On line monitoring prodaje kasa

Apos4 nakon svakog izdatog računa šalje podatke o prodatim stavkama. Backend aplikacija na ovom web serveru prima i obrađuje ove podatke omogućujući brzo formiranje izveštaja i učitavanje u poslovni softver LITE. Zbog optimizacije prostora, podaci na našem web serveru se brišu sedam dana nakon učitavanja u LITE.

Trenutna prodaja na danasnji dan, odaberite prodavnicu iz tabele za detalje
Total 9 results.
FIRMAIdShopDatumIZNOS
   Ukupno:10,056,703
DEMO0012021-02-262,125,227
DEMO0022021-02-263,579,588
DEMO0032021-02-26578,841
DEMO0042021-02-26138,110
DEMO0052021-02-261,775,161
DEMO0062021-02-26848,822
DEMO0072021-02-26506,049
DEMO0082021-02-26308,400
DEMO0092021-02-26196,505
001002003004005006007008009
DEMO Prodaja po artiklima u toku poslednjeg sata
Total 500 results.
IdShopSifraOpisKolicinaCenaVremeRBR
001200000Set 4 šolje srednje199.4750000000000108:16:47500
001200001Daska za sečenje mala1290.5583333333333408:16:47500
001200000Set 4 šolje srednje1100.4583333333333308:16:47499
001500000Palačinka149.35833333333333408:16:47498
001200000Set 4 šolje srednje279.4750000000000108:16:47497
001000008Blender 1200W1675.691666666666708:16:47496
001300001Nožić #11306.7000000000000508:16:47495
001200000Set 4 šolje srednje1128.2833333333333308:16:47493
001200002Štapni mikser 220W1605.291666666666708:16:47492
001130012Grejač za rernu144.7500000000000108:16:47491
001200001Daska za sečenje mala1321.72508:16:47490
001100000Ram za sliku mali185.6833333333333408:16:47489
001300001Nožić #11235.52508:16:47488
001200001Daska za sečenje mala1275.6583333333333608:16:47487
001500000Palačinka1123.0583333333333208:16:47486
001500000Palačinka165.6166666666666608:16:47484
001500000Palačinka176.9833333333333308:16:47484
001200000Set 4 šolje srednje194.1583333333333308:16:47483
001200000Set 4 šolje srednje196.8333333333333408:16:47482
001200000Set 4 šolje srednje1112.4166666666666708:16:47481
001200000Set 4 šolje srednje299.9666666666666708:16:47480
001120002Ukrasna podloga za miša #5180.4833333333333308:16:47478
001200000Set 4 šolje srednje1222.508:16:47478
001200001Daska za sečenje mala1278.208:16:47477
001200000Set 4 šolje srednje171.1166666666666708:16:47476
001200000Set 4 šolje srednje1116.1083333333333508:16:47475
001200000Set 4 šolje srednje1220.9166666666666908:16:47474
001200000Set 4 šolje srednje1133.9833333333333508:16:47471
001500000Palačinka455.8166666666666708:16:47470
001200000Set 4 šolje srednje192.2166666666666708:16:47468
001130012Grejač za rernu240.10833333333333408:16:47464
001200001Daska za sečenje mala1349.0166666666666508:16:47464
001200000Set 4 šolje srednje1147.4833333333333208:16:47463
001200001Daska za sečenje mala1356.9333333333333408:16:47462
001200001Daska za sečenje mala1243.1583333333333608:16:47461
001130012Grejač za rernu152.4508:16:47459
001100003Podloga za čaše137.6416666666666708:16:47458
001100000Ram za sliku mali1110.9250000000000108:16:47457
001300000Rukavice radničke192.3666666666666708:16:47456
001500000Palačinka1131.1333333333333508:16:47455
001000010Pegla 2200W1986.058333333333408:16:47454
001130012Grejač za rernu180.6333333333333408:16:47454
001200000Set 4 šolje srednje192.2083333333333408:16:47454
001200000Set 4 šolje srednje194.9666666666666708:16:47453
001200000Set 4 šolje srednje1117.7916666666666708:16:47451
001200003Pegla 2500W1232.8083333333333408:16:47450
001100004Krpa za sudove1157.0083333333333308:16:47449
001130002Komplet posuđa #41314.2000000000000508:16:47449
001200002Štapni mikser 220W1519.691666666666708:16:47449
001500000Palačinka256.2583333333333408:16:47448
001200001Daska za sečenje mala1294.9666666666666408:16:47447
001200000Set 4 šolje srednje161.42508:16:47446
001130005Mikser 250W1577.483333333333308:16:47445
001500000Palačinka1104.7083333333333408:16:47444
001130013Kutlača mala1119.9916666666666708:16:47443
001200000Set 4 šolje srednje170.37508:16:47441
001200000Set 4 šolje srednje180.2083333333333408:16:47439
001300000Rukavice radničke1100.1250000000000108:16:47439
001100000Ram za sliku mali1111.62508:16:47438
001130012Grejač za rernu149.7416666666666708:16:47438
001200000Set 4 šolje srednje160.3666666666666708:16:47438
001200000Set 4 šolje srednje182.8416666666666708:16:47436
001300000Rukavice radničke171.8333333333333408:16:47435
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1194.4166666666666908:16:47435
001200000Set 4 šolje srednje1138.508:16:47434
001130012Grejač za rernu170.4333333333333408:16:47433
001200002Štapni mikser 220W1846.458333333333408:16:47433
001200000Set 4 šolje srednje1187.5833333333333408:16:47432
001200000Set 4 šolje srednje274.12508:16:47431
001200002Štapni mikser 220W1352.8166666666666608:16:47430
001500000Palačinka189.2166666666666708:16:47429
001120002Ukrasna podloga za miša #5172.7508:16:47426
001200000Set 4 šolje srednje1183.108:16:47424
001120002Ukrasna podloga za miša #5177.1583333333333508:16:47423
001200000Set 4 šolje srednje1111.2416666666666708:16:47422
001100003Podloga za čaše222.0508:16:47420
001130012Grejač za rernu286.27508:16:47420
001200000Set 4 šolje srednje186.708:16:47419
001130012Grejač za rernu161.7583333333333308:16:47418
001500000Palačinka1136.0083333333333508:16:47417
001500000Palačinka175.6083333333333308:16:47417
001130012Grejač za rernu135.2916666666666708:16:47416
001130012Grejač za rernu138.5916666666666708:16:47416
001200000Set 4 šolje srednje17108:16:47415
001100004Krpa za sudove147.1666666666666708:16:47414
001200000Set 4 šolje srednje1126.4583333333333408:16:47413
001000008Blender 1200W11637.708:16:47412
001130012Grejač za rernu131.35833333333333808:16:47412
001500000Palačinka174.3500000000000108:16:47411
001130012Grejač za rernu158.12508:16:47410
001200000Set 4 šolje srednje196.0916666666666708:16:47410
001500000Palačinka277.2833333333333308:16:47408
001130012Grejač za rernu249.40000000000000608:16:47407
001000014Pekara za hleb MINI12020.4508:16:47407
001200000Set 4 šolje srednje189.0333333333333508:16:47407
001200000Set 4 šolje srednje1128.841666666666708:16:47406
001500000Palačinka2133.808:16:47405
001200001Daska za sečenje mala1294.2750000000000308:16:47404
001300000Rukavice radničke156.30000000000000408:16:47404
001200000Set 4 šolje srednje1148.1666666666666908:16:47402
001200000Set 4 šolje srednje1179.2508:16:47401
001130012Grejač za rernu1101.7583333333333408:16:47499
001200000Set 4 šolje srednje1125.1583333333333308:16:47499
001120002Ukrasna podloga za miša #51178.9666666666666708:16:47498
001200000Set 4 šolje srednje1187.7000000000000208:16:47497
001200000Set 4 šolje srednje1159.3833333333333308:16:47496
001000010Pegla 2200W1932.708:16:47495
001200000Set 4 šolje srednje1166.92508:16:47493
001200000Set 4 šolje srednje1138.8083333333333408:16:47492
001130007Tacna #11154.0833333333333408:16:47491
001130013Kutlača mala1370.5916666666666408:16:47490
001200002Štapni mikser 220W1877.016666666666808:16:47490
001400002Silikonska podloga za miša #11325.12508:16:47489
001300000Rukavice radničke2103.6666666666666708:16:47488
001200000Set 4 šolje srednje1101.3416666666666708:16:47487
001400004Tepsiaj #61227.0833333333333408:16:47486
001130009Tacna #61160.5508:16:47485
001130007Tacna #11173.27508:16:47484
001200000Set 4 šolje srednje2142.0583333333333408:16:47484
001120002Ukrasna podloga za miša #51211.9833333333333508:16:47483
001200004Nožić #21323.466666666666708:16:47482
001100003Podloga za čaše130.3508:16:47482
001100003Podloga za čaše242.60833333333333408:16:47481
001300000Rukavice radničke1164.2166666666666708:16:47480
001130009Tacna #61173.4916666666666708:16:47479
001130012Grejač za rernu148.5000000000000108:16:47478
001130012Grejač za rernu154.2583333333333308:16:47477
001130010Tepsija #41228.3916666666666808:16:47476
001400007Kuhinjska vaga digitalna1931.108:16:47475
001200000Set 4 šolje srednje1360.6416666666666508:16:47474
001300000Rukavice radničke2181.608:16:47473
001200000Set 4 šolje srednje1201.6508:16:47473
001200000Set 4 šolje srednje1217.8583333333333508:16:47472
001000006Mikser 300W1884.433333333333308:16:47471
001400004Tepsiaj #61252.266666666666708:16:47470
001130012Grejač za rernu167.6083333333333308:16:47469
001200000Set 4 šolje srednje1148.0416666666666908:16:47468
001130012Grejač za rernu1149.1083333333333508:16:47467
001200000Set 4 šolje srednje288.3833333333333408:16:47467
001130012Grejač za rernu192.1166666666666708:16:47466
001300000Rukavice radničke1136.17508:16:47466
001400000Gumica za brisanje158.39166666666666608:16:47465
001200000Set 4 šolje srednje1191.1583333333333308:16:47464
001130009Tacna #61204.07508:16:47463
001200000Set 4 šolje srednje2338.5583333333333408:16:47462
001130012Grejač za rernu248.6833333333333408:16:47461
001200000Set 4 šolje srednje1107.8583333333333508:16:47460
001130009Tacna #61257.9583333333333708:16:47459
001130000Daska za sečenje velika1572.558333333333408:16:47458
001200000Set 4 šolje srednje264.1000000000000108:16:47458
001000010Pegla 2200W1965.833333333333408:16:47457
001130012Grejač za rernu137.3416666666666708:16:47457
001200000Set 4 šolje srednje1175.5166666666666808:16:47457
001200000Set 4 šolje srednje1141.0508:16:47456
001200000Set 4 šolje srednje115208:16:47455
001130002Komplet posuđa #41670.241666666666708:16:47454
001200000Set 4 šolje srednje1193.6166666666666708:16:47453
001130012Grejač za rernu174.608:16:47453
001130013Kutlača mala1174.0916666666666708:16:47452
001200000Set 4 šolje srednje1174.5583333333333408:16:47451
001000012Toster Happy1931.27508:16:47450
001300000Rukavice radničke199.3333333333333408:16:47449
001130010Tepsija #41190.9833333333333508:16:47449
001200000Set 4 šolje srednje1228.12508:16:47447
001200002Štapni mikser 220W1481.6500000000000308:16:47446
001200000Set 4 šolje srednje2182.4833333333333208:16:47445
001000010Pegla 2200W11171.341666666666708:16:47444
001100003Podloga za čaše235.2508:16:47443
001130007Tacna #11223.6508:16:47443
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1301.391666666666708:16:47443
001200000Set 4 šolje srednje1151.341666666666708:16:47442
001130012Grejač za rernu2149.0083333333333508:16:47442
001130012Grejač za rernu184.2416666666666708:16:47441
001130009Tacna #6296.42508:16:47439
001130012Grejač za rernu2111.0416666666666708:16:47438
001130013Kutlača mala1236.191666666666708:16:47438
001130010Tepsija #41137.0666666666666608:16:47438
001130009Tacna #61162.6000000000000208:16:47438
001200002Štapni mikser 220W1386.6583333333333608:16:47438
001200000Set 4 šolje srednje1118.7833333333333308:16:47437
001130012Grejač za rernu174.9416666666666808:16:47436
001130009Tacna #61131.7833333333333308:16:47435
001130004Mikser 280W1554.858333333333308:16:47435
001100003Podloga za čaše125.808:16:47434
001200001Daska za sečenje mala1389.3583333333333508:16:47434
001130012Grejač za rernu240.42508:16:47433
001200000Set 4 šolje srednje285.5333333333333308:16:47433
001200000Set 4 šolje srednje1163.9833333333333508:16:47432
001130012Grejač za rernu199.5916666666666708:16:47432
001130012Grejač za rernu191.12508:16:47431
001200001Daska za sečenje mala1265.7833333333333608:16:47431
001200000Set 4 šolje srednje295.7333333333333308:16:47430
001130012Grejač za rernu162.71666666666667608:16:47430
001200000Set 4 šolje srednje1107.2333333333333508:16:47429
001200000Set 4 šolje srednje1205.8166666666666608:16:47428
001120002Ukrasna podloga za miša #51115.3999999999999908:16:47428
001300000Rukavice radničke172.8833333333333308:16:47427
001130011Ukrasna podloga za miša #31234.0583333333333408:16:47427
001130009Tacna #61169.2833333333333308:16:47425
001120001Vatrostalna posuda mala #21471.766666666666708:16:47424
001200002Štapni mikser 220W1497.5416666666666308:16:47423
001200000Set 4 šolje srednje1130.3916666666666808:16:47422
001100003Podloga za čaše128.90000000000000208:16:47422
001200000Set 4 šolje srednje2130.4583333333333408:16:47421
001100004Krpa za sudove1206.6416666666666808:16:47421
001200002Štapni mikser 220W1489.133333333333408:16:47420
001130009Tacna #61176.9500000000000208:16:47419
001200000Set 4 šolje srednje2115.02508:16:47419
001130011Ukrasna podloga za miša #3116708:16:47419
001000013DVD Home theater Sony 43411953.4508:16:47419
001130012Grejač za rernu185.1508:16:47418
001200000Set 4 šolje srednje3119.5500000000000108:16:47417
001130010Tepsija #41287.4333333333333408:16:47417
001130009Tacna #62136.87508:16:47417
001130012Grejač za rernu276.4916666666666708:16:47417
001130012Grejač za rernu1107.6666666666666608:16:47416
001130012Grejač za rernu179.8508:16:47414
001300000Rukavice radničke1158.8833333333333308:16:47413
001130012Grejač za rernu145.80000000000000408:16:47413
001100005Silikonska podloga za miša #31217.6583333333333308:16:47412
001130009Tacna #61127.8000000000000108:16:47411
001130009Tacna #61328.458333333333308:16:47410
001130012Grejač za rernu197.1166666666666708:16:47409
001200000Set 4 šolje srednje4165.7583333333333308:16:47409
001300000Rukavice radničke258.308:16:47408
001200000Set 4 šolje srednje1144.9166666666666908:16:47500
001300001Nožić #11360.183333333333408:16:47500
001130012Grejač za rernu1145.908:16:47500
001200000Set 4 šolje srednje1138.216666666666708:16:47499
001200000Set 4 šolje srednje2101.3500000000000108:16:47498
001300000Rukavice radničke1217.7833333333333308:16:47497
001100008Podloga za miša190.6000000000000108:16:47496
001100003Podloga za čaše132.4916666666666708:16:47495
001200000Set 4 šolje srednje1125.2083333333333408:16:47494
001200000Set 4 šolje srednje172.2416666666666708:16:47493
001130009Tacna #61178.2583333333333308:16:47492
001130012Grejač za rernu289.4333333333333408:16:47491
001130009Tacna #61206.7166666666666708:16:47491
001200002Štapni mikser 220W1546.441666666666708:16:47490
001200002Štapni mikser 220W-3448.5000000000000608:16:47489
001200002Štapni mikser 220W363208:16:47488
001300000Rukavice radničke187.2666666666666708:16:47487
001200000Set 4 šolje srednje1121.3583333333333308:16:47486
001130007Tacna #12138.108:16:47485
001130012Grejač za rernu257.6916666666666708:16:47484
001200002Štapni mikser 220W1724.9508:16:47484
001300000Rukavice radničke1181.1583333333333308:16:47483
001130010Tepsija #41254.0166666666666808:16:47482
001300000Rukavice radničke1106.8333333333333308:16:47481
001200000Set 4 šolje srednje1157.7250000000000208:16:47480
001130013Kutlača mala1636.32508:16:47479
001200001Daska za sečenje mala1382.008333333333408:16:47479
001130012Grejač za rernu168.62508:16:47478
001300000Rukavice radničke2128.816666666666708:16:47477
001100003Podloga za čaše155.7166666666666708:16:47476
001130012Grejač za rernu175.3166666666666608:16:47475
001400004Tepsiaj #62400.0166666666666508:16:47475
001130009Tacna #61280.541666666666708:16:47474
001130010Tepsija #41157.591666666666708:16:47473
001130012Grejač za rernu136.82508:16:47472
001130012Grejač za rernu1104.9583333333333408:16:47471
001200000Set 4 šolje srednje1234.0416666666666908:16:47470
001200001Daska za sečenje mala1385.041666666666708:16:47469
001300000Rukavice radničke1175.1666666666666608:16:47468
001130012Grejač za rernu149.97508:16:47466
001200000Set 4 šolje srednje2139.6416666666666808:16:47466
001000003Tiganj keramički za palačinke1699.166666666666708:16:47465
001200000Set 4 šolje srednje179.6083333333333308:16:47463
001130012Grejač za rernu164.5416666666666708:16:47463
001120001Vatrostalna posuda mala #21322.0508:16:47462
001300001Nožić #12238.8333333333333708:16:47461
001300001Nožić #11395.2333333333333508:16:47460
001300000Rukavice radničke1277.133333333333308:16:47459
001130013Kutlača mala1204.7333333333333508:16:47458
001400005Keramička posuda mala1475.358333333333308:16:47458
001300000Rukavice radničke1107.0500000000000108:16:47457
001130012Grejač za rernu261.91666666666666408:16:47456
001000010Pegla 2200W11045.666666666666708:16:47455
001200000Set 4 šolje srednje296.57508:16:47454
001130009Tacna #61327.4833333333333508:16:47453
001200000Set 4 šolje srednje1123.27508:16:47452
001300000Rukavice radničke1236.8250000000000208:16:47451
001200000Set 4 šolje srednje1153.3083333333333408:16:47450
001120002Ukrasna podloga za miša #51342.52508:16:47449
001130012Grejač za rernu282.0083333333333408:16:47448
001200000Set 4 šolje srednje1151.77508:16:47447
001130012Grejač za rernu1100.1508:16:47446
001200001Daska za sečenje mala1389.3508:16:47446
001200000Set 4 šolje srednje1144.6833333333333408:16:47445
001130012Grejač za rernu256.57508:16:47445
001200002Štapni mikser 220W1639.408333333333308:16:47444
001200000Set 4 šolje srednje179.9583333333333408:16:47443
001200000Set 4 šolje srednje1108.67508:16:47442
001130012Grejač za rernu185.7666666666666708:16:47441
001110000Kocke za potpalu195.47508:16:47440
001130007Tacna #11249.5916666666666708:16:47439
001300000Rukavice radničke112508:16:47438
001300000Rukavice radničke1193.5416666666666908:16:47437
001300001Nožić #11346.4583333333333708:16:47437
001120001Vatrostalna posuda mala #21646.758333333333308:16:47436
001200000Set 4 šolje srednje2242.7500000000000308:16:47435
001200000Set 4 šolje srednje1103.6666666666666708:16:47434
001130009Tacna #61142.47508:16:47434
001200000Set 4 šolje srednje1169.3916666666666808:16:47433
001130009Tacna #61114.12508:16:47433
001130009Tacna #61285.7083333333333708:16:47432
001130012Grejač za rernu291.8916666666666708:16:47431
001100004Krpa za sudove1146.6833333333333408:16:47430
001200000Set 4 šolje srednje194.3166666666666808:16:47429
001130012Grejač za rernu157.8583333333333408:16:47428
001200000Set 4 šolje srednje1153.4166666666666608:16:47427
001130012Grejač za rernu270.5916666666666708:16:47427
001000006Mikser 300W1831.341666666666708:16:47426
001120002Ukrasna podloga za miša #5190.7250000000000108:16:47425
001200000Set 4 šolje srednje2155.4916666666666708:16:47424
001100003Podloga za čaše115.28333333333333308:16:47424
001200000Set 4 šolje srednje1146.8833333333333308:16:47423
001130011Ukrasna podloga za miša #31110.2583333333333408:16:47423
001300000Rukavice radničke2141.6583333333333608:16:47422
001130012Grejač za rernu192.7916666666666708:16:47421
001200000Set 4 šolje srednje1123.2583333333333408:16:47420
001200001Daska za sečenje mala1360.808:16:47419
001130009Tacna #61187.3666666666666708:16:47418
001200001Daska za sečenje mala1323.608:16:47417
001200000Set 4 šolje srednje1253.5083333333333308:16:47415
001130009Tacna #61237.17508:16:47414
001130013Kutlača mala1249.5499999999999808:16:47412
001400004Tepsiaj #62352.7333333333333508:16:47412
001300000Rukavice radničke2152.77508:16:47411
001000014Pekara za hleb MINI11733.858333333333608:16:47410
001200002Štapni mikser 220W1461.041666666666708:16:47409
001300000Rukavice radničke1105.3333333333333408:16:47408
001200000Set 4 šolje srednje1154.7583333333333508:16:47490
001200000Set 4 šolje srednje1148.608:16:47489
001200000Set 4 šolje srednje179.5083333333333408:16:47487
001300003Komplet posuđa #12401.508333333333308:16:47486
001130009Tacna #61203.691666666666708:16:47485
001200001Daska za sečenje mala1546.041666666666708:16:47484
001130012Grejač za rernu165.02508:16:47484
001300000Rukavice radničke1170.9666666666666708:16:47483
001200000Set 4 šolje srednje197.6083333333333308:16:47482
001300000Rukavice radničke1158.2250000000000208:16:47481
001300001Nožić #11362.5666666666666608:16:47480
001100003Podloga za čaše130.22500000000000508:16:47479
001130012Grejač za rernu1141.2583333333333308:16:47478
001400003Ukrasna podloga za miša #21192.6508:16:47477
001200000Set 4 šolje srednje1138.87508:16:47476
001130012Grejač za rernu171.07508:16:47475
001100003Podloga za čaše138.39166666666666608:16:47474
001130012Grejač za rernu173.608:16:47473
001000014Pekara za hleb MINI11968.291666666666508:16:47473
001130012Grejač za rernu180.7666666666666708:16:47472
001000006Mikser 300W11770.166666666666508:16:47471
001200000Set 4 šolje srednje1158.3416666666666708:16:47470
001000006Mikser 300W1627.733333333333308:16:47469
001130013Kutlača mala1155.5416666666666908:16:47468
001200000Set 4 šolje srednje1153.5416666666666908:16:47467
001200000Set 4 šolje srednje285.2333333333333308:16:47466
001300001Nožić #11332.7000000000000508:16:47465
001130009Tacna #61135.5333333333333308:16:47465
001120002Ukrasna podloga za miša #51124.6750000000000108:16:47464
001200002Štapni mikser 220W2523.091666666666708:16:47463
001130011Ukrasna podloga za miša #31255.4333333333333408:16:47463
001130005Mikser 250W1355.633333333333308:16:47463
001130013Kutlača mala1433.97508:16:47463
001200001Daska za sečenje mala1305.5000000000000608:16:47462
001110003Džezva 3 dl1175.7916666666666608:16:47461
001300000Rukavice radničke17408:16:47460
001130012Grejač za rernu152.9508:16:47460
001120001Vatrostalna posuda mala #21745.958333333333408:16:47459
001130009Tacna #61342.67508:16:47458
001200000Set 4 šolje srednje295.1833333333333408:16:47457
001130012Grejač za rernu271.3916666666666708:16:47456
001200000Set 4 šolje srednje1112.87508:16:47455
001200000Set 4 šolje srednje1162.6666666666666608:16:47454
001200000Set 4 šolje srednje1169.3416666666666708:16:47453
001000008Blender 1200W11583.633333333333208:16:47452
001130012Grejač za rernu151.0583333333333408:16:47451
001130010Tepsija #41220.07508:16:47450
001130007Tacna #11243.4583333333333108:16:47449
001200000Set 4 šolje srednje1103.07508:16:47449
001120002Ukrasna podloga za miša #5185.7083333333333308:16:47448
001100004Krpa za sudove197.4833333333333308:16:47447
001000007Pegla 2400W11258.27508:16:47447
001200000Set 4 šolje srednje2177.7500000000000308:16:47446
001130012Grejač za rernu1117.1583333333333508:16:47445
001200000Set 4 šolje srednje289.0508:16:47445
001130009Tacna #61151.02508:16:47444
001000015Usisivač LG Twister12142.85833333333308:16:47443
001130012Grejač za rernu1121.4833333333333308:16:47442
001200000Set 4 šolje srednje1262.783333333333308:16:47441
001120002Ukrasna podloga za miša #51190.9833333333333508:16:47440
001130012Grejač za rernu1150.1583333333333308:16:47439
001130012Grejač za rernu168.5833333333333308:16:47438
001200000Set 4 šolje srednje1240.908:16:47437
001130013Kutlača mala1151.7666666666666808:16:47436
001200002Štapni mikser 220W1559.908333333333308:16:47436
001300001Nožić #12287.633333333333408:16:47435
001200000Set 4 šolje srednje1251.9916666666666708:16:47434
001130009Tacna #61160.408:16:47433
001200000Set 4 šolje srednje193.9833333333333308:16:47432
001120002Ukrasna podloga za miša #51147.37508:16:47431
001400004Tepsiaj #62328.208:16:47430
001130012Grejač za rernu142.12508:16:47429
001300001Nožić #11154.0583333333333408:16:47428
001400000Gumica za brisanje175.4666666666666708:16:47427
001100003Podloga za čaše120.2166666666666708:16:47426
001400007Kuhinjska vaga digitalna1704.800000000000108:16:47425
001200000Set 4 šolje srednje2271.366666666666708:16:47424
001130012Grejač za rernu197.3166666666666808:16:47424
001300000Rukavice radničke195.2166666666666708:16:47423
001130012Grejač za rernu1115.4416666666666808:16:47422
001130012Grejač za rernu1129.408:16:47421
001130012Grejač za rernu179.5916666666666708:16:47420
001130012Grejač za rernu1116.2250000000000108:16:47419
001100004Krpa za sudove1105.0666666666666608:16:47419
001130012Grejač za rernu1109.4916666666666608:16:47418
001130007Tacna #11455.7000000000000508:16:47417
001200000Set 4 šolje srednje1139.7416666666666708:16:47415
001300000Rukavice radničke1242.77508:16:47414
001200000Set 4 šolje srednje1220.6499999999999808:16:47414
001130010Tepsija #41157.8416666666666708:16:47413
001130013Kutlača mala1331.766666666666708:16:47412
001100003Podloga za čaše230.15000000000000208:16:47412
001200002Štapni mikser 220W1863.708:16:47412
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1487.233333333333308:16:47411
001200000Set 4 šolje srednje1182.4166666666666908:16:47410
001130012Grejač za rernu281.6750000000000108:16:47408
001300000Rukavice radničke194.1333333333333308:16:47449
001200000Set 4 šolje srednje185.708:16:47448
001130012Grejač za rernu135.0333333333333308:16:47447
001130009Tacna #61251.4833333333333208:16:47447
001200000Set 4 šolje srednje2152.4083333333333308:16:47446
001130012Grejač za rernu1127.0500000000000108:16:47445
001130009Tacna #61392.841666666666708:16:47444
001130012Grejač za rernu161.08333333333333608:16:47443
001300003Komplet posuđa #11872.97508:16:47443
001200000Set 4 šolje srednje194.0916666666666708:16:47442
001200000Set 4 šolje srednje2170.7000000000000208:16:47441
001200000Set 4 šolje srednje174.9083333333333308:16:47440
001130012Grejač za rernu164.6416666666666708:16:47439
001100000Ram za sliku mali142.0583333333333408:16:47439
001100004Krpa za sudove1250.92508:16:47439
001130011Ukrasna podloga za miša #31135.0333333333333308:16:47439
001200000Set 4 šolje srednje1126.7833333333333308:16:47438
001130012Grejač za rernu291.3833333333333408:16:47436
001200000Set 4 šolje srednje1119.6666666666666708:16:47435
001200000Set 4 šolje srednje1215.2166666666666708:16:47434
001000008Blender 1200W1960.67508:16:47434
001130007Tacna #11206.966666666666708:16:47433
001130012Grejač za rernu141.37508:16:47432
001200000Set 4 šolje srednje2154.17508:16:47432
001300000Rukavice radničke1108.6583333333333308:16:47431
001200001Daska za sečenje mala1581.433333333333408:16:47430
001130013Kutlača mala1211.3500000000000208:16:47430
001200000Set 4 šolje srednje193.0833333333333408:16:47429
001200000Set 4 šolje srednje1154.6416666666666808:16:47428
001130012Grejač za rernu171.6083333333333508:16:47427
001200000Set 4 šolje srednje197.0916666666666708:16:47426
001200000Set 4 šolje srednje2132.9083333333333608:16:47425
001130012Grejač za rernu154.22499999999999408:16:47424
001200002Štapni mikser 220W1709.57508:16:47423
001130010Tepsija #41256.3166666666666608:16:47423
001200001Daska za sečenje mala1376.5666666666666608:16:47422
001130012Grejač za rernu193.0833333333333408:16:47421
001200000Set 4 šolje srednje1294.9000000000000308:16:47420
001130012Grejač za rernu184.9166666666666708:16:47419
001130012Grejač za rernu176.0666666666666808:16:47418
001200000Set 4 šolje srednje1163.8333333333333408:16:47417
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1304.9508:16:47416
001200002Štapni mikser 220W1679.591666666666708:16:47415
001100001Levak veliki171.1666666666666708:16:47414
001000014Pekara za hleb MINI11905.116666666666608:16:47414
001130013Kutlača mala1257.366666666666708:16:47413
001130009Tacna #61194.508:16:47413
001130009Tacna #61238.0916666666666708:16:47412
001130012Grejač za rernu171.6083333333333508:16:47411
001200000Set 4 šolje srednje1155.7333333333333508:16:47410
001130012Grejač za rernu158.2833333333333308:16:47409
001200002Štapni mikser 220W1851.591666666666708:16:47408
001200000Set 4 šolje srednje2156.22508:16:47499
001200000Set 4 šolje srednje1140.5333333333333308:16:47498
001130012Grejač za rernu1127.7333333333333308:16:47497
001200000Set 4 šolje srednje2175.2916666666666608:16:47497
001300000Rukavice radničke197.12508:16:47496
001130007Tacna #11159.1666666666666908:16:47495
001200000Set 4 šolje srednje1139.3583333333333208:16:47495
001130002Komplet posuđa #41495.9508:16:47495
001400000Gumica za brisanje160.24166666666667408:16:47494
001130012Grejač za rernu2108.9916666666666608:16:47493
001300000Rukavice radničke287.6250000000000108:16:47492
001130009Tacna #61159.5750000000000208:16:47491
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1351.5508:16:47491
001130012Grejač za rernu1150.9333333333333408:16:47490
001200000Set 4 šolje srednje1128.4666666666666708:16:47489
001130012Grejač za rernu175.82508:16:47489
001120002Ukrasna podloga za miša #51222.9583333333333408:16:47488
001130012Grejač za rernu1203.5083333333333508:16:47488
001300000Rukavice radničke1117.3916666666666808:16:47487
001130012Grejač za rernu168.7508:16:47486
DEMO Prodaja po racunima u toku poslednjeg sata
Total 500 results.
IdShopRBRVREMEIznosId_dok
001208:16:4828.4333333333333341
001308:16:48132.908333333333361
001408:16:48153.200000000000021
001508:16:48997.5251
001508:16:48354.71666666666671
001508:16:4867.550000000000011
001608:16:48162.851
001808:16:4881.241666666666661
001908:16:481431.18333333333341
0011008:16:48147.583333333333341
0011108:16:481027.47500000000011
0011208:16:4899.7751
0011308:16:48208.166666666666691
0011308:16:48126.658333333333351
0011308:16:481191.8251
0011508:16:48112.858333333333351
0011608:16:48102.691666666666681
0011708:16:48269.150000000000031
0011708:16:48381.450000000000051
0011708:16:48333.00833333333341
0011708:16:48142.066666666666661
0011808:16:482261
0011908:16:48985.95833333333351
0011908:16:4875.183333333333341
0012008:16:48124.350000000000011
0012108:16:48974.07500000000021
0012308:16:48956.31
0012408:16:48678.94166666666671
0012508:16:48205.841666666666671
0012608:16:48363.21
0012708:16:48233.583333333333341
0012808:16:48141.983333333333351
0012908:16:48195.833333333333341
0013008:16:482037.58333333333331
0013108:16:48157.651
0013208:16:48114.583333333333341
0013308:16:48105.3751
0013408:16:48380.13333333333341
0013508:16:48417.61666666666671
0013608:16:48111.141666666666681
0013708:16:48726.49166666666671
0013808:16:48110.383333333333341
0013908:16:48137.708333333333341
0014008:16:48987.51666666666671
0014108:16:48141.1251
0014208:16:48166.308333333333341
0014308:16:48211.733333333333351
0014408:16:48130.366666666666671
0014508:16:48203.491666666666671
0014608:16:4863.850000000000011
0014708:16:48238.958333333333341
0014808:16:48182.658333333333331
0014908:16:481083.93333333333341
0014908:16:48283.051
0014908:16:48126.408333333333331
0014908:16:48144.608333333333351
0014908:16:48369.46666666666671
0014908:16:48153.1751
0015008:16:4889.991666666666661
0015208:16:48311.033333333333361
0015308:16:4870.483333333333331
0015408:16:48158.633333333333351
0015508:16:48109.691666666666661
0015608:16:4838.0250000000000061
0015608:16:48152.358333333333351
0015708:16:48120.216666666666671
0015808:16:48107.916666666666671
0015908:16:48207.658333333333331
0016008:16:48174.841666666666671
0016108:16:48125.050000000000011
0016108:16:48141.808333333333341
0016208:16:481706.55833333333341
0016308:16:4891.1751
0016408:16:48854.92500000000011
0016508:16:48134.666666666666661
0016608:16:48188.633333333333351
0016708:16:48168.858333333333351
0016708:16:48222.333333333333341
0016708:16:481042.151
0016708:16:4872.016666666666671
0016708:16:48211.325000000000021
0016708:16:48305.650000000000031
0016808:16:48167.9751
0016908:16:4870.358333333333351
0017008:16:48128.358333333333351
0017108:16:48152.641666666666651
0017208:16:48150.06666666666671
0017308:16:48161.81666666666671
0017408:16:48220.291666666666691
0017408:16:48105.191666666666681
0017508:16:48950.83333333333341
0017608:16:482366.84166666666671
0017708:16:48286.31
0017808:16:48160.751
0017908:16:48192.366666666666671
0018008:16:48148.358333333333351
0018108:16:481636.60000000000011
0018108:16:4883.225000000000011
0018108:16:48264.04166666666671
0018208:16:48123.208333333333331
0018308:16:48197.333333333333341
0018408:16:48165.583333333333341
0018508:16:48214.1251
0018608:16:4897.51
0018708:16:4832.51
0018808:16:48107.866666666666671
0018908:16:48209.383333333333331
0018908:16:48120.399999999999991
0019008:16:48385.9251
0019008:16:48123.266666666666671
0019108:16:48244.250000000000031
0019108:16:48212.658333333333331
0019208:16:48236.266666666666651
0019208:16:48196.825000000000021
0019308:16:48133.308333333333341
0019408:16:4879.308333333333341
0019408:16:48160.1251
0019508:16:4868.508333333333331
0019608:16:48157.258333333333351
0019708:16:4877.850000000000011
0019708:16:4822.7751
0019808:16:48107.750000000000011
0019908:16:48110.783333333333331
00110008:16:48905.52500000000011
00110108:16:48192.6751
00110208:16:48149.016666666666681
00110308:16:4895.908333333333351
00110408:16:48184.308333333333341
00110408:16:48921.78333333333341
00110408:16:48118.2751
00110408:16:48162.083333333333341
00110408:16:4881.691666666666681
00110408:16:48248.8251
00110408:16:4845.366666666666671
00110508:16:48136.233333333333321
00110608:16:48173.683333333333341
00110608:16:48309.551
00110708:16:4851.451
00110908:16:48256.033333333333361
00111008:16:4825.8833333333333331
00111008:16:4846.558333333333331
00111108:16:48-54.2083333333333366
00111208:16:48275.36666666666671
00111308:16:48449.741666666666731
00111408:16:48109.408333333333331
00111508:16:48354.608333333333351
00111508:16:48133.751
00111608:16:48105.066666666666661
00111608:16:48106.91
00111708:16:4880.71
00111708:16:48100.041666666666671
00111808:16:48719.00833333333331
00111808:16:48156.6751
00111908:16:48149.683333333333341
00112008:16:48400.75833333333341
00112008:16:48251.741666666666651
00112008:16:48121.475000000000011
00112008:16:4874.733333333333351
00112008:16:4883.058333333333341
00112008:16:48199.533333333333331
00112008:16:48109.141666666666671
00112108:16:48121.574999999999991
00112208:16:48119.191666666666681
00112308:16:48130.2751
00112408:16:4825.0416666666666681
00112508:16:48116.866666666666671
00112508:16:48185.1251
00112608:16:48108.858333333333331
00112708:16:48342.466666666666641
00112708:16:48171.541666666666661
00112808:16:48173.1751
00112908:16:48309.50833333333341
00113008:16:48145.91
00113108:16:48713.89166666666671
00113208:16:48104.6751
00113308:16:48776.43333333333341
00113408:16:48790.10833333333331
00113408:16:4826.8251
00113408:16:48159.551
00113508:16:48122.158333333333351
00113508:16:48167.541666666666691
00113508:16:4879.666666666666671
00113608:16:4855.750000000000011
00113708:16:48107.658333333333331
00113808:16:48105.651
00113908:16:48147.716666666666671
00114008:16:48116.008333333333341
00114108:16:48300.951
00114208:16:482505.9916666666671
00114208:16:48209.216666666666671
00114308:16:48369.76666666666671
00114408:16:4866.083333333333331
00114508:16:481491.25833333333341
00114608:16:48241.558333333333341
00114708:16:48293.900000000000031
00114808:16:4899.951
00114908:16:48720.38333333333341
00115008:16:48146.11
00115108:16:48728.79166666666661
00115108:16:48102.925000000000011
00115208:16:48147.7751
00115308:16:4896.1751
00115408:16:48167.791666666666661
00115508:16:48215.250000000000031
00115608:16:4830.7249999999999981
00115608:16:4889.983333333333331
00115708:16:48212.151
00115808:16:48142.833333333333341
00115808:16:481471.66666666666651
00115908:16:48391.11666666666671
00116008:16:4859.816666666666671
00116108:16:48139.9251
00116208:16:48304.441666666666661
00116208:16:4887.7251
00116308:16:48192.808333333333341
00116408:16:48103.008333333333341
00116508:16:48211.151
00116608:16:48128.866666666666671
00116708:16:48177.958333333333341
00116808:16:48344.16666666666671
00116908:16:4886.966666666666671
00117008:16:48148.041666666666691
00117108:16:48111.741666666666671
00117208:16:4883.751
00117308:16:481547.93333333333341
00117308:16:48164.433333333333341
00117308:16:48213.391666666666681
00117308:16:4884.475000000000011
00117408:16:48106.791666666666671
00117508:16:48366.650000000000031
00117608:16:48115.125000000000011
00117708:16:48158.833333333333341
00117808:16:48123.158333333333331
00117908:16:48343.51666666666671
00118008:16:48434.66666666666671
00118108:16:4897.51
00118108:16:48137.4751
00118208:16:48239.76666666666671
00118308:16:48283.84166666666671
00118408:16:48207.7751
00118508:16:48118.483333333333351
00118608:16:48646.01666666666681
00118708:16:48133.1751
00118808:16:48123.925000000000011
00118808:16:48302.533333333333361
00118908:16:48422.333333333333371
00118908:16:48157.058333333333341
00119008:16:48187.6751
00119108:16:4847.5250000000000061
00119208:16:48144.600000000000021
00119308:16:48112.0251
00119408:16:48244.2251
00119508:16:48941
00119608:16:48347.11
00119708:16:48258.34166666666671
00119708:16:48200.116666666666671
00119808:16:48932.06666666666671
00140108:16:48171.61
00140108:16:48179.251
00140208:16:48148.166666666666691
00140308:16:48125.141666666666671
00140408:16:48243.433333333333341
00140408:16:48350.575000000000051
00140508:16:48165.683333333333341
00140508:16:48267.61
00140608:16:4889.975000000000011
00140608:16:48128.84166666666671
00140708:16:4845.21
00140708:16:48101.041666666666671
00140708:16:482109.48333333333361
00140708:16:4898.800000000000011
00140808:16:48111.11
00140808:16:48144.216666666666671
00140808:16:48198.658333333333331
00140808:16:481131.45833333333351
00140808:16:48340.733333333333351
00140808:16:48550.28333333333341
00140808:16:48539.43333333333341
00140808:16:48122.150000000000021
00140808:16:481032.35833333333331
00140808:16:481199.55000000000021
00140808:16:48206.058333333333341
00140808:16:4896.833333333333341
00140808:16:48698.92500000000011
00140808:16:4869.758333333333331
00140808:16:48111.475000000000011
00140808:16:48161.541666666666661
00140808:16:481331.17500000000021
00140808:16:48113.551
00140808:16:48442.49166666666671
00140808:16:48179.058333333333341
00140808:16:48164.450000000000021
00140808:16:4898.808333333333341
00140808:16:48286.951
00140808:16:48214.858333333333321
00140808:16:48281.99166666666671
00140808:16:48822.56666666666671
00140808:16:48495.766666666666651
00140808:16:4889.2251
00140808:16:48178.983333333333351
00140808:16:48424.03333333333331
00140808:16:48107.2251
00140808:16:48270.11
00140808:16:48210.116666666666671
00140808:16:48151.058333333333341
00140808:16:484491
00140808:16:48310.74166666666671
00140808:16:4864.983333333333331
00140808:16:48294.483333333333351
00140808:16:4892.91
00140808:16:48164.851
00140808:16:4845.966666666666671
00140808:16:48211.633333333333351
00140808:16:48296.86666666666671
00140808:16:48364.56666666666671
00140808:16:48342.816666666666661
00140808:16:48548.351
00140808:16:48158.466666666666671
00140808:16:48203.451
00140808:16:48374.308333333333341
00140808:16:48344.933333333333341
00140808:16:4875.158333333333331
00140808:16:48226.083333333333341
00140808:16:48360.316666666666661
00140808:16:48118.141666666666681
00140808:16:48242.7751
00140808:16:48851.59166666666671
00140808:16:48163.350000000000021
00140808:16:4887.766666666666671
00140808:16:48105.333333333333341
00140808:16:48116.61
00140808:16:48154.566666666666661
00140908:16:48116.708333333333341
00140908:16:48139.366666666666671
00140908:16:4870.675000000000011
00140908:16:48246.483333333333321
00140908:16:48124.149999999999991
00140908:16:48209.166666666666691
00140908:16:48318.46666666666671
00140908:16:48143.375000000000031
00140908:16:48358.716666666666641
00140908:16:48116.591666666666671
00140908:16:48249.358333333333351
00140908:16:4852.2333333333333341
00140908:16:48120.316666666666661
00140908:16:48304.08333333333331
00140908:16:48158.583333333333341
00140908:16:48461.3751
00140908:16:48152.816666666666661
00140908:16:48123.333333333333341
00140908:16:48141.1251
00140908:16:48140.158333333333331
00140908:16:48173.1251
00140908:16:48247.308333333333341
00140908:16:48387.86666666666671
00140908:16:48134.766666666666681
00140908:16:48140.858333333333351
00140908:16:48390.63333333333331
00140908:16:48130.09166666666671
00140908:16:48136.3751
00140908:16:48205.808333333333341
00140908:16:48239.31666666666671
00140908:16:4890.416666666666671
00140908:16:4879.6751
00140908:16:483127.83333333333351
00140908:16:48214.208333333333341
00140908:16:4853.4166666666666641
00140908:16:48447.91666666666671
00140908:16:4827.7000000000000031
00140908:16:48598.73333333333331
00140908:16:48576.30833333333341
00140908:16:4854.5749999999999961
00140908:16:48112.41
00140908:16:48242.716666666666671
00140908:16:48935.05833333333331
00140908:16:48103.6751
00140908:16:48181.433333333333341
00140908:16:48265.71666666666671
00140908:16:4855.51
00140908:16:4832.091666666666671
00140908:16:48550.0751
00140908:16:4896.458333333333341
00140908:16:48115.733333333333331
00140908:16:481286.41
00140908:16:48170.191666666666661
00140908:16:48155.916666666666661
00140908:16:4850.591666666666671
00140908:16:48133.933333333333341
00140908:16:481065.78333333333351
00140908:16:48127.775000000000021
00140908:16:48227.21
00140908:16:4858.283333333333331
00140908:16:4887.316666666666681
00140908:16:48461.04166666666671
00140908:16:48663.03333333333331
00140908:16:4897.116666666666671
00140908:16:48171.851
00141008:16:48207.750000000000031
00141008:16:48149.733333333333351
00141008:16:48185.591666666666671
00141008:16:48239.475000000000021
00141008:16:48166.41
00141008:16:481019.06666666666681
00141008:16:48118.7751
00141008:16:48723.91666666666671
00141008:16:48109.841666666666671
00141008:16:4893.141666666666671
00141008:16:48176.96666666666671
00141008:16:481672.81666666666681
00141008:16:48256.558333333333341
00141008:16:48234.76666666666671
00141008:16:481431.951
00141008:16:4872.483333333333331
00141008:16:48391.58333333333331
00141008:16:48397.99166666666671
00141008:16:48103.616666666666671
00141008:16:482472.95833333333351
00141008:16:4889.608333333333331
00141008:16:481481.53333333333331
00141008:16:48378.333333333333371
00141008:16:482102.8751
00141008:16:48697.09166666666671
00141008:16:48537.58333333333341
00141008:16:48222.291666666666691
00141008:16:48248.84166666666671
00141008:16:48299.71
00141008:16:48132.841666666666671
00141008:16:4873.558333333333341
00141008:16:48136.458333333333341
00141008:16:48318.051
00141008:16:48145.016666666666681
00141008:16:48120.083333333333331
00141008:16:48869.33333333333341
00141008:16:481150.2751
00141008:16:48101.408333333333331
00141008:16:48235.008333333333331
00141008:16:48118.333333333333341
00141008:16:48300.1751
00141008:16:48111.251
00141008:16:4883.566666666666681
00141008:16:4897.8751
00141008:16:48130.733333333333351
00141008:16:48117.091666666666671
00141008:16:48165.441666666666661
00141008:16:48116.033333333333351
00141008:16:48603.00833333333331
00141008:16:48101.266666666666671
00141008:16:48102.808333333333341
00141008:16:48198.6251
00141008:16:48385.3751
00141008:16:48264.683333333333341
00141008:16:4850.791666666666671
00141008:16:48125.949999999999991
00141008:16:48118.866666666666661
00141008:16:4878.6251
00141008:16:48166.608333333333351
00141008:16:48105.5251
00141008:16:48224.200000000000021
00141008:16:48195.100000000000021
00141008:16:48171.051
00141008:16:48427.89166666666671
00141008:16:48117.408333333333331
00141008:16:48302.351
00141008:16:48887.15833333333331
00141008:16:48174.066666666666661
00141008:16:48155.733333333333351
00141008:16:48182.416666666666691
00141008:16:481733.85833333333361
00141008:16:48328.45833333333331
00141008:16:48199.608333333333351
00141008:16:48117.583333333333331
00141108:16:48382.900000000000031
00141108:16:48130.333333333333341
00141108:16:48166.141666666666681
00141108:16:4869.716666666666671
00141108:16:48150.751
00141108:16:48220.058333333333341
00141108:16:48534.38333333333331
00141108:16:4873.466666666666671
00141108:16:48141.583333333333341
00141108:16:48153.116666666666671
00141108:16:48120.258333333333341
00141108:16:48101.733333333333331
00141108:16:48145.575000000000021
00141108:16:48520.38333333333341
00141108:16:48811
00141108:16:4897.341666666666671
00141108:16:48216.691666666666661
00141108:16:48233.566666666666661
00141108:16:48331.61
00141108:16:48341.058333333333341
00141108:16:48248.133333333333331
00141108:16:48119.866666666666671
00141108:16:48130.233333333333351
00141108:16:48301.551
00141108:16:48310.18333333333341
00141108:16:48138.433333333333341
00141108:16:48269.81
00141108:16:4876.558333333333341
00141108:16:4898.316666666666681