011
00117419:27:26106.791666666666671
00117519:27:26366.650000000000031
00117619:27:26115.125000000000011
00117719:27:26158.833333333333341
00117819:27:26123.158333333333331
00117919:27:26343.51666666666671
00118019:27:26434.66666666666671
00118119:27:2697.51
00118119:27:26137.4751
00118219:27:26239.76666666666671
00118319:27:26283.84166666666671
00118419:27:26207.7751
00118519:27:26118.483333333333351
00118619:27:26646.01666666666681
00118719:27:26133.1751
00118819:27:26123.925000000000011
00118819:27:26302.533333333333361
00118919:27:26422.333333333333371
00118919:27:26157.058333333333341
00119019:27:26187.6751
00119119:27:2647.5250000000000061
00119219:27:26144.600000000000021
00119319:27:26112.0251
00119419:27:26244.2251
00119519:27:26941
00119619:27:26347.11
00119719:27:26258.34166666666671
00119719:27:26200.116666666666671
00119819:27:26932.06666666666671
00140119:27:26171.61
00140119:27:26179.251
00140219:27:26148.166666666666691
00140319:27:26125.141666666666671
00140419:27:26243.433333333333341
00140419:27:26350.575000000000051
00140519:27:26165.683333333333341
00140519:27:26267.61
00140619:27:2689.975000000000011
00140619:27:26128.84166666666671
00140719:27:2645.21
00140719:27:26101.041666666666671
00140719:27:262109.48333333333361
00140719:27:2698.800000000000011
00140819:27:26111.11
00140819:27:26144.216666666666671
00140819:27:26198.658333333333331
00140819:27:261131.45833333333351
00140819:27:26340.733333333333351
00140819:27:26550.28333333333341
00140819:27:26539.43333333333341
00140819:27:26122.150000000000021
00140819:27:261032.35833333333331
00140819:27:261199.55000000000021
00140819:27:26206.058333333333341
00140819:27:2696.833333333333341
00140819:27:26698.92500000000011
00140819:27:2669.758333333333331
00140819:27:26111.475000000000011
00140819:27:26161.541666666666661
00140819:27:261331.17500000000021
00140819:27:26113.551
00140819:27:26442.49166666666671
00140819:27:26179.058333333333341
00140819:27:26164.450000000000021
00140819:27:2698.808333333333341
00140819:27:26286.951
00140819:27:26214.858333333333321
00140819:27:26281.99166666666671
00140819:27:26822.56666666666671
00140819:27:26495.766666666666651
00140819:27:2689.2251
00140819:27:26178.983333333333351
00140819:27:26424.03333333333331
00140819:27:26107.2251
00140819:27:26270.11
00140819:27:26210.116666666666671
00140819:27:26151.058333333333341
00140819:27:264491
00140819:27:26310.74166666666671
00140819:27:2664.983333333333331
00140819:27:26294.483333333333351
00140819:27:2692.91
00140819:27:26164.851
00140819:27:2645.966666666666671
00140819:27:26211.633333333333351
00140819:27:26296.86666666666671
00140819:27:26364.56666666666671
00140819:27:26342.816666666666661
00140819:27:26548.351
00140819:27:26158.466666666666671
00140819:27:26203.451
00140819:27:26374.308333333333341
00140819:27:26344.933333333333341
00140819:27:2675.158333333333331
00140819:27:26226.083333333333341
00140819:27:26360.316666666666661
00140819:27:26118.141666666666681
00140819:27:26242.7751
00140819:27:26851.59166666666671
00140819:27:26163.350000000000021
00140819:27:2687.766666666666671
00140819:27:26105.333333333333341
00140819:27:26116.61
00140819:27:26154.566666666666661
00140919:27:26116.708333333333341
00140919:27:26139.366666666666671
00140919:27:2670.675000000000011
00140919:27:26246.483333333333321
00140919:27:26124.149999999999991
00140919:27:26209.166666666666691
00140919:27:26318.46666666666671
00140919:27:26143.375000000000031
00140919:27:26358.716666666666641
00140919:27:26116.591666666666671
00140919:27:26249.358333333333351
00140919:27:2652.2333333333333341
00140919:27:26120.316666666666661
00140919:27:26304.08333333333331
00140919:27:26158.583333333333341
00140919:27:26461.3751
00140919:27:26152.816666666666661
00140919:27:26123.333333333333341
00140919:27:26141.1251
00140919:27:26140.158333333333331
00140919:27:26173.1251
00140919:27:26247.308333333333341
00140919:27:26387.86666666666671
00140919:27:26134.766666666666681
00140919:27:26140.858333333333351
00140919:27:26390.63333333333331
00140919:27:26130.09166666666671
00140919:27:26136.3751
00140919:27:26205.808333333333341
00140919:27:26239.31666666666671
00140919:27:2690.416666666666671
00140919:27:2679.6751
00140919:27:263127.83333333333351
00140919:27:26214.208333333333341
00140919:27:2653.4166666666666641
00140919:27:26447.91666666666671
00140919:27:2627.7000000000000031
00140919:27:26598.73333333333331
00140919:27:26576.30833333333341
00140919:27:2654.5749999999999961
00140919:27:26112.41
00140919:27:26242.716666666666671
00140919:27:26935.05833333333331
00140919:27:26103.6751
00140919:27:26181.433333333333341
00140919:27:26265.71666666666671
00140919:27:2655.51
00140919:27:2632.091666666666671
00140919:27:26550.0751
00140919:27:2696.458333333333341
00140919:27:26115.733333333333331
00140919:27:261286.41
00140919:27:26170.191666666666661
00140919:27:26155.916666666666661
00140919:27:2650.591666666666671
00140919:27:26133.933333333333341
00140919:27:261065.78333333333351
00140919:27:26127.775000000000021
00140919:27:26227.21
00140919:27:2658.283333333333331
00140919:27:2687.316666666666681
00140919:27:26461.04166666666671
00140919:27:26663.03333333333331
00140919:27:2697.116666666666671
00140919:27:26171.851
00141019:27:26207.750000000000031
00141019:27:26149.733333333333351
00141019:27:26185.591666666666671
00141019:27:26239.475000000000021
00141019:27:26166.41
00141019:27:261019.06666666666681
00141019:27:26118.7751
00141019:27:26723.91666666666671
00141019:27:26109.841666666666671
00141019:27:2693.141666666666671
00141019:27:26176.96666666666671
00141019:27:261672.81666666666681
00141019:27:26256.558333333333341
00141019:27:26234.76666666666671
00141019:27:261431.951
00141019:27:2672.483333333333331
00141019:27:26391.58333333333331
00141019:27:26397.99166666666671
00141019:27:26103.616666666666671
00141019:27:262472.95833333333351
00141019:27:2689.608333333333331
00141019:27:261481.53333333333331
00141019:27:26378.333333333333371
00141019:27:262102.8751
00141019:27:26697.09166666666671
00141019:27:26537.58333333333341
00141019:27:26222.291666666666691
00141019:27:26248.84166666666671
00141019:27:26299.71
00141019:27:26132.841666666666671
00141019:27:2673.558333333333341
00141019:27:26136.458333333333341
00141019:27:26318.051
00141019:27:26145.016666666666681
00141019:27:26120.083333333333331
00141019:27:26869.33333333333341
00141019:27:261150.2751
00141019:27:26101.408333333333331
00141019:27:26235.008333333333331
00141019:27:26118.333333333333341
00141019:27:26300.1751
00141019:27:26111.251
00141019:27:2683.566666666666681
00141019:27:2697.8751
00141019:27:26130.733333333333351
00141019:27:26117.091666666666671
00141019:27:26165.441666666666661
00141019:27:26116.033333333333351
00141019:27:26603.00833333333331
00141019:27:26101.266666666666671
00141019:27:26102.808333333333341
00141019:27:26198.6251
00141019:27:26385.3751
00141019:27:26264.683333333333341
00141019:27:2650.791666666666671
00141019:27:26125.949999999999991
00141019:27:26118.866666666666661
00141019:27:2678.6251
00141019:27:26166.608333333333351
00141019:27:26105.5251
00141019:27:26224.200000000000021
00141019:27:26195.100000000000021
00141019:27:26171.051
00141019:27:26427.89166666666671
00141019:27:26117.408333333333331
00141019:27:26302.351
00141019:27:26887.15833333333331
00141019:27:26174.066666666666661
00141019:27:26155.733333333333351
00141019:27:26182.416666666666691
00141019:27:261733.85833333333361
00141019:27:26328.45833333333331
00141019:27:26199.608333333333351
00141019:27:26117.583333333333331
00141119:27:26382.900000000000031
00141119:27:26130.333333333333341
00141119:27:26166.141666666666681
00141119:27:2669.716666666666671
00141119:27:26150.751
00141119:27:26220.058333333333341
00141119:27:26534.38333333333331
00141119:27:2673.466666666666671
00141119:27:26141.583333333333341
00141119:27:26153.116666666666671
00141119:27:26120.258333333333341
00141119:27:26101.733333333333331
00141119:27:26145.575000000000021
00141119:27:26520.38333333333341
00141119:27:26811
00141119:27:2697.341666666666671
00141119:27:26216.691666666666661
00141119:27:26233.566666666666661
00141119:27:26331.61
00141119:27:26341.058333333333341
00141119:27:26248.133333333333331
00141119:27:26119.866666666666671
00141119:27:26130.233333333333351
00141119:27:26301.551
00141119:27:26310.18333333333341
00141119:27:26138.433333333333341
00141119:27:26269.81
00141119:27:2676.558333333333341
00141119:27:2698.316666666666681