On line monitoring prodaje kasa

Apos4 nakon svakog izdatog računa šalje podatke o prodatim stavkama. Backend aplikacija na ovom web serveru prima i obrađuje ove podatke omogućujući brzo formiranje izveštaja i učitavanje u poslovni softver LITE. Zbog optimizacije prostora, podaci na našem web serveru se brišu sedam dana nakon učitavanja u LITE.

Trenutna prodaja na danasnji dan, odaberite prodavnicu iz tabele za detalje
Total 9 results.
FIRMAIdShopDatumIZNOS
   Ukupno:10,056,703
DEMO0012020-12-012,125,227
DEMO0022020-12-013,579,588
DEMO0032020-12-01578,841
DEMO0042020-12-01138,110
DEMO0052020-12-011,775,161
DEMO0062020-12-01848,822
DEMO0072020-12-01506,049
DEMO0082020-12-01308,400
DEMO0092020-12-01196,505
001002003004005006007008009
DEMO Prodaja po artiklima u toku poslednjeg sata
Total 500 results.
IdShopSifraOpisKolicinaCenaVremeRBR
001200000Set 4 šolje srednje199.4750000000000118:05:52500
001200001Daska za sečenje mala1290.5583333333333418:05:52500
001200000Set 4 šolje srednje1100.4583333333333318:05:52499
001500000Palačinka149.35833333333333418:05:52498
001200000Set 4 šolje srednje279.4750000000000118:05:52497
001000008Blender 1200W1675.691666666666718:05:52496
001300001Nožić #11306.7000000000000518:05:52495
001200000Set 4 šolje srednje1128.2833333333333318:05:52493
001200002Štapni mikser 220W1605.291666666666718:05:52492
001130012Grejač za rernu144.7500000000000118:05:52491
001200001Daska za sečenje mala1321.72518:05:52490
001100000Ram za sliku mali185.6833333333333418:05:52489
001300001Nožić #11235.52518:05:52488
001200001Daska za sečenje mala1275.6583333333333618:05:52487
001500000Palačinka1123.0583333333333218:05:52486
001500000Palačinka165.6166666666666618:05:52484
001500000Palačinka176.9833333333333318:05:52484
001200000Set 4 šolje srednje194.1583333333333318:05:52483
001200000Set 4 šolje srednje196.8333333333333418:05:52482
001200000Set 4 šolje srednje1112.4166666666666718:05:52481
001200000Set 4 šolje srednje299.9666666666666718:05:52480
001120002Ukrasna podloga za miša #5180.4833333333333318:05:52478
001200000Set 4 šolje srednje1222.518:05:52478
001200001Daska za sečenje mala1278.218:05:52477
001200000Set 4 šolje srednje171.1166666666666718:05:52476
001200000Set 4 šolje srednje1116.1083333333333518:05:52475
001200000Set 4 šolje srednje1220.9166666666666918:05:52474
001200000Set 4 šolje srednje1133.9833333333333518:05:52471
001500000Palačinka455.8166666666666718:05:52470
001200000Set 4 šolje srednje192.2166666666666718:05:52468
001130012Grejač za rernu240.10833333333333418:05:52464
001200001Daska za sečenje mala1349.0166666666666518:05:52464
001200000Set 4 šolje srednje1147.4833333333333218:05:52463
001200001Daska za sečenje mala1356.9333333333333418:05:52462
001200001Daska za sečenje mala1243.1583333333333618:05:52461
001130012Grejač za rernu152.4518:05:52459
001100003Podloga za čaše137.6416666666666718:05:52458
001100000Ram za sliku mali1110.9250000000000118:05:52457
001300000Rukavice radničke192.3666666666666718:05:52456
001500000Palačinka1131.1333333333333518:05:52455
001000010Pegla 2200W1986.058333333333418:05:52454
001130012Grejač za rernu180.6333333333333418:05:52454
001200000Set 4 šolje srednje192.2083333333333418:05:52454
001200000Set 4 šolje srednje194.9666666666666718:05:52453
001200000Set 4 šolje srednje1117.7916666666666718:05:52451
001200003Pegla 2500W1232.8083333333333418:05:52450
001100004Krpa za sudove1157.0083333333333318:05:52449
001130002Komplet posuđa #41314.2000000000000518:05:52449
001200002Štapni mikser 220W1519.691666666666718:05:52449
001500000Palačinka256.2583333333333418:05:52448
001200001Daska za sečenje mala1294.9666666666666418:05:52447
001200000Set 4 šolje srednje161.42518:05:52446
001130005Mikser 250W1577.483333333333318:05:52445
001500000Palačinka1104.7083333333333418:05:52444
001130013Kutlača mala1119.9916666666666718:05:52443
001200000Set 4 šolje srednje170.37518:05:52441
001200000Set 4 šolje srednje180.2083333333333418:05:52439
001300000Rukavice radničke1100.1250000000000118:05:52439
001100000Ram za sliku mali1111.62518:05:52438
001130012Grejač za rernu149.7416666666666718:05:52438
001200000Set 4 šolje srednje160.3666666666666718:05:52438
001200000Set 4 šolje srednje182.8416666666666718:05:52436
001300000Rukavice radničke171.8333333333333418:05:52435
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1194.4166666666666918:05:52435
001200000Set 4 šolje srednje1138.518:05:52434
001130012Grejač za rernu170.4333333333333418:05:52433
001200002Štapni mikser 220W1846.458333333333418:05:52433
001200000Set 4 šolje srednje1187.5833333333333418:05:52432
001200000Set 4 šolje srednje274.12518:05:52431
001200002Štapni mikser 220W1352.8166666666666618:05:52430
001500000Palačinka189.2166666666666718:05:52429
001120002Ukrasna podloga za miša #5172.7518:05:52426
001200000Set 4 šolje srednje1183.118:05:52424
001120002Ukrasna podloga za miša #5177.1583333333333518:05:52423
001200000Set 4 šolje srednje1111.2416666666666718:05:52422
001100003Podloga za čaše222.0518:05:52420
001130012Grejač za rernu286.27518:05:52420
001200000Set 4 šolje srednje186.718:05:52419
001130012Grejač za rernu161.7583333333333318:05:52418
001500000Palačinka1136.0083333333333518:05:52417
001500000Palačinka175.6083333333333318:05:52417
001130012Grejač za rernu135.2916666666666718:05:52416
001130012Grejač za rernu138.5916666666666718:05:52416
001200000Set 4 šolje srednje17118:05:52415
001100004Krpa za sudove147.1666666666666718:05:52414
001200000Set 4 šolje srednje1126.4583333333333418:05:52413
001000008Blender 1200W11637.718:05:52412
001130012Grejač za rernu131.35833333333333818:05:52412
001500000Palačinka174.3500000000000118:05:52411
001130012Grejač za rernu158.12518:05:52410
001200000Set 4 šolje srednje196.0916666666666718:05:52410
001500000Palačinka277.2833333333333318:05:52408
001130012Grejač za rernu249.40000000000000618:05:52407
001000014Pekara za hleb MINI12020.4518:05:52407
001200000Set 4 šolje srednje189.0333333333333518:05:52407
001200000Set 4 šolje srednje1128.841666666666718:05:52406
001500000Palačinka2133.818:05:52405
001200001Daska za sečenje mala1294.2750000000000318:05:52404
001300000Rukavice radničke156.30000000000000418:05:52404
001200000Set 4 šolje srednje1148.1666666666666918:05:52402
001200000Set 4 šolje srednje1179.2518:05:52401
001130012Grejač za rernu1101.7583333333333418:05:52499
001200000Set 4 šolje srednje1125.1583333333333318:05:52499
001120002Ukrasna podloga za miša #51178.9666666666666718:05:52498
001200000Set 4 šolje srednje1187.7000000000000218:05:52497
001200000Set 4 šolje srednje1159.3833333333333318:05:52496
001000010Pegla 2200W1932.718:05:52495
001200000Set 4 šolje srednje1166.92518:05:52493
001200000Set 4 šolje srednje1138.8083333333333418:05:52492
001130007Tacna #11154.0833333333333418:05:52491
001130013Kutlača mala1370.5916666666666418:05:52490
001200002Štapni mikser 220W1877.016666666666818:05:52490
001400002Silikonska podloga za miša #11325.12518:05:52489
001300000Rukavice radničke2103.6666666666666718:05:52488
001200000Set 4 šolje srednje1101.3416666666666718:05:52487
001400004Tepsiaj #61227.0833333333333418:05:52486
001130009Tacna #61160.5518:05:52485
001130007Tacna #11173.27518:05:52484
001200000Set 4 šolje srednje2142.0583333333333418:05:52484
001120002Ukrasna podloga za miša #51211.9833333333333518:05:52483
001200004Nožić #21323.466666666666718:05:52482
001100003Podloga za čaše130.3518:05:52482
001100003Podloga za čaše242.60833333333333418:05:52481
001300000Rukavice radničke1164.2166666666666718:05:52480
001130009Tacna #61173.4916666666666718:05:52479
001130012Grejač za rernu148.5000000000000118:05:52478
001130012Grejač za rernu154.2583333333333318:05:52477
001130010Tepsija #41228.3916666666666818:05:52476
001400007Kuhinjska vaga digitalna1931.118:05:52475
001200000Set 4 šolje srednje1360.6416666666666518:05:52474
001300000Rukavice radničke2181.618:05:52473
001200000Set 4 šolje srednje1201.6518:05:52473
001200000Set 4 šolje srednje1217.8583333333333518:05:52472
001000006Mikser 300W1884.433333333333318:05:52471
001400004Tepsiaj #61252.266666666666718:05:52470
001130012Grejač za rernu167.6083333333333318:05:52469
001200000Set 4 šolje srednje1148.0416666666666918:05:52468
001130012Grejač za rernu1149.1083333333333518:05:52467
001200000Set 4 šolje srednje288.3833333333333418:05:52467
001130012Grejač za rernu192.1166666666666718:05:52466
001300000Rukavice radničke1136.17518:05:52466
001400000Gumica za brisanje158.39166666666666618:05:52465
001200000Set 4 šolje srednje1191.1583333333333318:05:52464
001130009Tacna #61204.07518:05:52463
001200000Set 4 šolje srednje2338.5583333333333418:05:52462
001130012Grejač za rernu248.6833333333333418:05:52461
001200000Set 4 šolje srednje1107.8583333333333518:05:52460
001130009Tacna #61257.9583333333333718:05:52459
001130000Daska za sečenje velika1572.558333333333418:05:52458
001200000Set 4 šolje srednje264.1000000000000118:05:52458
001000010Pegla 2200W1965.833333333333418:05:52457
001130012Grejač za rernu137.3416666666666718:05:52457
001200000Set 4 šolje srednje1175.5166666666666818:05:52457
001200000Set 4 šolje srednje1141.0518:05:52456
001200000Set 4 šolje srednje115218:05:52455
001130002Komplet posuđa #41670.241666666666718:05:52454
001200000Set 4 šolje srednje1193.6166666666666718:05:52453
001130012Grejač za rernu174.618:05:52453
001130013Kutlača mala1174.0916666666666718:05:52452
001200000Set 4 šolje srednje1174.5583333333333418:05:52451
001000012Toster Happy1931.27518:05:52450
001300000Rukavice radničke199.3333333333333418:05:52449
001130010Tepsija #41190.9833333333333518:05:52449
001200000Set 4 šolje srednje1228.12518:05:52447
001200002Štapni mikser 220W1481.6500000000000318:05:52446
001200000Set 4 šolje srednje2182.4833333333333218:05:52445
001000010Pegla 2200W11171.341666666666718:05:52444
001100003Podloga za čaše235.2518:05:52443
001130007Tacna #11223.6518:05:52443
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1301.391666666666718:05:52443
001200000Set 4 šolje srednje1151.341666666666718:05:52442
001130012Grejač za rernu2149.0083333333333518:05:52442
001130012Grejač za rernu184.2416666666666718:05:52441
001130009Tacna #6296.42518:05:52439
001130012Grejač za rernu2111.0416666666666718:05:52438
001130013Kutlača mala1236.191666666666718:05:52438
001130010Tepsija #41137.0666666666666618:05:52438
001130009Tacna #61162.6000000000000218:05:52438
001200002Štapni mikser 220W1386.6583333333333618:05:52438
001200000Set 4 šolje srednje1118.7833333333333318:05:52437
001130012Grejač za rernu174.9416666666666818:05:52436
001130009Tacna #61131.7833333333333318:05:52435
001130004Mikser 280W1554.858333333333318:05:52435
001100003Podloga za čaše125.818:05:52434
001200001Daska za sečenje mala1389.3583333333333518:05:52434
001130012Grejač za rernu240.42518:05:52433
001200000Set 4 šolje srednje285.5333333333333318:05:52433
001200000Set 4 šolje srednje1163.9833333333333518:05:52432
001130012Grejač za rernu199.5916666666666718:05:52432
001130012Grejač za rernu191.12518:05:52431
001200001Daska za sečenje mala1265.7833333333333618:05:52431
001200000Set 4 šolje srednje295.7333333333333318:05:52430
001130012Grejač za rernu162.71666666666667618:05:52430
001200000Set 4 šolje srednje1107.2333333333333518:05:52429
001200000Set 4 šolje srednje1205.8166666666666618:05:52428
001120002Ukrasna podloga za miša #51115.3999999999999918:05:52428
001300000Rukavice radničke172.8833333333333318:05:52427
001130011Ukrasna podloga za miša #31234.0583333333333418:05:52427
001130009Tacna #61169.2833333333333318:05:52425
001120001Vatrostalna posuda mala #21471.766666666666718:05:52424
001200002Štapni mikser 220W1497.5416666666666318:05:52423
001200000Set 4 šolje srednje1130.3916666666666818:05:52422
001100003Podloga za čaše128.90000000000000218:05:52422
001200000Set 4 šolje srednje2130.4583333333333418:05:52421
001100004Krpa za sudove1206.6416666666666818:05:52421
001200002Štapni mikser 220W1489.133333333333418:05:52420
001130009Tacna #61176.9500000000000218:05:52419
001200000Set 4 šolje srednje2115.02518:05:52419
001130011Ukrasna podloga za miša #3116718:05:52419
001000013DVD Home theater Sony 43411953.4518:05:52419
001130012Grejač za rernu185.1518:05:52418
001200000Set 4 šolje srednje3119.5500000000000118:05:52417
001130010Tepsija #41287.4333333333333418:05:52417
001130009Tacna #62136.87518:05:52417
001130012Grejač za rernu276.4916666666666718:05:52417
001130012Grejač za rernu1107.6666666666666618:05:52416
001130012Grejač za rernu179.8518:05:52414
001300000Rukavice radničke1158.8833333333333318:05:52413
001130012Grejač za rernu145.80000000000000418:05:52413
001100005Silikonska podloga za miša #31217.6583333333333318:05:52412
001130009Tacna #61127.8000000000000118:05:52411
001130009Tacna #61328.458333333333318:05:52410
001130012Grejač za rernu197.1166666666666718:05:52409
001200000Set 4 šolje srednje4165.7583333333333318:05:52409
001300000Rukavice radničke258.318:05:52408
001200000Set 4 šolje srednje1144.9166666666666918:05:52500
001300001Nožić #11360.183333333333418:05:52500
001130012Grejač za rernu1145.918:05:52500
001200000Set 4 šolje srednje1138.216666666666718:05:52499
001200000Set 4 šolje srednje2101.3500000000000118:05:52498
001300000Rukavice radničke1217.7833333333333318:05:52497
001100008Podloga za miša190.6000000000000118:05:52496
001100003Podloga za čaše132.4916666666666718:05:52495
001200000Set 4 šolje srednje1125.2083333333333418:05:52494
001200000Set 4 šolje srednje172.2416666666666718:05:52493
001130009Tacna #61178.2583333333333318:05:52492
001130012Grejač za rernu289.4333333333333418:05:52491
001130009Tacna #61206.7166666666666718:05:52491
001200002Štapni mikser 220W1546.441666666666718:05:52490
001200002Štapni mikser 220W-3448.5000000000000618:05:52489
001200002Štapni mikser 220W363218:05:52488
001300000Rukavice radničke187.2666666666666718:05:52487
001200000Set 4 šolje srednje1121.3583333333333318:05:52486
001130007Tacna #12138.118:05:52485
001130012Grejač za rernu257.6916666666666718:05:52484
001200002Štapni mikser 220W1724.9518:05:52484
001300000Rukavice radničke1181.1583333333333318:05:52483
001130010Tepsija #41254.0166666666666818:05:52482
001300000Rukavice radničke1106.8333333333333318:05:52481
001200000Set 4 šolje srednje1157.7250000000000218:05:52480
001130013Kutlača mala1636.32518:05:52479
001200001Daska za sečenje mala1382.008333333333418:05:52479
001130012Grejač za rernu168.62518:05:52478
001300000Rukavice radničke2128.816666666666718:05:52477
001100003Podloga za čaše155.7166666666666718:05:52476
001130012Grejač za rernu175.3166666666666618:05:52475
001400004Tepsiaj #62400.0166666666666518:05:52475
001130009Tacna #61280.541666666666718:05:52474
001130010Tepsija #41157.591666666666718:05:52473
001130012Grejač za rernu136.82518:05:52472
001130012Grejač za rernu1104.9583333333333418:05:52471
001200000Set 4 šolje srednje1234.0416666666666918:05:52470
001200001Daska za sečenje mala1385.041666666666718:05:52469
001300000Rukavice radničke1175.1666666666666618:05:52468
001130012Grejač za rernu149.97518:05:52466
001200000Set 4 šolje srednje2139.6416666666666818:05:52466
001000003Tiganj keramički za palačinke1699.166666666666718:05:52465
001200000Set 4 šolje srednje179.6083333333333318:05:52463
001130012Grejač za rernu164.5416666666666718:05:52463
001120001Vatrostalna posuda mala #21322.0518:05:52462
001300001Nožić #12238.8333333333333718:05:52461
001300001Nožić #11395.2333333333333518:05:52460
001300000Rukavice radničke1277.133333333333318:05:52459
001130013Kutlača mala1204.7333333333333518:05:52458
001400005Keramička posuda mala1475.358333333333318:05:52458
001300000Rukavice radničke1107.0500000000000118:05:52457
001130012Grejač za rernu261.91666666666666418:05:52456
001000010Pegla 2200W11045.666666666666718:05:52455
001200000Set 4 šolje srednje296.57518:05:52454
001130009Tacna #61327.4833333333333518:05:52453
001200000Set 4 šolje srednje1123.27518:05:52452
001300000Rukavice radničke1236.8250000000000218:05:52451
001200000Set 4 šolje srednje1153.3083333333333418:05:52450
001120002Ukrasna podloga za miša #51342.52518:05:52449
001130012Grejač za rernu282.0083333333333418:05:52448
001200000Set 4 šolje srednje1151.77518:05:52447
001130012Grejač za rernu1100.1518:05:52446
001200001Daska za sečenje mala1389.3518:05:52446
001200000Set 4 šolje srednje1144.6833333333333418:05:52445
001130012Grejač za rernu256.57518:05:52445
001200002Štapni mikser 220W1639.408333333333318:05:52444
001200000Set 4 šolje srednje179.9583333333333418:05:52443
001200000Set 4 šolje srednje1108.67518:05:52442
001130012Grejač za rernu185.7666666666666718:05:52441
001110000Kocke za potpalu195.47518:05:52440
001130007Tacna #11249.5916666666666718:05:52439
001300000Rukavice radničke112518:05:52438
001300000Rukavice radničke1193.5416666666666918:05:52437
001300001Nožić #11346.4583333333333718:05:52437
001120001Vatrostalna posuda mala #21646.758333333333318:05:52436
001200000Set 4 šolje srednje2242.7500000000000318:05:52435
001200000Set 4 šolje srednje1103.6666666666666718:05:52434
001130009Tacna #61142.47518:05:52434
001200000Set 4 šolje srednje1169.3916666666666818:05:52433
001130009Tacna #61114.12518:05:52433
001130009Tacna #61285.7083333333333718:05:52432
001130012Grejač za rernu291.8916666666666718:05:52431
001100004Krpa za sudove1146.6833333333333418:05:52430
001200000Set 4 šolje srednje194.3166666666666818:05:52429
001130012Grejač za rernu157.8583333333333418:05:52428
001200000Set 4 šolje srednje1153.4166666666666618:05:52427
001130012Grejač za rernu270.5916666666666718:05:52427
001000006Mikser 300W1831.341666666666718:05:52426
001120002Ukrasna podloga za miša #5190.7250000000000118:05:52425
001200000Set 4 šolje srednje2155.4916666666666718:05:52424
001100003Podloga za čaše115.28333333333333318:05:52424
001200000Set 4 šolje srednje1146.8833333333333318:05:52423
001130011Ukrasna podloga za miša #31110.2583333333333418:05:52423
001300000Rukavice radničke2141.6583333333333618:05:52422
001130012Grejač za rernu192.7916666666666718:05:52421
001200000Set 4 šolje srednje1123.2583333333333418:05:52420
001200001Daska za sečenje mala1360.818:05:52419
001130009Tacna #61187.3666666666666718:05:52418
001200001Daska za sečenje mala1323.618:05:52417
001200000Set 4 šolje srednje1253.5083333333333318:05:52415
001130009Tacna #61237.17518:05:52414
001130013Kutlača mala1249.5499999999999818:05:52412
001400004Tepsiaj #62352.7333333333333518:05:52412
001300000Rukavice radničke2152.77518:05:52411
001000014Pekara za hleb MINI11733.858333333333618:05:52410
001200002Štapni mikser 220W1461.041666666666718:05:52409
001300000Rukavice radničke1105.3333333333333418:05:52408
001200000Set 4 šolje srednje1154.7583333333333518:05:52490
001200000Set 4 šolje srednje1148.618:05:52489
001200000Set 4 šolje srednje179.5083333333333418:05:52487
001300003Komplet posuđa #12401.508333333333318:05:52486
001130009Tacna #61203.691666666666718:05:52485
001200001Daska za sečenje mala1546.041666666666718:05:52484
001130012Grejač za rernu165.02518:05:52484
001300000Rukavice radničke1170.9666666666666718:05:52483
001200000Set 4 šolje srednje197.6083333333333318:05:52482
001300000Rukavice radničke1158.2250000000000218:05:52481
001300001Nožić #11362.5666666666666618:05:52480
001100003Podloga za čaše130.22500000000000518:05:52479
001130012Grejač za rernu1141.2583333333333318:05:52478
001400003Ukrasna podloga za miša #21192.6518:05:52477
001200000Set 4 šolje srednje1138.87518:05:52476
001130012Grejač za rernu171.07518:05:52475
001100003Podloga za čaše138.39166666666666618:05:52474
001130012Grejač za rernu173.618:05:52473
001000014Pekara za hleb MINI11968.291666666666518:05:52473
001130012Grejač za rernu180.7666666666666718:05:52472
001000006Mikser 300W11770.166666666666518:05:52471
001200000Set 4 šolje srednje1158.3416666666666718:05:52470
001000006Mikser 300W1627.733333333333318:05:52469
001130013Kutlača mala1155.5416666666666918:05:52468
001200000Set 4 šolje srednje1153.5416666666666918:05:52467
001200000Set 4 šolje srednje285.2333333333333318:05:52466
001300001Nožić #11332.7000000000000518:05:52465
001130009Tacna #61135.5333333333333318:05:52465
001120002Ukrasna podloga za miša #51124.6750000000000118:05:52464
001200002Štapni mikser 220W2523.091666666666718:05:52463
001130011Ukrasna podloga za miša #31255.4333333333333418:05:52463
001130005Mikser 250W1355.633333333333318:05:52463
001130013Kutlača mala1433.97518:05:52463
001200001Daska za sečenje mala1305.5000000000000618:05:52462
001110003Džezva 3 dl1175.7916666666666618:05:52461
001300000Rukavice radničke17418:05:52460
001130012Grejač za rernu152.9518:05:52460
001120001Vatrostalna posuda mala #21745.958333333333418:05:52459
001130009Tacna #61342.67518:05:52458
001200000Set 4 šolje srednje295.1833333333333418:05:52457
001130012Grejač za rernu271.3916666666666718:05:52456
001200000Set 4 šolje srednje1112.87518:05:52455
001200000Set 4 šolje srednje1162.6666666666666618:05:52454
001200000Set 4 šolje srednje1169.3416666666666718:05:52453
001000008Blender 1200W11583.633333333333218:05:52452
001130012Grejač za rernu151.0583333333333418:05:52451
001130010Tepsija #41220.07518:05:52450
001130007Tacna #11243.4583333333333118:05:52449
001200000Set 4 šolje srednje1103.07518:05:52449
001120002Ukrasna podloga za miša #5185.7083333333333318:05:52448
001100004Krpa za sudove197.4833333333333318:05:52447
001000007Pegla 2400W11258.27518:05:52447
001200000Set 4 šolje srednje2177.7500000000000318:05:52446
001130012Grejač za rernu1117.1583333333333518:05:52445
001200000Set 4 šolje srednje289.0518:05:52445
001130009Tacna #61151.02518:05:52444
001000015Usisivač LG Twister12142.85833333333318:05:52443
001130012Grejač za rernu1121.4833333333333318:05:52442
001200000Set 4 šolje srednje1262.783333333333318:05:52441
001120002Ukrasna podloga za miša #51190.9833333333333518:05:52440
001130012Grejač za rernu1150.1583333333333318:05:52439
001130012Grejač za rernu168.5833333333333318:05:52438
001200000Set 4 šolje srednje1240.918:05:52437
001130013Kutlača mala1151.7666666666666818:05:52436
001200002Štapni mikser 220W1559.908333333333318:05:52436
001300001Nožić #12287.633333333333418:05:52435
001200000Set 4 šolje srednje1251.9916666666666718:05:52434
001130009Tacna #61160.418:05:52433
001200000Set 4 šolje srednje193.9833333333333318:05:52432
001120002Ukrasna podloga za miša #51147.37518:05:52431
001400004Tepsiaj #62328.218:05:52430
001130012Grejač za rernu142.12518:05:52429
001300001Nožić #11154.0583333333333418:05:52428
001400000Gumica za brisanje175.4666666666666718:05:52427
001100003Podloga za čaše120.2166666666666718:05:52426
001400007Kuhinjska vaga digitalna1704.800000000000118:05:52425
001200000Set 4 šolje srednje2271.366666666666718:05:52424
001130012Grejač za rernu197.3166666666666818:05:52424
001300000Rukavice radničke195.2166666666666718:05:52423
001130012Grejač za rernu1115.4416666666666818:05:52422
001130012Grejač za rernu1129.418:05:52421
001130012Grejač za rernu179.5916666666666718:05:52420
001130012Grejač za rernu1116.2250000000000118:05:52419
001100004Krpa za sudove1105.0666666666666618:05:52419
001130012Grejač za rernu1109.4916666666666618:05:52418
001130007Tacna #11455.7000000000000518:05:52417
001200000Set 4 šolje srednje1139.7416666666666718:05:52415
001300000Rukavice radničke1242.77518:05:52414
001200000Set 4 šolje srednje1220.6499999999999818:05:52414
001130010Tepsija #41157.8416666666666718:05:52413
001130013Kutlača mala1331.766666666666718:05:52412
001100003Podloga za čaše230.15000000000000218:05:52412
001200002Štapni mikser 220W1863.718:05:52412
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1487.233333333333318:05:52411
001200000Set 4 šolje srednje1182.4166666666666918:05:52410
001130012Grejač za rernu281.6750000000000118:05:52408
001300000Rukavice radničke194.1333333333333318:05:52449
001200000Set 4 šolje srednje185.718:05:52448
001130012Grejač za rernu135.0333333333333318:05:52447
001130009Tacna #61251.4833333333333218:05:52447
001200000Set 4 šolje srednje2152.4083333333333318:05:52446
001130012Grejač za rernu1127.0500000000000118:05:52445
001130009Tacna #61392.841666666666718:05:52444
001130012Grejač za rernu161.08333333333333618:05:52443
001300003Komplet posuđa #11872.97518:05:52443
001200000Set 4 šolje srednje194.0916666666666718:05:52442
001200000Set 4 šolje srednje2170.7000000000000218:05:52441
001200000Set 4 šolje srednje174.9083333333333318:05:52440
001130012Grejač za rernu164.6416666666666718:05:52439
001100000Ram za sliku mali142.0583333333333418:05:52439
001100004Krpa za sudove1250.92518:05:52439
001130011Ukrasna podloga za miša #31135.0333333333333318:05:52439
001200000Set 4 šolje srednje1126.7833333333333318:05:52438
001130012Grejač za rernu291.3833333333333418:05:52436
001200000Set 4 šolje srednje1119.6666666666666718:05:52435
001200000Set 4 šolje srednje1215.2166666666666718:05:52434
001000008Blender 1200W1960.67518:05:52434
001130007Tacna #11206.966666666666718:05:52433
001130012Grejač za rernu141.37518:05:52432
001200000Set 4 šolje srednje2154.17518:05:52432
001300000Rukavice radničke1108.6583333333333318:05:52431
001200001Daska za sečenje mala1581.433333333333418:05:52430
001130013Kutlača mala1211.3500000000000218:05:52430
001200000Set 4 šolje srednje193.0833333333333418:05:52429
001200000Set 4 šolje srednje1154.6416666666666818:05:52428
001130012Grejač za rernu171.6083333333333518:05:52427
001200000Set 4 šolje srednje197.0916666666666718:05:52426
001200000Set 4 šolje srednje2132.9083333333333618:05:52425
001130012Grejač za rernu154.22499999999999418:05:52424
001200002Štapni mikser 220W1709.57518:05:52423
001130010Tepsija #41256.3166666666666618:05:52423
001200001Daska za sečenje mala1376.5666666666666618:05:52422
001130012Grejač za rernu193.0833333333333418:05:52421
001200000Set 4 šolje srednje1294.9000000000000318:05:52420
001130012Grejač za rernu184.9166666666666718:05:52419
001130012Grejač za rernu176.0666666666666818:05:52418
001200000Set 4 šolje srednje1163.8333333333333418:05:52417
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1304.9518:05:52416
001200002Štapni mikser 220W1679.591666666666718:05:52415
001100001Levak veliki171.1666666666666718:05:52414
001000014Pekara za hleb MINI11905.116666666666618:05:52414
001130013Kutlača mala1257.366666666666718:05:52413
001130009Tacna #61194.518:05:52413
001130009Tacna #61238.0916666666666718:05:52412
001130012Grejač za rernu171.6083333333333518:05:52411
001200000Set 4 šolje srednje1155.7333333333333518:05:52410
001130012Grejač za rernu158.2833333333333318:05:52409
001200002Štapni mikser 220W1851.591666666666718:05:52408
001200000Set 4 šolje srednje2156.22518:05:52499
001200000Set 4 šolje srednje1140.5333333333333318:05:52498
001130012Grejač za rernu1127.7333333333333318:05:52497
001200000Set 4 šolje srednje2175.2916666666666618:05:52497
001300000Rukavice radničke197.12518:05:52496
001130007Tacna #11159.1666666666666918:05:52495
001200000Set 4 šolje srednje1139.3583333333333218:05:52495
001130002Komplet posuđa #41495.9518:05:52495
001400000Gumica za brisanje160.24166666666667418:05:52494
001130012Grejač za rernu2108.9916666666666618:05:52493
001300000Rukavice radničke287.6250000000000118:05:52492
001130009Tacna #61159.5750000000000218:05:52491
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1351.5518:05:52491
001130012Grejač za rernu1150.9333333333333418:05:52490
001200000Set 4 šolje srednje1128.4666666666666718:05:52489
001130012Grejač za rernu175.82518:05:52489
001120002Ukrasna podloga za miša #51222.9583333333333418:05:52488
001130012Grejač za rernu1203.5083333333333518:05:52488
001300000Rukavice radničke1117.3916666666666818:05:52487
001130012Grejač za rernu168.7518:05:52486
DEMO Prodaja po racunima u toku poslednjeg sata
Total 500 results.
IdShopRBRVREMEIznosId_dok
001218:05:5228.4333333333333341
001318:05:52132.908333333333361
001418:05:52153.200000000000021
001518:05:52997.5251
001518:05:52354.71666666666671
001518:05:5267.550000000000011
001618:05:52162.851
001818:05:5281.241666666666661
001918:05:521431.18333333333341
0011018:05:52147.583333333333341
0011118:05:521027.47500000000011
0011218:05:5299.7751
0011318:05:52208.166666666666691
0011318:05:52126.658333333333351
0011318:05:521191.8251
0011518:05:52112.858333333333351
0011618:05:52102.691666666666681
0011718:05:52269.150000000000031
0011718:05:52381.450000000000051
0011718:05:52333.00833333333341
0011718:05:52142.066666666666661
0011818:05:522261
0011918:05:52985.95833333333351
0011918:05:5275.183333333333341
0012018:05:52124.350000000000011
0012118:05:52974.07500000000021
0012318:05:52956.31
0012418:05:52678.94166666666671
0012518:05:52205.841666666666671
0012618:05:52363.21
0012718:05:52233.583333333333341
0012818:05:52141.983333333333351
0012918:05:52195.833333333333341
0013018:05:522037.58333333333331
0013118:05:52157.651
0013218:05:52114.583333333333341
0013318:05:52105.3751
0013418:05:52380.13333333333341
0013518:05:52417.61666666666671
0013618:05:52111.141666666666681
0013718:05:52726.49166666666671
0013818:05:52110.383333333333341
0013918:05:52137.708333333333341
0014018:05:52987.51666666666671
0014118:05:52141.1251
0014218:05:52166.308333333333341
0014318:05:52211.733333333333351
0014418:05:52130.366666666666671
0014518:05:52203.491666666666671
0014618:05:5263.850000000000011
0014718:05:52238.958333333333341
0014818:05:52182.658333333333331
0014918:05:521083.93333333333341
0014918:05:52283.051
0014918:05:52126.408333333333331
0014918:05:52144.608333333333351
0014918:05:52369.46666666666671
0014918:05:52153.1751
0015018:05:5289.991666666666661
0015218:05:52311.033333333333361
0015318:05:5270.483333333333331
0015418:05:52158.633333333333351
0015518:05:52109.691666666666661
0015618:05:5238.0250000000000061
0015618:05:52152.358333333333351
0015718:05:52120.216666666666671
0015818:05:52107.916666666666671
0015918:05:52207.658333333333331
0016018:05:52174.841666666666671
0016118:05:52125.050000000000011
0016118:05:52141.808333333333341
0016218:05:521706.55833333333341
0016318:05:5291.1751
0016418:05:52854.92500000000011
0016518:05:52134.666666666666661
0016618:05:52188.633333333333351
0016718:05:52168.858333333333351
0016718:05:52222.333333333333341
0016718:05:521042.151
0016718:05:5272.016666666666671
0016718:05:52211.325000000000021
0016718:05:52305.650000000000031
0016818:05:52167.9751
0016918:05:5270.358333333333351
0017018:05:52128.358333333333351
0017118:05:52152.641666666666651
0017218:05:52150.06666666666671
0017318:05:52161.81666666666671
0017418:05:52220.291666666666691
0017418:05:52105.191666666666681
0017518:05:52950.83333333333341
0017618:05:522366.84166666666671
0017718:05:52286.31
0017818:05:52160.751
0017918:05:52192.366666666666671
0018018:05:52148.358333333333351
0018118:05:521636.60000000000011
0018118:05:5283.225000000000011
0018118:05:52264.04166666666671
0018218:05:52123.208333333333331
0018318:05:52197.333333333333341
0018418:05:52165.583333333333341
0018518:05:52214.1251
0018618:05:5297.51
0018718:05:5232.51
0018818:05:52107.866666666666671
0018918:05:52209.383333333333331
0018918:05:52120.399999999999991
0019018:05:52385.9251
0019018:05:52123.266666666666671
0019118:05:52244.250000000000031
0019118:05:52212.658333333333331
0019218:05:52236.266666666666651
0019218:05:52196.825000000000021
0019318:05:52133.308333333333341
0019418:05:5279.308333333333341
0019418:05:52160.1251
0019518:05:5268.508333333333331
0019618:05:52157.258333333333351
0019718:05:5277.850000000000011
0019718:05:5222.7751
0019818:05:52107.750000000000011
0019918:05:52110.783333333333331
00110018:05:52905.52500000000011
00110118:05:52192.6751
00110218:05:52149.016666666666681
00110318:05:5295.908333333333351
00110418:05:52184.308333333333341
00110418:05:52921.78333333333341
00110418:05:52118.2751
00110418:05:52162.083333333333341
00110418:05:5281.691666666666681
00110418:05:52248.8251
00110418:05:5245.366666666666671
00110518:05:52136.233333333333321
00110618:05:52173.683333333333341
00110618:05:52309.551
00110718:05:5251.451
00110918:05:52256.033333333333361
00111018:05:5225.8833333333333331
00111018:05:5246.558333333333331
00111118:05:52-54.2083333333333366
00111218:05:52275.36666666666671
00111318:05:52449.741666666666731
00111418:05:52109.408333333333331
00111518:05:52354.608333333333351
00111518:05:52133.751
00111618:05:52105.066666666666661
00111618:05:52106.91
00111718:05:5280.71
00111718:05:52100.041666666666671
00111818:05:52719.00833333333331
00111818:05:52156.6751
00111918:05:52149.683333333333341
00112018:05:52400.75833333333341
00112018:05:52251.741666666666651
00112018:05:52121.475000000000011
00112018:05:5274.733333333333351
00112018:05:5283.058333333333341
00112018:05:52199.533333333333331
00112018:05:52109.141666666666671
00112118:05:52121.574999999999991
00112218:05:52119.191666666666681
00112318:05:52130.2751
00112418:05:5225.0416666666666681
00112518:05:52116.866666666666671
00112518:05:52185.1251
00112618:05:52108.858333333333331
00112718:05:52342.466666666666641
00112718:05:52171.541666666666661
00112818:05:52173.1751
00112918:05:52309.50833333333341
00113018:05:52145.91
00113118:05:52713.89166666666671
00113218:05:52104.6751
00113318:05:52776.43333333333341
00113418:05:52790.10833333333331
00113418:05:5226.8251
00113418:05:52159.551
00113518:05:52122.158333333333351
00113518:05:52167.541666666666691
00113518:05:5279.666666666666671
00113618:05:5255.750000000000011
00113718:05:52107.658333333333331
00113818:05:52105.651
00113918:05:52147.716666666666671
00114018:05:52116.008333333333341
00114118:05:52300.951
00114218:05:522505.9916666666671
00114218:05:52209.216666666666671
00114318:05:52369.76666666666671
00114418:05:5266.083333333333331
00114518:05:521491.25833333333341
00114618:05:52241.558333333333341
00114718:05:52293.900000000000031
00114818:05:5299.951
00114918:05:52720.38333333333341
00115018:05:52146.11
00115118:05:52728.79166666666661
00115118:05:52102.925000000000011
00115218:05:52147.7751
00115318:05:5296.1751
00115418:05:52167.791666666666661
00115518:05:52215.250000000000031
00115618:05:5230.7249999999999981
00115618:05:5289.983333333333331
00115718:05:52212.151
00115818:05:52142.833333333333341
00115818:05:521471.66666666666651
00115918:05:52391.11666666666671
00116018:05:5259.816666666666671
00116118:05:52139.9251
00116218:05:52304.441666666666661
00116218:05:5287.7251
00116318:05:52192.808333333333341
00116418:05:52103.008333333333341
00116518:05:52211.151
00116618:05:52128.866666666666671
00116718:05:52177.958333333333341
00116818:05:52344.16666666666671
00116918:05:5286.966666666666671
00117018:05:52148.041666666666691
00117118:05:52111.741666666666671
00117218:05:5283.751
00117318:05:521547.93333333333341
00117318:05:52164.433333333333341
00117318:05:52213.391666666666681
00117318:05:5284.475000000000011
00117418:05:52106.791666666666671
00117518:05:52366.650000000000031
00117618:05:52115.125000000000011
00117718:05:52158.833333333333341
00117818:05:52123.158333333333331
00117918:05:52343.51666666666671
00118018:05:52434.66666666666671
00118118:05:5297.51
00118118:05:52137.4751
00118218:05:52239.76666666666671
00118318:05:52283.84166666666671
00118418:05:52207.7751
00118518:05:52118.483333333333351
00118618:05:52646.01666666666681
00118718:05:52133.1751
00118818:05:52123.925000000000011
00118818:05:52302.533333333333361
00118918:05:52422.333333333333371
00118918:05:52157.058333333333341
00119018:05:52187.6751
00119118:05:5247.5250000000000061
00119218:05:52144.600000000000021
00119318:05:52112.0251
00119418:05:52244.2251
00119518:05:52941
00119618:05:52347.11
00119718:05:52258.34166666666671
00119718:05:52200.116666666666671
00119818:05:52932.06666666666671
00140118:05:52171.61
00140118:05:52179.251
00140218:05:52148.166666666666691
00140318:05:52125.141666666666671
00140418:05:52243.433333333333341
00140418:05:52350.575000000000051
00140518:05:52165.683333333333341
00140518:05:52267.61
00140618:05:5289.975000000000011
00140618:05:52128.84166666666671
00140718:05:5245.21
00140718:05:52101.041666666666671
00140718:05:522109.48333333333361
00140718:05:5298.800000000000011
00140818:05:52111.11
00140818:05:52144.216666666666671
00140818:05:52198.658333333333331
00140818:05:521131.45833333333351
00140818:05:52340.733333333333351
00140818:05:52550.28333333333341
00140818:05:52539.43333333333341
00140818:05:52122.150000000000021
00140818:05:521032.35833333333331
00140818:05:521199.55000000000021
00140818:05:52206.058333333333341
00140818:05:5296.833333333333341
00140818:05:52698.92500000000011
00140818:05:5269.758333333333331
00140818:05:52111.475000000000011
00140818:05:52161.541666666666661
00140818:05:521331.17500000000021
00140818:05:52113.551
00140818:05:52442.49166666666671
00140818:05:52179.058333333333341
00140818:05:52164.450000000000021
00140818:05:5298.808333333333341
00140818:05:52286.951
00140818:05:52214.858333333333321
00140818:05:52281.99166666666671
00140818:05:52822.56666666666671
00140818:05:52495.766666666666651
00140818:05:5289.2251
00140818:05:52178.983333333333351
00140818:05:52424.03333333333331
00140818:05:52107.2251
00140818:05:52270.11
00140818:05:52210.116666666666671
00140818:05:52151.058333333333341
00140818:05:524491
00140818:05:52310.74166666666671
00140818:05:5264.983333333333331
00140818:05:52294.483333333333351
00140818:05:5292.91
00140818:05:52164.851
00140818:05:5245.966666666666671
00140818:05:52211.633333333333351
00140818:05:52296.86666666666671
00140818:05:52364.56666666666671
00140818:05:52342.816666666666661
00140818:05:52548.351
00140818:05:52158.466666666666671
00140818:05:52203.451
00140818:05:52374.308333333333341
00140818:05:52344.933333333333341
00140818:05:5275.158333333333331
00140818:05:52226.083333333333341
00140818:05:52360.316666666666661
00140818:05:52118.141666666666681
00140818:05:52242.7751
00140818:05:52851.59166666666671
00140818:05:52163.350000000000021
00140818:05:5287.766666666666671
00140818:05:52105.333333333333341
00140818:05:52116.61
00140818:05:52154.566666666666661
00140918:05:52116.708333333333341
00140918:05:52139.366666666666671
00140918:05:5270.675000000000011
00140918:05:52246.483333333333321
00140918:05:52124.149999999999991
00140918:05:52209.166666666666691
00140918:05:52318.46666666666671
00140918:05:52143.375000000000031
00140918:05:52358.716666666666641
00140918:05:52116.591666666666671
00140918:05:52249.358333333333351
00140918:05:5252.2333333333333341
00140918:05:52120.316666666666661
00140918:05:52304.08333333333331
00140918:05:52158.583333333333341
00140918:05:52461.3751
00140918:05:52152.816666666666661
00140918:05:52123.333333333333341
00140918:05:52141.1251
00140918:05:52140.158333333333331
00140918:05:52173.1251
00140918:05:52247.308333333333341
00140918:05:52387.86666666666671
00140918:05:52134.766666666666681
00140918:05:52140.858333333333351
00140918:05:52390.63333333333331
00140918:05:52130.09166666666671
00140918:05:52136.3751
00140918:05:52205.808333333333341
00140918:05:52239.31666666666671
00140918:05:5290.416666666666671
00140918:05:5279.6751
00140918:05:523127.83333333333351
00140918:05:52214.208333333333341
00140918:05:5253.4166666666666641
00140918:05:52447.91666666666671
00140918:05:5227.7000000000000031
00140918:05:52598.73333333333331
00140918:05:52576.30833333333341
00140918:05:5254.5749999999999961
00140918:05:52112.41
00140918:05:52242.716666666666671
00140918:05:52935.05833333333331
00140918:05:52103.6751
00140918:05:52181.433333333333341
00140918:05:52265.71666666666671
00140918:05:5255.51
00140918:05:5232.091666666666671
00140918:05:52550.0751
00140918:05:5296.458333333333341
00140918:05:52115.733333333333331
00140918:05:521286.41
00140918:05:52170.191666666666661
00140918:05:52155.916666666666661
00140918:05:5250.591666666666671
00140918:05:52133.933333333333341
00140918:05:521065.78333333333351
00140918:05:52127.775000000000021
00140918:05:52227.21
00140918:05:5258.283333333333331
00140918:05:5287.316666666666681
00140918:05:52461.04166666666671
00140918:05:52663.03333333333331
00140918:05:5297.116666666666671
00140918:05:52171.851
00141018:05:52207.750000000000031
00141018:05:52149.733333333333351
00141018:05:52185.591666666666671
00141018:05:52239.475000000000021
00141018:05:52166.41
00141018:05:521019.06666666666681
00141018:05:52118.7751
00141018:05:52723.91666666666671
00141018:05:52109.841666666666671
00141018:05:5293.141666666666671
00141018:05:52176.96666666666671
00141018:05:521672.81666666666681
00141018:05:52256.558333333333341
00141018:05:52234.76666666666671
00141018:05:521431.951
00141018:05:5272.483333333333331
00141018:05:52391.58333333333331
00141018:05:52397.99166666666671
00141018:05:52103.616666666666671
00141018:05:522472.95833333333351
00141018:05:5289.608333333333331
00141018:05:521481.53333333333331
00141018:05:52378.333333333333371
00141018:05:522102.8751
00141018:05:52697.09166666666671
00141018:05:52537.58333333333341
00141018:05:52222.291666666666691
00141018:05:52248.84166666666671
00141018:05:52299.71
00141018:05:52132.841666666666671
00141018:05:5273.558333333333341
00141018:05:52136.458333333333341
00141018:05:52318.051
00141018:05:52145.016666666666681
00141018:05:52120.083333333333331
00141018:05:52869.33333333333341
00141018:05:521150.2751
00141018:05:52101.408333333333331
00141018:05:52235.008333333333331
00141018:05:52118.333333333333341
00141018:05:52300.1751
00141018:05:52111.251
00141018:05:5283.566666666666681
00141018:05:5297.8751
00141018:05:52130.733333333333351
00141018:05:52117.091666666666671
00141018:05:52165.441666666666661
00141018:05:52116.033333333333351
00141018:05:52603.00833333333331
00141018:05:52101.266666666666671
00141018:05:52102.808333333333341
00141018:05:52198.6251
00141018:05:52385.3751
00141018:05:52264.683333333333341
00141018:05:5250.791666666666671
00141018:05:52125.949999999999991
00141018:05:52118.866666666666661
00141018:05:5278.6251
00141018:05:52166.608333333333351
00141018:05:52105.5251
00141018:05:52224.200000000000021
00141018:05:52195.100000000000021
00141018:05:52171.051
00141018:05:52427.89166666666671
00141018:05:52117.408333333333331
00141018:05:52302.351
00141018:05:52887.15833333333331
00141018:05:52174.066666666666661
00141018:05:52155.733333333333351
00141018:05:52182.416666666666691
00141018:05:521733.85833333333361
00141018:05:52328.45833333333331
00141018:05:52199.608333333333351
00141018:05:52117.583333333333331
00141118:05:52382.900000000000031
00141118:05:52130.333333333333341
00141118:05:52166.141666666666681
00141118:05:5269.716666666666671
00141118:05:52150.751
00141118:05:52220.058333333333341
00141118:05:52534.38333333333331
00141118:05:5273.466666666666671
00141118:05:52141.583333333333341
00141118:05:52153.116666666666671
00141118:05:52120.258333333333341
00141118:05:52101.733333333333331
00141118:05:52145.575000000000021
00141118:05:52520.38333333333341
00141118:05:52811
00141118:05:5297.341666666666671
00141118:05:52216.691666666666661
00141118:05:52233.566666666666661
00141118:05:52331.61
00141118:05:52341.058333333333341
00141118:05:52248.133333333333331
00141118:05:52119.866666666666671
00141118:05:52130.233333333333351
00141118:05:52301.551
00141118:05:52310.18333333333341
00141118:05:52138.433333333333341
00141118:05:52269.81
00141118:05:5276.558333333333341
00141118:05:5298.316666666666681