On line monitoring prodaje kasa

Apos4 nakon svakog izdatog računa šalje podatke o prodatim stavkama. Backend aplikacija na ovom web serveru prima i obrađuje ove podatke omogućujući brzo formiranje izveštaja i učitavanje u poslovni softver LITE. Zbog optimizacije prostora, podaci na našem web serveru se brišu sedam dana nakon učitavanja u LITE.

Trenutna prodaja na danasnji dan, odaberite prodavnicu iz tabele za detalje
Total 9 results.
FIRMAIdShopDatumIZNOS
   Ukupno:10,056,703
DEMO0012021-09-252,125,227
DEMO0022021-09-253,579,588
DEMO0032021-09-25578,841
DEMO0042021-09-25138,110
DEMO0052021-09-251,775,161
DEMO0062021-09-25848,822
DEMO0072021-09-25506,049
DEMO0082021-09-25308,400
DEMO0092021-09-25196,505
001002003004005006007008009
DEMO Prodaja po artiklima u toku poslednjeg sata
Total 500 results.
IdShopSifraOpisKolicinaCenaVremeRBR
001200000Set 4 šolje srednje199.4750000000000122:28:15500
001200001Daska za sečenje mala1290.5583333333333422:28:15500
001200000Set 4 šolje srednje1100.4583333333333322:28:15499
001500000Palačinka149.35833333333333422:28:15498
001200000Set 4 šolje srednje279.4750000000000122:28:15497
001000008Blender 1200W1675.691666666666722:28:15496
001300001Nožić #11306.7000000000000522:28:15495
001200000Set 4 šolje srednje1128.2833333333333322:28:15493
001200002Štapni mikser 220W1605.291666666666722:28:15492
001130012Grejač za rernu144.7500000000000122:28:15491
001200001Daska za sečenje mala1321.72522:28:15490
001100000Ram za sliku mali185.6833333333333422:28:15489
001300001Nožić #11235.52522:28:15488
001200001Daska za sečenje mala1275.6583333333333622:28:15487
001500000Palačinka1123.0583333333333222:28:15486
001500000Palačinka165.6166666666666622:28:15484
001500000Palačinka176.9833333333333322:28:15484
001200000Set 4 šolje srednje194.1583333333333322:28:15483
001200000Set 4 šolje srednje196.8333333333333422:28:15482
001200000Set 4 šolje srednje1112.4166666666666722:28:15481
001200000Set 4 šolje srednje299.9666666666666722:28:15480
001120002Ukrasna podloga za miša #5180.4833333333333322:28:15478
001200000Set 4 šolje srednje1222.522:28:15478
001200001Daska za sečenje mala1278.222:28:15477
001200000Set 4 šolje srednje171.1166666666666722:28:15476
001200000Set 4 šolje srednje1116.1083333333333522:28:15475
001200000Set 4 šolje srednje1220.9166666666666922:28:15474
001200000Set 4 šolje srednje1133.9833333333333522:28:15471
001500000Palačinka455.8166666666666722:28:15470
001200000Set 4 šolje srednje192.2166666666666722:28:15468
001130012Grejač za rernu240.10833333333333422:28:15464
001200001Daska za sečenje mala1349.0166666666666522:28:15464
001200000Set 4 šolje srednje1147.4833333333333222:28:15463
001200001Daska za sečenje mala1356.9333333333333422:28:15462
001200001Daska za sečenje mala1243.1583333333333622:28:15461
001130012Grejač za rernu152.4522:28:15459
001100003Podloga za čaše137.6416666666666722:28:15458
001100000Ram za sliku mali1110.9250000000000122:28:15457
001300000Rukavice radničke192.3666666666666722:28:15456
001500000Palačinka1131.1333333333333522:28:15455
001000010Pegla 2200W1986.058333333333422:28:15454
001130012Grejač za rernu180.6333333333333422:28:15454
001200000Set 4 šolje srednje192.2083333333333422:28:15454
001200000Set 4 šolje srednje194.9666666666666722:28:15453
001200000Set 4 šolje srednje1117.7916666666666722:28:15451
001200003Pegla 2500W1232.8083333333333422:28:15450
001100004Krpa za sudove1157.0083333333333322:28:15449
001130002Komplet posuđa #41314.2000000000000522:28:15449
001200002Štapni mikser 220W1519.691666666666722:28:15449
001500000Palačinka256.2583333333333422:28:15448
001200001Daska za sečenje mala1294.9666666666666422:28:15447
001200000Set 4 šolje srednje161.42522:28:15446
001130005Mikser 250W1577.483333333333322:28:15445
001500000Palačinka1104.7083333333333422:28:15444
001130013Kutlača mala1119.9916666666666722:28:15443
001200000Set 4 šolje srednje170.37522:28:15441
001200000Set 4 šolje srednje180.2083333333333422:28:15439
001300000Rukavice radničke1100.1250000000000122:28:15439
001100000Ram za sliku mali1111.62522:28:15438
001130012Grejač za rernu149.7416666666666722:28:15438
001200000Set 4 šolje srednje160.3666666666666722:28:15438
001200000Set 4 šolje srednje182.8416666666666722:28:15436
001300000Rukavice radničke171.8333333333333422:28:15435
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1194.4166666666666922:28:15435
001200000Set 4 šolje srednje1138.522:28:15434
001130012Grejač za rernu170.4333333333333422:28:15433
001200002Štapni mikser 220W1846.458333333333422:28:15433
001200000Set 4 šolje srednje1187.5833333333333422:28:15432
001200000Set 4 šolje srednje274.12522:28:15431
001200002Štapni mikser 220W1352.8166666666666622:28:15430
001500000Palačinka189.2166666666666722:28:15429
001120002Ukrasna podloga za miša #5172.7522:28:15426
001200000Set 4 šolje srednje1183.122:28:15424
001120002Ukrasna podloga za miša #5177.1583333333333522:28:15423
001200000Set 4 šolje srednje1111.2416666666666722:28:15422
001100003Podloga za čaše222.0522:28:15420
001130012Grejač za rernu286.27522:28:15420
001200000Set 4 šolje srednje186.722:28:15419
001130012Grejač za rernu161.7583333333333322:28:15418
001500000Palačinka1136.0083333333333522:28:15417
001500000Palačinka175.6083333333333322:28:15417
001130012Grejač za rernu135.2916666666666722:28:15416
001130012Grejač za rernu138.5916666666666722:28:15416
001200000Set 4 šolje srednje17122:28:15415
001100004Krpa za sudove147.1666666666666722:28:15414
001200000Set 4 šolje srednje1126.4583333333333422:28:15413
001000008Blender 1200W11637.722:28:15412
001130012Grejač za rernu131.35833333333333822:28:15412
001500000Palačinka174.3500000000000122:28:15411
001130012Grejač za rernu158.12522:28:15410
001200000Set 4 šolje srednje196.0916666666666722:28:15410
001500000Palačinka277.2833333333333322:28:15408
001130012Grejač za rernu249.40000000000000622:28:15407
001000014Pekara za hleb MINI12020.4522:28:15407
001200000Set 4 šolje srednje189.0333333333333522:28:15407
001200000Set 4 šolje srednje1128.841666666666722:28:15406
001500000Palačinka2133.822:28:15405
001200001Daska za sečenje mala1294.2750000000000322:28:15404
001300000Rukavice radničke156.30000000000000422:28:15404
001200000Set 4 šolje srednje1148.1666666666666922:28:15402
001200000Set 4 šolje srednje1179.2522:28:15401
001130012Grejač za rernu1101.7583333333333422:28:15499
001200000Set 4 šolje srednje1125.1583333333333322:28:15499
001120002Ukrasna podloga za miša #51178.9666666666666722:28:15498
001200000Set 4 šolje srednje1187.7000000000000222:28:15497
001200000Set 4 šolje srednje1159.3833333333333322:28:15496
001000010Pegla 2200W1932.722:28:15495
001200000Set 4 šolje srednje1166.92522:28:15493
001200000Set 4 šolje srednje1138.8083333333333422:28:15492
001130007Tacna #11154.0833333333333422:28:15491
001130013Kutlača mala1370.5916666666666422:28:15490
001200002Štapni mikser 220W1877.016666666666822:28:15490
001400002Silikonska podloga za miša #11325.12522:28:15489
001300000Rukavice radničke2103.6666666666666722:28:15488
001200000Set 4 šolje srednje1101.3416666666666722:28:15487
001400004Tepsiaj #61227.0833333333333422:28:15486
001130009Tacna #61160.5522:28:15485
001130007Tacna #11173.27522:28:15484
001200000Set 4 šolje srednje2142.0583333333333422:28:15484
001120002Ukrasna podloga za miša #51211.9833333333333522:28:15483
001200004Nožić #21323.466666666666722:28:15482
001100003Podloga za čaše130.3522:28:15482
001100003Podloga za čaše242.60833333333333422:28:15481
001300000Rukavice radničke1164.2166666666666722:28:15480
001130009Tacna #61173.4916666666666722:28:15479
001130012Grejač za rernu148.5000000000000122:28:15478
001130012Grejač za rernu154.2583333333333322:28:15477
001130010Tepsija #41228.3916666666666822:28:15476
001400007Kuhinjska vaga digitalna1931.122:28:15475
001200000Set 4 šolje srednje1360.6416666666666522:28:15474
001300000Rukavice radničke2181.622:28:15473
001200000Set 4 šolje srednje1201.6522:28:15473
001200000Set 4 šolje srednje1217.8583333333333522:28:15472
001000006Mikser 300W1884.433333333333322:28:15471
001400004Tepsiaj #61252.266666666666722:28:15470
001130012Grejač za rernu167.6083333333333322:28:15469
001200000Set 4 šolje srednje1148.0416666666666922:28:15468
001130012Grejač za rernu1149.1083333333333522:28:15467
001200000Set 4 šolje srednje288.3833333333333422:28:15467
001130012Grejač za rernu192.1166666666666722:28:15466
001300000Rukavice radničke1136.17522:28:15466
001400000Gumica za brisanje158.39166666666666622:28:15465
001200000Set 4 šolje srednje1191.1583333333333322:28:15464
001130009Tacna #61204.07522:28:15463
001200000Set 4 šolje srednje2338.5583333333333422:28:15462
001130012Grejač za rernu248.6833333333333422:28:15461
001200000Set 4 šolje srednje1107.8583333333333522:28:15460
001130009Tacna #61257.9583333333333722:28:15459
001130000Daska za sečenje velika1572.558333333333422:28:15458
001200000Set 4 šolje srednje264.1000000000000122:28:15458
001000010Pegla 2200W1965.833333333333422:28:15457
001130012Grejač za rernu137.3416666666666722:28:15457
001200000Set 4 šolje srednje1175.5166666666666822:28:15457
001200000Set 4 šolje srednje1141.0522:28:15456
001200000Set 4 šolje srednje115222:28:15455
001130002Komplet posuđa #41670.241666666666722:28:15454
001200000Set 4 šolje srednje1193.6166666666666722:28:15453
001130012Grejač za rernu174.622:28:15453
001130013Kutlača mala1174.0916666666666722:28:15452
001200000Set 4 šolje srednje1174.5583333333333422:28:15451
001000012Toster Happy1931.27522:28:15450
001300000Rukavice radničke199.3333333333333422:28:15449
001130010Tepsija #41190.9833333333333522:28:15449
001200000Set 4 šolje srednje1228.12522:28:15447
001200002Štapni mikser 220W1481.6500000000000322:28:15446
001200000Set 4 šolje srednje2182.4833333333333222:28:15445
001000010Pegla 2200W11171.341666666666722:28:15444
001100003Podloga za čaše235.2522:28:15443
001130007Tacna #11223.6522:28:15443
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1301.391666666666722:28:15443
001200000Set 4 šolje srednje1151.341666666666722:28:15442
001130012Grejač za rernu2149.0083333333333522:28:15442
001130012Grejač za rernu184.2416666666666722:28:15441
001130009Tacna #6296.42522:28:15439
001130012Grejač za rernu2111.0416666666666722:28:15438
001130013Kutlača mala1236.191666666666722:28:15438
001130010Tepsija #41137.0666666666666622:28:15438
001130009Tacna #61162.6000000000000222:28:15438
001200002Štapni mikser 220W1386.6583333333333622:28:15438
001200000Set 4 šolje srednje1118.7833333333333322:28:15437
001130012Grejač za rernu174.9416666666666822:28:15436
001130009Tacna #61131.7833333333333322:28:15435
001130004Mikser 280W1554.858333333333322:28:15435
001100003Podloga za čaše125.822:28:15434
001200001Daska za sečenje mala1389.3583333333333522:28:15434
001130012Grejač za rernu240.42522:28:15433
001200000Set 4 šolje srednje285.5333333333333322:28:15433
001200000Set 4 šolje srednje1163.9833333333333522:28:15432
001130012Grejač za rernu199.5916666666666722:28:15432
001130012Grejač za rernu191.12522:28:15431
001200001Daska za sečenje mala1265.7833333333333622:28:15431
001200000Set 4 šolje srednje295.7333333333333322:28:15430
001130012Grejač za rernu162.71666666666667622:28:15430
001200000Set 4 šolje srednje1107.2333333333333522:28:15429
001200000Set 4 šolje srednje1205.8166666666666622:28:15428
001120002Ukrasna podloga za miša #51115.3999999999999922:28:15428
001300000Rukavice radničke172.8833333333333322:28:15427
001130011Ukrasna podloga za miša #31234.0583333333333422:28:15427
001130009Tacna #61169.2833333333333322:28:15425
001120001Vatrostalna posuda mala #21471.766666666666722:28:15424
001200002Štapni mikser 220W1497.5416666666666322:28:15423
001200000Set 4 šolje srednje1130.3916666666666822:28:15422
001100003Podloga za čaše128.90000000000000222:28:15422
001200000Set 4 šolje srednje2130.4583333333333422:28:15421
001100004Krpa za sudove1206.6416666666666822:28:15421
001200002Štapni mikser 220W1489.133333333333422:28:15420
001130009Tacna #61176.9500000000000222:28:15419
001200000Set 4 šolje srednje2115.02522:28:15419
001130011Ukrasna podloga za miša #3116722:28:15419
001000013DVD Home theater Sony 43411953.4522:28:15419
001130012Grejač za rernu185.1522:28:15418
001200000Set 4 šolje srednje3119.5500000000000122:28:15417
001130010Tepsija #41287.4333333333333422:28:15417
001130009Tacna #62136.87522:28:15417
001130012Grejač za rernu276.4916666666666722:28:15417
001130012Grejač za rernu1107.6666666666666622:28:15416
001130012Grejač za rernu179.8522:28:15414
001300000Rukavice radničke1158.8833333333333322:28:15413
001130012Grejač za rernu145.80000000000000422:28:15413
001100005Silikonska podloga za miša #31217.6583333333333322:28:15412
001130009Tacna #61127.8000000000000122:28:15411
001130009Tacna #61328.458333333333322:28:15410
001130012Grejač za rernu197.1166666666666722:28:15409
001200000Set 4 šolje srednje4165.7583333333333322:28:15409
001300000Rukavice radničke258.322:28:15408
001200000Set 4 šolje srednje1144.9166666666666922:28:15500
001300001Nožić #11360.183333333333422:28:15500
001130012Grejač za rernu1145.922:28:15500
001200000Set 4 šolje srednje1138.216666666666722:28:15499
001200000Set 4 šolje srednje2101.3500000000000122:28:15498
001300000Rukavice radničke1217.7833333333333322:28:15497
001100008Podloga za miša190.6000000000000122:28:15496
001100003Podloga za čaše132.4916666666666722:28:15495
001200000Set 4 šolje srednje1125.2083333333333422:28:15494
001200000Set 4 šolje srednje172.2416666666666722:28:15493
001130009Tacna #61178.2583333333333322:28:15492
001130012Grejač za rernu289.4333333333333422:28:15491
001130009Tacna #61206.7166666666666722:28:15491
001200002Štapni mikser 220W1546.441666666666722:28:15490
001200002Štapni mikser 220W-3448.5000000000000622:28:15489
001200002Štapni mikser 220W363222:28:15488
001300000Rukavice radničke187.2666666666666722:28:15487
001200000Set 4 šolje srednje1121.3583333333333322:28:15486
001130007Tacna #12138.122:28:15485
001130012Grejač za rernu257.6916666666666722:28:15484
001200002Štapni mikser 220W1724.9522:28:15484
001300000Rukavice radničke1181.1583333333333322:28:15483
001130010Tepsija #41254.0166666666666822:28:15482
001300000Rukavice radničke1106.8333333333333322:28:15481
001200000Set 4 šolje srednje1157.7250000000000222:28:15480
001130013Kutlača mala1636.32522:28:15479
001200001Daska za sečenje mala1382.008333333333422:28:15479
001130012Grejač za rernu168.62522:28:15478
001300000Rukavice radničke2128.816666666666722:28:15477
001100003Podloga za čaše155.7166666666666722:28:15476
001130012Grejač za rernu175.3166666666666622:28:15475
001400004Tepsiaj #62400.0166666666666522:28:15475
001130009Tacna #61280.541666666666722:28:15474
001130010Tepsija #41157.591666666666722:28:15473
001130012Grejač za rernu136.82522:28:15472
001130012Grejač za rernu1104.9583333333333422:28:15471
001200000Set 4 šolje srednje1234.0416666666666922:28:15470
001200001Daska za sečenje mala1385.041666666666722:28:15469
001300000Rukavice radničke1175.1666666666666622:28:15468
001130012Grejač za rernu149.97522:28:15466
001200000Set 4 šolje srednje2139.6416666666666822:28:15466
001000003Tiganj keramički za palačinke1699.166666666666722:28:15465
001200000Set 4 šolje srednje179.6083333333333322:28:15463
001130012Grejač za rernu164.5416666666666722:28:15463
001120001Vatrostalna posuda mala #21322.0522:28:15462
001300001Nožić #12238.8333333333333722:28:15461
001300001Nožić #11395.2333333333333522:28:15460
001300000Rukavice radničke1277.133333333333322:28:15459
001130013Kutlača mala1204.7333333333333522:28:15458
001400005Keramička posuda mala1475.358333333333322:28:15458
001300000Rukavice radničke1107.0500000000000122:28:15457
001130012Grejač za rernu261.91666666666666422:28:15456
001000010Pegla 2200W11045.666666666666722:28:15455
001200000Set 4 šolje srednje296.57522:28:15454
001130009Tacna #61327.4833333333333522:28:15453
001200000Set 4 šolje srednje1123.27522:28:15452
001300000Rukavice radničke1236.8250000000000222:28:15451
001200000Set 4 šolje srednje1153.3083333333333422:28:15450
001120002Ukrasna podloga za miša #51342.52522:28:15449
001130012Grejač za rernu282.0083333333333422:28:15448
001200000Set 4 šolje srednje1151.77522:28:15447
001130012Grejač za rernu1100.1522:28:15446
001200001Daska za sečenje mala1389.3522:28:15446
001200000Set 4 šolje srednje1144.6833333333333422:28:15445
001130012Grejač za rernu256.57522:28:15445
001200002Štapni mikser 220W1639.408333333333322:28:15444
001200000Set 4 šolje srednje179.9583333333333422:28:15443
001200000Set 4 šolje srednje1108.67522:28:15442
001130012Grejač za rernu185.7666666666666722:28:15441
001110000Kocke za potpalu195.47522:28:15440
001130007Tacna #11249.5916666666666722:28:15439
001300000Rukavice radničke112522:28:15438
001300000Rukavice radničke1193.5416666666666922:28:15437
001300001Nožić #11346.4583333333333722:28:15437
001120001Vatrostalna posuda mala #21646.758333333333322:28:15436
001200000Set 4 šolje srednje2242.7500000000000322:28:15435
001200000Set 4 šolje srednje1103.6666666666666722:28:15434
001130009Tacna #61142.47522:28:15434
001200000Set 4 šolje srednje1169.3916666666666822:28:15433
001130009Tacna #61114.12522:28:15433
001130009Tacna #61285.7083333333333722:28:15432
001130012Grejač za rernu291.8916666666666722:28:15431
001100004Krpa za sudove1146.6833333333333422:28:15430
001200000Set 4 šolje srednje194.3166666666666822:28:15429
001130012Grejač za rernu157.8583333333333422:28:15428
001200000Set 4 šolje srednje1153.4166666666666622:28:15427
001130012Grejač za rernu270.5916666666666722:28:15427
001000006Mikser 300W1831.341666666666722:28:15426
001120002Ukrasna podloga za miša #5190.7250000000000122:28:15425
001200000Set 4 šolje srednje2155.4916666666666722:28:15424
001100003Podloga za čaše115.28333333333333322:28:15424
001200000Set 4 šolje srednje1146.8833333333333322:28:15423
001130011Ukrasna podloga za miša #31110.2583333333333422:28:15423
001300000Rukavice radničke2141.6583333333333622:28:15422
001130012Grejač za rernu192.7916666666666722:28:15421
001200000Set 4 šolje srednje1123.2583333333333422:28:15420
001200001Daska za sečenje mala1360.822:28:15419
001130009Tacna #61187.3666666666666722:28:15418
001200001Daska za sečenje mala1323.622:28:15417
001200000Set 4 šolje srednje1253.5083333333333322:28:15415
001130009Tacna #61237.17522:28:15414
001130013Kutlača mala1249.5499999999999822:28:15412
001400004Tepsiaj #62352.7333333333333522:28:15412
001300000Rukavice radničke2152.77522:28:15411
001000014Pekara za hleb MINI11733.858333333333622:28:15410
001200002Štapni mikser 220W1461.041666666666722:28:15409
001300000Rukavice radničke1105.3333333333333422:28:15408
001200000Set 4 šolje srednje1154.7583333333333522:28:15490
001200000Set 4 šolje srednje1148.622:28:15489
001200000Set 4 šolje srednje179.5083333333333422:28:15487
001300003Komplet posuđa #12401.508333333333322:28:15486
001130009Tacna #61203.691666666666722:28:15485
001200001Daska za sečenje mala1546.041666666666722:28:15484
001130012Grejač za rernu165.02522:28:15484
001300000Rukavice radničke1170.9666666666666722:28:15483
001200000Set 4 šolje srednje197.6083333333333322:28:15482
001300000Rukavice radničke1158.2250000000000222:28:15481
001300001Nožić #11362.5666666666666622:28:15480
001100003Podloga za čaše130.22500000000000522:28:15479
001130012Grejač za rernu1141.2583333333333322:28:15478
001400003Ukrasna podloga za miša #21192.6522:28:15477
001200000Set 4 šolje srednje1138.87522:28:15476
001130012Grejač za rernu171.07522:28:15475
001100003Podloga za čaše138.39166666666666622:28:15474
001130012Grejač za rernu173.622:28:15473
001000014Pekara za hleb MINI11968.291666666666522:28:15473
001130012Grejač za rernu180.7666666666666722:28:15472
001000006Mikser 300W11770.166666666666522:28:15471
001200000Set 4 šolje srednje1158.3416666666666722:28:15470
001000006Mikser 300W1627.733333333333322:28:15469
001130013Kutlača mala1155.5416666666666922:28:15468
001200000Set 4 šolje srednje1153.5416666666666922:28:15467
001200000Set 4 šolje srednje285.2333333333333322:28:15466
001300001Nožić #11332.7000000000000522:28:15465
001130009Tacna #61135.5333333333333322:28:15465
001120002Ukrasna podloga za miša #51124.6750000000000122:28:15464
001200002Štapni mikser 220W2523.091666666666722:28:15463
001130011Ukrasna podloga za miša #31255.4333333333333422:28:15463
001130005Mikser 250W1355.633333333333322:28:15463
001130013Kutlača mala1433.97522:28:15463
001200001Daska za sečenje mala1305.5000000000000622:28:15462
001110003Džezva 3 dl1175.7916666666666622:28:15461
001300000Rukavice radničke17422:28:15460
001130012Grejač za rernu152.9522:28:15460
001120001Vatrostalna posuda mala #21745.958333333333422:28:15459
001130009Tacna #61342.67522:28:15458
001200000Set 4 šolje srednje295.1833333333333422:28:15457
001130012Grejač za rernu271.3916666666666722:28:15456
001200000Set 4 šolje srednje1112.87522:28:15455
001200000Set 4 šolje srednje1162.6666666666666622:28:15454
001200000Set 4 šolje srednje1169.3416666666666722:28:15453
001000008Blender 1200W11583.633333333333222:28:15452
001130012Grejač za rernu151.0583333333333422:28:15451
001130010Tepsija #41220.07522:28:15450
001130007Tacna #11243.4583333333333122:28:15449
001200000Set 4 šolje srednje1103.07522:28:15449
001120002Ukrasna podloga za miša #5185.7083333333333322:28:15448
001100004Krpa za sudove197.4833333333333322:28:15447
001000007Pegla 2400W11258.27522:28:15447
001200000Set 4 šolje srednje2177.7500000000000322:28:15446
001130012Grejač za rernu1117.1583333333333522:28:15445
001200000Set 4 šolje srednje289.0522:28:15445
001130009Tacna #61151.02522:28:15444
001000015Usisivač LG Twister12142.85833333333322:28:15443
001130012Grejač za rernu1121.4833333333333322:28:15442
001200000Set 4 šolje srednje1262.783333333333322:28:15441
001120002Ukrasna podloga za miša #51190.9833333333333522:28:15440
001130012Grejač za rernu1150.1583333333333322:28:15439
001130012Grejač za rernu168.5833333333333322:28:15438
001200000Set 4 šolje srednje1240.922:28:15437
001130013Kutlača mala1151.7666666666666822:28:15436
001200002Štapni mikser 220W1559.908333333333322:28:15436
001300001Nožić #12287.633333333333422:28:15435
001200000Set 4 šolje srednje1251.9916666666666722:28:15434
001130009Tacna #61160.422:28:15433
001200000Set 4 šolje srednje193.9833333333333322:28:15432
001120002Ukrasna podloga za miša #51147.37522:28:15431
001400004Tepsiaj #62328.222:28:15430
001130012Grejač za rernu142.12522:28:15429
001300001Nožić #11154.0583333333333422:28:15428
001400000Gumica za brisanje175.4666666666666722:28:15427
001100003Podloga za čaše120.2166666666666722:28:15426
001400007Kuhinjska vaga digitalna1704.800000000000122:28:15425
001200000Set 4 šolje srednje2271.366666666666722:28:15424
001130012Grejač za rernu197.3166666666666822:28:15424
001300000Rukavice radničke195.2166666666666722:28:15423
001130012Grejač za rernu1115.4416666666666822:28:15422
001130012Grejač za rernu1129.422:28:15421
001130012Grejač za rernu179.5916666666666722:28:15420
001130012Grejač za rernu1116.2250000000000122:28:15419
001100004Krpa za sudove1105.0666666666666622:28:15419
001130012Grejač za rernu1109.4916666666666622:28:15418
001130007Tacna #11455.7000000000000522:28:15417
001200000Set 4 šolje srednje1139.7416666666666722:28:15415
001300000Rukavice radničke1242.77522:28:15414
001200000Set 4 šolje srednje1220.6499999999999822:28:15414
001130010Tepsija #41157.8416666666666722:28:15413
001130013Kutlača mala1331.766666666666722:28:15412
001100003Podloga za čaše230.15000000000000222:28:15412
001200002Štapni mikser 220W1863.722:28:15412
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1487.233333333333322:28:15411
001200000Set 4 šolje srednje1182.4166666666666922:28:15410
001130012Grejač za rernu281.6750000000000122:28:15408
001300000Rukavice radničke194.1333333333333322:28:15449
001200000Set 4 šolje srednje185.722:28:15448
001130012Grejač za rernu135.0333333333333322:28:15447
001130009Tacna #61251.4833333333333222:28:15447
001200000Set 4 šolje srednje2152.4083333333333322:28:15446
001130012Grejač za rernu1127.0500000000000122:28:15445
001130009Tacna #61392.841666666666722:28:15444
001130012Grejač za rernu161.08333333333333622:28:15443
001300003Komplet posuđa #11872.97522:28:15443
001200000Set 4 šolje srednje194.0916666666666722:28:15442
001200000Set 4 šolje srednje2170.7000000000000222:28:15441
001200000Set 4 šolje srednje174.9083333333333322:28:15440
001130012Grejač za rernu164.6416666666666722:28:15439
001100000Ram za sliku mali142.0583333333333422:28:15439
001100004Krpa za sudove1250.92522:28:15439
001130011Ukrasna podloga za miša #31135.0333333333333322:28:15439
001200000Set 4 šolje srednje1126.7833333333333322:28:15438
001130012Grejač za rernu291.3833333333333422:28:15436
001200000Set 4 šolje srednje1119.6666666666666722:28:15435
001200000Set 4 šolje srednje1215.2166666666666722:28:15434
001000008Blender 1200W1960.67522:28:15434
001130007Tacna #11206.966666666666722:28:15433
001130012Grejač za rernu141.37522:28:15432
001200000Set 4 šolje srednje2154.17522:28:15432
001300000Rukavice radničke1108.6583333333333322:28:15431
001200001Daska za sečenje mala1581.433333333333422:28:15430
001130013Kutlača mala1211.3500000000000222:28:15430
001200000Set 4 šolje srednje193.0833333333333422:28:15429
001200000Set 4 šolje srednje1154.6416666666666822:28:15428
001130012Grejač za rernu171.6083333333333522:28:15427
001200000Set 4 šolje srednje197.0916666666666722:28:15426
001200000Set 4 šolje srednje2132.9083333333333622:28:15425
001130012Grejač za rernu154.22499999999999422:28:15424
001200002Štapni mikser 220W1709.57522:28:15423
001130010Tepsija #41256.3166666666666622:28:15423
001200001Daska za sečenje mala1376.5666666666666622:28:15422
001130012Grejač za rernu193.0833333333333422:28:15421
001200000Set 4 šolje srednje1294.9000000000000322:28:15420
001130012Grejač za rernu184.9166666666666722:28:15419
001130012Grejač za rernu176.0666666666666822:28:15418
001200000Set 4 šolje srednje1163.8333333333333422:28:15417
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1304.9522:28:15416
001200002Štapni mikser 220W1679.591666666666722:28:15415
001100001Levak veliki171.1666666666666722:28:15414
001000014Pekara za hleb MINI11905.116666666666622:28:15414
001130013Kutlača mala1257.366666666666722:28:15413
001130009Tacna #61194.522:28:15413
001130009Tacna #61238.0916666666666722:28:15412
001130012Grejač za rernu171.6083333333333522:28:15411
001200000Set 4 šolje srednje1155.7333333333333522:28:15410
001130012Grejač za rernu158.2833333333333322:28:15409
001200002Štapni mikser 220W1851.591666666666722:28:15408
001200000Set 4 šolje srednje2156.22522:28:15499
001200000Set 4 šolje srednje1140.5333333333333322:28:15498
001130012Grejač za rernu1127.7333333333333322:28:15497
001200000Set 4 šolje srednje2175.2916666666666622:28:15497
001300000Rukavice radničke197.12522:28:15496
001130007Tacna #11159.1666666666666922:28:15495
001200000Set 4 šolje srednje1139.3583333333333222:28:15495
001130002Komplet posuđa #41495.9522:28:15495
001400000Gumica za brisanje160.24166666666667422:28:15494
001130012Grejač za rernu2108.9916666666666622:28:15493
001300000Rukavice radničke287.6250000000000122:28:15492
001130009Tacna #61159.5750000000000222:28:15491
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1351.5522:28:15491
001130012Grejač za rernu1150.9333333333333422:28:15490
001200000Set 4 šolje srednje1128.4666666666666722:28:15489
001130012Grejač za rernu175.82522:28:15489
001120002Ukrasna podloga za miša #51222.9583333333333422:28:15488
001130012Grejač za rernu1203.5083333333333522:28:15488
001300000Rukavice radničke1117.3916666666666822:28:15487
001130012Grejač za rernu168.7522:28:15486
DEMO Prodaja po racunima u toku poslednjeg sata
Total 500 results.
IdShopRBRVREMEIznosId_dok
001222:28:1628.4333333333333341
001322:28:16132.908333333333361
001422:28:16153.200000000000021
001522:28:16997.5251
001522:28:16354.71666666666671
001522:28:1667.550000000000011
001622:28:16162.851
001822:28:1681.241666666666661
001922:28:161431.18333333333341
0011022:28:16147.583333333333341
0011122:28:161027.47500000000011
0011222:28:1699.7751
0011322:28:16208.166666666666691
0011322:28:16126.658333333333351
0011322:28:161191.8251
0011522:28:16112.858333333333351
0011622:28:16102.691666666666681
0011722:28:16269.150000000000031
0011722:28:16381.450000000000051
0011722:28:16333.00833333333341
0011722:28:16142.066666666666661
0011822:28:162261
0011922:28:16985.95833333333351
0011922:28:1675.183333333333341
0012022:28:16124.350000000000011
0012122:28:16974.07500000000021
0012322:28:16956.31
0012422:28:16678.94166666666671
0012522:28:16205.841666666666671
0012622:28:16363.21
0012722:28:16233.583333333333341
0012822:28:16141.983333333333351
0012922:28:16195.833333333333341
0013022:28:162037.58333333333331
0013122:28:16157.651
0013222:28:16114.583333333333341
0013322:28:16105.3751
0013422:28:16380.13333333333341
0013522:28:16417.61666666666671
0013622:28:16111.141666666666681
0013722:28:16726.49166666666671
0013822:28:16110.383333333333341
0013922:28:16137.708333333333341
0014022:28:16987.51666666666671
0014122:28:16141.1251
0014222:28:16166.308333333333341
0014322:28:16211.733333333333351
0014422:28:16130.366666666666671
0014522:28:16203.491666666666671
0014622:28:1663.850000000000011
0014722:28:16238.958333333333341
0014822:28:16182.658333333333331
0014922:28:161083.93333333333341
0014922:28:16283.051
0014922:28:16126.408333333333331
0014922:28:16144.608333333333351
0014922:28:16369.46666666666671
0014922:28:16153.1751
0015022:28:1689.991666666666661
0015222:28:16311.033333333333361
0015322:28:1670.483333333333331
0015422:28:16158.633333333333351
0015522:28:16109.691666666666661
0015622:28:1638.0250000000000061
0015622:28:16152.358333333333351
0015722:28:16120.216666666666671
0015822:28:16107.916666666666671
0015922:28:16207.658333333333331
0016022:28:16174.841666666666671
0016122:28:16125.050000000000011
0016122:28:16141.808333333333341
0016222:28:161706.55833333333341
0016322:28:1691.1751
0016422:28:16854.92500000000011
0016522:28:16134.666666666666661
0016622:28:16188.633333333333351
0016722:28:16168.858333333333351
0016722:28:16222.333333333333341
0016722:28:161042.151
0016722:28:1672.016666666666671
0016722:28:16211.325000000000021
0016722:28:16305.650000000000031
0016822:28:16167.9751
0016922:28:1670.358333333333351
0017022:28:16128.358333333333351
0017122:28:16152.641666666666651
0017222:28:16150.06666666666671
0017322:28:16161.81666666666671
0017422:28:16220.291666666666691
0017422:28:16105.191666666666681
0017522:28:16950.83333333333341
0017622:28:162366.84166666666671
0017722:28:16286.31
0017822:28:16160.751
0017922:28:16192.366666666666671
0018022:28:16148.358333333333351
0018122:28:161636.60000000000011
0018122:28:1683.225000000000011
0018122:28:16264.04166666666671
0018222:28:16123.208333333333331
0018322:28:16197.333333333333341
0018422:28:16165.583333333333341
0018522:28:16214.1251
0018622:28:1697.51
0018722:28:1632.51
0018822:28:16107.866666666666671
0018922:28:16209.383333333333331
0018922:28:16120.399999999999991
0019022:28:16385.9251
0019022:28:16123.266666666666671
0019122:28:16244.250000000000031
0019122:28:16212.658333333333331
0019222:28:16236.266666666666651
0019222:28:16196.825000000000021
0019322:28:16133.308333333333341
0019422:28:1679.308333333333341
0019422:28:16160.1251
0019522:28:1668.508333333333331
0019622:28:16157.258333333333351
0019722:28:1677.850000000000011
0019722:28:1622.7751
0019822:28:16107.750000000000011
0019922:28:16110.783333333333331
00110022:28:16905.52500000000011
00110122:28:16192.6751
00110222:28:16149.016666666666681
00110322:28:1695.908333333333351
00110422:28:16184.308333333333341
00110422:28:16921.78333333333341
00110422:28:16118.2751
00110422:28:16162.083333333333341
00110422:28:1681.691666666666681
00110422:28:16248.8251
00110422:28:1645.366666666666671
00110522:28:16136.233333333333321
00110622:28:16173.683333333333341
00110622:28:16309.551
00110722:28:1651.451
00110922:28:16256.033333333333361
00111022:28:1625.8833333333333331
00111022:28:1646.558333333333331
00111122:28:16-54.2083333333333366
00111222:28:16275.36666666666671
00111322:28:16449.741666666666731
00111422:28:16109.408333333333331
00111522:28:16354.608333333333351
00111522:28:16133.751
00111622:28:16105.066666666666661
00111622:28:16106.91
00111722:28:1680.71
00111722:28:16100.041666666666671
00111822:28:16719.00833333333331
00111822:28:16156.6751
00111922:28:16149.683333333333341
00112022:28:16400.75833333333341
00112022:28:16251.741666666666651
00112022:28:16121.475000000000011
00112022:28:1674.733333333333351
00112022:28:1683.058333333333341
00112022:28:16199.533333333333331
00112022:28:16109.141666666666671
00112122:28:16121.574999999999991
00112222:28:16119.191666666666681
00112322:28:16130.2751
00112422:28:1625.0416666666666681
00112522:28:16116.866666666666671
00112522:28:16185.1251
00112622:28:16108.858333333333331
00112722:28:16342.466666666666641
00112722:28:16171.541666666666661
00112822:28:16173.1751
00112922:28:16309.50833333333341
00113022:28:16145.91
00113122:28:16713.89166666666671
00113222:28:16104.6751
00113322:28:16776.43333333333341
00113422:28:16790.10833333333331
00113422:28:1626.8251
00113422:28:16159.551
00113522:28:16122.158333333333351
00113522:28:16167.541666666666691
00113522:28:1679.666666666666671
00113622:28:1655.750000000000011
00113722:28:16107.658333333333331
00113822:28:16105.651
00113922:28:16147.716666666666671
00114022:28:16116.008333333333341
00114122:28:16300.951
00114222:28:162505.9916666666671
00114222:28:16209.216666666666671
00114322:28:16369.76666666666671
00114422:28:1666.083333333333331
00114522:28:161491.25833333333341
00114622:28:16241.558333333333341
00114722:28:16293.900000000000031
00114822:28:1699.951
00114922:28:16720.38333333333341
00115022:28:16146.11
00115122:28:16728.79166666666661
00115122:28:16102.925000000000011
00115222:28:16147.7751
00115322:28:1696.1751
00115422:28:16167.791666666666661
00115522:28:16215.250000000000031
00115622:28:1630.7249999999999981
00115622:28:1689.983333333333331
00115722:28:16212.151
00115822:28:16142.833333333333341
00115822:28:161471.66666666666651
00115922:28:16391.11666666666671
00116022:28:1659.816666666666671
00116122:28:16139.9251
00116222:28:16304.441666666666661
00116222:28:1687.7251
00116322:28:16192.808333333333341
00116422:28:16103.008333333333341
00116522:28:16211.151
00116622:28:16128.866666666666671
00116722:28:16177.958333333333341
00116822:28:16344.16666666666671
00116922:28:1686.966666666666671
00117022:28:16148.041666666666691
00117122:28:16111.741666666666671
00117222:28:1683.751
00117322:28:161547.93333333333341
00117322:28:16164.433333333333341
00117322:28:16213.391666666666681
00117322:28:1684.475000000000011
00117422:28:16106.791666666666671
00117522:28:16366.650000000000031
00117622:28:16115.125000000000011
00117722:28:16158.833333333333341
00117822:28:16123.158333333333331
00117922:28:16343.51666666666671
00118022:28:16434.66666666666671
00118122:28:1697.51
00118122:28:16137.4751
00118222:28:16239.76666666666671
00118322:28:16283.84166666666671
00118422:28:16207.7751
00118522:28:16118.483333333333351
00118622:28:16646.01666666666681
00118722:28:16133.1751
00118822:28:16123.925000000000011
00118822:28:16302.533333333333361
00118922:28:16422.333333333333371
00118922:28:16157.058333333333341
00119022:28:16187.6751
00119122:28:1647.5250000000000061
00119222:28:16144.600000000000021
00119322:28:16112.0251
00119422:28:16244.2251
00119522:28:16941
00119622:28:16347.11
00119722:28:16258.34166666666671
00119722:28:16200.116666666666671
00119822:28:16932.06666666666671
00140122:28:16171.61
00140122:28:16179.251
00140222:28:16148.166666666666691
00140322:28:16125.141666666666671
00140422:28:16243.433333333333341
00140422:28:16350.575000000000051
00140522:28:16165.683333333333341
00140522:28:16267.61
00140622:28:1689.975000000000011
00140622:28:16128.84166666666671
00140722:28:1645.21
00140722:28:16101.041666666666671
00140722:28:162109.48333333333361
00140722:28:1698.800000000000011
00140822:28:16111.11
00140822:28:16144.216666666666671
00140822:28:16198.658333333333331
00140822:28:161131.45833333333351
00140822:28:16340.733333333333351
00140822:28:16550.28333333333341
00140822:28:16539.43333333333341
00140822:28:16122.150000000000021
00140822:28:161032.35833333333331
00140822:28:161199.55000000000021
00140822:28:16206.058333333333341
00140822:28:1696.833333333333341
00140822:28:16698.92500000000011
00140822:28:1669.758333333333331
00140822:28:16111.475000000000011
00140822:28:16161.541666666666661
00140822:28:161331.17500000000021
00140822:28:16113.551
00140822:28:16442.49166666666671
00140822:28:16179.058333333333341
00140822:28:16164.450000000000021
00140822:28:1698.808333333333341
00140822:28:16286.951
00140822:28:16214.858333333333321
00140822:28:16281.99166666666671
00140822:28:16822.56666666666671
00140822:28:16495.766666666666651
00140822:28:1689.2251
00140822:28:16178.983333333333351
00140822:28:16424.03333333333331
00140822:28:16107.2251
00140822:28:16270.11
00140822:28:16210.116666666666671
00140822:28:16151.058333333333341
00140822:28:164491
00140822:28:16310.74166666666671
00140822:28:1664.983333333333331
00140822:28:16294.483333333333351
00140822:28:1692.91
00140822:28:16164.851
00140822:28:1645.966666666666671
00140822:28:16211.633333333333351
00140822:28:16296.86666666666671
00140822:28:16364.56666666666671
00140822:28:16342.816666666666661
00140822:28:16548.351
00140822:28:16158.466666666666671
00140822:28:16203.451
00140822:28:16374.308333333333341
00140822:28:16344.933333333333341
00140822:28:1675.158333333333331
00140822:28:16226.083333333333341
00140822:28:16360.316666666666661
00140822:28:16118.141666666666681
00140822:28:16242.7751
00140822:28:16851.59166666666671
00140822:28:16163.350000000000021
00140822:28:1687.766666666666671
00140822:28:16105.333333333333341
00140822:28:16116.61
00140822:28:16154.566666666666661
00140922:28:16116.708333333333341
00140922:28:16139.366666666666671
00140922:28:1670.675000000000011
00140922:28:16246.483333333333321
00140922:28:16124.149999999999991
00140922:28:16209.166666666666691
00140922:28:16318.46666666666671
00140922:28:16143.375000000000031
00140922:28:16358.716666666666641
00140922:28:16116.591666666666671
00140922:28:16249.358333333333351
00140922:28:1652.2333333333333341
00140922:28:16120.316666666666661
00140922:28:16304.08333333333331
00140922:28:16158.583333333333341
00140922:28:16461.3751
00140922:28:16152.816666666666661
00140922:28:16123.333333333333341
00140922:28:16141.1251
00140922:28:16140.158333333333331
00140922:28:16173.1251
00140922:28:16247.308333333333341
00140922:28:16387.86666666666671
00140922:28:16134.766666666666681
00140922:28:16140.858333333333351
00140922:28:16390.63333333333331
00140922:28:16130.09166666666671
00140922:28:16136.3751
00140922:28:16205.808333333333341
00140922:28:16239.31666666666671
00140922:28:1690.416666666666671
00140922:28:1679.6751
00140922:28:163127.83333333333351
00140922:28:16214.208333333333341
00140922:28:1653.4166666666666641
00140922:28:16447.91666666666671
00140922:28:1627.7000000000000031
00140922:28:16598.73333333333331
00140922:28:16576.30833333333341
00140922:28:1654.5749999999999961
00140922:28:16112.41
00140922:28:16242.716666666666671
00140922:28:16935.05833333333331
00140922:28:16103.6751
00140922:28:16181.433333333333341
00140922:28:16265.71666666666671
00140922:28:1655.51
00140922:28:1632.091666666666671
00140922:28:16550.0751
00140922:28:1696.458333333333341
00140922:28:16115.733333333333331
00140922:28:161286.41
00140922:28:16170.191666666666661
00140922:28:16155.916666666666661
00140922:28:1650.591666666666671
00140922:28:16133.933333333333341
00140922:28:161065.78333333333351
00140922:28:16127.775000000000021
00140922:28:16227.21
00140922:28:1658.283333333333331
00140922:28:1687.316666666666681
00140922:28:16461.04166666666671
00140922:28:16663.03333333333331
00140922:28:1697.116666666666671
00140922:28:16171.851
00141022:28:16207.750000000000031
00141022:28:16149.733333333333351
00141022:28:16185.591666666666671
00141022:28:16239.475000000000021
00141022:28:16166.41
00141022:28:161019.06666666666681
00141022:28:16118.7751
00141022:28:16723.91666666666671
00141022:28:16109.841666666666671
00141022:28:1693.141666666666671
00141022:28:16176.96666666666671
00141022:28:161672.81666666666681
00141022:28:16256.558333333333341
00141022:28:16234.76666666666671
00141022:28:161431.951
00141022:28:1672.483333333333331
00141022:28:16391.58333333333331
00141022:28:16397.99166666666671
00141022:28:16103.616666666666671
00141022:28:162472.95833333333351
00141022:28:1689.608333333333331
00141022:28:161481.53333333333331
00141022:28:16378.333333333333371
00141022:28:162102.8751
00141022:28:16697.09166666666671
00141022:28:16537.58333333333341
00141022:28:16222.291666666666691
00141022:28:16248.84166666666671
00141022:28:16299.71
00141022:28:16132.841666666666671
00141022:28:1673.558333333333341
00141022:28:16136.458333333333341
00141022:28:16318.051
00141022:28:16145.016666666666681
00141022:28:16120.083333333333331
00141022:28:16869.33333333333341
00141022:28:161150.2751
00141022:28:16101.408333333333331
00141022:28:16235.008333333333331
00141022:28:16118.333333333333341
00141022:28:16300.1751
00141022:28:16111.251
00141022:28:1683.566666666666681
00141022:28:1697.8751
00141022:28:16130.733333333333351
00141022:28:16117.091666666666671
00141022:28:16165.441666666666661
00141022:28:16116.033333333333351
00141022:28:16603.00833333333331
00141022:28:16101.266666666666671
00141022:28:16102.808333333333341
00141022:28:16198.6251
00141022:28:16385.3751
00141022:28:16264.683333333333341
00141022:28:1650.791666666666671
00141022:28:16125.949999999999991
00141022:28:16118.866666666666661
00141022:28:1678.6251
00141022:28:16166.608333333333351
00141022:28:16105.5251
00141022:28:16224.200000000000021
00141022:28:16195.100000000000021
00141022:28:16171.051
00141022:28:16427.89166666666671
00141022:28:16117.408333333333331
00141022:28:16302.351
00141022:28:16887.15833333333331
00141022:28:16174.066666666666661
00141022:28:16155.733333333333351
00141022:28:16182.416666666666691
00141022:28:161733.85833333333361
00141022:28:16328.45833333333331
00141022:28:16199.608333333333351
00141022:28:16117.583333333333331
00141122:28:16382.900000000000031
00141122:28:16130.333333333333341
00141122:28:16166.141666666666681
00141122:28:1669.716666666666671
00141122:28:16150.751
00141122:28:16220.058333333333341
00141122:28:16534.38333333333331
00141122:28:1673.466666666666671
00141122:28:16141.583333333333341
00141122:28:16153.116666666666671
00141122:28:16120.258333333333341
00141122:28:16101.733333333333331
00141122:28:16145.575000000000021
00141122:28:16520.38333333333341
00141122:28:16811
00141122:28:1697.341666666666671
00141122:28:16216.691666666666661
00141122:28:16233.566666666666661
00141122:28:16331.61
00141122:28:16341.058333333333341
00141122:28:16248.133333333333331
00141122:28:16119.866666666666671
00141122:28:16130.233333333333351
00141122:28:16301.551
00141122:28:16310.18333333333341
00141122:28:16138.433333333333341
00141122:28:16269.81
00141122:28:1676.558333333333341
00141122:28:1698.316666666666681