On line monitoring prodaje kasa

Apos4 nakon svakog izdatog računa šalje podatke o prodatim stavkama. Backend aplikacija na ovom web serveru prima i obrađuje ove podatke omogućujući brzo formiranje izveštaja i učitavanje u poslovni softver LITE. Zbog optimizacije prostora, podaci na našem web serveru se brišu sedam dana nakon učitavanja u LITE.

Trenutna prodaja na danasnji dan, odaberite prodavnicu iz tabele za detalje
Total 9 results.
FIRMAIdShopDatumIZNOS
   Ukupno:10,056,703
DEMO0012021-02-262,125,227
DEMO0022021-02-263,579,588
DEMO0032021-02-26578,841
DEMO0042021-02-26138,110
DEMO0052021-02-261,775,161
DEMO0062021-02-26848,822
DEMO0072021-02-26506,049
DEMO0082021-02-26308,400
DEMO0092021-02-26196,505
001002003004005006007008009
DEMO Prodaja po artiklima u toku poslednjeg sata
Total 500 results.
IdShopSifraOpisKolicinaCenaVremeRBR
001200000Set 4 šolje srednje199.4750000000000107:03:07500
001200001Daska za sečenje mala1290.5583333333333407:03:07500
001200000Set 4 šolje srednje1100.4583333333333307:03:07499
001500000Palačinka149.35833333333333407:03:07498
001200000Set 4 šolje srednje279.4750000000000107:03:07497
001000008Blender 1200W1675.691666666666707:03:07496
001300001Nožić #11306.7000000000000507:03:07495
001200000Set 4 šolje srednje1128.2833333333333307:03:07493
001200002Štapni mikser 220W1605.291666666666707:03:07492
001130012Grejač za rernu144.7500000000000107:03:07491
001200001Daska za sečenje mala1321.72507:03:07490
001100000Ram za sliku mali185.6833333333333407:03:07489
001300001Nožić #11235.52507:03:07488
001200001Daska za sečenje mala1275.6583333333333607:03:07487
001500000Palačinka1123.0583333333333207:03:07486
001500000Palačinka165.6166666666666607:03:07484
001500000Palačinka176.9833333333333307:03:07484
001200000Set 4 šolje srednje194.1583333333333307:03:07483
001200000Set 4 šolje srednje196.8333333333333407:03:07482
001200000Set 4 šolje srednje1112.4166666666666707:03:07481
001200000Set 4 šolje srednje299.9666666666666707:03:07480
001120002Ukrasna podloga za miša #5180.4833333333333307:03:07478
001200000Set 4 šolje srednje1222.507:03:07478
001200001Daska za sečenje mala1278.207:03:07477
001200000Set 4 šolje srednje171.1166666666666707:03:07476
001200000Set 4 šolje srednje1116.1083333333333507:03:07475
001200000Set 4 šolje srednje1220.9166666666666907:03:07474
001200000Set 4 šolje srednje1133.9833333333333507:03:07471
001500000Palačinka455.8166666666666707:03:07470
001200000Set 4 šolje srednje192.2166666666666707:03:07468
001130012Grejač za rernu240.10833333333333407:03:07464
001200001Daska za sečenje mala1349.0166666666666507:03:07464
001200000Set 4 šolje srednje1147.4833333333333207:03:07463
001200001Daska za sečenje mala1356.9333333333333407:03:07462
001200001Daska za sečenje mala1243.1583333333333607:03:07461
001130012Grejač za rernu152.4507:03:07459
001100003Podloga za čaše137.6416666666666707:03:07458
001100000Ram za sliku mali1110.9250000000000107:03:07457
001300000Rukavice radničke192.3666666666666707:03:07456
001500000Palačinka1131.1333333333333507:03:07455
001000010Pegla 2200W1986.058333333333407:03:07454
001130012Grejač za rernu180.6333333333333407:03:07454
001200000Set 4 šolje srednje192.2083333333333407:03:07454
001200000Set 4 šolje srednje194.9666666666666707:03:07453
001200000Set 4 šolje srednje1117.7916666666666707:03:07451
001200003Pegla 2500W1232.8083333333333407:03:07450
001100004Krpa za sudove1157.0083333333333307:03:07449
001130002Komplet posuđa #41314.2000000000000507:03:07449
001200002Štapni mikser 220W1519.691666666666707:03:07449
001500000Palačinka256.2583333333333407:03:07448
001200001Daska za sečenje mala1294.9666666666666407:03:07447
001200000Set 4 šolje srednje161.42507:03:07446
001130005Mikser 250W1577.483333333333307:03:07445
001500000Palačinka1104.7083333333333407:03:07444
001130013Kutlača mala1119.9916666666666707:03:07443
001200000Set 4 šolje srednje170.37507:03:07441
001200000Set 4 šolje srednje180.2083333333333407:03:07439
001300000Rukavice radničke1100.1250000000000107:03:07439
001100000Ram za sliku mali1111.62507:03:07438
001130012Grejač za rernu149.7416666666666707:03:07438
001200000Set 4 šolje srednje160.3666666666666707:03:07438
001200000Set 4 šolje srednje182.8416666666666707:03:07436
001300000Rukavice radničke171.8333333333333407:03:07435
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1194.4166666666666907:03:07435
001200000Set 4 šolje srednje1138.507:03:07434
001130012Grejač za rernu170.4333333333333407:03:07433
001200002Štapni mikser 220W1846.458333333333407:03:07433
001200000Set 4 šolje srednje1187.5833333333333407:03:07432
001200000Set 4 šolje srednje274.12507:03:07431
001200002Štapni mikser 220W1352.8166666666666607:03:07430
001500000Palačinka189.2166666666666707:03:07429
001120002Ukrasna podloga za miša #5172.7507:03:07426
001200000Set 4 šolje srednje1183.107:03:07424
001120002Ukrasna podloga za miša #5177.1583333333333507:03:07423
001200000Set 4 šolje srednje1111.2416666666666707:03:07422
001100003Podloga za čaše222.0507:03:07420
001130012Grejač za rernu286.27507:03:07420
001200000Set 4 šolje srednje186.707:03:07419
001130012Grejač za rernu161.7583333333333307:03:07418
001500000Palačinka1136.0083333333333507:03:07417
001500000Palačinka175.6083333333333307:03:07417
001130012Grejač za rernu135.2916666666666707:03:07416
001130012Grejač za rernu138.5916666666666707:03:07416
001200000Set 4 šolje srednje17107:03:07415
001100004Krpa za sudove147.1666666666666707:03:07414
001200000Set 4 šolje srednje1126.4583333333333407:03:07413
001000008Blender 1200W11637.707:03:07412
001130012Grejač za rernu131.35833333333333807:03:07412
001500000Palačinka174.3500000000000107:03:07411
001130012Grejač za rernu158.12507:03:07410
001200000Set 4 šolje srednje196.0916666666666707:03:07410
001500000Palačinka277.2833333333333307:03:07408
001130012Grejač za rernu249.40000000000000607:03:07407
001000014Pekara za hleb MINI12020.4507:03:07407
001200000Set 4 šolje srednje189.0333333333333507:03:07407
001200000Set 4 šolje srednje1128.841666666666707:03:07406
001500000Palačinka2133.807:03:07405
001200001Daska za sečenje mala1294.2750000000000307:03:07404
001300000Rukavice radničke156.30000000000000407:03:07404
001200000Set 4 šolje srednje1148.1666666666666907:03:07402
001200000Set 4 šolje srednje1179.2507:03:07401
001130012Grejač za rernu1101.7583333333333407:03:07499
001200000Set 4 šolje srednje1125.1583333333333307:03:07499
001120002Ukrasna podloga za miša #51178.9666666666666707:03:07498
001200000Set 4 šolje srednje1187.7000000000000207:03:07497
001200000Set 4 šolje srednje1159.3833333333333307:03:07496
001000010Pegla 2200W1932.707:03:07495
001200000Set 4 šolje srednje1166.92507:03:07493
001200000Set 4 šolje srednje1138.8083333333333407:03:07492
001130007Tacna #11154.0833333333333407:03:07491
001130013Kutlača mala1370.5916666666666407:03:07490
001200002Štapni mikser 220W1877.016666666666807:03:07490
001400002Silikonska podloga za miša #11325.12507:03:07489
001300000Rukavice radničke2103.6666666666666707:03:07488
001200000Set 4 šolje srednje1101.3416666666666707:03:07487
001400004Tepsiaj #61227.0833333333333407:03:07486
001130009Tacna #61160.5507:03:07485
001130007Tacna #11173.27507:03:07484
001200000Set 4 šolje srednje2142.0583333333333407:03:07484
001120002Ukrasna podloga za miša #51211.9833333333333507:03:07483
001200004Nožić #21323.466666666666707:03:07482
001100003Podloga za čaše130.3507:03:07482
001100003Podloga za čaše242.60833333333333407:03:07481
001300000Rukavice radničke1164.2166666666666707:03:07480
001130009Tacna #61173.4916666666666707:03:07479
001130012Grejač za rernu148.5000000000000107:03:07478
001130012Grejač za rernu154.2583333333333307:03:07477
001130010Tepsija #41228.3916666666666807:03:07476
001400007Kuhinjska vaga digitalna1931.107:03:07475
001200000Set 4 šolje srednje1360.6416666666666507:03:07474
001300000Rukavice radničke2181.607:03:07473
001200000Set 4 šolje srednje1201.6507:03:07473
001200000Set 4 šolje srednje1217.8583333333333507:03:07472
001000006Mikser 300W1884.433333333333307:03:07471
001400004Tepsiaj #61252.266666666666707:03:07470
001130012Grejač za rernu167.6083333333333307:03:07469
001200000Set 4 šolje srednje1148.0416666666666907:03:07468
001130012Grejač za rernu1149.1083333333333507:03:07467
001200000Set 4 šolje srednje288.3833333333333407:03:07467
001130012Grejač za rernu192.1166666666666707:03:07466
001300000Rukavice radničke1136.17507:03:07466
001400000Gumica za brisanje158.39166666666666607:03:07465
001200000Set 4 šolje srednje1191.1583333333333307:03:07464
001130009Tacna #61204.07507:03:07463
001200000Set 4 šolje srednje2338.5583333333333407:03:07462
001130012Grejač za rernu248.6833333333333407:03:07461
001200000Set 4 šolje srednje1107.8583333333333507:03:07460
001130009Tacna #61257.9583333333333707:03:07459
001130000Daska za sečenje velika1572.558333333333407:03:07458
001200000Set 4 šolje srednje264.1000000000000107:03:07458
001000010Pegla 2200W1965.833333333333407:03:07457
001130012Grejač za rernu137.3416666666666707:03:07457
001200000Set 4 šolje srednje1175.5166666666666807:03:07457
001200000Set 4 šolje srednje1141.0507:03:07456
001200000Set 4 šolje srednje115207:03:07455
001130002Komplet posuđa #41670.241666666666707:03:07454
001200000Set 4 šolje srednje1193.6166666666666707:03:07453
001130012Grejač za rernu174.607:03:07453
001130013Kutlača mala1174.0916666666666707:03:07452
001200000Set 4 šolje srednje1174.5583333333333407:03:07451
001000012Toster Happy1931.27507:03:07450
001300000Rukavice radničke199.3333333333333407:03:07449
001130010Tepsija #41190.9833333333333507:03:07449
001200000Set 4 šolje srednje1228.12507:03:07447
001200002Štapni mikser 220W1481.6500000000000307:03:07446
001200000Set 4 šolje srednje2182.4833333333333207:03:07445
001000010Pegla 2200W11171.341666666666707:03:07444
001100003Podloga za čaše235.2507:03:07443
001130007Tacna #11223.6507:03:07443
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1301.391666666666707:03:07443
001200000Set 4 šolje srednje1151.341666666666707:03:07442
001130012Grejač za rernu2149.0083333333333507:03:07442
001130012Grejač za rernu184.2416666666666707:03:07441
001130009Tacna #6296.42507:03:07439
001130012Grejač za rernu2111.0416666666666707:03:07438
001130013Kutlača mala1236.191666666666707:03:07438
001130010Tepsija #41137.0666666666666607:03:07438
001130009Tacna #61162.6000000000000207:03:07438
001200002Štapni mikser 220W1386.6583333333333607:03:07438
001200000Set 4 šolje srednje1118.7833333333333307:03:07437
001130012Grejač za rernu174.9416666666666807:03:07436
001130009Tacna #61131.7833333333333307:03:07435
001130004Mikser 280W1554.858333333333307:03:07435
001100003Podloga za čaše125.807:03:07434
001200001Daska za sečenje mala1389.3583333333333507:03:07434
001130012Grejač za rernu240.42507:03:07433
001200000Set 4 šolje srednje285.5333333333333307:03:07433
001200000Set 4 šolje srednje1163.9833333333333507:03:07432
001130012Grejač za rernu199.5916666666666707:03:07432
001130012Grejač za rernu191.12507:03:07431
001200001Daska za sečenje mala1265.7833333333333607:03:07431
001200000Set 4 šolje srednje295.7333333333333307:03:07430
001130012Grejač za rernu162.71666666666667607:03:07430
001200000Set 4 šolje srednje1107.2333333333333507:03:07429
001200000Set 4 šolje srednje1205.8166666666666607:03:07428
001120002Ukrasna podloga za miša #51115.3999999999999907:03:07428
001300000Rukavice radničke172.8833333333333307:03:07427
001130011Ukrasna podloga za miša #31234.0583333333333407:03:07427
001130009Tacna #61169.2833333333333307:03:07425
001120001Vatrostalna posuda mala #21471.766666666666707:03:07424
001200002Štapni mikser 220W1497.5416666666666307:03:07423
001200000Set 4 šolje srednje1130.3916666666666807:03:07422
001100003Podloga za čaše128.90000000000000207:03:07422
001200000Set 4 šolje srednje2130.4583333333333407:03:07421
001100004Krpa za sudove1206.6416666666666807:03:07421
001200002Štapni mikser 220W1489.133333333333407:03:07420
001130009Tacna #61176.9500000000000207:03:07419
001200000Set 4 šolje srednje2115.02507:03:07419
001130011Ukrasna podloga za miša #3116707:03:07419
001000013DVD Home theater Sony 43411953.4507:03:07419
001130012Grejač za rernu185.1507:03:07418
001200000Set 4 šolje srednje3119.5500000000000107:03:07417
001130010Tepsija #41287.4333333333333407:03:07417
001130009Tacna #62136.87507:03:07417
001130012Grejač za rernu276.4916666666666707:03:07417
001130012Grejač za rernu1107.6666666666666607:03:07416
001130012Grejač za rernu179.8507:03:07414
001300000Rukavice radničke1158.8833333333333307:03:07413
001130012Grejač za rernu145.80000000000000407:03:07413
001100005Silikonska podloga za miša #31217.6583333333333307:03:07412
001130009Tacna #61127.8000000000000107:03:07411
001130009Tacna #61328.458333333333307:03:07410
001130012Grejač za rernu197.1166666666666707:03:07409
001200000Set 4 šolje srednje4165.7583333333333307:03:07409
001300000Rukavice radničke258.307:03:07408
001200000Set 4 šolje srednje1144.9166666666666907:03:07500
001300001Nožić #11360.183333333333407:03:07500
001130012Grejač za rernu1145.907:03:07500
001200000Set 4 šolje srednje1138.216666666666707:03:07499
001200000Set 4 šolje srednje2101.3500000000000107:03:07498
001300000Rukavice radničke1217.7833333333333307:03:07497
001100008Podloga za miša190.6000000000000107:03:07496
001100003Podloga za čaše132.4916666666666707:03:07495
001200000Set 4 šolje srednje1125.2083333333333407:03:07494
001200000Set 4 šolje srednje172.2416666666666707:03:07493
001130009Tacna #61178.2583333333333307:03:07492
001130012Grejač za rernu289.4333333333333407:03:07491
001130009Tacna #61206.7166666666666707:03:07491
001200002Štapni mikser 220W1546.441666666666707:03:07490
001200002Štapni mikser 220W-3448.5000000000000607:03:07489
001200002Štapni mikser 220W363207:03:07488
001300000Rukavice radničke187.2666666666666707:03:07487
001200000Set 4 šolje srednje1121.3583333333333307:03:07486
001130007Tacna #12138.107:03:07485
001130012Grejač za rernu257.6916666666666707:03:07484
001200002Štapni mikser 220W1724.9507:03:07484
001300000Rukavice radničke1181.1583333333333307:03:07483
001130010Tepsija #41254.0166666666666807:03:07482
001300000Rukavice radničke1106.8333333333333307:03:07481
001200000Set 4 šolje srednje1157.7250000000000207:03:07480
001130013Kutlača mala1636.32507:03:07479
001200001Daska za sečenje mala1382.008333333333407:03:07479
001130012Grejač za rernu168.62507:03:07478
001300000Rukavice radničke2128.816666666666707:03:07477
001100003Podloga za čaše155.7166666666666707:03:07476
001130012Grejač za rernu175.3166666666666607:03:07475
001400004Tepsiaj #62400.0166666666666507:03:07475
001130009Tacna #61280.541666666666707:03:07474
001130010Tepsija #41157.591666666666707:03:07473
001130012Grejač za rernu136.82507:03:07472
001130012Grejač za rernu1104.9583333333333407:03:07471
001200000Set 4 šolje srednje1234.0416666666666907:03:07470
001200001Daska za sečenje mala1385.041666666666707:03:07469
001300000Rukavice radničke1175.1666666666666607:03:07468
001130012Grejač za rernu149.97507:03:07466
001200000Set 4 šolje srednje2139.6416666666666807:03:07466
001000003Tiganj keramički za palačinke1699.166666666666707:03:07465
001200000Set 4 šolje srednje179.6083333333333307:03:07463
001130012Grejač za rernu164.5416666666666707:03:07463
001120001Vatrostalna posuda mala #21322.0507:03:07462
001300001Nožić #12238.8333333333333707:03:07461
001300001Nožić #11395.2333333333333507:03:07460
001300000Rukavice radničke1277.133333333333307:03:07459
001130013Kutlača mala1204.7333333333333507:03:07458
001400005Keramička posuda mala1475.358333333333307:03:07458
001300000Rukavice radničke1107.0500000000000107:03:07457
001130012Grejač za rernu261.91666666666666407:03:07456
001000010Pegla 2200W11045.666666666666707:03:07455
001200000Set 4 šolje srednje296.57507:03:07454
001130009Tacna #61327.4833333333333507:03:07453
001200000Set 4 šolje srednje1123.27507:03:07452
001300000Rukavice radničke1236.8250000000000207:03:07451
001200000Set 4 šolje srednje1153.3083333333333407:03:07450
001120002Ukrasna podloga za miša #51342.52507:03:07449
001130012Grejač za rernu282.0083333333333407:03:07448
001200000Set 4 šolje srednje1151.77507:03:07447
001130012Grejač za rernu1100.1507:03:07446
001200001Daska za sečenje mala1389.3507:03:07446
001200000Set 4 šolje srednje1144.6833333333333407:03:07445
001130012Grejač za rernu256.57507:03:07445
001200002Štapni mikser 220W1639.408333333333307:03:07444
001200000Set 4 šolje srednje179.9583333333333407:03:07443
001200000Set 4 šolje srednje1108.67507:03:07442
001130012Grejač za rernu185.7666666666666707:03:07441
001110000Kocke za potpalu195.47507:03:07440
001130007Tacna #11249.5916666666666707:03:07439
001300000Rukavice radničke112507:03:07438
001300000Rukavice radničke1193.5416666666666907:03:07437
001300001Nožić #11346.4583333333333707:03:07437
001120001Vatrostalna posuda mala #21646.758333333333307:03:07436
001200000Set 4 šolje srednje2242.7500000000000307:03:07435
001200000Set 4 šolje srednje1103.6666666666666707:03:07434
001130009Tacna #61142.47507:03:07434
001200000Set 4 šolje srednje1169.3916666666666807:03:07433
001130009Tacna #61114.12507:03:07433
001130009Tacna #61285.7083333333333707:03:07432
001130012Grejač za rernu291.8916666666666707:03:07431
001100004Krpa za sudove1146.6833333333333407:03:07430
001200000Set 4 šolje srednje194.3166666666666807:03:07429
001130012Grejač za rernu157.8583333333333407:03:07428
001200000Set 4 šolje srednje1153.4166666666666607:03:07427
001130012Grejač za rernu270.5916666666666707:03:07427
001000006Mikser 300W1831.341666666666707:03:07426
001120002Ukrasna podloga za miša #5190.7250000000000107:03:07425
001200000Set 4 šolje srednje2155.4916666666666707:03:07424
001100003Podloga za čaše115.28333333333333307:03:07424
001200000Set 4 šolje srednje1146.8833333333333307:03:07423
001130011Ukrasna podloga za miša #31110.2583333333333407:03:07423
001300000Rukavice radničke2141.6583333333333607:03:07422
001130012Grejač za rernu192.7916666666666707:03:07421
001200000Set 4 šolje srednje1123.2583333333333407:03:07420
001200001Daska za sečenje mala1360.807:03:07419
001130009Tacna #61187.3666666666666707:03:07418
001200001Daska za sečenje mala1323.607:03:07417
001200000Set 4 šolje srednje1253.5083333333333307:03:07415
001130009Tacna #61237.17507:03:07414
001130013Kutlača mala1249.5499999999999807:03:07412
001400004Tepsiaj #62352.7333333333333507:03:07412
001300000Rukavice radničke2152.77507:03:07411
001000014Pekara za hleb MINI11733.858333333333607:03:07410
001200002Štapni mikser 220W1461.041666666666707:03:07409
001300000Rukavice radničke1105.3333333333333407:03:07408
001200000Set 4 šolje srednje1154.7583333333333507:03:07490
001200000Set 4 šolje srednje1148.607:03:07489
001200000Set 4 šolje srednje179.5083333333333407:03:07487
001300003Komplet posuđa #12401.508333333333307:03:07486
001130009Tacna #61203.691666666666707:03:07485
001200001Daska za sečenje mala1546.041666666666707:03:07484
001130012Grejač za rernu165.02507:03:07484
001300000Rukavice radničke1170.9666666666666707:03:07483
001200000Set 4 šolje srednje197.6083333333333307:03:07482
001300000Rukavice radničke1158.2250000000000207:03:07481
001300001Nožić #11362.5666666666666607:03:07480
001100003Podloga za čaše130.22500000000000507:03:07479
001130012Grejač za rernu1141.2583333333333307:03:07478
001400003Ukrasna podloga za miša #21192.6507:03:07477
001200000Set 4 šolje srednje1138.87507:03:07476
001130012Grejač za rernu171.07507:03:07475
001100003Podloga za čaše138.39166666666666607:03:07474
001130012Grejač za rernu173.607:03:07473
001000014Pekara za hleb MINI11968.291666666666507:03:07473
001130012Grejač za rernu180.7666666666666707:03:07472
001000006Mikser 300W11770.166666666666507:03:07471
001200000Set 4 šolje srednje1158.3416666666666707:03:07470
001000006Mikser 300W1627.733333333333307:03:07469
001130013Kutlača mala1155.5416666666666907:03:07468
001200000Set 4 šolje srednje1153.5416666666666907:03:07467
001200000Set 4 šolje srednje285.2333333333333307:03:07466
001300001Nožić #11332.7000000000000507:03:07465
001130009Tacna #61135.5333333333333307:03:07465
001120002Ukrasna podloga za miša #51124.6750000000000107:03:07464
001200002Štapni mikser 220W2523.091666666666707:03:07463
001130011Ukrasna podloga za miša #31255.4333333333333407:03:07463
001130005Mikser 250W1355.633333333333307:03:07463
001130013Kutlača mala1433.97507:03:07463
001200001Daska za sečenje mala1305.5000000000000607:03:07462
001110003Džezva 3 dl1175.7916666666666607:03:07461
001300000Rukavice radničke17407:03:07460
001130012Grejač za rernu152.9507:03:07460
001120001Vatrostalna posuda mala #21745.958333333333407:03:07459
001130009Tacna #61342.67507:03:07458
001200000Set 4 šolje srednje295.1833333333333407:03:07457
001130012Grejač za rernu271.3916666666666707:03:07456
001200000Set 4 šolje srednje1112.87507:03:07455
001200000Set 4 šolje srednje1162.6666666666666607:03:07454
001200000Set 4 šolje srednje1169.3416666666666707:03:07453
001000008Blender 1200W11583.633333333333207:03:07452
001130012Grejač za rernu151.0583333333333407:03:07451
001130010Tepsija #41220.07507:03:07450
001130007Tacna #11243.4583333333333107:03:07449
001200000Set 4 šolje srednje1103.07507:03:07449
001120002Ukrasna podloga za miša #5185.7083333333333307:03:07448
001100004Krpa za sudove197.4833333333333307:03:07447
001000007Pegla 2400W11258.27507:03:07447
001200000Set 4 šolje srednje2177.7500000000000307:03:07446
001130012Grejač za rernu1117.1583333333333507:03:07445
001200000Set 4 šolje srednje289.0507:03:07445
001130009Tacna #61151.02507:03:07444
001000015Usisivač LG Twister12142.85833333333307:03:07443
001130012Grejač za rernu1121.4833333333333307:03:07442
001200000Set 4 šolje srednje1262.783333333333307:03:07441
001120002Ukrasna podloga za miša #51190.9833333333333507:03:07440
001130012Grejač za rernu1150.1583333333333307:03:07439
001130012Grejač za rernu168.5833333333333307:03:07438
001200000Set 4 šolje srednje1240.907:03:07437
001130013Kutlača mala1151.7666666666666807:03:07436
001200002Štapni mikser 220W1559.908333333333307:03:07436
001300001Nožić #12287.633333333333407:03:07435
001200000Set 4 šolje srednje1251.9916666666666707:03:07434
001130009Tacna #61160.407:03:07433
001200000Set 4 šolje srednje193.9833333333333307:03:07432
001120002Ukrasna podloga za miša #51147.37507:03:07431
001400004Tepsiaj #62328.207:03:07430
001130012Grejač za rernu142.12507:03:07429
001300001Nožić #11154.0583333333333407:03:07428
001400000Gumica za brisanje175.4666666666666707:03:07427
001100003Podloga za čaše120.2166666666666707:03:07426
001400007Kuhinjska vaga digitalna1704.800000000000107:03:07425
001200000Set 4 šolje srednje2271.366666666666707:03:07424
001130012Grejač za rernu197.3166666666666807:03:07424
001300000Rukavice radničke195.2166666666666707:03:07423
001130012Grejač za rernu1115.4416666666666807:03:07422
001130012Grejač za rernu1129.407:03:07421
001130012Grejač za rernu179.5916666666666707:03:07420
001130012Grejač za rernu1116.2250000000000107:03:07419
001100004Krpa za sudove1105.0666666666666607:03:07419
001130012Grejač za rernu1109.4916666666666607:03:07418
001130007Tacna #11455.7000000000000507:03:07417
001200000Set 4 šolje srednje1139.7416666666666707:03:07415
001300000Rukavice radničke1242.77507:03:07414
001200000Set 4 šolje srednje1220.6499999999999807:03:07414
001130010Tepsija #41157.8416666666666707:03:07413
001130013Kutlača mala1331.766666666666707:03:07412
001100003Podloga za čaše230.15000000000000207:03:07412
001200002Štapni mikser 220W1863.707:03:07412
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1487.233333333333307:03:07411
001200000Set 4 šolje srednje1182.4166666666666907:03:07410
001130012Grejač za rernu281.6750000000000107:03:07408
001300000Rukavice radničke194.1333333333333307:03:07449
001200000Set 4 šolje srednje185.707:03:07448
001130012Grejač za rernu135.0333333333333307:03:07447
001130009Tacna #61251.4833333333333207:03:07447
001200000Set 4 šolje srednje2152.4083333333333307:03:07446
001130012Grejač za rernu1127.0500000000000107:03:07445
001130009Tacna #61392.841666666666707:03:07444
001130012Grejač za rernu161.08333333333333607:03:07443
001300003Komplet posuđa #11872.97507:03:07443
001200000Set 4 šolje srednje194.0916666666666707:03:07442
001200000Set 4 šolje srednje2170.7000000000000207:03:07441
001200000Set 4 šolje srednje174.9083333333333307:03:07440
001130012Grejač za rernu164.6416666666666707:03:07439
001100000Ram za sliku mali142.0583333333333407:03:07439
001100004Krpa za sudove1250.92507:03:07439
001130011Ukrasna podloga za miša #31135.0333333333333307:03:07439
001200000Set 4 šolje srednje1126.7833333333333307:03:07438
001130012Grejač za rernu291.3833333333333407:03:07436
001200000Set 4 šolje srednje1119.6666666666666707:03:07435
001200000Set 4 šolje srednje1215.2166666666666707:03:07434
001000008Blender 1200W1960.67507:03:07434
001130007Tacna #11206.966666666666707:03:07433
001130012Grejač za rernu141.37507:03:07432
001200000Set 4 šolje srednje2154.17507:03:07432
001300000Rukavice radničke1108.6583333333333307:03:07431
001200001Daska za sečenje mala1581.433333333333407:03:07430
001130013Kutlača mala1211.3500000000000207:03:07430
001200000Set 4 šolje srednje193.0833333333333407:03:07429
001200000Set 4 šolje srednje1154.6416666666666807:03:07428
001130012Grejač za rernu171.6083333333333507:03:07427
001200000Set 4 šolje srednje197.0916666666666707:03:07426
001200000Set 4 šolje srednje2132.9083333333333607:03:07425
001130012Grejač za rernu154.22499999999999407:03:07424
001200002Štapni mikser 220W1709.57507:03:07423
001130010Tepsija #41256.3166666666666607:03:07423
001200001Daska za sečenje mala1376.5666666666666607:03:07422
001130012Grejač za rernu193.0833333333333407:03:07421
001200000Set 4 šolje srednje1294.9000000000000307:03:07420
001130012Grejač za rernu184.9166666666666707:03:07419
001130012Grejač za rernu176.0666666666666807:03:07418
001200000Set 4 šolje srednje1163.8333333333333407:03:07417
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1304.9507:03:07416
001200002Štapni mikser 220W1679.591666666666707:03:07415
001100001Levak veliki171.1666666666666707:03:07414
001000014Pekara za hleb MINI11905.116666666666607:03:07414
001130013Kutlača mala1257.366666666666707:03:07413
001130009Tacna #61194.507:03:07413
001130009Tacna #61238.0916666666666707:03:07412
001130012Grejač za rernu171.6083333333333507:03:07411
001200000Set 4 šolje srednje1155.7333333333333507:03:07410
001130012Grejač za rernu158.2833333333333307:03:07409
001200002Štapni mikser 220W1851.591666666666707:03:07408
001200000Set 4 šolje srednje2156.22507:03:07499
001200000Set 4 šolje srednje1140.5333333333333307:03:07498
001130012Grejač za rernu1127.7333333333333307:03:07497
001200000Set 4 šolje srednje2175.2916666666666607:03:07497
001300000Rukavice radničke197.12507:03:07496
001130007Tacna #11159.1666666666666907:03:07495
001200000Set 4 šolje srednje1139.3583333333333207:03:07495
001130002Komplet posuđa #41495.9507:03:07495
001400000Gumica za brisanje160.24166666666667407:03:07494
001130012Grejač za rernu2108.9916666666666607:03:07493
001300000Rukavice radničke287.6250000000000107:03:07492
001130009Tacna #61159.5750000000000207:03:07491
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1351.5507:03:07491
001130012Grejač za rernu1150.9333333333333407:03:07490
001200000Set 4 šolje srednje1128.4666666666666707:03:07489
001130012Grejač za rernu175.82507:03:07489
001120002Ukrasna podloga za miša #51222.9583333333333407:03:07488
001130012Grejač za rernu1203.5083333333333507:03:07488
001300000Rukavice radničke1117.3916666666666807:03:07487
001130012Grejač za rernu168.7507:03:07486
DEMO Prodaja po racunima u toku poslednjeg sata
Total 500 results.
IdShopRBRVREMEIznosId_dok
001207:03:0728.4333333333333341
001307:03:07132.908333333333361
001407:03:07153.200000000000021
001507:03:07997.5251
001507:03:07354.71666666666671
001507:03:0767.550000000000011
001607:03:07162.851
001807:03:0781.241666666666661
001907:03:071431.18333333333341
0011007:03:07147.583333333333341
0011107:03:071027.47500000000011
0011207:03:0799.7751
0011307:03:07208.166666666666691
0011307:03:07126.658333333333351
0011307:03:071191.8251
0011507:03:07112.858333333333351
0011607:03:07102.691666666666681
0011707:03:07269.150000000000031
0011707:03:07381.450000000000051
0011707:03:07333.00833333333341
0011707:03:07142.066666666666661
0011807:03:072261
0011907:03:07985.95833333333351
0011907:03:0775.183333333333341
0012007:03:07124.350000000000011
0012107:03:07974.07500000000021
0012307:03:07956.31
0012407:03:07678.94166666666671
0012507:03:07205.841666666666671
0012607:03:07363.21
0012707:03:07233.583333333333341
0012807:03:07141.983333333333351
0012907:03:07195.833333333333341
0013007:03:072037.58333333333331
0013107:03:07157.651
0013207:03:07114.583333333333341
0013307:03:07105.3751
0013407:03:07380.13333333333341
0013507:03:07417.61666666666671
0013607:03:07111.141666666666681
0013707:03:07726.49166666666671
0013807:03:07110.383333333333341
0013907:03:07137.708333333333341
0014007:03:07987.51666666666671
0014107:03:07141.1251
0014207:03:07166.308333333333341
0014307:03:07211.733333333333351
0014407:03:07130.366666666666671
0014507:03:07203.491666666666671
0014607:03:0763.850000000000011
0014707:03:07238.958333333333341
0014807:03:07182.658333333333331
0014907:03:071083.93333333333341
0014907:03:07283.051
0014907:03:07126.408333333333331
0014907:03:07144.608333333333351
0014907:03:07369.46666666666671
0014907:03:07153.1751
0015007:03:0789.991666666666661
0015207:03:07311.033333333333361
0015307:03:0770.483333333333331
0015407:03:07158.633333333333351
0015507:03:07109.691666666666661
0015607:03:0738.0250000000000061
0015607:03:07152.358333333333351
0015707:03:07120.216666666666671
0015807:03:07107.916666666666671
0015907:03:07207.658333333333331
0016007:03:07174.841666666666671
0016107:03:07125.050000000000011
0016107:03:07141.808333333333341
0016207:03:071706.55833333333341
0016307:03:0791.1751
0016407:03:07854.92500000000011
0016507:03:07134.666666666666661
0016607:03:07188.633333333333351
0016707:03:07168.858333333333351
0016707:03:07222.333333333333341
0016707:03:071042.151
0016707:03:0772.016666666666671
0016707:03:07211.325000000000021
0016707:03:07305.650000000000031
0016807:03:07167.9751
0016907:03:0770.358333333333351
0017007:03:07128.358333333333351
0017107:03:07152.641666666666651
0017207:03:07150.06666666666671
0017307:03:07161.81666666666671
0017407:03:07220.291666666666691
0017407:03:07105.191666666666681
0017507:03:07950.83333333333341
0017607:03:072366.84166666666671
0017707:03:07286.31
0017807:03:07160.751
0017907:03:07192.366666666666671
0018007:03:07148.358333333333351
0018107:03:071636.60000000000011
0018107:03:0783.225000000000011
0018107:03:07264.04166666666671
0018207:03:07123.208333333333331
0018307:03:07197.333333333333341
0018407:03:07165.583333333333341
0018507:03:07214.1251
0018607:03:0797.51
0018707:03:0732.51
0018807:03:07107.866666666666671
0018907:03:07209.383333333333331
0018907:03:07120.399999999999991
0019007:03:07385.9251
0019007:03:07123.266666666666671
0019107:03:07244.250000000000031
0019107:03:07212.658333333333331
0019207:03:07236.266666666666651
0019207:03:07196.825000000000021
0019307:03:07133.308333333333341
0019407:03:0779.308333333333341
0019407:03:07160.1251
0019507:03:0768.508333333333331
0019607:03:07157.258333333333351
0019707:03:0777.850000000000011
0019707:03:0722.7751
0019807:03:07107.750000000000011
0019907:03:07110.783333333333331
00110007:03:07905.52500000000011
00110107:03:07192.6751
00110207:03:07149.016666666666681
00110307:03:0795.908333333333351
00110407:03:07184.308333333333341
00110407:03:07921.78333333333341
00110407:03:07118.2751
00110407:03:07162.083333333333341
00110407:03:0781.691666666666681
00110407:03:07248.8251
00110407:03:0745.366666666666671
00110507:03:07136.233333333333321
00110607:03:07173.683333333333341
00110607:03:07309.551
00110707:03:0751.451
00110907:03:07256.033333333333361
00111007:03:0725.8833333333333331
00111007:03:0746.558333333333331
00111107:03:07-54.2083333333333366
00111207:03:07275.36666666666671
00111307:03:07449.741666666666731
00111407:03:07109.408333333333331
00111507:03:07354.608333333333351
00111507:03:07133.751
00111607:03:07105.066666666666661
00111607:03:07106.91
00111707:03:0780.71
00111707:03:07100.041666666666671
00111807:03:07719.00833333333331
00111807:03:07156.6751
00111907:03:07149.683333333333341
00112007:03:07400.75833333333341
00112007:03:07251.741666666666651
00112007:03:07121.475000000000011
00112007:03:0774.733333333333351
00112007:03:0783.058333333333341
00112007:03:07199.533333333333331
00112007:03:07109.141666666666671
00112107:03:07121.574999999999991
00112207:03:07119.191666666666681
00112307:03:07130.2751
00112407:03:0725.0416666666666681
00112507:03:07116.866666666666671
00112507:03:07185.1251
00112607:03:07108.858333333333331
00112707:03:07342.466666666666641
00112707:03:07171.541666666666661
00112807:03:07173.1751
00112907:03:07309.50833333333341
00113007:03:07145.91
00113107:03:07713.89166666666671
00113207:03:07104.6751
00113307:03:07776.43333333333341
00113407:03:07790.10833333333331
00113407:03:0726.8251
00113407:03:07159.551
00113507:03:07122.158333333333351
00113507:03:07167.541666666666691
00113507:03:0779.666666666666671
00113607:03:0755.750000000000011
00113707:03:07107.658333333333331
00113807:03:07105.651
00113907:03:07147.716666666666671
00114007:03:07116.008333333333341
00114107:03:07300.951
00114207:03:072505.9916666666671
00114207:03:07209.216666666666671
00114307:03:07369.76666666666671
00114407:03:0766.083333333333331
00114507:03:071491.25833333333341
00114607:03:07241.558333333333341
00114707:03:07293.900000000000031
00114807:03:0799.951
00114907:03:07720.38333333333341
00115007:03:07146.11
00115107:03:07728.79166666666661
00115107:03:07102.925000000000011
00115207:03:07147.7751
00115307:03:0796.1751
00115407:03:07167.791666666666661
00115507:03:07215.250000000000031
00115607:03:0730.7249999999999981
00115607:03:0789.983333333333331
00115707:03:07212.151
00115807:03:07142.833333333333341
00115807:03:071471.66666666666651
00115907:03:07391.11666666666671
00116007:03:0759.816666666666671
00116107:03:07139.9251
00116207:03:07304.441666666666661
00116207:03:0787.7251
00116307:03:07192.808333333333341
00116407:03:07103.008333333333341
00116507:03:07211.151
00116607:03:07128.866666666666671
00116707:03:07177.958333333333341
00116807:03:07344.16666666666671
00116907:03:0786.966666666666671
00117007:03:07148.041666666666691
00117107:03:07111.741666666666671
00117207:03:0783.751
00117307:03:071547.93333333333341
00117307:03:07164.433333333333341
00117307:03:07213.391666666666681
00117307:03:0784.475000000000011
00117407:03:07106.791666666666671
00117507:03:07366.650000000000031
00117607:03:07115.125000000000011
00117707:03:07158.833333333333341
00117807:03:07123.158333333333331
00117907:03:07343.51666666666671
00118007:03:07434.66666666666671
00118107:03:0797.51
00118107:03:07137.4751
00118207:03:07239.76666666666671
00118307:03:07283.84166666666671
00118407:03:07207.7751
00118507:03:07118.483333333333351
00118607:03:07646.01666666666681
00118707:03:07133.1751
00118807:03:07123.925000000000011
00118807:03:07302.533333333333361
00118907:03:07422.333333333333371
00118907:03:07157.058333333333341
00119007:03:07187.6751
00119107:03:0747.5250000000000061
00119207:03:07144.600000000000021
00119307:03:07112.0251
00119407:03:07244.2251
00119507:03:07941
00119607:03:07347.11
00119707:03:07258.34166666666671
00119707:03:07200.116666666666671
00119807:03:07932.06666666666671
00140107:03:07171.61
00140107:03:07179.251
00140207:03:07148.166666666666691
00140307:03:07125.141666666666671
00140407:03:07243.433333333333341
00140407:03:07350.575000000000051
00140507:03:07165.683333333333341
00140507:03:07267.61
00140607:03:0789.975000000000011
00140607:03:07128.84166666666671
00140707:03:0745.21
00140707:03:07101.041666666666671
00140707:03:072109.48333333333361
00140707:03:0798.800000000000011
00140807:03:07111.11
00140807:03:07144.216666666666671
00140807:03:07198.658333333333331
00140807:03:071131.45833333333351
00140807:03:07340.733333333333351
00140807:03:07550.28333333333341
00140807:03:07539.43333333333341
00140807:03:07122.150000000000021
00140807:03:071032.35833333333331
00140807:03:071199.55000000000021
00140807:03:07206.058333333333341
00140807:03:0796.833333333333341
00140807:03:07698.92500000000011
00140807:03:0769.758333333333331
00140807:03:07111.475000000000011
00140807:03:07161.541666666666661
00140807:03:071331.17500000000021
00140807:03:07113.551
00140807:03:07442.49166666666671
00140807:03:07179.058333333333341
00140807:03:07164.450000000000021
00140807:03:0798.808333333333341
00140807:03:07286.951
00140807:03:07214.858333333333321
00140807:03:07281.99166666666671
00140807:03:07822.56666666666671
00140807:03:07495.766666666666651
00140807:03:0789.2251
00140807:03:07178.983333333333351
00140807:03:07424.03333333333331
00140807:03:07107.2251
00140807:03:07270.11
00140807:03:07210.116666666666671
00140807:03:07151.058333333333341
00140807:03:074491
00140807:03:07310.74166666666671
00140807:03:0764.983333333333331
00140807:03:07294.483333333333351
00140807:03:0792.91
00140807:03:07164.851
00140807:03:0745.966666666666671
00140807:03:07211.633333333333351
00140807:03:07296.86666666666671
00140807:03:07364.56666666666671
00140807:03:07342.816666666666661
00140807:03:07548.351
00140807:03:07158.466666666666671
00140807:03:07203.451
00140807:03:07374.308333333333341
00140807:03:07344.933333333333341
00140807:03:0775.158333333333331
00140807:03:07226.083333333333341
00140807:03:07360.316666666666661
00140807:03:07118.141666666666681
00140807:03:07242.7751
00140807:03:07851.59166666666671
00140807:03:07163.350000000000021
00140807:03:0787.766666666666671
00140807:03:07105.333333333333341
00140807:03:07116.61
00140807:03:07154.566666666666661
00140907:03:07116.708333333333341
00140907:03:07139.366666666666671
00140907:03:0770.675000000000011
00140907:03:07246.483333333333321
00140907:03:07124.149999999999991
00140907:03:07209.166666666666691
00140907:03:07318.46666666666671
00140907:03:07143.375000000000031
00140907:03:07358.716666666666641
00140907:03:07116.591666666666671
00140907:03:07249.358333333333351
00140907:03:0752.2333333333333341
00140907:03:07120.316666666666661
00140907:03:07304.08333333333331
00140907:03:07158.583333333333341
00140907:03:07461.3751
00140907:03:07152.816666666666661
00140907:03:07123.333333333333341
00140907:03:07141.1251
00140907:03:07140.158333333333331
00140907:03:07173.1251
00140907:03:07247.308333333333341
00140907:03:07387.86666666666671
00140907:03:07134.766666666666681
00140907:03:07140.858333333333351
00140907:03:07390.63333333333331
00140907:03:07130.09166666666671
00140907:03:07136.3751
00140907:03:07205.808333333333341
00140907:03:07239.31666666666671
00140907:03:0790.416666666666671
00140907:03:0779.6751
00140907:03:073127.83333333333351
00140907:03:07214.208333333333341
00140907:03:0753.4166666666666641
00140907:03:07447.91666666666671
00140907:03:0727.7000000000000031
00140907:03:07598.73333333333331
00140907:03:07576.30833333333341
00140907:03:0754.5749999999999961
00140907:03:07112.41
00140907:03:07242.716666666666671
00140907:03:07935.05833333333331
00140907:03:07103.6751
00140907:03:07181.433333333333341
00140907:03:07265.71666666666671
00140907:03:0755.51
00140907:03:0732.091666666666671
00140907:03:07550.0751
00140907:03:0796.458333333333341
00140907:03:07115.733333333333331
00140907:03:071286.41
00140907:03:07170.191666666666661
00140907:03:07155.916666666666661
00140907:03:0750.591666666666671
00140907:03:07133.933333333333341
00140907:03:071065.78333333333351
00140907:03:07127.775000000000021
00140907:03:07227.21
00140907:03:0758.283333333333331
00140907:03:0787.316666666666681
00140907:03:07461.04166666666671
00140907:03:07663.03333333333331
00140907:03:0797.116666666666671
00140907:03:07171.851
00141007:03:07207.750000000000031
00141007:03:07149.733333333333351
00141007:03:07185.591666666666671
00141007:03:07239.475000000000021
00141007:03:07166.41
00141007:03:071019.06666666666681
00141007:03:07118.7751
00141007:03:07723.91666666666671
00141007:03:07109.841666666666671
00141007:03:0793.141666666666671
00141007:03:07176.96666666666671
00141007:03:071672.81666666666681
00141007:03:07256.558333333333341
00141007:03:07234.76666666666671
00141007:03:071431.951
00141007:03:0772.483333333333331
00141007:03:07391.58333333333331
00141007:03:07397.99166666666671
00141007:03:07103.616666666666671
00141007:03:072472.95833333333351
00141007:03:0789.608333333333331
00141007:03:071481.53333333333331
00141007:03:07378.333333333333371
00141007:03:072102.8751
00141007:03:07697.09166666666671
00141007:03:07537.58333333333341
00141007:03:07222.291666666666691
00141007:03:07248.84166666666671
00141007:03:07299.71
00141007:03:07132.841666666666671
00141007:03:0773.558333333333341
00141007:03:07136.458333333333341
00141007:03:07318.051
00141007:03:07145.016666666666681
00141007:03:07120.083333333333331
00141007:03:07869.33333333333341
00141007:03:071150.2751
00141007:03:07101.408333333333331
00141007:03:07235.008333333333331
00141007:03:07118.333333333333341
00141007:03:07300.1751
00141007:03:07111.251
00141007:03:0783.566666666666681
00141007:03:0797.8751
00141007:03:07130.733333333333351
00141007:03:07117.091666666666671
00141007:03:07165.441666666666661
00141007:03:07116.033333333333351
00141007:03:07603.00833333333331
00141007:03:07101.266666666666671
00141007:03:07102.808333333333341
00141007:03:07198.6251
00141007:03:07385.3751
00141007:03:07264.683333333333341
00141007:03:0750.791666666666671
00141007:03:07125.949999999999991
00141007:03:07118.866666666666661
00141007:03:0778.6251
00141007:03:07166.608333333333351
00141007:03:07105.5251
00141007:03:07224.200000000000021
00141007:03:07195.100000000000021
00141007:03:07171.051
00141007:03:07427.89166666666671
00141007:03:07117.408333333333331
00141007:03:07302.351
00141007:03:07887.15833333333331
00141007:03:07174.066666666666661
00141007:03:07155.733333333333351
00141007:03:07182.416666666666691
00141007:03:071733.85833333333361
00141007:03:07328.45833333333331
00141007:03:07199.608333333333351
00141007:03:07117.583333333333331
00141107:03:07382.900000000000031
00141107:03:07130.333333333333341
00141107:03:07166.141666666666681
00141107:03:0769.716666666666671
00141107:03:07150.751
00141107:03:07220.058333333333341
00141107:03:07534.38333333333331
00141107:03:0773.466666666666671
00141107:03:07141.583333333333341
00141107:03:07153.116666666666671
00141107:03:07120.258333333333341
00141107:03:07101.733333333333331
00141107:03:07145.575000000000021
00141107:03:07520.38333333333341
00141107:03:07811
00141107:03:0797.341666666666671
00141107:03:07216.691666666666661
00141107:03:07233.566666666666661
00141107:03:07331.61
00141107:03:07341.058333333333341
00141107:03:07248.133333333333331
00141107:03:07119.866666666666671
00141107:03:07130.233333333333351
00141107:03:07301.551
00141107:03:07310.18333333333341
00141107:03:07138.433333333333341
00141107:03:07269.81
00141107:03:0776.558333333333341
00141107:03:0798.316666666666681