On line monitoring prodaje kasa

Apos4 nakon svakog izdatog računa šalje podatke o prodatim stavkama. Backend aplikacija na ovom web serveru prima i obrađuje ove podatke omogućujući brzo formiranje izveštaja i učitavanje u poslovni softver LITE. Zbog optimizacije prostora, podaci na našem web serveru se brišu sedam dana nakon učitavanja u LITE.

Trenutna prodaja na danasnji dan, odaberite prodavnicu iz tabele za detalje
Total 9 results.
FIRMAIdShopDatumIZNOS
   Ukupno:10,056,703
DEMO0012021-05-192,125,227
DEMO0022021-05-193,579,588
DEMO0032021-05-19578,841
DEMO0042021-05-19138,110
DEMO0052021-05-191,775,161
DEMO0062021-05-19848,822
DEMO0072021-05-19506,049
DEMO0082021-05-19308,400
DEMO0092021-05-19196,505
001002003004005006007008009
DEMO Prodaja po artiklima u toku poslednjeg sata
Total 500 results.
IdShopSifraOpisKolicinaCenaVremeRBR
001200000Set 4 šolje srednje199.4750000000000102:13:45500
001200001Daska za sečenje mala1290.5583333333333402:13:45500
001200000Set 4 šolje srednje1100.4583333333333302:13:45499
001500000Palačinka149.35833333333333402:13:45498
001200000Set 4 šolje srednje279.4750000000000102:13:45497
001000008Blender 1200W1675.691666666666702:13:45496
001300001Nožić #11306.7000000000000502:13:45495
001200000Set 4 šolje srednje1128.2833333333333302:13:45493
001200002Štapni mikser 220W1605.291666666666702:13:45492
001130012Grejač za rernu144.7500000000000102:13:45491
001200001Daska za sečenje mala1321.72502:13:45490
001100000Ram za sliku mali185.6833333333333402:13:45489
001300001Nožić #11235.52502:13:45488
001200001Daska za sečenje mala1275.6583333333333602:13:45487
001500000Palačinka1123.0583333333333202:13:45486
001500000Palačinka165.6166666666666602:13:45484
001500000Palačinka176.9833333333333302:13:45484
001200000Set 4 šolje srednje194.1583333333333302:13:45483
001200000Set 4 šolje srednje196.8333333333333402:13:45482
001200000Set 4 šolje srednje1112.4166666666666702:13:45481
001200000Set 4 šolje srednje299.9666666666666702:13:45480
001120002Ukrasna podloga za miša #5180.4833333333333302:13:45478
001200000Set 4 šolje srednje1222.502:13:45478
001200001Daska za sečenje mala1278.202:13:45477
001200000Set 4 šolje srednje171.1166666666666702:13:45476
001200000Set 4 šolje srednje1116.1083333333333502:13:45475
001200000Set 4 šolje srednje1220.9166666666666902:13:45474
001200000Set 4 šolje srednje1133.9833333333333502:13:45471
001500000Palačinka455.8166666666666702:13:45470
001200000Set 4 šolje srednje192.2166666666666702:13:45468
001130012Grejač za rernu240.10833333333333402:13:45464
001200001Daska za sečenje mala1349.0166666666666502:13:45464
001200000Set 4 šolje srednje1147.4833333333333202:13:45463
001200001Daska za sečenje mala1356.9333333333333402:13:45462
001200001Daska za sečenje mala1243.1583333333333602:13:45461
001130012Grejač za rernu152.4502:13:45459
001100003Podloga za čaše137.6416666666666702:13:45458
001100000Ram za sliku mali1110.9250000000000102:13:45457
001300000Rukavice radničke192.3666666666666702:13:45456
001500000Palačinka1131.1333333333333502:13:45455
001000010Pegla 2200W1986.058333333333402:13:45454
001130012Grejač za rernu180.6333333333333402:13:45454
001200000Set 4 šolje srednje192.2083333333333402:13:45454
001200000Set 4 šolje srednje194.9666666666666702:13:45453
001200000Set 4 šolje srednje1117.7916666666666702:13:45451
001200003Pegla 2500W1232.8083333333333402:13:45450
001100004Krpa za sudove1157.0083333333333302:13:45449
001130002Komplet posuđa #41314.2000000000000502:13:45449
001200002Štapni mikser 220W1519.691666666666702:13:45449
001500000Palačinka256.2583333333333402:13:45448
001200001Daska za sečenje mala1294.9666666666666402:13:45447
001200000Set 4 šolje srednje161.42502:13:45446
001130005Mikser 250W1577.483333333333302:13:45445
001500000Palačinka1104.7083333333333402:13:45444
001130013Kutlača mala1119.9916666666666702:13:45443
001200000Set 4 šolje srednje170.37502:13:45441
001200000Set 4 šolje srednje180.2083333333333402:13:45439
001300000Rukavice radničke1100.1250000000000102:13:45439
001100000Ram za sliku mali1111.62502:13:45438
001130012Grejač za rernu149.7416666666666702:13:45438
001200000Set 4 šolje srednje160.3666666666666702:13:45438
001200000Set 4 šolje srednje182.8416666666666702:13:45436
001300000Rukavice radničke171.8333333333333402:13:45435
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1194.4166666666666902:13:45435
001200000Set 4 šolje srednje1138.502:13:45434
001130012Grejač za rernu170.4333333333333402:13:45433
001200002Štapni mikser 220W1846.458333333333402:13:45433
001200000Set 4 šolje srednje1187.5833333333333402:13:45432
001200000Set 4 šolje srednje274.12502:13:45431
001200002Štapni mikser 220W1352.8166666666666602:13:45430
001500000Palačinka189.2166666666666702:13:45429
001120002Ukrasna podloga za miša #5172.7502:13:45426
001200000Set 4 šolje srednje1183.102:13:45424
001120002Ukrasna podloga za miša #5177.1583333333333502:13:45423
001200000Set 4 šolje srednje1111.2416666666666702:13:45422
001100003Podloga za čaše222.0502:13:45420
001130012Grejač za rernu286.27502:13:45420
001200000Set 4 šolje srednje186.702:13:45419
001130012Grejač za rernu161.7583333333333302:13:45418
001500000Palačinka1136.0083333333333502:13:45417
001500000Palačinka175.6083333333333302:13:45417
001130012Grejač za rernu135.2916666666666702:13:45416
001130012Grejač za rernu138.5916666666666702:13:45416
001200000Set 4 šolje srednje17102:13:45415
001100004Krpa za sudove147.1666666666666702:13:45414
001200000Set 4 šolje srednje1126.4583333333333402:13:45413
001000008Blender 1200W11637.702:13:45412
001130012Grejač za rernu131.35833333333333802:13:45412
001500000Palačinka174.3500000000000102:13:45411
001130012Grejač za rernu158.12502:13:45410
001200000Set 4 šolje srednje196.0916666666666702:13:45410
001500000Palačinka277.2833333333333302:13:45408
001130012Grejač za rernu249.40000000000000602:13:45407
001000014Pekara za hleb MINI12020.4502:13:45407
001200000Set 4 šolje srednje189.0333333333333502:13:45407
001200000Set 4 šolje srednje1128.841666666666702:13:45406
001500000Palačinka2133.802:13:45405
001200001Daska za sečenje mala1294.2750000000000302:13:45404
001300000Rukavice radničke156.30000000000000402:13:45404
001200000Set 4 šolje srednje1148.1666666666666902:13:45402
001200000Set 4 šolje srednje1179.2502:13:45401
001130012Grejač za rernu1101.7583333333333402:13:45499
001200000Set 4 šolje srednje1125.1583333333333302:13:45499
001120002Ukrasna podloga za miša #51178.9666666666666702:13:45498
001200000Set 4 šolje srednje1187.7000000000000202:13:45497
001200000Set 4 šolje srednje1159.3833333333333302:13:45496
001000010Pegla 2200W1932.702:13:45495
001200000Set 4 šolje srednje1166.92502:13:45493
001200000Set 4 šolje srednje1138.8083333333333402:13:45492
001130007Tacna #11154.0833333333333402:13:45491
001130013Kutlača mala1370.5916666666666402:13:45490
001200002Štapni mikser 220W1877.016666666666802:13:45490
001400002Silikonska podloga za miša #11325.12502:13:45489
001300000Rukavice radničke2103.6666666666666702:13:45488
001200000Set 4 šolje srednje1101.3416666666666702:13:45487
001400004Tepsiaj #61227.0833333333333402:13:45486
001130009Tacna #61160.5502:13:45485
001130007Tacna #11173.27502:13:45484
001200000Set 4 šolje srednje2142.0583333333333402:13:45484
001120002Ukrasna podloga za miša #51211.9833333333333502:13:45483
001200004Nožić #21323.466666666666702:13:45482
001100003Podloga za čaše130.3502:13:45482
001100003Podloga za čaše242.60833333333333402:13:45481
001300000Rukavice radničke1164.2166666666666702:13:45480
001130009Tacna #61173.4916666666666702:13:45479
001130012Grejač za rernu148.5000000000000102:13:45478
001130012Grejač za rernu154.2583333333333302:13:45477
001130010Tepsija #41228.3916666666666802:13:45476
001400007Kuhinjska vaga digitalna1931.102:13:45475
001200000Set 4 šolje srednje1360.6416666666666502:13:45474
001300000Rukavice radničke2181.602:13:45473
001200000Set 4 šolje srednje1201.6502:13:45473
001200000Set 4 šolje srednje1217.8583333333333502:13:45472
001000006Mikser 300W1884.433333333333302:13:45471
001400004Tepsiaj #61252.266666666666702:13:45470
001130012Grejač za rernu167.6083333333333302:13:45469
001200000Set 4 šolje srednje1148.0416666666666902:13:45468
001130012Grejač za rernu1149.1083333333333502:13:45467
001200000Set 4 šolje srednje288.3833333333333402:13:45467
001130012Grejač za rernu192.1166666666666702:13:45466
001300000Rukavice radničke1136.17502:13:45466
001400000Gumica za brisanje158.39166666666666602:13:45465
001200000Set 4 šolje srednje1191.1583333333333302:13:45464
001130009Tacna #61204.07502:13:45463
001200000Set 4 šolje srednje2338.5583333333333402:13:45462
001130012Grejač za rernu248.6833333333333402:13:45461
001200000Set 4 šolje srednje1107.8583333333333502:13:45460
001130009Tacna #61257.9583333333333702:13:45459
001130000Daska za sečenje velika1572.558333333333402:13:45458
001200000Set 4 šolje srednje264.1000000000000102:13:45458
001000010Pegla 2200W1965.833333333333402:13:45457
001130012Grejač za rernu137.3416666666666702:13:45457
001200000Set 4 šolje srednje1175.5166666666666802:13:45457
001200000Set 4 šolje srednje1141.0502:13:45456
001200000Set 4 šolje srednje115202:13:45455
001130002Komplet posuđa #41670.241666666666702:13:45454
001200000Set 4 šolje srednje1193.6166666666666702:13:45453
001130012Grejač za rernu174.602:13:45453
001130013Kutlača mala1174.0916666666666702:13:45452
001200000Set 4 šolje srednje1174.5583333333333402:13:45451
001000012Toster Happy1931.27502:13:45450
001300000Rukavice radničke199.3333333333333402:13:45449
001130010Tepsija #41190.9833333333333502:13:45449
001200000Set 4 šolje srednje1228.12502:13:45447
001200002Štapni mikser 220W1481.6500000000000302:13:45446
001200000Set 4 šolje srednje2182.4833333333333202:13:45445
001000010Pegla 2200W11171.341666666666702:13:45444
001100003Podloga za čaše235.2502:13:45443
001130007Tacna #11223.6502:13:45443
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1301.391666666666702:13:45443
001200000Set 4 šolje srednje1151.341666666666702:13:45442
001130012Grejač za rernu2149.0083333333333502:13:45442
001130012Grejač za rernu184.2416666666666702:13:45441
001130009Tacna #6296.42502:13:45439
001130012Grejač za rernu2111.0416666666666702:13:45438
001130013Kutlača mala1236.191666666666702:13:45438
001130010Tepsija #41137.0666666666666602:13:45438
001130009Tacna #61162.6000000000000202:13:45438
001200002Štapni mikser 220W1386.6583333333333602:13:45438
001200000Set 4 šolje srednje1118.7833333333333302:13:45437
001130012Grejač za rernu174.9416666666666802:13:45436
001130009Tacna #61131.7833333333333302:13:45435
001130004Mikser 280W1554.858333333333302:13:45435
001100003Podloga za čaše125.802:13:45434
001200001Daska za sečenje mala1389.3583333333333502:13:45434
001130012Grejač za rernu240.42502:13:45433
001200000Set 4 šolje srednje285.5333333333333302:13:45433
001200000Set 4 šolje srednje1163.9833333333333502:13:45432
001130012Grejač za rernu199.5916666666666702:13:45432
001130012Grejač za rernu191.12502:13:45431
001200001Daska za sečenje mala1265.7833333333333602:13:45431
001200000Set 4 šolje srednje295.7333333333333302:13:45430
001130012Grejač za rernu162.71666666666667602:13:45430
001200000Set 4 šolje srednje1107.2333333333333502:13:45429
001200000Set 4 šolje srednje1205.8166666666666602:13:45428
001120002Ukrasna podloga za miša #51115.3999999999999902:13:45428
001300000Rukavice radničke172.8833333333333302:13:45427
001130011Ukrasna podloga za miša #31234.0583333333333402:13:45427
001130009Tacna #61169.2833333333333302:13:45425
001120001Vatrostalna posuda mala #21471.766666666666702:13:45424
001200002Štapni mikser 220W1497.5416666666666302:13:45423
001200000Set 4 šolje srednje1130.3916666666666802:13:45422
001100003Podloga za čaše128.90000000000000202:13:45422
001200000Set 4 šolje srednje2130.4583333333333402:13:45421
001100004Krpa za sudove1206.6416666666666802:13:45421
001200002Štapni mikser 220W1489.133333333333402:13:45420
001130009Tacna #61176.9500000000000202:13:45419
001200000Set 4 šolje srednje2115.02502:13:45419
001130011Ukrasna podloga za miša #3116702:13:45419
001000013DVD Home theater Sony 43411953.4502:13:45419
001130012Grejač za rernu185.1502:13:45418
001200000Set 4 šolje srednje3119.5500000000000102:13:45417
001130010Tepsija #41287.4333333333333402:13:45417
001130009Tacna #62136.87502:13:45417
001130012Grejač za rernu276.4916666666666702:13:45417
001130012Grejač za rernu1107.6666666666666602:13:45416
001130012Grejač za rernu179.8502:13:45414
001300000Rukavice radničke1158.8833333333333302:13:45413
001130012Grejač za rernu145.80000000000000402:13:45413
001100005Silikonska podloga za miša #31217.6583333333333302:13:45412
001130009Tacna #61127.8000000000000102:13:45411
001130009Tacna #61328.458333333333302:13:45410
001130012Grejač za rernu197.1166666666666702:13:45409
001200000Set 4 šolje srednje4165.7583333333333302:13:45409
001300000Rukavice radničke258.302:13:45408
001200000Set 4 šolje srednje1144.9166666666666902:13:45500
001300001Nožić #11360.183333333333402:13:45500
001130012Grejač za rernu1145.902:13:45500
001200000Set 4 šolje srednje1138.216666666666702:13:45499
001200000Set 4 šolje srednje2101.3500000000000102:13:45498
001300000Rukavice radničke1217.7833333333333302:13:45497
001100008Podloga za miša190.6000000000000102:13:45496
001100003Podloga za čaše132.4916666666666702:13:45495
001200000Set 4 šolje srednje1125.2083333333333402:13:45494
001200000Set 4 šolje srednje172.2416666666666702:13:45493
001130009Tacna #61178.2583333333333302:13:45492
001130012Grejač za rernu289.4333333333333402:13:45491
001130009Tacna #61206.7166666666666702:13:45491
001200002Štapni mikser 220W1546.441666666666702:13:45490
001200002Štapni mikser 220W-3448.5000000000000602:13:45489
001200002Štapni mikser 220W363202:13:45488
001300000Rukavice radničke187.2666666666666702:13:45487
001200000Set 4 šolje srednje1121.3583333333333302:13:45486
001130007Tacna #12138.102:13:45485
001130012Grejač za rernu257.6916666666666702:13:45484
001200002Štapni mikser 220W1724.9502:13:45484
001300000Rukavice radničke1181.1583333333333302:13:45483
001130010Tepsija #41254.0166666666666802:13:45482
001300000Rukavice radničke1106.8333333333333302:13:45481
001200000Set 4 šolje srednje1157.7250000000000202:13:45480
001130013Kutlača mala1636.32502:13:45479
001200001Daska za sečenje mala1382.008333333333402:13:45479
001130012Grejač za rernu168.62502:13:45478
001300000Rukavice radničke2128.816666666666702:13:45477
001100003Podloga za čaše155.7166666666666702:13:45476
001130012Grejač za rernu175.3166666666666602:13:45475
001400004Tepsiaj #62400.0166666666666502:13:45475
001130009Tacna #61280.541666666666702:13:45474
001130010Tepsija #41157.591666666666702:13:45473
001130012Grejač za rernu136.82502:13:45472
001130012Grejač za rernu1104.9583333333333402:13:45471
001200000Set 4 šolje srednje1234.0416666666666902:13:45470
001200001Daska za sečenje mala1385.041666666666702:13:45469
001300000Rukavice radničke1175.1666666666666602:13:45468
001130012Grejač za rernu149.97502:13:45466
001200000Set 4 šolje srednje2139.6416666666666802:13:45466
001000003Tiganj keramički za palačinke1699.166666666666702:13:45465
001200000Set 4 šolje srednje179.6083333333333302:13:45463
001130012Grejač za rernu164.5416666666666702:13:45463
001120001Vatrostalna posuda mala #21322.0502:13:45462
001300001Nožić #12238.8333333333333702:13:45461
001300001Nožić #11395.2333333333333502:13:45460
001300000Rukavice radničke1277.133333333333302:13:45459
001130013Kutlača mala1204.7333333333333502:13:45458
001400005Keramička posuda mala1475.358333333333302:13:45458
001300000Rukavice radničke1107.0500000000000102:13:45457
001130012Grejač za rernu261.91666666666666402:13:45456
001000010Pegla 2200W11045.666666666666702:13:45455
001200000Set 4 šolje srednje296.57502:13:45454
001130009Tacna #61327.4833333333333502:13:45453
001200000Set 4 šolje srednje1123.27502:13:45452
001300000Rukavice radničke1236.8250000000000202:13:45451
001200000Set 4 šolje srednje1153.3083333333333402:13:45450
001120002Ukrasna podloga za miša #51342.52502:13:45449
001130012Grejač za rernu282.0083333333333402:13:45448
001200000Set 4 šolje srednje1151.77502:13:45447
001130012Grejač za rernu1100.1502:13:45446
001200001Daska za sečenje mala1389.3502:13:45446
001200000Set 4 šolje srednje1144.6833333333333402:13:45445
001130012Grejač za rernu256.57502:13:45445
001200002Štapni mikser 220W1639.408333333333302:13:45444
001200000Set 4 šolje srednje179.9583333333333402:13:45443
001200000Set 4 šolje srednje1108.67502:13:45442
001130012Grejač za rernu185.7666666666666702:13:45441
001110000Kocke za potpalu195.47502:13:45440
001130007Tacna #11249.5916666666666702:13:45439
001300000Rukavice radničke112502:13:45438
001300000Rukavice radničke1193.5416666666666902:13:45437
001300001Nožić #11346.4583333333333702:13:45437
001120001Vatrostalna posuda mala #21646.758333333333302:13:45436
001200000Set 4 šolje srednje2242.7500000000000302:13:45435
001200000Set 4 šolje srednje1103.6666666666666702:13:45434
001130009Tacna #61142.47502:13:45434
001200000Set 4 šolje srednje1169.3916666666666802:13:45433
001130009Tacna #61114.12502:13:45433
001130009Tacna #61285.7083333333333702:13:45432
001130012Grejač za rernu291.8916666666666702:13:45431
001100004Krpa za sudove1146.6833333333333402:13:45430
001200000Set 4 šolje srednje194.3166666666666802:13:45429
001130012Grejač za rernu157.8583333333333402:13:45428
001200000Set 4 šolje srednje1153.4166666666666602:13:45427
001130012Grejač za rernu270.5916666666666702:13:45427
001000006Mikser 300W1831.341666666666702:13:45426
001120002Ukrasna podloga za miša #5190.7250000000000102:13:45425
001200000Set 4 šolje srednje2155.4916666666666702:13:45424
001100003Podloga za čaše115.28333333333333302:13:45424
001200000Set 4 šolje srednje1146.8833333333333302:13:45423
001130011Ukrasna podloga za miša #31110.2583333333333402:13:45423
001300000Rukavice radničke2141.6583333333333602:13:45422
001130012Grejač za rernu192.7916666666666702:13:45421
001200000Set 4 šolje srednje1123.2583333333333402:13:45420
001200001Daska za sečenje mala1360.802:13:45419
001130009Tacna #61187.3666666666666702:13:45418
001200001Daska za sečenje mala1323.602:13:45417
001200000Set 4 šolje srednje1253.5083333333333302:13:45415
001130009Tacna #61237.17502:13:45414
001130013Kutlača mala1249.5499999999999802:13:45412
001400004Tepsiaj #62352.7333333333333502:13:45412
001300000Rukavice radničke2152.77502:13:45411
001000014Pekara za hleb MINI11733.858333333333602:13:45410
001200002Štapni mikser 220W1461.041666666666702:13:45409
001300000Rukavice radničke1105.3333333333333402:13:45408
001200000Set 4 šolje srednje1154.7583333333333502:13:45490
001200000Set 4 šolje srednje1148.602:13:45489
001200000Set 4 šolje srednje179.5083333333333402:13:45487
001300003Komplet posuđa #12401.508333333333302:13:45486
001130009Tacna #61203.691666666666702:13:45485
001200001Daska za sečenje mala1546.041666666666702:13:45484
001130012Grejač za rernu165.02502:13:45484
001300000Rukavice radničke1170.9666666666666702:13:45483
001200000Set 4 šolje srednje197.6083333333333302:13:45482
001300000Rukavice radničke1158.2250000000000202:13:45481
001300001Nožić #11362.5666666666666602:13:45480
001100003Podloga za čaše130.22500000000000502:13:45479
001130012Grejač za rernu1141.2583333333333302:13:45478
001400003Ukrasna podloga za miša #21192.6502:13:45477
001200000Set 4 šolje srednje1138.87502:13:45476
001130012Grejač za rernu171.07502:13:45475
001100003Podloga za čaše138.39166666666666602:13:45474
001130012Grejač za rernu173.602:13:45473
001000014Pekara za hleb MINI11968.291666666666502:13:45473
001130012Grejač za rernu180.7666666666666702:13:45472
001000006Mikser 300W11770.166666666666502:13:45471
001200000Set 4 šolje srednje1158.3416666666666702:13:45470
001000006Mikser 300W1627.733333333333302:13:45469
001130013Kutlača mala1155.5416666666666902:13:45468
001200000Set 4 šolje srednje1153.5416666666666902:13:45467
001200000Set 4 šolje srednje285.2333333333333302:13:45466
001300001Nožić #11332.7000000000000502:13:45465
001130009Tacna #61135.5333333333333302:13:45465
001120002Ukrasna podloga za miša #51124.6750000000000102:13:45464
001200002Štapni mikser 220W2523.091666666666702:13:45463
001130011Ukrasna podloga za miša #31255.4333333333333402:13:45463
001130005Mikser 250W1355.633333333333302:13:45463
001130013Kutlača mala1433.97502:13:45463
001200001Daska za sečenje mala1305.5000000000000602:13:45462
001110003Džezva 3 dl1175.7916666666666602:13:45461
001300000Rukavice radničke17402:13:45460
001130012Grejač za rernu152.9502:13:45460
001120001Vatrostalna posuda mala #21745.958333333333402:13:45459
001130009Tacna #61342.67502:13:45458
001200000Set 4 šolje srednje295.1833333333333402:13:45457
001130012Grejač za rernu271.3916666666666702:13:45456
001200000Set 4 šolje srednje1112.87502:13:45455
001200000Set 4 šolje srednje1162.6666666666666602:13:45454
001200000Set 4 šolje srednje1169.3416666666666702:13:45453
001000008Blender 1200W11583.633333333333202:13:45452
001130012Grejač za rernu151.0583333333333402:13:45451
001130010Tepsija #41220.07502:13:45450
001130007Tacna #11243.4583333333333102:13:45449
001200000Set 4 šolje srednje1103.07502:13:45449
001120002Ukrasna podloga za miša #5185.7083333333333302:13:45448
001100004Krpa za sudove197.4833333333333302:13:45447
001000007Pegla 2400W11258.27502:13:45447
001200000Set 4 šolje srednje2177.7500000000000302:13:45446
001130012Grejač za rernu1117.1583333333333502:13:45445
001200000Set 4 šolje srednje289.0502:13:45445
001130009Tacna #61151.02502:13:45444
001000015Usisivač LG Twister12142.85833333333302:13:45443
001130012Grejač za rernu1121.4833333333333302:13:45442
001200000Set 4 šolje srednje1262.783333333333302:13:45441
001120002Ukrasna podloga za miša #51190.9833333333333502:13:45440
001130012Grejač za rernu1150.1583333333333302:13:45439
001130012Grejač za rernu168.5833333333333302:13:45438
001200000Set 4 šolje srednje1240.902:13:45437
001130013Kutlača mala1151.7666666666666802:13:45436
001200002Štapni mikser 220W1559.908333333333302:13:45436
001300001Nožić #12287.633333333333402:13:45435
001200000Set 4 šolje srednje1251.9916666666666702:13:45434
001130009Tacna #61160.402:13:45433
001200000Set 4 šolje srednje193.9833333333333302:13:45432
001120002Ukrasna podloga za miša #51147.37502:13:45431
001400004Tepsiaj #62328.202:13:45430
001130012Grejač za rernu142.12502:13:45429
001300001Nožić #11154.0583333333333402:13:45428
001400000Gumica za brisanje175.4666666666666702:13:45427
001100003Podloga za čaše120.2166666666666702:13:45426
001400007Kuhinjska vaga digitalna1704.800000000000102:13:45425
001200000Set 4 šolje srednje2271.366666666666702:13:45424
001130012Grejač za rernu197.3166666666666802:13:45424
001300000Rukavice radničke195.2166666666666702:13:45423
001130012Grejač za rernu1115.4416666666666802:13:45422
001130012Grejač za rernu1129.402:13:45421
001130012Grejač za rernu179.5916666666666702:13:45420
001130012Grejač za rernu1116.2250000000000102:13:45419
001100004Krpa za sudove1105.0666666666666602:13:45419
001130012Grejač za rernu1109.4916666666666602:13:45418
001130007Tacna #11455.7000000000000502:13:45417
001200000Set 4 šolje srednje1139.7416666666666702:13:45415
001300000Rukavice radničke1242.77502:13:45414
001200000Set 4 šolje srednje1220.6499999999999802:13:45414
001130010Tepsija #41157.8416666666666702:13:45413
001130013Kutlača mala1331.766666666666702:13:45412
001100003Podloga za čaše230.15000000000000202:13:45412
001200002Štapni mikser 220W1863.702:13:45412
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1487.233333333333302:13:45411
001200000Set 4 šolje srednje1182.4166666666666902:13:45410
001130012Grejač za rernu281.6750000000000102:13:45408
001300000Rukavice radničke194.1333333333333302:13:45449
001200000Set 4 šolje srednje185.702:13:45448
001130012Grejač za rernu135.0333333333333302:13:45447
001130009Tacna #61251.4833333333333202:13:45447
001200000Set 4 šolje srednje2152.4083333333333302:13:45446
001130012Grejač za rernu1127.0500000000000102:13:45445
001130009Tacna #61392.841666666666702:13:45444
001130012Grejač za rernu161.08333333333333602:13:45443
001300003Komplet posuđa #11872.97502:13:45443
001200000Set 4 šolje srednje194.0916666666666702:13:45442
001200000Set 4 šolje srednje2170.7000000000000202:13:45441
001200000Set 4 šolje srednje174.9083333333333302:13:45440
001130012Grejač za rernu164.6416666666666702:13:45439
001100000Ram za sliku mali142.0583333333333402:13:45439
001100004Krpa za sudove1250.92502:13:45439
001130011Ukrasna podloga za miša #31135.0333333333333302:13:45439
001200000Set 4 šolje srednje1126.7833333333333302:13:45438
001130012Grejač za rernu291.3833333333333402:13:45436
001200000Set 4 šolje srednje1119.6666666666666702:13:45435
001200000Set 4 šolje srednje1215.2166666666666702:13:45434
001000008Blender 1200W1960.67502:13:45434
001130007Tacna #11206.966666666666702:13:45433
001130012Grejač za rernu141.37502:13:45432
001200000Set 4 šolje srednje2154.17502:13:45432
001300000Rukavice radničke1108.6583333333333302:13:45431
001200001Daska za sečenje mala1581.433333333333402:13:45430
001130013Kutlača mala1211.3500000000000202:13:45430
001200000Set 4 šolje srednje193.0833333333333402:13:45429
001200000Set 4 šolje srednje1154.6416666666666802:13:45428
001130012Grejač za rernu171.6083333333333502:13:45427
001200000Set 4 šolje srednje197.0916666666666702:13:45426
001200000Set 4 šolje srednje2132.9083333333333602:13:45425
001130012Grejač za rernu154.22499999999999402:13:45424
001200002Štapni mikser 220W1709.57502:13:45423
001130010Tepsija #41256.3166666666666602:13:45423
001200001Daska za sečenje mala1376.5666666666666602:13:45422
001130012Grejač za rernu193.0833333333333402:13:45421
001200000Set 4 šolje srednje1294.9000000000000302:13:45420
001130012Grejač za rernu184.9166666666666702:13:45419
001130012Grejač za rernu176.0666666666666802:13:45418
001200000Set 4 šolje srednje1163.8333333333333402:13:45417
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1304.9502:13:45416
001200002Štapni mikser 220W1679.591666666666702:13:45415
001100001Levak veliki171.1666666666666702:13:45414
001000014Pekara za hleb MINI11905.116666666666602:13:45414
001130013Kutlača mala1257.366666666666702:13:45413
001130009Tacna #61194.502:13:45413
001130009Tacna #61238.0916666666666702:13:45412
001130012Grejač za rernu171.6083333333333502:13:45411
001200000Set 4 šolje srednje1155.7333333333333502:13:45410
001130012Grejač za rernu158.2833333333333302:13:45409
001200002Štapni mikser 220W1851.591666666666702:13:45408
001200000Set 4 šolje srednje2156.22502:13:45499
001200000Set 4 šolje srednje1140.5333333333333302:13:45498
001130012Grejač za rernu1127.7333333333333302:13:45497
001200000Set 4 šolje srednje2175.2916666666666602:13:45497
001300000Rukavice radničke197.12502:13:45496
001130007Tacna #11159.1666666666666902:13:45495
001200000Set 4 šolje srednje1139.3583333333333202:13:45495
001130002Komplet posuđa #41495.9502:13:45495
001400000Gumica za brisanje160.24166666666667402:13:45494
001130012Grejač za rernu2108.9916666666666602:13:45493
001300000Rukavice radničke287.6250000000000102:13:45492
001130009Tacna #61159.5750000000000202:13:45491
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1351.5502:13:45491
001130012Grejač za rernu1150.9333333333333402:13:45490
001200000Set 4 šolje srednje1128.4666666666666702:13:45489
001130012Grejač za rernu175.82502:13:45489
001120002Ukrasna podloga za miša #51222.9583333333333402:13:45488
001130012Grejač za rernu1203.5083333333333502:13:45488
001300000Rukavice radničke1117.3916666666666802:13:45487
001130012Grejač za rernu168.7502:13:45486
DEMO Prodaja po racunima u toku poslednjeg sata
Total 500 results.
IdShopRBRVREMEIznosId_dok
001202:13:4528.4333333333333341
001302:13:45132.908333333333361
001402:13:45153.200000000000021
001502:13:45997.5251
001502:13:45354.71666666666671
001502:13:4567.550000000000011
001602:13:45162.851
001802:13:4581.241666666666661
001902:13:451431.18333333333341
0011002:13:45147.583333333333341
0011102:13:451027.47500000000011
0011202:13:4599.7751
0011302:13:45208.166666666666691
0011302:13:45126.658333333333351
0011302:13:451191.8251
0011502:13:45112.858333333333351
0011602:13:45102.691666666666681
0011702:13:45269.150000000000031
0011702:13:45381.450000000000051
0011702:13:45333.00833333333341
0011702:13:45142.066666666666661
0011802:13:452261
0011902:13:45985.95833333333351
0011902:13:4575.183333333333341
0012002:13:45124.350000000000011
0012102:13:45974.07500000000021
0012302:13:45956.31
0012402:13:45678.94166666666671
0012502:13:45205.841666666666671
0012602:13:45363.21
0012702:13:45233.583333333333341
0012802:13:45141.983333333333351
0012902:13:45195.833333333333341
0013002:13:452037.58333333333331
0013102:13:45157.651
0013202:13:45114.583333333333341
0013302:13:45105.3751
0013402:13:45380.13333333333341
0013502:13:45417.61666666666671
0013602:13:45111.141666666666681
0013702:13:45726.49166666666671
0013802:13:45110.383333333333341
0013902:13:45137.708333333333341
0014002:13:45987.51666666666671
0014102:13:45141.1251
0014202:13:45166.308333333333341
0014302:13:45211.733333333333351
0014402:13:45130.366666666666671
0014502:13:45203.491666666666671
0014602:13:4563.850000000000011
0014702:13:45238.958333333333341
0014802:13:45182.658333333333331
0014902:13:451083.93333333333341
0014902:13:45283.051
0014902:13:45126.408333333333331
0014902:13:45144.608333333333351
0014902:13:45369.46666666666671
0014902:13:45153.1751
0015002:13:4589.991666666666661
0015202:13:45311.033333333333361
0015302:13:4570.483333333333331
0015402:13:45158.633333333333351
0015502:13:45109.691666666666661
0015602:13:4538.0250000000000061
0015602:13:45152.358333333333351
0015702:13:45120.216666666666671
0015802:13:45107.916666666666671
0015902:13:45207.658333333333331
0016002:13:45174.841666666666671
0016102:13:45125.050000000000011
0016102:13:45141.808333333333341
0016202:13:451706.55833333333341
0016302:13:4591.1751
0016402:13:45854.92500000000011
0016502:13:45134.666666666666661
0016602:13:45188.633333333333351
0016702:13:45168.858333333333351
0016702:13:45222.333333333333341
0016702:13:451042.151
0016702:13:4572.016666666666671
0016702:13:45211.325000000000021
0016702:13:45305.650000000000031
0016802:13:45167.9751
0016902:13:4570.358333333333351
0017002:13:45128.358333333333351
0017102:13:45152.641666666666651
0017202:13:45150.06666666666671
0017302:13:45161.81666666666671
0017402:13:45220.291666666666691
0017402:13:45105.191666666666681
0017502:13:45950.83333333333341
0017602:13:452366.84166666666671
0017702:13:45286.31
0017802:13:45160.751
0017902:13:45192.366666666666671
0018002:13:45148.358333333333351
0018102:13:451636.60000000000011
0018102:13:4583.225000000000011
0018102:13:45264.04166666666671
0018202:13:45123.208333333333331
0018302:13:45197.333333333333341
0018402:13:45165.583333333333341
0018502:13:45214.1251
0018602:13:4597.51
0018702:13:4532.51
0018802:13:45107.866666666666671
0018902:13:45209.383333333333331
0018902:13:45120.399999999999991
0019002:13:45385.9251
0019002:13:45123.266666666666671
0019102:13:45244.250000000000031
0019102:13:45212.658333333333331
0019202:13:45236.266666666666651
0019202:13:45196.825000000000021
0019302:13:45133.308333333333341
0019402:13:4579.308333333333341
0019402:13:45160.1251
0019502:13:4568.508333333333331
0019602:13:45157.258333333333351
0019702:13:4577.850000000000011
0019702:13:4522.7751
0019802:13:45107.750000000000011
0019902:13:45110.783333333333331
00110002:13:45905.52500000000011
00110102:13:45192.6751
00110202:13:45149.016666666666681
00110302:13:4595.908333333333351
00110402:13:45184.308333333333341
00110402:13:45921.78333333333341
00110402:13:45118.2751
00110402:13:45162.083333333333341
00110402:13:4581.691666666666681
00110402:13:45248.8251
00110402:13:4545.366666666666671
00110502:13:45136.233333333333321
00110602:13:45173.683333333333341
00110602:13:45309.551
00110702:13:4551.451
00110902:13:45256.033333333333361
00111002:13:4525.8833333333333331
00111002:13:4546.558333333333331
00111102:13:45-54.2083333333333366
00111202:13:45275.36666666666671
00111302:13:45449.741666666666731
00111402:13:45109.408333333333331
00111502:13:45354.608333333333351
00111502:13:45133.751
00111602:13:45105.066666666666661
00111602:13:45106.91
00111702:13:4580.71
00111702:13:45100.041666666666671
00111802:13:45719.00833333333331
00111802:13:45156.6751
00111902:13:45149.683333333333341
00112002:13:45400.75833333333341
00112002:13:45251.741666666666651
00112002:13:45121.475000000000011
00112002:13:4574.733333333333351
00112002:13:4583.058333333333341
00112002:13:45199.533333333333331
00112002:13:45109.141666666666671
00112102:13:45121.574999999999991
00112202:13:45119.191666666666681
00112302:13:45130.2751
00112402:13:4525.0416666666666681
00112502:13:45116.866666666666671
00112502:13:45185.1251
00112602:13:45108.858333333333331
00112702:13:45342.466666666666641
00112702:13:45171.541666666666661
00112802:13:45173.1751
00112902:13:45309.50833333333341
00113002:13:45145.91
00113102:13:45713.89166666666671
00113202:13:45104.6751
00113302:13:45776.43333333333341
00113402:13:45790.10833333333331
00113402:13:4526.8251
00113402:13:45159.551
00113502:13:45122.158333333333351
00113502:13:45167.541666666666691
00113502:13:4579.666666666666671
00113602:13:4555.750000000000011
00113702:13:45107.658333333333331
00113802:13:45105.651
00113902:13:45147.716666666666671
00114002:13:45116.008333333333341
00114102:13:45300.951
00114202:13:452505.9916666666671
00114202:13:45209.216666666666671
00114302:13:45369.76666666666671
00114402:13:4566.083333333333331
00114502:13:451491.25833333333341
00114602:13:45241.558333333333341
00114702:13:45293.900000000000031
00114802:13:4599.951
00114902:13:45720.38333333333341
00115002:13:45146.11
00115102:13:45728.79166666666661
00115102:13:45102.925000000000011
00115202:13:45147.7751
00115302:13:4596.1751
00115402:13:45167.791666666666661
00115502:13:45215.250000000000031
00115602:13:4530.7249999999999981
00115602:13:4589.983333333333331
00115702:13:45212.151
00115802:13:45142.833333333333341
00115802:13:451471.66666666666651
00115902:13:45391.11666666666671
00116002:13:4559.816666666666671
00116102:13:45139.9251
00116202:13:45304.441666666666661
00116202:13:4587.7251
00116302:13:45192.808333333333341
00116402:13:45103.008333333333341
00116502:13:45211.151
00116602:13:45128.866666666666671
00116702:13:45177.958333333333341
00116802:13:45344.16666666666671
00116902:13:4586.966666666666671
00117002:13:45148.041666666666691
00117102:13:45111.741666666666671
00117202:13:4583.751
00117302:13:451547.93333333333341
00117302:13:45164.433333333333341
00117302:13:45213.391666666666681
00117302:13:4584.475000000000011
00117402:13:45106.791666666666671
00117502:13:45366.650000000000031
00117602:13:45115.125000000000011
00117702:13:45158.833333333333341
00117802:13:45123.158333333333331
00117902:13:45343.51666666666671
00118002:13:45434.66666666666671
00118102:13:4597.51
00118102:13:45137.4751
00118202:13:45239.76666666666671
00118302:13:45283.84166666666671
00118402:13:45207.7751
00118502:13:45118.483333333333351
00118602:13:45646.01666666666681
00118702:13:45133.1751
00118802:13:45123.925000000000011
00118802:13:45302.533333333333361
00118902:13:45422.333333333333371
00118902:13:45157.058333333333341
00119002:13:45187.6751
00119102:13:4547.5250000000000061
00119202:13:45144.600000000000021
00119302:13:45112.0251
00119402:13:45244.2251
00119502:13:45941
00119602:13:45347.11
00119702:13:45258.34166666666671
00119702:13:45200.116666666666671
00119802:13:45932.06666666666671
00140102:13:45171.61
00140102:13:45179.251
00140202:13:45148.166666666666691
00140302:13:45125.141666666666671
00140402:13:45243.433333333333341
00140402:13:45350.575000000000051
00140502:13:45165.683333333333341
00140502:13:45267.61
00140602:13:4589.975000000000011
00140602:13:45128.84166666666671
00140702:13:4545.21
00140702:13:45101.041666666666671
00140702:13:452109.48333333333361
00140702:13:4598.800000000000011
00140802:13:45111.11
00140802:13:45144.216666666666671
00140802:13:45198.658333333333331
00140802:13:451131.45833333333351
00140802:13:45340.733333333333351
00140802:13:45550.28333333333341
00140802:13:45539.43333333333341
00140802:13:45122.150000000000021
00140802:13:451032.35833333333331
00140802:13:451199.55000000000021
00140802:13:45206.058333333333341
00140802:13:4596.833333333333341
00140802:13:45698.92500000000011
00140802:13:4569.758333333333331
00140802:13:45111.475000000000011
00140802:13:45161.541666666666661
00140802:13:451331.17500000000021
00140802:13:45113.551
00140802:13:45442.49166666666671
00140802:13:45179.058333333333341
00140802:13:45164.450000000000021
00140802:13:4598.808333333333341
00140802:13:45286.951
00140802:13:45214.858333333333321
00140802:13:45281.99166666666671
00140802:13:45822.56666666666671
00140802:13:45495.766666666666651
00140802:13:4589.2251
00140802:13:45178.983333333333351
00140802:13:45424.03333333333331
00140802:13:45107.2251
00140802:13:45270.11
00140802:13:45210.116666666666671
00140802:13:45151.058333333333341
00140802:13:454491
00140802:13:45310.74166666666671
00140802:13:4564.983333333333331
00140802:13:45294.483333333333351
00140802:13:4592.91
00140802:13:45164.851
00140802:13:4545.966666666666671
00140802:13:45211.633333333333351
00140802:13:45296.86666666666671
00140802:13:45364.56666666666671
00140802:13:45342.816666666666661
00140802:13:45548.351
00140802:13:45158.466666666666671
00140802:13:45203.451
00140802:13:45374.308333333333341
00140802:13:45344.933333333333341
00140802:13:4575.158333333333331
00140802:13:45226.083333333333341
00140802:13:45360.316666666666661
00140802:13:45118.141666666666681
00140802:13:45242.7751
00140802:13:45851.59166666666671
00140802:13:45163.350000000000021
00140802:13:4587.766666666666671
00140802:13:45105.333333333333341
00140802:13:45116.61
00140802:13:45154.566666666666661
00140902:13:45116.708333333333341
00140902:13:45139.366666666666671
00140902:13:4570.675000000000011
00140902:13:45246.483333333333321
00140902:13:45124.149999999999991
00140902:13:45209.166666666666691
00140902:13:45318.46666666666671
00140902:13:45143.375000000000031
00140902:13:45358.716666666666641
00140902:13:45116.591666666666671
00140902:13:45249.358333333333351
00140902:13:4552.2333333333333341
00140902:13:45120.316666666666661
00140902:13:45304.08333333333331
00140902:13:45158.583333333333341
00140902:13:45461.3751
00140902:13:45152.816666666666661
00140902:13:45123.333333333333341
00140902:13:45141.1251
00140902:13:45140.158333333333331
00140902:13:45173.1251
00140902:13:45247.308333333333341
00140902:13:45387.86666666666671
00140902:13:45134.766666666666681
00140902:13:45140.858333333333351
00140902:13:45390.63333333333331
00140902:13:45130.09166666666671
00140902:13:45136.3751
00140902:13:45205.808333333333341
00140902:13:45239.31666666666671
00140902:13:4590.416666666666671
00140902:13:4579.6751
00140902:13:453127.83333333333351
00140902:13:45214.208333333333341
00140902:13:4553.4166666666666641
00140902:13:45447.91666666666671
00140902:13:4527.7000000000000031
00140902:13:45598.73333333333331
00140902:13:45576.30833333333341
00140902:13:4554.5749999999999961
00140902:13:45112.41
00140902:13:45242.716666666666671
00140902:13:45935.05833333333331
00140902:13:45103.6751
00140902:13:45181.433333333333341
00140902:13:45265.71666666666671
00140902:13:4555.51
00140902:13:4532.091666666666671
00140902:13:45550.0751
00140902:13:4596.458333333333341
00140902:13:45115.733333333333331
00140902:13:451286.41
00140902:13:45170.191666666666661
00140902:13:45155.916666666666661
00140902:13:4550.591666666666671
00140902:13:45133.933333333333341
00140902:13:451065.78333333333351
00140902:13:45127.775000000000021
00140902:13:45227.21
00140902:13:4558.283333333333331
00140902:13:4587.316666666666681
00140902:13:45461.04166666666671
00140902:13:45663.03333333333331
00140902:13:4597.116666666666671
00140902:13:45171.851
00141002:13:45207.750000000000031
00141002:13:45149.733333333333351
00141002:13:45185.591666666666671
00141002:13:45239.475000000000021
00141002:13:45166.41
00141002:13:451019.06666666666681
00141002:13:45118.7751
00141002:13:45723.91666666666671
00141002:13:45109.841666666666671
00141002:13:4593.141666666666671
00141002:13:45176.96666666666671
00141002:13:451672.81666666666681
00141002:13:45256.558333333333341
00141002:13:45234.76666666666671
00141002:13:451431.951
00141002:13:4572.483333333333331
00141002:13:45391.58333333333331
00141002:13:45397.99166666666671
00141002:13:45103.616666666666671
00141002:13:452472.95833333333351
00141002:13:4589.608333333333331
00141002:13:451481.53333333333331
00141002:13:45378.333333333333371
00141002:13:452102.8751
00141002:13:45697.09166666666671
00141002:13:45537.58333333333341
00141002:13:45222.291666666666691
00141002:13:45248.84166666666671
00141002:13:45299.71
00141002:13:45132.841666666666671
00141002:13:4573.558333333333341
00141002:13:45136.458333333333341
00141002:13:45318.051
00141002:13:45145.016666666666681
00141002:13:45120.083333333333331
00141002:13:45869.33333333333341
00141002:13:451150.2751
00141002:13:45101.408333333333331
00141002:13:45235.008333333333331
00141002:13:45118.333333333333341
00141002:13:45300.1751
00141002:13:45111.251
00141002:13:4583.566666666666681
00141002:13:4597.8751
00141002:13:45130.733333333333351
00141002:13:45117.091666666666671
00141002:13:45165.441666666666661
00141002:13:45116.033333333333351
00141002:13:45603.00833333333331
00141002:13:45101.266666666666671
00141002:13:45102.808333333333341
00141002:13:45198.6251
00141002:13:45385.3751
00141002:13:45264.683333333333341
00141002:13:4550.791666666666671
00141002:13:45125.949999999999991
00141002:13:45118.866666666666661
00141002:13:4578.6251
00141002:13:45166.608333333333351
00141002:13:45105.5251
00141002:13:45224.200000000000021
00141002:13:45195.100000000000021
00141002:13:45171.051
00141002:13:45427.89166666666671
00141002:13:45117.408333333333331
00141002:13:45302.351
00141002:13:45887.15833333333331
00141002:13:45174.066666666666661
00141002:13:45155.733333333333351
00141002:13:45182.416666666666691
00141002:13:451733.85833333333361
00141002:13:45328.45833333333331
00141002:13:45199.608333333333351
00141002:13:45117.583333333333331
00141102:13:45382.900000000000031
00141102:13:45130.333333333333341
00141102:13:45166.141666666666681
00141102:13:4569.716666666666671
00141102:13:45150.751
00141102:13:45220.058333333333341
00141102:13:45534.38333333333331
00141102:13:4573.466666666666671
00141102:13:45141.583333333333341
00141102:13:45153.116666666666671
00141102:13:45120.258333333333341
00141102:13:45101.733333333333331
00141102:13:45145.575000000000021
00141102:13:45520.38333333333341
00141102:13:45811
00141102:13:4597.341666666666671
00141102:13:45216.691666666666661
00141102:13:45233.566666666666661
00141102:13:45331.61
00141102:13:45341.058333333333341
00141102:13:45248.133333333333331
00141102:13:45119.866666666666671
00141102:13:45130.233333333333351
00141102:13:45301.551
00141102:13:45310.18333333333341
00141102:13:45138.433333333333341
00141102:13:45269.81
00141102:13:4576.558333333333341
00141102:13:4598.316666666666681