On line monitoring prodaje kasa

Apos4 nakon svakog izdatog računa šalje podatke o prodatim stavkama. Backend aplikacija na ovom web serveru prima i obrađuje ove podatke omogućujući brzo formiranje izveštaja i učitavanje u poslovni softver LITE. Zbog optimizacije prostora, podaci na našem web serveru se brišu sedam dana nakon učitavanja u LITE.

Trenutna prodaja na danasnji dan, odaberite prodavnicu iz tabele za detalje
Total 9 results.
FIRMAIdShopDatumIZNOS
   Ukupno:10,056,703
DEMO0012021-05-192,125,227
DEMO0022021-05-193,579,588
DEMO0032021-05-19578,841
DEMO0042021-05-19138,110
DEMO0052021-05-191,775,161
DEMO0062021-05-19848,822
DEMO0072021-05-19506,049
DEMO0082021-05-19308,400
DEMO0092021-05-19196,505
001002003004005006007008009
DEMO Prodaja po artiklima u toku poslednjeg sata
Total 500 results.
IdShopSifraOpisKolicinaCenaVremeRBR
001200000Set 4 šolje srednje199.4750000000000100:24:01500
001200001Daska za sečenje mala1290.5583333333333400:24:01500
001200000Set 4 šolje srednje1100.4583333333333300:24:01499
001500000Palačinka149.35833333333333400:24:01498
001200000Set 4 šolje srednje279.4750000000000100:24:01497
001000008Blender 1200W1675.691666666666700:24:01496
001300001Nožić #11306.7000000000000500:24:01495
001200000Set 4 šolje srednje1128.2833333333333300:24:01493
001200002Štapni mikser 220W1605.291666666666700:24:01492
001130012Grejač za rernu144.7500000000000100:24:01491
001200001Daska za sečenje mala1321.72500:24:01490
001100000Ram za sliku mali185.6833333333333400:24:01489
001300001Nožić #11235.52500:24:01488
001200001Daska za sečenje mala1275.6583333333333600:24:01487
001500000Palačinka1123.0583333333333200:24:01486
001500000Palačinka165.6166666666666600:24:01484
001500000Palačinka176.9833333333333300:24:01484
001200000Set 4 šolje srednje194.1583333333333300:24:01483
001200000Set 4 šolje srednje196.8333333333333400:24:01482
001200000Set 4 šolje srednje1112.4166666666666700:24:01481
001200000Set 4 šolje srednje299.9666666666666700:24:01480
001120002Ukrasna podloga za miša #5180.4833333333333300:24:01478
001200000Set 4 šolje srednje1222.500:24:01478
001200001Daska za sečenje mala1278.200:24:01477
001200000Set 4 šolje srednje171.1166666666666700:24:01476
001200000Set 4 šolje srednje1116.1083333333333500:24:01475
001200000Set 4 šolje srednje1220.9166666666666900:24:01474
001200000Set 4 šolje srednje1133.9833333333333500:24:01471
001500000Palačinka455.8166666666666700:24:01470
001200000Set 4 šolje srednje192.2166666666666700:24:01468
001130012Grejač za rernu240.10833333333333400:24:01464
001200001Daska za sečenje mala1349.0166666666666500:24:01464
001200000Set 4 šolje srednje1147.4833333333333200:24:01463
001200001Daska za sečenje mala1356.9333333333333400:24:01462
001200001Daska za sečenje mala1243.1583333333333600:24:01461
001130012Grejač za rernu152.4500:24:01459
001100003Podloga za čaše137.6416666666666700:24:01458
001100000Ram za sliku mali1110.9250000000000100:24:01457
001300000Rukavice radničke192.3666666666666700:24:01456
001500000Palačinka1131.1333333333333500:24:01455
001000010Pegla 2200W1986.058333333333400:24:01454
001130012Grejač za rernu180.6333333333333400:24:01454
001200000Set 4 šolje srednje192.2083333333333400:24:01454
001200000Set 4 šolje srednje194.9666666666666700:24:01453
001200000Set 4 šolje srednje1117.7916666666666700:24:01451
001200003Pegla 2500W1232.8083333333333400:24:01450
001100004Krpa za sudove1157.0083333333333300:24:01449
001130002Komplet posuđa #41314.2000000000000500:24:01449
001200002Štapni mikser 220W1519.691666666666700:24:01449
001500000Palačinka256.2583333333333400:24:01448
001200001Daska za sečenje mala1294.9666666666666400:24:01447
001200000Set 4 šolje srednje161.42500:24:01446
001130005Mikser 250W1577.483333333333300:24:01445
001500000Palačinka1104.7083333333333400:24:01444
001130013Kutlača mala1119.9916666666666700:24:01443
001200000Set 4 šolje srednje170.37500:24:01441
001200000Set 4 šolje srednje180.2083333333333400:24:01439
001300000Rukavice radničke1100.1250000000000100:24:01439
001100000Ram za sliku mali1111.62500:24:01438
001130012Grejač za rernu149.7416666666666700:24:01438
001200000Set 4 šolje srednje160.3666666666666700:24:01438
001200000Set 4 šolje srednje182.8416666666666700:24:01436
001300000Rukavice radničke171.8333333333333400:24:01435
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1194.4166666666666900:24:01435
001200000Set 4 šolje srednje1138.500:24:01434
001130012Grejač za rernu170.4333333333333400:24:01433
001200002Štapni mikser 220W1846.458333333333400:24:01433
001200000Set 4 šolje srednje1187.5833333333333400:24:01432
001200000Set 4 šolje srednje274.12500:24:01431
001200002Štapni mikser 220W1352.8166666666666600:24:01430
001500000Palačinka189.2166666666666700:24:01429
001120002Ukrasna podloga za miša #5172.7500:24:01426
001200000Set 4 šolje srednje1183.100:24:01424
001120002Ukrasna podloga za miša #5177.1583333333333500:24:01423
001200000Set 4 šolje srednje1111.2416666666666700:24:01422
001100003Podloga za čaše222.0500:24:01420
001130012Grejač za rernu286.27500:24:01420
001200000Set 4 šolje srednje186.700:24:01419
001130012Grejač za rernu161.7583333333333300:24:01418
001500000Palačinka1136.0083333333333500:24:01417
001500000Palačinka175.6083333333333300:24:01417
001130012Grejač za rernu135.2916666666666700:24:01416
001130012Grejač za rernu138.5916666666666700:24:01416
001200000Set 4 šolje srednje17100:24:01415
001100004Krpa za sudove147.1666666666666700:24:01414
001200000Set 4 šolje srednje1126.4583333333333400:24:01413
001000008Blender 1200W11637.700:24:01412
001130012Grejač za rernu131.35833333333333800:24:01412
001500000Palačinka174.3500000000000100:24:01411
001130012Grejač za rernu158.12500:24:01410
001200000Set 4 šolje srednje196.0916666666666700:24:01410
001500000Palačinka277.2833333333333300:24:01408
001130012Grejač za rernu249.40000000000000600:24:01407
001000014Pekara za hleb MINI12020.4500:24:01407
001200000Set 4 šolje srednje189.0333333333333500:24:01407
001200000Set 4 šolje srednje1128.841666666666700:24:01406
001500000Palačinka2133.800:24:01405
001200001Daska za sečenje mala1294.2750000000000300:24:01404
001300000Rukavice radničke156.30000000000000400:24:01404
001200000Set 4 šolje srednje1148.1666666666666900:24:01402
001200000Set 4 šolje srednje1179.2500:24:01401
001130012Grejač za rernu1101.7583333333333400:24:01499
001200000Set 4 šolje srednje1125.1583333333333300:24:01499
001120002Ukrasna podloga za miša #51178.9666666666666700:24:01498
001200000Set 4 šolje srednje1187.7000000000000200:24:01497
001200000Set 4 šolje srednje1159.3833333333333300:24:01496
001000010Pegla 2200W1932.700:24:01495
001200000Set 4 šolje srednje1166.92500:24:01493
001200000Set 4 šolje srednje1138.8083333333333400:24:01492
001130007Tacna #11154.0833333333333400:24:01491
001130013Kutlača mala1370.5916666666666400:24:01490
001200002Štapni mikser 220W1877.016666666666800:24:01490
001400002Silikonska podloga za miša #11325.12500:24:01489
001300000Rukavice radničke2103.6666666666666700:24:01488
001200000Set 4 šolje srednje1101.3416666666666700:24:01487
001400004Tepsiaj #61227.0833333333333400:24:01486
001130009Tacna #61160.5500:24:01485
001130007Tacna #11173.27500:24:01484
001200000Set 4 šolje srednje2142.0583333333333400:24:01484
001120002Ukrasna podloga za miša #51211.9833333333333500:24:01483
001200004Nožić #21323.466666666666700:24:01482
001100003Podloga za čaše130.3500:24:01482
001100003Podloga za čaše242.60833333333333400:24:01481
001300000Rukavice radničke1164.2166666666666700:24:01480
001130009Tacna #61173.4916666666666700:24:01479
001130012Grejač za rernu148.5000000000000100:24:01478
001130012Grejač za rernu154.2583333333333300:24:01477
001130010Tepsija #41228.3916666666666800:24:01476
001400007Kuhinjska vaga digitalna1931.100:24:01475
001200000Set 4 šolje srednje1360.6416666666666500:24:01474
001300000Rukavice radničke2181.600:24:01473
001200000Set 4 šolje srednje1201.6500:24:01473
001200000Set 4 šolje srednje1217.8583333333333500:24:01472
001000006Mikser 300W1884.433333333333300:24:01471
001400004Tepsiaj #61252.266666666666700:24:01470
001130012Grejač za rernu167.6083333333333300:24:01469
001200000Set 4 šolje srednje1148.0416666666666900:24:01468
001130012Grejač za rernu1149.1083333333333500:24:01467
001200000Set 4 šolje srednje288.3833333333333400:24:01467
001130012Grejač za rernu192.1166666666666700:24:01466
001300000Rukavice radničke1136.17500:24:01466
001400000Gumica za brisanje158.39166666666666600:24:01465
001200000Set 4 šolje srednje1191.1583333333333300:24:01464
001130009Tacna #61204.07500:24:01463
001200000Set 4 šolje srednje2338.5583333333333400:24:01462
001130012Grejač za rernu248.6833333333333400:24:01461
001200000Set 4 šolje srednje1107.8583333333333500:24:01460
001130009Tacna #61257.9583333333333700:24:01459
001130000Daska za sečenje velika1572.558333333333400:24:01458
001200000Set 4 šolje srednje264.1000000000000100:24:01458
001000010Pegla 2200W1965.833333333333400:24:01457
001130012Grejač za rernu137.3416666666666700:24:01457
001200000Set 4 šolje srednje1175.5166666666666800:24:01457
001200000Set 4 šolje srednje1141.0500:24:01456
001200000Set 4 šolje srednje115200:24:01455
001130002Komplet posuđa #41670.241666666666700:24:01454
001200000Set 4 šolje srednje1193.6166666666666700:24:01453
001130012Grejač za rernu174.600:24:01453
001130013Kutlača mala1174.0916666666666700:24:01452
001200000Set 4 šolje srednje1174.5583333333333400:24:01451
001000012Toster Happy1931.27500:24:01450
001300000Rukavice radničke199.3333333333333400:24:01449
001130010Tepsija #41190.9833333333333500:24:01449
001200000Set 4 šolje srednje1228.12500:24:01447
001200002Štapni mikser 220W1481.6500000000000300:24:01446
001200000Set 4 šolje srednje2182.4833333333333200:24:01445
001000010Pegla 2200W11171.341666666666700:24:01444
001100003Podloga za čaše235.2500:24:01443
001130007Tacna #11223.6500:24:01443
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1301.391666666666700:24:01443
001200000Set 4 šolje srednje1151.341666666666700:24:01442
001130012Grejač za rernu2149.0083333333333500:24:01442
001130012Grejač za rernu184.2416666666666700:24:01441
001130009Tacna #6296.42500:24:01439
001130012Grejač za rernu2111.0416666666666700:24:01438
001130013Kutlača mala1236.191666666666700:24:01438
001130010Tepsija #41137.0666666666666600:24:01438
001130009Tacna #61162.6000000000000200:24:01438
001200002Štapni mikser 220W1386.6583333333333600:24:01438
001200000Set 4 šolje srednje1118.7833333333333300:24:01437
001130012Grejač za rernu174.9416666666666800:24:01436
001130009Tacna #61131.7833333333333300:24:01435
001130004Mikser 280W1554.858333333333300:24:01435
001100003Podloga za čaše125.800:24:01434
001200001Daska za sečenje mala1389.3583333333333500:24:01434
001130012Grejač za rernu240.42500:24:01433
001200000Set 4 šolje srednje285.5333333333333300:24:01433
001200000Set 4 šolje srednje1163.9833333333333500:24:01432
001130012Grejač za rernu199.5916666666666700:24:01432
001130012Grejač za rernu191.12500:24:01431
001200001Daska za sečenje mala1265.7833333333333600:24:01431
001200000Set 4 šolje srednje295.7333333333333300:24:01430
001130012Grejač za rernu162.71666666666667600:24:01430
001200000Set 4 šolje srednje1107.2333333333333500:24:01429
001200000Set 4 šolje srednje1205.8166666666666600:24:01428
001120002Ukrasna podloga za miša #51115.3999999999999900:24:01428
001300000Rukavice radničke172.8833333333333300:24:01427
001130011Ukrasna podloga za miša #31234.0583333333333400:24:01427
001130009Tacna #61169.2833333333333300:24:01425
001120001Vatrostalna posuda mala #21471.766666666666700:24:01424
001200002Štapni mikser 220W1497.5416666666666300:24:01423
001200000Set 4 šolje srednje1130.3916666666666800:24:01422
001100003Podloga za čaše128.90000000000000200:24:01422
001200000Set 4 šolje srednje2130.4583333333333400:24:01421
001100004Krpa za sudove1206.6416666666666800:24:01421
001200002Štapni mikser 220W1489.133333333333400:24:01420
001130009Tacna #61176.9500000000000200:24:01419
001200000Set 4 šolje srednje2115.02500:24:01419
001130011Ukrasna podloga za miša #3116700:24:01419
001000013DVD Home theater Sony 43411953.4500:24:01419
001130012Grejač za rernu185.1500:24:01418
001200000Set 4 šolje srednje3119.5500000000000100:24:01417
001130010Tepsija #41287.4333333333333400:24:01417
001130009Tacna #62136.87500:24:01417
001130012Grejač za rernu276.4916666666666700:24:01417
001130012Grejač za rernu1107.6666666666666600:24:01416
001130012Grejač za rernu179.8500:24:01414
001300000Rukavice radničke1158.8833333333333300:24:01413
001130012Grejač za rernu145.80000000000000400:24:01413
001100005Silikonska podloga za miša #31217.6583333333333300:24:01412
001130009Tacna #61127.8000000000000100:24:01411
001130009Tacna #61328.458333333333300:24:01410
001130012Grejač za rernu197.1166666666666700:24:01409
001200000Set 4 šolje srednje4165.7583333333333300:24:01409
001300000Rukavice radničke258.300:24:01408
001200000Set 4 šolje srednje1144.9166666666666900:24:01500
001300001Nožić #11360.183333333333400:24:01500
001130012Grejač za rernu1145.900:24:01500
001200000Set 4 šolje srednje1138.216666666666700:24:01499
001200000Set 4 šolje srednje2101.3500000000000100:24:01498
001300000Rukavice radničke1217.7833333333333300:24:01497
001100008Podloga za miša190.6000000000000100:24:01496
001100003Podloga za čaše132.4916666666666700:24:01495
001200000Set 4 šolje srednje1125.2083333333333400:24:01494
001200000Set 4 šolje srednje172.2416666666666700:24:01493
001130009Tacna #61178.2583333333333300:24:01492
001130012Grejač za rernu289.4333333333333400:24:01491
001130009Tacna #61206.7166666666666700:24:01491
001200002Štapni mikser 220W1546.441666666666700:24:01490
001200002Štapni mikser 220W-3448.5000000000000600:24:01489
001200002Štapni mikser 220W363200:24:01488
001300000Rukavice radničke187.2666666666666700:24:01487
001200000Set 4 šolje srednje1121.3583333333333300:24:01486
001130007Tacna #12138.100:24:01485
001130012Grejač za rernu257.6916666666666700:24:01484
001200002Štapni mikser 220W1724.9500:24:01484
001300000Rukavice radničke1181.1583333333333300:24:01483
001130010Tepsija #41254.0166666666666800:24:01482
001300000Rukavice radničke1106.8333333333333300:24:01481
001200000Set 4 šolje srednje1157.7250000000000200:24:01480
001130013Kutlača mala1636.32500:24:01479
001200001Daska za sečenje mala1382.008333333333400:24:01479
001130012Grejač za rernu168.62500:24:01478
001300000Rukavice radničke2128.816666666666700:24:01477
001100003Podloga za čaše155.7166666666666700:24:01476
001130012Grejač za rernu175.3166666666666600:24:01475
001400004Tepsiaj #62400.0166666666666500:24:01475
001130009Tacna #61280.541666666666700:24:01474
001130010Tepsija #41157.591666666666700:24:01473
001130012Grejač za rernu136.82500:24:01472
001130012Grejač za rernu1104.9583333333333400:24:01471
001200000Set 4 šolje srednje1234.0416666666666900:24:01470
001200001Daska za sečenje mala1385.041666666666700:24:01469
001300000Rukavice radničke1175.1666666666666600:24:01468
001130012Grejač za rernu149.97500:24:01466
001200000Set 4 šolje srednje2139.6416666666666800:24:01466
001000003Tiganj keramički za palačinke1699.166666666666700:24:01465
001200000Set 4 šolje srednje179.6083333333333300:24:01463
001130012Grejač za rernu164.5416666666666700:24:01463
001120001Vatrostalna posuda mala #21322.0500:24:01462
001300001Nožić #12238.8333333333333700:24:01461
001300001Nožić #11395.2333333333333500:24:01460
001300000Rukavice radničke1277.133333333333300:24:01459
001130013Kutlača mala1204.7333333333333500:24:01458
001400005Keramička posuda mala1475.358333333333300:24:01458
001300000Rukavice radničke1107.0500000000000100:24:01457
001130012Grejač za rernu261.91666666666666400:24:01456
001000010Pegla 2200W11045.666666666666700:24:01455
001200000Set 4 šolje srednje296.57500:24:01454
001130009Tacna #61327.4833333333333500:24:01453
001200000Set 4 šolje srednje1123.27500:24:01452
001300000Rukavice radničke1236.8250000000000200:24:01451
001200000Set 4 šolje srednje1153.3083333333333400:24:01450
001120002Ukrasna podloga za miša #51342.52500:24:01449
001130012Grejač za rernu282.0083333333333400:24:01448
001200000Set 4 šolje srednje1151.77500:24:01447
001130012Grejač za rernu1100.1500:24:01446
001200001Daska za sečenje mala1389.3500:24:01446
001200000Set 4 šolje srednje1144.6833333333333400:24:01445
001130012Grejač za rernu256.57500:24:01445
001200002Štapni mikser 220W1639.408333333333300:24:01444
001200000Set 4 šolje srednje179.9583333333333400:24:01443
001200000Set 4 šolje srednje1108.67500:24:01442
001130012Grejač za rernu185.7666666666666700:24:01441
001110000Kocke za potpalu195.47500:24:01440
001130007Tacna #11249.5916666666666700:24:01439
001300000Rukavice radničke112500:24:01438
001300000Rukavice radničke1193.5416666666666900:24:01437
001300001Nožić #11346.4583333333333700:24:01437
001120001Vatrostalna posuda mala #21646.758333333333300:24:01436
001200000Set 4 šolje srednje2242.7500000000000300:24:01435
001200000Set 4 šolje srednje1103.6666666666666700:24:01434
001130009Tacna #61142.47500:24:01434
001200000Set 4 šolje srednje1169.3916666666666800:24:01433
001130009Tacna #61114.12500:24:01433
001130009Tacna #61285.7083333333333700:24:01432
001130012Grejač za rernu291.8916666666666700:24:01431
001100004Krpa za sudove1146.6833333333333400:24:01430
001200000Set 4 šolje srednje194.3166666666666800:24:01429
001130012Grejač za rernu157.8583333333333400:24:01428
001200000Set 4 šolje srednje1153.4166666666666600:24:01427
001130012Grejač za rernu270.5916666666666700:24:01427
001000006Mikser 300W1831.341666666666700:24:01426
001120002Ukrasna podloga za miša #5190.7250000000000100:24:01425
001200000Set 4 šolje srednje2155.4916666666666700:24:01424
001100003Podloga za čaše115.28333333333333300:24:01424
001200000Set 4 šolje srednje1146.8833333333333300:24:01423
001130011Ukrasna podloga za miša #31110.2583333333333400:24:01423
001300000Rukavice radničke2141.6583333333333600:24:01422
001130012Grejač za rernu192.7916666666666700:24:01421
001200000Set 4 šolje srednje1123.2583333333333400:24:01420
001200001Daska za sečenje mala1360.800:24:01419
001130009Tacna #61187.3666666666666700:24:01418
001200001Daska za sečenje mala1323.600:24:01417
001200000Set 4 šolje srednje1253.5083333333333300:24:01415
001130009Tacna #61237.17500:24:01414
001130013Kutlača mala1249.5499999999999800:24:01412
001400004Tepsiaj #62352.7333333333333500:24:01412
001300000Rukavice radničke2152.77500:24:01411
001000014Pekara za hleb MINI11733.858333333333600:24:01410
001200002Štapni mikser 220W1461.041666666666700:24:01409
001300000Rukavice radničke1105.3333333333333400:24:01408
001200000Set 4 šolje srednje1154.7583333333333500:24:01490
001200000Set 4 šolje srednje1148.600:24:01489
001200000Set 4 šolje srednje179.5083333333333400:24:01487
001300003Komplet posuđa #12401.508333333333300:24:01486
001130009Tacna #61203.691666666666700:24:01485
001200001Daska za sečenje mala1546.041666666666700:24:01484
001130012Grejač za rernu165.02500:24:01484
001300000Rukavice radničke1170.9666666666666700:24:01483
001200000Set 4 šolje srednje197.6083333333333300:24:01482
001300000Rukavice radničke1158.2250000000000200:24:01481
001300001Nožić #11362.5666666666666600:24:01480
001100003Podloga za čaše130.22500000000000500:24:01479
001130012Grejač za rernu1141.2583333333333300:24:01478
001400003Ukrasna podloga za miša #21192.6500:24:01477
001200000Set 4 šolje srednje1138.87500:24:01476
001130012Grejač za rernu171.07500:24:01475
001100003Podloga za čaše138.39166666666666600:24:01474
001130012Grejač za rernu173.600:24:01473
001000014Pekara za hleb MINI11968.291666666666500:24:01473
001130012Grejač za rernu180.7666666666666700:24:01472
001000006Mikser 300W11770.166666666666500:24:01471
001200000Set 4 šolje srednje1158.3416666666666700:24:01470
001000006Mikser 300W1627.733333333333300:24:01469
001130013Kutlača mala1155.5416666666666900:24:01468
001200000Set 4 šolje srednje1153.5416666666666900:24:01467
001200000Set 4 šolje srednje285.2333333333333300:24:01466
001300001Nožić #11332.7000000000000500:24:01465
001130009Tacna #61135.5333333333333300:24:01465
001120002Ukrasna podloga za miša #51124.6750000000000100:24:01464
001200002Štapni mikser 220W2523.091666666666700:24:01463
001130011Ukrasna podloga za miša #31255.4333333333333400:24:01463
001130005Mikser 250W1355.633333333333300:24:01463
001130013Kutlača mala1433.97500:24:01463
001200001Daska za sečenje mala1305.5000000000000600:24:01462
001110003Džezva 3 dl1175.7916666666666600:24:01461
001300000Rukavice radničke17400:24:01460
001130012Grejač za rernu152.9500:24:01460
001120001Vatrostalna posuda mala #21745.958333333333400:24:01459
001130009Tacna #61342.67500:24:01458
001200000Set 4 šolje srednje295.1833333333333400:24:01457
001130012Grejač za rernu271.3916666666666700:24:01456
001200000Set 4 šolje srednje1112.87500:24:01455
001200000Set 4 šolje srednje1162.6666666666666600:24:01454
001200000Set 4 šolje srednje1169.3416666666666700:24:01453
001000008Blender 1200W11583.633333333333200:24:01452
001130012Grejač za rernu151.0583333333333400:24:01451
001130010Tepsija #41220.07500:24:01450
001130007Tacna #11243.4583333333333100:24:01449
001200000Set 4 šolje srednje1103.07500:24:01449
001120002Ukrasna podloga za miša #5185.7083333333333300:24:01448
001100004Krpa za sudove197.4833333333333300:24:01447
001000007Pegla 2400W11258.27500:24:01447
001200000Set 4 šolje srednje2177.7500000000000300:24:01446
001130012Grejač za rernu1117.1583333333333500:24:01445
001200000Set 4 šolje srednje289.0500:24:01445
001130009Tacna #61151.02500:24:01444
001000015Usisivač LG Twister12142.85833333333300:24:01443
001130012Grejač za rernu1121.4833333333333300:24:01442
001200000Set 4 šolje srednje1262.783333333333300:24:01441
001120002Ukrasna podloga za miša #51190.9833333333333500:24:01440
001130012Grejač za rernu1150.1583333333333300:24:01439
001130012Grejač za rernu168.5833333333333300:24:01438
001200000Set 4 šolje srednje1240.900:24:01437
001130013Kutlača mala1151.7666666666666800:24:01436
001200002Štapni mikser 220W1559.908333333333300:24:01436
001300001Nožić #12287.633333333333400:24:01435
001200000Set 4 šolje srednje1251.9916666666666700:24:01434
001130009Tacna #61160.400:24:01433
001200000Set 4 šolje srednje193.9833333333333300:24:01432
001120002Ukrasna podloga za miša #51147.37500:24:01431
001400004Tepsiaj #62328.200:24:01430
001130012Grejač za rernu142.12500:24:01429
001300001Nožić #11154.0583333333333400:24:01428
001400000Gumica za brisanje175.4666666666666700:24:01427
001100003Podloga za čaše120.2166666666666700:24:01426
001400007Kuhinjska vaga digitalna1704.800000000000100:24:01425
001200000Set 4 šolje srednje2271.366666666666700:24:01424
001130012Grejač za rernu197.3166666666666800:24:01424
001300000Rukavice radničke195.2166666666666700:24:01423
001130012Grejač za rernu1115.4416666666666800:24:01422
001130012Grejač za rernu1129.400:24:01421
001130012Grejač za rernu179.5916666666666700:24:01420
001130012Grejač za rernu1116.2250000000000100:24:01419
001100004Krpa za sudove1105.0666666666666600:24:01419
001130012Grejač za rernu1109.4916666666666600:24:01418
001130007Tacna #11455.7000000000000500:24:01417
001200000Set 4 šolje srednje1139.7416666666666700:24:01415
001300000Rukavice radničke1242.77500:24:01414
001200000Set 4 šolje srednje1220.6499999999999800:24:01414
001130010Tepsija #41157.8416666666666700:24:01413
001130013Kutlača mala1331.766666666666700:24:01412
001100003Podloga za čaše230.15000000000000200:24:01412
001200002Štapni mikser 220W1863.700:24:01412
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1487.233333333333300:24:01411
001200000Set 4 šolje srednje1182.4166666666666900:24:01410
001130012Grejač za rernu281.6750000000000100:24:01408
001300000Rukavice radničke194.1333333333333300:24:01449
001200000Set 4 šolje srednje185.700:24:01448
001130012Grejač za rernu135.0333333333333300:24:01447
001130009Tacna #61251.4833333333333200:24:01447
001200000Set 4 šolje srednje2152.4083333333333300:24:01446
001130012Grejač za rernu1127.0500000000000100:24:01445
001130009Tacna #61392.841666666666700:24:01444
001130012Grejač za rernu161.08333333333333600:24:01443
001300003Komplet posuđa #11872.97500:24:01443
001200000Set 4 šolje srednje194.0916666666666700:24:01442
001200000Set 4 šolje srednje2170.7000000000000200:24:01441
001200000Set 4 šolje srednje174.9083333333333300:24:01440
001130012Grejač za rernu164.6416666666666700:24:01439
001100000Ram za sliku mali142.0583333333333400:24:01439
001100004Krpa za sudove1250.92500:24:01439
001130011Ukrasna podloga za miša #31135.0333333333333300:24:01439
001200000Set 4 šolje srednje1126.7833333333333300:24:01438
001130012Grejač za rernu291.3833333333333400:24:01436
001200000Set 4 šolje srednje1119.6666666666666700:24:01435
001200000Set 4 šolje srednje1215.2166666666666700:24:01434
001000008Blender 1200W1960.67500:24:01434
001130007Tacna #11206.966666666666700:24:01433
001130012Grejač za rernu141.37500:24:01432
001200000Set 4 šolje srednje2154.17500:24:01432
001300000Rukavice radničke1108.6583333333333300:24:01431
001200001Daska za sečenje mala1581.433333333333400:24:01430
001130013Kutlača mala1211.3500000000000200:24:01430
001200000Set 4 šolje srednje193.0833333333333400:24:01429
001200000Set 4 šolje srednje1154.6416666666666800:24:01428
001130012Grejač za rernu171.6083333333333500:24:01427
001200000Set 4 šolje srednje197.0916666666666700:24:01426
001200000Set 4 šolje srednje2132.9083333333333600:24:01425
001130012Grejač za rernu154.22499999999999400:24:01424
001200002Štapni mikser 220W1709.57500:24:01423
001130010Tepsija #41256.3166666666666600:24:01423
001200001Daska za sečenje mala1376.5666666666666600:24:01422
001130012Grejač za rernu193.0833333333333400:24:01421
001200000Set 4 šolje srednje1294.9000000000000300:24:01420
001130012Grejač za rernu184.9166666666666700:24:01419
001130012Grejač za rernu176.0666666666666800:24:01418
001200000Set 4 šolje srednje1163.8333333333333400:24:01417
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1304.9500:24:01416
001200002Štapni mikser 220W1679.591666666666700:24:01415
001100001Levak veliki171.1666666666666700:24:01414
001000014Pekara za hleb MINI11905.116666666666600:24:01414
001130013Kutlača mala1257.366666666666700:24:01413
001130009Tacna #61194.500:24:01413
001130009Tacna #61238.0916666666666700:24:01412
001130012Grejač za rernu171.6083333333333500:24:01411
001200000Set 4 šolje srednje1155.7333333333333500:24:01410
001130012Grejač za rernu158.2833333333333300:24:01409
001200002Štapni mikser 220W1851.591666666666700:24:01408
001200000Set 4 šolje srednje2156.22500:24:01499
001200000Set 4 šolje srednje1140.5333333333333300:24:01498
001130012Grejač za rernu1127.7333333333333300:24:01497
001200000Set 4 šolje srednje2175.2916666666666600:24:01497
001300000Rukavice radničke197.12500:24:01496
001130007Tacna #11159.1666666666666900:24:01495
001200000Set 4 šolje srednje1139.3583333333333200:24:01495
001130002Komplet posuđa #41495.9500:24:01495
001400000Gumica za brisanje160.24166666666667400:24:01494
001130012Grejač za rernu2108.9916666666666600:24:01493
001300000Rukavice radničke287.6250000000000100:24:01492
001130009Tacna #61159.5750000000000200:24:01491
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1351.5500:24:01491
001130012Grejač za rernu1150.9333333333333400:24:01490
001200000Set 4 šolje srednje1128.4666666666666700:24:01489
001130012Grejač za rernu175.82500:24:01489
001120002Ukrasna podloga za miša #51222.9583333333333400:24:01488
001130012Grejač za rernu1203.5083333333333500:24:01488
001300000Rukavice radničke1117.3916666666666800:24:01487
001130012Grejač za rernu168.7500:24:01486
DEMO Prodaja po racunima u toku poslednjeg sata
Total 500 results.
IdShopRBRVREMEIznosId_dok
001200:24:0128.4333333333333341
001300:24:01132.908333333333361
001400:24:01153.200000000000021
001500:24:01997.5251
001500:24:01354.71666666666671
001500:24:0167.550000000000011
001600:24:01162.851
001800:24:0181.241666666666661
001900:24:011431.18333333333341
0011000:24:01147.583333333333341
0011100:24:011027.47500000000011
0011200:24:0199.7751
0011300:24:01208.166666666666691
0011300:24:01126.658333333333351
0011300:24:011191.8251
0011500:24:01112.858333333333351
0011600:24:01102.691666666666681
0011700:24:01269.150000000000031
0011700:24:01381.450000000000051
0011700:24:01333.00833333333341
0011700:24:01142.066666666666661
0011800:24:012261
0011900:24:01985.95833333333351
0011900:24:0175.183333333333341
0012000:24:01124.350000000000011
0012100:24:01974.07500000000021
0012300:24:01956.31
0012400:24:01678.94166666666671
0012500:24:01205.841666666666671
0012600:24:01363.21
0012700:24:01233.583333333333341
0012800:24:01141.983333333333351
0012900:24:01195.833333333333341
0013000:24:012037.58333333333331
0013100:24:01157.651
0013200:24:01114.583333333333341
0013300:24:01105.3751
0013400:24:01380.13333333333341
0013500:24:01417.61666666666671
0013600:24:01111.141666666666681
0013700:24:01726.49166666666671
0013800:24:01110.383333333333341
0013900:24:01137.708333333333341
0014000:24:01987.51666666666671
0014100:24:01141.1251
0014200:24:01166.308333333333341
0014300:24:01211.733333333333351
0014400:24:01130.366666666666671
0014500:24:01203.491666666666671
0014600:24:0163.850000000000011
0014700:24:01238.958333333333341
0014800:24:01182.658333333333331
0014900:24:011083.93333333333341
0014900:24:01283.051
0014900:24:01126.408333333333331
0014900:24:01144.608333333333351
0014900:24:01369.46666666666671
0014900:24:01153.1751
0015000:24:0189.991666666666661
0015200:24:01311.033333333333361
0015300:24:0170.483333333333331
0015400:24:01158.633333333333351
0015500:24:01109.691666666666661
0015600:24:0138.0250000000000061
0015600:24:01152.358333333333351
0015700:24:01120.216666666666671
0015800:24:01107.916666666666671
0015900:24:01207.658333333333331
0016000:24:01174.841666666666671
0016100:24:01125.050000000000011
0016100:24:01141.808333333333341
0016200:24:011706.55833333333341
0016300:24:0191.1751
0016400:24:01854.92500000000011
0016500:24:01134.666666666666661
0016600:24:01188.633333333333351
0016700:24:01168.858333333333351
0016700:24:01222.333333333333341
0016700:24:011042.151
0016700:24:0172.016666666666671
0016700:24:01211.325000000000021
0016700:24:01305.650000000000031
0016800:24:01167.9751
0016900:24:0170.358333333333351
0017000:24:01128.358333333333351
0017100:24:01152.641666666666651
0017200:24:01150.06666666666671
0017300:24:01161.81666666666671
0017400:24:01220.291666666666691
0017400:24:01105.191666666666681
0017500:24:01950.83333333333341
0017600:24:012366.84166666666671
0017700:24:01286.31
0017800:24:01160.751
0017900:24:01192.366666666666671
0018000:24:01148.358333333333351
0018100:24:011636.60000000000011
0018100:24:0183.225000000000011
0018100:24:01264.04166666666671
0018200:24:01123.208333333333331
0018300:24:01197.333333333333341
0018400:24:01165.583333333333341
0018500:24:01214.1251
0018600:24:0197.51
0018700:24:0132.51
0018800:24:01107.866666666666671
0018900:24:01209.383333333333331
0018900:24:01120.399999999999991
0019000:24:01385.9251
0019000:24:01123.266666666666671
0019100:24:01244.250000000000031
0019100:24:01212.658333333333331
0019200:24:01236.266666666666651
0019200:24:01196.825000000000021
0019300:24:01133.308333333333341
0019400:24:0179.308333333333341
0019400:24:01160.1251
0019500:24:0168.508333333333331
0019600:24:01157.258333333333351
0019700:24:0177.850000000000011
0019700:24:0122.7751
0019800:24:01107.750000000000011
0019900:24:01110.783333333333331
00110000:24:01905.52500000000011
00110100:24:01192.6751
00110200:24:01149.016666666666681
00110300:24:0195.908333333333351
00110400:24:01184.308333333333341
00110400:24:01921.78333333333341
00110400:24:01118.2751
00110400:24:01162.083333333333341
00110400:24:0181.691666666666681
00110400:24:01248.8251
00110400:24:0145.366666666666671
00110500:24:01136.233333333333321
00110600:24:01173.683333333333341
00110600:24:01309.551
00110700:24:0151.451
00110900:24:01256.033333333333361
00111000:24:0125.8833333333333331
00111000:24:0146.558333333333331
00111100:24:01-54.2083333333333366
00111200:24:01275.36666666666671
00111300:24:01449.741666666666731
00111400:24:01109.408333333333331
00111500:24:01354.608333333333351
00111500:24:01133.751
00111600:24:01105.066666666666661
00111600:24:01106.91
00111700:24:0180.71
00111700:24:01100.041666666666671
00111800:24:01719.00833333333331
00111800:24:01156.6751
00111900:24:01149.683333333333341
00112000:24:01400.75833333333341
00112000:24:01251.741666666666651
00112000:24:01121.475000000000011
00112000:24:0174.733333333333351
00112000:24:0183.058333333333341
00112000:24:01199.533333333333331
00112000:24:01109.141666666666671
00112100:24:01121.574999999999991
00112200:24:01119.191666666666681
00112300:24:01130.2751
00112400:24:0125.0416666666666681
00112500:24:01116.866666666666671
00112500:24:01185.1251
00112600:24:01108.858333333333331
00112700:24:01342.466666666666641
00112700:24:01171.541666666666661
00112800:24:01173.1751
00112900:24:01309.50833333333341
00113000:24:01145.91
00113100:24:01713.89166666666671
00113200:24:01104.6751
00113300:24:01776.43333333333341
00113400:24:01790.10833333333331
00113400:24:0126.8251
00113400:24:01159.551
00113500:24:01122.158333333333351
00113500:24:01167.541666666666691
00113500:24:0179.666666666666671
00113600:24:0155.750000000000011
00113700:24:01107.658333333333331
00113800:24:01105.651
00113900:24:01147.716666666666671
00114000:24:01116.008333333333341
00114100:24:01300.951
00114200:24:012505.9916666666671
00114200:24:01209.216666666666671
00114300:24:01369.76666666666671
00114400:24:0166.083333333333331
00114500:24:011491.25833333333341
00114600:24:01241.558333333333341
00114700:24:01293.900000000000031
00114800:24:0199.951
00114900:24:01720.38333333333341
00115000:24:01146.11
00115100:24:01728.79166666666661
00115100:24:01102.925000000000011
00115200:24:01147.7751
00115300:24:0196.1751
00115400:24:01167.791666666666661
00115500:24:01215.250000000000031
00115600:24:0130.7249999999999981
00115600:24:0189.983333333333331
00115700:24:01212.151
00115800:24:01142.833333333333341
00115800:24:011471.66666666666651
00115900:24:01391.11666666666671
00116000:24:0159.816666666666671
00116100:24:01139.9251
00116200:24:01304.441666666666661
00116200:24:0187.7251
00116300:24:01192.808333333333341
00116400:24:01103.008333333333341
00116500:24:01211.151
00116600:24:01128.866666666666671
00116700:24:01177.958333333333341
00116800:24:01344.16666666666671
00116900:24:0186.966666666666671
00117000:24:01148.041666666666691
00117100:24:01111.741666666666671
00117200:24:0183.751
00117300:24:011547.93333333333341
00117300:24:01164.433333333333341
00117300:24:01213.391666666666681
00117300:24:0184.475000000000011
00117400:24:01106.791666666666671
00117500:24:01366.650000000000031
00117600:24:01115.125000000000011
00117700:24:01158.833333333333341
00117800:24:01123.158333333333331
00117900:24:01343.51666666666671
00118000:24:01434.66666666666671
00118100:24:0197.51
00118100:24:01137.4751
00118200:24:01239.76666666666671
00118300:24:01283.84166666666671
00118400:24:01207.7751
00118500:24:01118.483333333333351
00118600:24:01646.01666666666681
00118700:24:01133.1751
00118800:24:01123.925000000000011
00118800:24:01302.533333333333361
00118900:24:01422.333333333333371
00118900:24:01157.058333333333341
00119000:24:01187.6751
00119100:24:0147.5250000000000061
00119200:24:01144.600000000000021
00119300:24:01112.0251
00119400:24:01244.2251
00119500:24:01941
00119600:24:01347.11
00119700:24:01258.34166666666671
00119700:24:01200.116666666666671
00119800:24:01932.06666666666671
00140100:24:01171.61
00140100:24:01179.251
00140200:24:01148.166666666666691
00140300:24:01125.141666666666671
00140400:24:01243.433333333333341
00140400:24:01350.575000000000051
00140500:24:01165.683333333333341
00140500:24:01267.61
00140600:24:0189.975000000000011
00140600:24:01128.84166666666671
00140700:24:0145.21
00140700:24:01101.041666666666671
00140700:24:012109.48333333333361
00140700:24:0198.800000000000011
00140800:24:01111.11
00140800:24:01144.216666666666671
00140800:24:01198.658333333333331
00140800:24:011131.45833333333351
00140800:24:01340.733333333333351
00140800:24:01550.28333333333341
00140800:24:01539.43333333333341
00140800:24:01122.150000000000021
00140800:24:011032.35833333333331
00140800:24:011199.55000000000021
00140800:24:01206.058333333333341
00140800:24:0196.833333333333341
00140800:24:01698.92500000000011
00140800:24:0169.758333333333331
00140800:24:01111.475000000000011
00140800:24:01161.541666666666661
00140800:24:011331.17500000000021
00140800:24:01113.551
00140800:24:01442.49166666666671
00140800:24:01179.058333333333341
00140800:24:01164.450000000000021
00140800:24:0198.808333333333341
00140800:24:01286.951
00140800:24:01214.858333333333321
00140800:24:01281.99166666666671
00140800:24:01822.56666666666671
00140800:24:01495.766666666666651
00140800:24:0189.2251
00140800:24:01178.983333333333351
00140800:24:01424.03333333333331
00140800:24:01107.2251
00140800:24:01270.11
00140800:24:01210.116666666666671
00140800:24:01151.058333333333341
00140800:24:014491
00140800:24:01310.74166666666671
00140800:24:0164.983333333333331
00140800:24:01294.483333333333351
00140800:24:0192.91
00140800:24:01164.851
00140800:24:0145.966666666666671
00140800:24:01211.633333333333351
00140800:24:01296.86666666666671
00140800:24:01364.56666666666671
00140800:24:01342.816666666666661
00140800:24:01548.351
00140800:24:01158.466666666666671
00140800:24:01203.451
00140800:24:01374.308333333333341
00140800:24:01344.933333333333341
00140800:24:0175.158333333333331
00140800:24:01226.083333333333341
00140800:24:01360.316666666666661
00140800:24:01118.141666666666681
00140800:24:01242.7751
00140800:24:01851.59166666666671
00140800:24:01163.350000000000021
00140800:24:0187.766666666666671
00140800:24:01105.333333333333341
00140800:24:01116.61
00140800:24:01154.566666666666661
00140900:24:01116.708333333333341
00140900:24:01139.366666666666671
00140900:24:0170.675000000000011
00140900:24:01246.483333333333321
00140900:24:01124.149999999999991
00140900:24:01209.166666666666691
00140900:24:01318.46666666666671
00140900:24:01143.375000000000031
00140900:24:01358.716666666666641
00140900:24:01116.591666666666671
00140900:24:01249.358333333333351
00140900:24:0152.2333333333333341
00140900:24:01120.316666666666661
00140900:24:01304.08333333333331
00140900:24:01158.583333333333341
00140900:24:01461.3751
00140900:24:01152.816666666666661
00140900:24:01123.333333333333341
00140900:24:01141.1251
00140900:24:01140.158333333333331
00140900:24:01173.1251
00140900:24:01247.308333333333341
00140900:24:01387.86666666666671
00140900:24:01134.766666666666681
00140900:24:01140.858333333333351
00140900:24:01390.63333333333331
00140900:24:01130.09166666666671
00140900:24:01136.3751
00140900:24:01205.808333333333341
00140900:24:01239.31666666666671
00140900:24:0190.416666666666671
00140900:24:0179.6751
00140900:24:013127.83333333333351
00140900:24:01214.208333333333341
00140900:24:0153.4166666666666641
00140900:24:01447.91666666666671
00140900:24:0127.7000000000000031
00140900:24:01598.73333333333331
00140900:24:01576.30833333333341
00140900:24:0154.5749999999999961
00140900:24:01112.41
00140900:24:01242.716666666666671
00140900:24:01935.05833333333331
00140900:24:01103.6751
00140900:24:01181.433333333333341
00140900:24:01265.71666666666671
00140900:24:0155.51
00140900:24:0132.091666666666671
00140900:24:01550.0751
00140900:24:0196.458333333333341
00140900:24:01115.733333333333331
00140900:24:011286.41
00140900:24:01170.191666666666661
00140900:24:01155.916666666666661
00140900:24:0150.591666666666671
00140900:24:01133.933333333333341
00140900:24:011065.78333333333351
00140900:24:01127.775000000000021
00140900:24:01227.21
00140900:24:0158.283333333333331
00140900:24:0187.316666666666681
00140900:24:01461.04166666666671
00140900:24:01663.03333333333331
00140900:24:0197.116666666666671
00140900:24:01171.851
00141000:24:01207.750000000000031
00141000:24:01149.733333333333351
00141000:24:01185.591666666666671
00141000:24:01239.475000000000021
00141000:24:01166.41
00141000:24:011019.06666666666681
00141000:24:01118.7751
00141000:24:01723.91666666666671
00141000:24:01109.841666666666671
00141000:24:0193.141666666666671
00141000:24:01176.96666666666671
00141000:24:011672.81666666666681
00141000:24:01256.558333333333341
00141000:24:01234.76666666666671
00141000:24:011431.951
00141000:24:0172.483333333333331
00141000:24:01391.58333333333331
00141000:24:01397.99166666666671
00141000:24:01103.616666666666671
00141000:24:012472.95833333333351
00141000:24:0189.608333333333331
00141000:24:011481.53333333333331
00141000:24:01378.333333333333371
00141000:24:012102.8751
00141000:24:01697.09166666666671
00141000:24:01537.58333333333341
00141000:24:01222.291666666666691
00141000:24:01248.84166666666671
00141000:24:01299.71
00141000:24:01132.841666666666671
00141000:24:0173.558333333333341
00141000:24:01136.458333333333341
00141000:24:01318.051
00141000:24:01145.016666666666681
00141000:24:01120.083333333333331
00141000:24:01869.33333333333341
00141000:24:011150.2751
00141000:24:01101.408333333333331
00141000:24:01235.008333333333331
00141000:24:01118.333333333333341
00141000:24:01300.1751
00141000:24:01111.251
00141000:24:0183.566666666666681
00141000:24:0197.8751
00141000:24:01130.733333333333351
00141000:24:01117.091666666666671
00141000:24:01165.441666666666661
00141000:24:01116.033333333333351
00141000:24:01603.00833333333331
00141000:24:01101.266666666666671
00141000:24:01102.808333333333341
00141000:24:01198.6251
00141000:24:01385.3751
00141000:24:01264.683333333333341
00141000:24:0150.791666666666671
00141000:24:01125.949999999999991
00141000:24:01118.866666666666661
00141000:24:0178.6251
00141000:24:01166.608333333333351
00141000:24:01105.5251
00141000:24:01224.200000000000021
00141000:24:01195.100000000000021
00141000:24:01171.051
00141000:24:01427.89166666666671
00141000:24:01117.408333333333331
00141000:24:01302.351
00141000:24:01887.15833333333331
00141000:24:01174.066666666666661
00141000:24:01155.733333333333351
00141000:24:01182.416666666666691
00141000:24:011733.85833333333361
00141000:24:01328.45833333333331
00141000:24:01199.608333333333351
00141000:24:01117.583333333333331
00141100:24:01382.900000000000031
00141100:24:01130.333333333333341
00141100:24:01166.141666666666681
00141100:24:0169.716666666666671
00141100:24:01150.751
00141100:24:01220.058333333333341
00141100:24:01534.38333333333331
00141100:24:0173.466666666666671
00141100:24:01141.583333333333341
00141100:24:01153.116666666666671
00141100:24:01120.258333333333341
00141100:24:01101.733333333333331
00141100:24:01145.575000000000021
00141100:24:01520.38333333333341
00141100:24:01811
00141100:24:0197.341666666666671
00141100:24:01216.691666666666661
00141100:24:01233.566666666666661
00141100:24:01331.61
00141100:24:01341.058333333333341
00141100:24:01248.133333333333331
00141100:24:01119.866666666666671
00141100:24:01130.233333333333351
00141100:24:01301.551
00141100:24:01310.18333333333341
00141100:24:01138.433333333333341
00141100:24:01269.81
00141100:24:0176.558333333333341
00141100:24:0198.316666666666681