On line monitoring prodaje kasa

Apos4 nakon svakog izdatog računa šalje podatke o prodatim stavkama. Backend aplikacija na ovom web serveru prima i obrađuje ove podatke omogućujući brzo formiranje izveštaja i učitavanje u poslovni softver LITE. Zbog optimizacije prostora, podaci na našem web serveru se brišu sedam dana nakon učitavanja u LITE.

Trenutna prodaja na danasnji dan, odaberite prodavnicu iz tabele za detalje
Total 9 results.
FIRMAIdShopDatumIZNOS
   Ukupno:10,056,703
DEMO0012021-09-262,125,227
DEMO0022021-09-263,579,588
DEMO0032021-09-26578,841
DEMO0042021-09-26138,110
DEMO0052021-09-261,775,161
DEMO0062021-09-26848,822
DEMO0072021-09-26506,049
DEMO0082021-09-26308,400
DEMO0092021-09-26196,505
001002003004005006007008009
DEMO Prodaja po artiklima u toku poslednjeg sata
Total 500 results.
IdShopSifraOpisKolicinaCenaVremeRBR
001200000Set 4 šolje srednje199.4750000000000100:01:46500
001200001Daska za sečenje mala1290.5583333333333400:01:46500
001200000Set 4 šolje srednje1100.4583333333333300:01:46499
001500000Palačinka149.35833333333333400:01:46498
001200000Set 4 šolje srednje279.4750000000000100:01:46497
001000008Blender 1200W1675.691666666666700:01:46496
001300001Nožić #11306.7000000000000500:01:46495
001200000Set 4 šolje srednje1128.2833333333333300:01:46493
001200002Štapni mikser 220W1605.291666666666700:01:46492
001130012Grejač za rernu144.7500000000000100:01:46491
001200001Daska za sečenje mala1321.72500:01:46490
001100000Ram za sliku mali185.6833333333333400:01:46489
001300001Nožić #11235.52500:01:46488
001200001Daska za sečenje mala1275.6583333333333600:01:46487
001500000Palačinka1123.0583333333333200:01:46486
001500000Palačinka165.6166666666666600:01:46484
001500000Palačinka176.9833333333333300:01:46484
001200000Set 4 šolje srednje194.1583333333333300:01:46483
001200000Set 4 šolje srednje196.8333333333333400:01:46482
001200000Set 4 šolje srednje1112.4166666666666700:01:46481
001200000Set 4 šolje srednje299.9666666666666700:01:46480
001120002Ukrasna podloga za miša #5180.4833333333333300:01:46478
001200000Set 4 šolje srednje1222.500:01:46478
001200001Daska za sečenje mala1278.200:01:46477
001200000Set 4 šolje srednje171.1166666666666700:01:46476
001200000Set 4 šolje srednje1116.1083333333333500:01:46475
001200000Set 4 šolje srednje1220.9166666666666900:01:46474
001200000Set 4 šolje srednje1133.9833333333333500:01:46471
001500000Palačinka455.8166666666666700:01:46470
001200000Set 4 šolje srednje192.2166666666666700:01:46468
001130012Grejač za rernu240.10833333333333400:01:46464
001200001Daska za sečenje mala1349.0166666666666500:01:46464
001200000Set 4 šolje srednje1147.4833333333333200:01:46463
001200001Daska za sečenje mala1356.9333333333333400:01:46462
001200001Daska za sečenje mala1243.1583333333333600:01:46461
001130012Grejač za rernu152.4500:01:46459
001100003Podloga za čaše137.6416666666666700:01:46458
001100000Ram za sliku mali1110.9250000000000100:01:46457
001300000Rukavice radničke192.3666666666666700:01:46456
001500000Palačinka1131.1333333333333500:01:46455
001000010Pegla 2200W1986.058333333333400:01:46454
001130012Grejač za rernu180.6333333333333400:01:46454
001200000Set 4 šolje srednje192.2083333333333400:01:46454
001200000Set 4 šolje srednje194.9666666666666700:01:46453
001200000Set 4 šolje srednje1117.7916666666666700:01:46451
001200003Pegla 2500W1232.8083333333333400:01:46450
001100004Krpa za sudove1157.0083333333333300:01:46449
001130002Komplet posuđa #41314.2000000000000500:01:46449
001200002Štapni mikser 220W1519.691666666666700:01:46449
001500000Palačinka256.2583333333333400:01:46448
001200001Daska za sečenje mala1294.9666666666666400:01:46447
001200000Set 4 šolje srednje161.42500:01:46446
001130005Mikser 250W1577.483333333333300:01:46445
001500000Palačinka1104.7083333333333400:01:46444
001130013Kutlača mala1119.9916666666666700:01:46443
001200000Set 4 šolje srednje170.37500:01:46441
001200000Set 4 šolje srednje180.2083333333333400:01:46439
001300000Rukavice radničke1100.1250000000000100:01:46439
001100000Ram za sliku mali1111.62500:01:46438
001130012Grejač za rernu149.7416666666666700:01:46438
001200000Set 4 šolje srednje160.3666666666666700:01:46438
001200000Set 4 šolje srednje182.8416666666666700:01:46436
001300000Rukavice radničke171.8333333333333400:01:46435
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1194.4166666666666900:01:46435
001200000Set 4 šolje srednje1138.500:01:46434
001130012Grejač za rernu170.4333333333333400:01:46433
001200002Štapni mikser 220W1846.458333333333400:01:46433
001200000Set 4 šolje srednje1187.5833333333333400:01:46432
001200000Set 4 šolje srednje274.12500:01:46431
001200002Štapni mikser 220W1352.8166666666666600:01:46430
001500000Palačinka189.2166666666666700:01:46429
001120002Ukrasna podloga za miša #5172.7500:01:46426
001200000Set 4 šolje srednje1183.100:01:46424
001120002Ukrasna podloga za miša #5177.1583333333333500:01:46423
001200000Set 4 šolje srednje1111.2416666666666700:01:46422
001100003Podloga za čaše222.0500:01:46420
001130012Grejač za rernu286.27500:01:46420
001200000Set 4 šolje srednje186.700:01:46419
001130012Grejač za rernu161.7583333333333300:01:46418
001500000Palačinka1136.0083333333333500:01:46417
001500000Palačinka175.6083333333333300:01:46417
001130012Grejač za rernu135.2916666666666700:01:46416
001130012Grejač za rernu138.5916666666666700:01:46416
001200000Set 4 šolje srednje17100:01:46415
001100004Krpa za sudove147.1666666666666700:01:46414
001200000Set 4 šolje srednje1126.4583333333333400:01:46413
001000008Blender 1200W11637.700:01:46412
001130012Grejač za rernu131.35833333333333800:01:46412
001500000Palačinka174.3500000000000100:01:46411
001130012Grejač za rernu158.12500:01:46410
001200000Set 4 šolje srednje196.0916666666666700:01:46410
001500000Palačinka277.2833333333333300:01:46408
001130012Grejač za rernu249.40000000000000600:01:46407
001000014Pekara za hleb MINI12020.4500:01:46407
001200000Set 4 šolje srednje189.0333333333333500:01:46407
001200000Set 4 šolje srednje1128.841666666666700:01:46406
001500000Palačinka2133.800:01:46405
001200001Daska za sečenje mala1294.2750000000000300:01:46404
001300000Rukavice radničke156.30000000000000400:01:46404
001200000Set 4 šolje srednje1148.1666666666666900:01:46402
001200000Set 4 šolje srednje1179.2500:01:46401
001130012Grejač za rernu1101.7583333333333400:01:46499
001200000Set 4 šolje srednje1125.1583333333333300:01:46499
001120002Ukrasna podloga za miša #51178.9666666666666700:01:46498
001200000Set 4 šolje srednje1187.7000000000000200:01:46497
001200000Set 4 šolje srednje1159.3833333333333300:01:46496
001000010Pegla 2200W1932.700:01:46495
001200000Set 4 šolje srednje1166.92500:01:46493
001200000Set 4 šolje srednje1138.8083333333333400:01:46492
001130007Tacna #11154.0833333333333400:01:46491
001130013Kutlača mala1370.5916666666666400:01:46490
001200002Štapni mikser 220W1877.016666666666800:01:46490
001400002Silikonska podloga za miša #11325.12500:01:46489
001300000Rukavice radničke2103.6666666666666700:01:46488
001200000Set 4 šolje srednje1101.3416666666666700:01:46487
001400004Tepsiaj #61227.0833333333333400:01:46486
001130009Tacna #61160.5500:01:46485
001130007Tacna #11173.27500:01:46484
001200000Set 4 šolje srednje2142.0583333333333400:01:46484
001120002Ukrasna podloga za miša #51211.9833333333333500:01:46483
001200004Nožić #21323.466666666666700:01:46482
001100003Podloga za čaše130.3500:01:46482
001100003Podloga za čaše242.60833333333333400:01:46481
001300000Rukavice radničke1164.2166666666666700:01:46480
001130009Tacna #61173.4916666666666700:01:46479
001130012Grejač za rernu148.5000000000000100:01:46478
001130012Grejač za rernu154.2583333333333300:01:46477
001130010Tepsija #41228.3916666666666800:01:46476
001400007Kuhinjska vaga digitalna1931.100:01:46475
001200000Set 4 šolje srednje1360.6416666666666500:01:46474
001300000Rukavice radničke2181.600:01:46473
001200000Set 4 šolje srednje1201.6500:01:46473
001200000Set 4 šolje srednje1217.8583333333333500:01:46472
001000006Mikser 300W1884.433333333333300:01:46471
001400004Tepsiaj #61252.266666666666700:01:46470
001130012Grejač za rernu167.6083333333333300:01:46469
001200000Set 4 šolje srednje1148.0416666666666900:01:46468
001130012Grejač za rernu1149.1083333333333500:01:46467
001200000Set 4 šolje srednje288.3833333333333400:01:46467
001130012Grejač za rernu192.1166666666666700:01:46466
001300000Rukavice radničke1136.17500:01:46466
001400000Gumica za brisanje158.39166666666666600:01:46465
001200000Set 4 šolje srednje1191.1583333333333300:01:46464
001130009Tacna #61204.07500:01:46463
001200000Set 4 šolje srednje2338.5583333333333400:01:46462
001130012Grejač za rernu248.6833333333333400:01:46461
001200000Set 4 šolje srednje1107.8583333333333500:01:46460
001130009Tacna #61257.9583333333333700:01:46459
001130000Daska za sečenje velika1572.558333333333400:01:46458
001200000Set 4 šolje srednje264.1000000000000100:01:46458
001000010Pegla 2200W1965.833333333333400:01:46457
001130012Grejač za rernu137.3416666666666700:01:46457
001200000Set 4 šolje srednje1175.5166666666666800:01:46457
001200000Set 4 šolje srednje1141.0500:01:46456
001200000Set 4 šolje srednje115200:01:46455
001130002Komplet posuđa #41670.241666666666700:01:46454
001200000Set 4 šolje srednje1193.6166666666666700:01:46453
001130012Grejač za rernu174.600:01:46453
001130013Kutlača mala1174.0916666666666700:01:46452
001200000Set 4 šolje srednje1174.5583333333333400:01:46451
001000012Toster Happy1931.27500:01:46450
001300000Rukavice radničke199.3333333333333400:01:46449
001130010Tepsija #41190.9833333333333500:01:46449
001200000Set 4 šolje srednje1228.12500:01:46447
001200002Štapni mikser 220W1481.6500000000000300:01:46446
001200000Set 4 šolje srednje2182.4833333333333200:01:46445
001000010Pegla 2200W11171.341666666666700:01:46444
001100003Podloga za čaše235.2500:01:46443
001130007Tacna #11223.6500:01:46443
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1301.391666666666700:01:46443
001200000Set 4 šolje srednje1151.341666666666700:01:46442
001130012Grejač za rernu2149.0083333333333500:01:46442
001130012Grejač za rernu184.2416666666666700:01:46441
001130009Tacna #6296.42500:01:46439
001130012Grejač za rernu2111.0416666666666700:01:46438
001130013Kutlača mala1236.191666666666700:01:46438
001130010Tepsija #41137.0666666666666600:01:46438
001130009Tacna #61162.6000000000000200:01:46438
001200002Štapni mikser 220W1386.6583333333333600:01:46438
001200000Set 4 šolje srednje1118.7833333333333300:01:46437
001130012Grejač za rernu174.9416666666666800:01:46436
001130009Tacna #61131.7833333333333300:01:46435
001130004Mikser 280W1554.858333333333300:01:46435
001100003Podloga za čaše125.800:01:46434
001200001Daska za sečenje mala1389.3583333333333500:01:46434
001130012Grejač za rernu240.42500:01:46433
001200000Set 4 šolje srednje285.5333333333333300:01:46433
001200000Set 4 šolje srednje1163.9833333333333500:01:46432
001130012Grejač za rernu199.5916666666666700:01:46432
001130012Grejač za rernu191.12500:01:46431
001200001Daska za sečenje mala1265.7833333333333600:01:46431
001200000Set 4 šolje srednje295.7333333333333300:01:46430
001130012Grejač za rernu162.71666666666667600:01:46430
001200000Set 4 šolje srednje1107.2333333333333500:01:46429
001200000Set 4 šolje srednje1205.8166666666666600:01:46428
001120002Ukrasna podloga za miša #51115.3999999999999900:01:46428
001300000Rukavice radničke172.8833333333333300:01:46427
001130011Ukrasna podloga za miša #31234.0583333333333400:01:46427
001130009Tacna #61169.2833333333333300:01:46425
001120001Vatrostalna posuda mala #21471.766666666666700:01:46424
001200002Štapni mikser 220W1497.5416666666666300:01:46423
001200000Set 4 šolje srednje1130.3916666666666800:01:46422
001100003Podloga za čaše128.90000000000000200:01:46422
001200000Set 4 šolje srednje2130.4583333333333400:01:46421
001100004Krpa za sudove1206.6416666666666800:01:46421
001200002Štapni mikser 220W1489.133333333333400:01:46420
001130009Tacna #61176.9500000000000200:01:46419
001200000Set 4 šolje srednje2115.02500:01:46419
001130011Ukrasna podloga za miša #3116700:01:46419
001000013DVD Home theater Sony 43411953.4500:01:46419
001130012Grejač za rernu185.1500:01:46418
001200000Set 4 šolje srednje3119.5500000000000100:01:46417
001130010Tepsija #41287.4333333333333400:01:46417
001130009Tacna #62136.87500:01:46417
001130012Grejač za rernu276.4916666666666700:01:46417
001130012Grejač za rernu1107.6666666666666600:01:46416
001130012Grejač za rernu179.8500:01:46414
001300000Rukavice radničke1158.8833333333333300:01:46413
001130012Grejač za rernu145.80000000000000400:01:46413
001100005Silikonska podloga za miša #31217.6583333333333300:01:46412
001130009Tacna #61127.8000000000000100:01:46411
001130009Tacna #61328.458333333333300:01:46410
001130012Grejač za rernu197.1166666666666700:01:46409
001200000Set 4 šolje srednje4165.7583333333333300:01:46409
001300000Rukavice radničke258.300:01:46408
001200000Set 4 šolje srednje1144.9166666666666900:01:46500
001300001Nožić #11360.183333333333400:01:46500
001130012Grejač za rernu1145.900:01:46500
001200000Set 4 šolje srednje1138.216666666666700:01:46499
001200000Set 4 šolje srednje2101.3500000000000100:01:46498
001300000Rukavice radničke1217.7833333333333300:01:46497
001100008Podloga za miša190.6000000000000100:01:46496
001100003Podloga za čaše132.4916666666666700:01:46495
001200000Set 4 šolje srednje1125.2083333333333400:01:46494
001200000Set 4 šolje srednje172.2416666666666700:01:46493
001130009Tacna #61178.2583333333333300:01:46492
001130012Grejač za rernu289.4333333333333400:01:46491
001130009Tacna #61206.7166666666666700:01:46491
001200002Štapni mikser 220W1546.441666666666700:01:46490
001200002Štapni mikser 220W-3448.5000000000000600:01:46489
001200002Štapni mikser 220W363200:01:46488
001300000Rukavice radničke187.2666666666666700:01:46487
001200000Set 4 šolje srednje1121.3583333333333300:01:46486
001130007Tacna #12138.100:01:46485
001130012Grejač za rernu257.6916666666666700:01:46484
001200002Štapni mikser 220W1724.9500:01:46484
001300000Rukavice radničke1181.1583333333333300:01:46483
001130010Tepsija #41254.0166666666666800:01:46482
001300000Rukavice radničke1106.8333333333333300:01:46481
001200000Set 4 šolje srednje1157.7250000000000200:01:46480
001130013Kutlača mala1636.32500:01:46479
001200001Daska za sečenje mala1382.008333333333400:01:46479
001130012Grejač za rernu168.62500:01:46478
001300000Rukavice radničke2128.816666666666700:01:46477
001100003Podloga za čaše155.7166666666666700:01:46476
001130012Grejač za rernu175.3166666666666600:01:46475
001400004Tepsiaj #62400.0166666666666500:01:46475
001130009Tacna #61280.541666666666700:01:46474
001130010Tepsija #41157.591666666666700:01:46473
001130012Grejač za rernu136.82500:01:46472
001130012Grejač za rernu1104.9583333333333400:01:46471
001200000Set 4 šolje srednje1234.0416666666666900:01:46470
001200001Daska za sečenje mala1385.041666666666700:01:46469
001300000Rukavice radničke1175.1666666666666600:01:46468
001130012Grejač za rernu149.97500:01:46466
001200000Set 4 šolje srednje2139.6416666666666800:01:46466
001000003Tiganj keramički za palačinke1699.166666666666700:01:46465
001200000Set 4 šolje srednje179.6083333333333300:01:46463
001130012Grejač za rernu164.5416666666666700:01:46463
001120001Vatrostalna posuda mala #21322.0500:01:46462
001300001Nožić #12238.8333333333333700:01:46461
001300001Nožić #11395.2333333333333500:01:46460
001300000Rukavice radničke1277.133333333333300:01:46459
001130013Kutlača mala1204.7333333333333500:01:46458
001400005Keramička posuda mala1475.358333333333300:01:46458
001300000Rukavice radničke1107.0500000000000100:01:46457
001130012Grejač za rernu261.91666666666666400:01:46456
001000010Pegla 2200W11045.666666666666700:01:46455
001200000Set 4 šolje srednje296.57500:01:46454
001130009Tacna #61327.4833333333333500:01:46453
001200000Set 4 šolje srednje1123.27500:01:46452
001300000Rukavice radničke1236.8250000000000200:01:46451
001200000Set 4 šolje srednje1153.3083333333333400:01:46450
001120002Ukrasna podloga za miša #51342.52500:01:46449
001130012Grejač za rernu282.0083333333333400:01:46448
001200000Set 4 šolje srednje1151.77500:01:46447
001130012Grejač za rernu1100.1500:01:46446
001200001Daska za sečenje mala1389.3500:01:46446
001200000Set 4 šolje srednje1144.6833333333333400:01:46445
001130012Grejač za rernu256.57500:01:46445
001200002Štapni mikser 220W1639.408333333333300:01:46444
001200000Set 4 šolje srednje179.9583333333333400:01:46443
001200000Set 4 šolje srednje1108.67500:01:46442
001130012Grejač za rernu185.7666666666666700:01:46441
001110000Kocke za potpalu195.47500:01:46440
001130007Tacna #11249.5916666666666700:01:46439
001300000Rukavice radničke112500:01:46438
001300000Rukavice radničke1193.5416666666666900:01:46437
001300001Nožić #11346.4583333333333700:01:46437
001120001Vatrostalna posuda mala #21646.758333333333300:01:46436
001200000Set 4 šolje srednje2242.7500000000000300:01:46435
001200000Set 4 šolje srednje1103.6666666666666700:01:46434
001130009Tacna #61142.47500:01:46434
001200000Set 4 šolje srednje1169.3916666666666800:01:46433
001130009Tacna #61114.12500:01:46433
001130009Tacna #61285.7083333333333700:01:46432
001130012Grejač za rernu291.8916666666666700:01:46431
001100004Krpa za sudove1146.6833333333333400:01:46430
001200000Set 4 šolje srednje194.3166666666666800:01:46429
001130012Grejač za rernu157.8583333333333400:01:46428
001200000Set 4 šolje srednje1153.4166666666666600:01:46427
001130012Grejač za rernu270.5916666666666700:01:46427
001000006Mikser 300W1831.341666666666700:01:46426
001120002Ukrasna podloga za miša #5190.7250000000000100:01:46425
001200000Set 4 šolje srednje2155.4916666666666700:01:46424
001100003Podloga za čaše115.28333333333333300:01:46424
001200000Set 4 šolje srednje1146.8833333333333300:01:46423
001130011Ukrasna podloga za miša #31110.2583333333333400:01:46423
001300000Rukavice radničke2141.6583333333333600:01:46422
001130012Grejač za rernu192.7916666666666700:01:46421
001200000Set 4 šolje srednje1123.2583333333333400:01:46420
001200001Daska za sečenje mala1360.800:01:46419
001130009Tacna #61187.3666666666666700:01:46418
001200001Daska za sečenje mala1323.600:01:46417
001200000Set 4 šolje srednje1253.5083333333333300:01:46415
001130009Tacna #61237.17500:01:46414
001130013Kutlača mala1249.5499999999999800:01:46412
001400004Tepsiaj #62352.7333333333333500:01:46412
001300000Rukavice radničke2152.77500:01:46411
001000014Pekara za hleb MINI11733.858333333333600:01:46410
001200002Štapni mikser 220W1461.041666666666700:01:46409
001300000Rukavice radničke1105.3333333333333400:01:46408
001200000Set 4 šolje srednje1154.7583333333333500:01:46490
001200000Set 4 šolje srednje1148.600:01:46489
001200000Set 4 šolje srednje179.5083333333333400:01:46487
001300003Komplet posuđa #12401.508333333333300:01:46486
001130009Tacna #61203.691666666666700:01:46485
001200001Daska za sečenje mala1546.041666666666700:01:46484
001130012Grejač za rernu165.02500:01:46484
001300000Rukavice radničke1170.9666666666666700:01:46483
001200000Set 4 šolje srednje197.6083333333333300:01:46482
001300000Rukavice radničke1158.2250000000000200:01:46481
001300001Nožić #11362.5666666666666600:01:46480
001100003Podloga za čaše130.22500000000000500:01:46479
001130012Grejač za rernu1141.2583333333333300:01:46478
001400003Ukrasna podloga za miša #21192.6500:01:46477
001200000Set 4 šolje srednje1138.87500:01:46476
001130012Grejač za rernu171.07500:01:46475
001100003Podloga za čaše138.39166666666666600:01:46474
001130012Grejač za rernu173.600:01:46473
001000014Pekara za hleb MINI11968.291666666666500:01:46473
001130012Grejač za rernu180.7666666666666700:01:46472
001000006Mikser 300W11770.166666666666500:01:46471
001200000Set 4 šolje srednje1158.3416666666666700:01:46470
001000006Mikser 300W1627.733333333333300:01:46469
001130013Kutlača mala1155.5416666666666900:01:46468
001200000Set 4 šolje srednje1153.5416666666666900:01:46467
001200000Set 4 šolje srednje285.2333333333333300:01:46466
001300001Nožić #11332.7000000000000500:01:46465
001130009Tacna #61135.5333333333333300:01:46465
001120002Ukrasna podloga za miša #51124.6750000000000100:01:46464
001200002Štapni mikser 220W2523.091666666666700:01:46463
001130011Ukrasna podloga za miša #31255.4333333333333400:01:46463
001130005Mikser 250W1355.633333333333300:01:46463
001130013Kutlača mala1433.97500:01:46463
001200001Daska za sečenje mala1305.5000000000000600:01:46462
001110003Džezva 3 dl1175.7916666666666600:01:46461
001300000Rukavice radničke17400:01:46460
001130012Grejač za rernu152.9500:01:46460
001120001Vatrostalna posuda mala #21745.958333333333400:01:46459
001130009Tacna #61342.67500:01:46458
001200000Set 4 šolje srednje295.1833333333333400:01:46457
001130012Grejač za rernu271.3916666666666700:01:46456
001200000Set 4 šolje srednje1112.87500:01:46455
001200000Set 4 šolje srednje1162.6666666666666600:01:46454
001200000Set 4 šolje srednje1169.3416666666666700:01:46453
001000008Blender 1200W11583.633333333333200:01:46452
001130012Grejač za rernu151.0583333333333400:01:46451
001130010Tepsija #41220.07500:01:46450
001130007Tacna #11243.4583333333333100:01:46449
001200000Set 4 šolje srednje1103.07500:01:46449
001120002Ukrasna podloga za miša #5185.7083333333333300:01:46448
001100004Krpa za sudove197.4833333333333300:01:46447
001000007Pegla 2400W11258.27500:01:46447
001200000Set 4 šolje srednje2177.7500000000000300:01:46446
001130012Grejač za rernu1117.1583333333333500:01:46445
001200000Set 4 šolje srednje289.0500:01:46445
001130009Tacna #61151.02500:01:46444
001000015Usisivač LG Twister12142.85833333333300:01:46443
001130012Grejač za rernu1121.4833333333333300:01:46442
001200000Set 4 šolje srednje1262.783333333333300:01:46441
001120002Ukrasna podloga za miša #51190.9833333333333500:01:46440
001130012Grejač za rernu1150.1583333333333300:01:46439
001130012Grejač za rernu168.5833333333333300:01:46438
001200000Set 4 šolje srednje1240.900:01:46437
001130013Kutlača mala1151.7666666666666800:01:46436
001200002Štapni mikser 220W1559.908333333333300:01:46436
001300001Nožić #12287.633333333333400:01:46435
001200000Set 4 šolje srednje1251.9916666666666700:01:46434
001130009Tacna #61160.400:01:46433
001200000Set 4 šolje srednje193.9833333333333300:01:46432
001120002Ukrasna podloga za miša #51147.37500:01:46431
001400004Tepsiaj #62328.200:01:46430
001130012Grejač za rernu142.12500:01:46429
001300001Nožić #11154.0583333333333400:01:46428
001400000Gumica za brisanje175.4666666666666700:01:46427
001100003Podloga za čaše120.2166666666666700:01:46426
001400007Kuhinjska vaga digitalna1704.800000000000100:01:46425
001200000Set 4 šolje srednje2271.366666666666700:01:46424
001130012Grejač za rernu197.3166666666666800:01:46424
001300000Rukavice radničke195.2166666666666700:01:46423
001130012Grejač za rernu1115.4416666666666800:01:46422
001130012Grejač za rernu1129.400:01:46421
001130012Grejač za rernu179.5916666666666700:01:46420
001130012Grejač za rernu1116.2250000000000100:01:46419
001100004Krpa za sudove1105.0666666666666600:01:46419
001130012Grejač za rernu1109.4916666666666600:01:46418
001130007Tacna #11455.7000000000000500:01:46417
001200000Set 4 šolje srednje1139.7416666666666700:01:46415
001300000Rukavice radničke1242.77500:01:46414
001200000Set 4 šolje srednje1220.6499999999999800:01:46414
001130010Tepsija #41157.8416666666666700:01:46413
001130013Kutlača mala1331.766666666666700:01:46412
001100003Podloga za čaše230.15000000000000200:01:46412
001200002Štapni mikser 220W1863.700:01:46412
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1487.233333333333300:01:46411
001200000Set 4 šolje srednje1182.4166666666666900:01:46410
001130012Grejač za rernu281.6750000000000100:01:46408
001300000Rukavice radničke194.1333333333333300:01:46449
001200000Set 4 šolje srednje185.700:01:46448
001130012Grejač za rernu135.0333333333333300:01:46447
001130009Tacna #61251.4833333333333200:01:46447
001200000Set 4 šolje srednje2152.4083333333333300:01:46446
001130012Grejač za rernu1127.0500000000000100:01:46445
001130009Tacna #61392.841666666666700:01:46444
001130012Grejač za rernu161.08333333333333600:01:46443
001300003Komplet posuđa #11872.97500:01:46443
001200000Set 4 šolje srednje194.0916666666666700:01:46442
001200000Set 4 šolje srednje2170.7000000000000200:01:46441
001200000Set 4 šolje srednje174.9083333333333300:01:46440
001130012Grejač za rernu164.6416666666666700:01:46439
001100000Ram za sliku mali142.0583333333333400:01:46439
001100004Krpa za sudove1250.92500:01:46439
001130011Ukrasna podloga za miša #31135.0333333333333300:01:46439
001200000Set 4 šolje srednje1126.7833333333333300:01:46438
001130012Grejač za rernu291.3833333333333400:01:46436
001200000Set 4 šolje srednje1119.6666666666666700:01:46435
001200000Set 4 šolje srednje1215.2166666666666700:01:46434
001000008Blender 1200W1960.67500:01:46434
001130007Tacna #11206.966666666666700:01:46433
001130012Grejač za rernu141.37500:01:46432
001200000Set 4 šolje srednje2154.17500:01:46432
001300000Rukavice radničke1108.6583333333333300:01:46431
001200001Daska za sečenje mala1581.433333333333400:01:46430
001130013Kutlača mala1211.3500000000000200:01:46430
001200000Set 4 šolje srednje193.0833333333333400:01:46429
001200000Set 4 šolje srednje1154.6416666666666800:01:46428
001130012Grejač za rernu171.6083333333333500:01:46427
001200000Set 4 šolje srednje197.0916666666666700:01:46426
001200000Set 4 šolje srednje2132.9083333333333600:01:46425
001130012Grejač za rernu154.22499999999999400:01:46424
001200002Štapni mikser 220W1709.57500:01:46423
001130010Tepsija #41256.3166666666666600:01:46423
001200001Daska za sečenje mala1376.5666666666666600:01:46422
001130012Grejač za rernu193.0833333333333400:01:46421
001200000Set 4 šolje srednje1294.9000000000000300:01:46420
001130012Grejač za rernu184.9166666666666700:01:46419
001130012Grejač za rernu176.0666666666666800:01:46418
001200000Set 4 šolje srednje1163.8333333333333400:01:46417
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1304.9500:01:46416
001200002Štapni mikser 220W1679.591666666666700:01:46415
001100001Levak veliki171.1666666666666700:01:46414
001000014Pekara za hleb MINI11905.116666666666600:01:46414
001130013Kutlača mala1257.366666666666700:01:46413
001130009Tacna #61194.500:01:46413
001130009Tacna #61238.0916666666666700:01:46412
001130012Grejač za rernu171.6083333333333500:01:46411
001200000Set 4 šolje srednje1155.7333333333333500:01:46410
001130012Grejač za rernu158.2833333333333300:01:46409
001200002Štapni mikser 220W1851.591666666666700:01:46408
001200000Set 4 šolje srednje2156.22500:01:46499
001200000Set 4 šolje srednje1140.5333333333333300:01:46498
001130012Grejač za rernu1127.7333333333333300:01:46497
001200000Set 4 šolje srednje2175.2916666666666600:01:46497
001300000Rukavice radničke197.12500:01:46496
001130007Tacna #11159.1666666666666900:01:46495
001200000Set 4 šolje srednje1139.3583333333333200:01:46495
001130002Komplet posuđa #41495.9500:01:46495
001400000Gumica za brisanje160.24166666666667400:01:46494
001130012Grejač za rernu2108.9916666666666600:01:46493
001300000Rukavice radničke287.6250000000000100:01:46492
001130009Tacna #61159.5750000000000200:01:46491
001300002Set 6 viljuški za ručavanje1351.5500:01:46491
001130012Grejač za rernu1150.9333333333333400:01:46490
001200000Set 4 šolje srednje1128.4666666666666700:01:46489
001130012Grejač za rernu175.82500:01:46489
001120002Ukrasna podloga za miša #51222.9583333333333400:01:46488
001130012Grejač za rernu1203.5083333333333500:01:46488
001300000Rukavice radničke1117.3916666666666800:01:46487
001130012Grejač za rernu168.7500:01:46486
DEMO Prodaja po racunima u toku poslednjeg sata
Total 500 results.
IdShopRBRVREMEIznosId_dok
001200:01:4628.4333333333333341
001300:01:46132.908333333333361
001400:01:46153.200000000000021
001500:01:46997.5251
001500:01:46354.71666666666671
001500:01:4667.550000000000011
001600:01:46162.851
001800:01:4681.241666666666661
001900:01:461431.18333333333341
0011000:01:46147.583333333333341
0011100:01:461027.47500000000011
0011200:01:4699.7751
0011300:01:46208.166666666666691
0011300:01:46126.658333333333351
0011300:01:461191.8251
0011500:01:46112.858333333333351
0011600:01:46102.691666666666681
0011700:01:46269.150000000000031
0011700:01:46381.450000000000051
0011700:01:46333.00833333333341
0011700:01:46142.066666666666661
0011800:01:462261
0011900:01:46985.95833333333351
0011900:01:4675.183333333333341
0012000:01:46124.350000000000011
0012100:01:46974.07500000000021
0012300:01:46956.31
0012400:01:46678.94166666666671
0012500:01:46205.841666666666671
0012600:01:46363.21
0012700:01:46233.583333333333341
0012800:01:46141.983333333333351
0012900:01:46195.833333333333341
0013000:01:462037.58333333333331
0013100:01:46157.651
0013200:01:46114.583333333333341
0013300:01:46105.3751
0013400:01:46380.13333333333341
0013500:01:46417.61666666666671
0013600:01:46111.141666666666681
0013700:01:46726.49166666666671
0013800:01:46110.383333333333341
0013900:01:46137.708333333333341
0014000:01:46987.51666666666671
0014100:01:46141.1251
0014200:01:46166.308333333333341
0014300:01:46211.733333333333351
0014400:01:46130.366666666666671
0014500:01:46203.491666666666671
0014600:01:4663.850000000000011
0014700:01:46238.958333333333341
0014800:01:46182.658333333333331
0014900:01:461083.93333333333341
0014900:01:46283.051
0014900:01:46126.408333333333331
0014900:01:46144.608333333333351
0014900:01:46369.46666666666671
0014900:01:46153.1751
0015000:01:4689.991666666666661
0015200:01:46311.033333333333361
0015300:01:4670.483333333333331
0015400:01:46158.633333333333351
0015500:01:46109.691666666666661
0015600:01:4638.0250000000000061
0015600:01:46152.358333333333351
0015700:01:46120.216666666666671
0015800:01:46107.916666666666671
0015900:01:46207.658333333333331
0016000:01:46174.841666666666671
0016100:01:46125.050000000000011
0016100:01:46141.808333333333341
0016200:01:461706.55833333333341
0016300:01:4691.1751
0016400:01:46854.92500000000011
0016500:01:46134.666666666666661
0016600:01:46188.633333333333351
0016700:01:46168.858333333333351
0016700:01:46222.333333333333341
0016700:01:461042.151
0016700:01:4672.016666666666671
0016700:01:46211.325000000000021
0016700:01:46305.650000000000031
0016800:01:46167.9751
0016900:01:4670.358333333333351
0017000:01:46128.358333333333351
0017100:01:46152.641666666666651
0017200:01:46150.06666666666671
0017300:01:46161.81666666666671
0017400:01:46220.291666666666691
0017400:01:46105.191666666666681
0017500:01:46950.83333333333341
0017600:01:462366.84166666666671
0017700:01:46286.31
0017800:01:46160.751
0017900:01:46192.366666666666671
0018000:01:46148.358333333333351
0018100:01:461636.60000000000011
0018100:01:4683.225000000000011
0018100:01:46264.04166666666671
0018200:01:46123.208333333333331
0018300:01:46197.333333333333341
0018400:01:46165.583333333333341
0018500:01:46214.1251
0018600:01:4697.51
0018700:01:4632.51
0018800:01:46107.866666666666671
0018900:01:46209.383333333333331
0018900:01:46120.399999999999991
0019000:01:46385.9251
0019000:01:46123.266666666666671
0019100:01:46244.250000000000031
0019100:01:46212.658333333333331
0019200:01:46236.266666666666651
0019200:01:46196.825000000000021
0019300:01:46133.308333333333341
0019400:01:4679.308333333333341
0019400:01:46160.1251
0019500:01:4668.508333333333331
0019600:01:46157.258333333333351
0019700:01:4677.850000000000011
0019700:01:4622.7751
0019800:01:46107.750000000000011
0019900:01:46110.783333333333331
00110000:01:46905.52500000000011
00110100:01:46192.6751
00110200:01:46149.016666666666681
00110300:01:4695.908333333333351
00110400:01:46184.308333333333341
00110400:01:46921.78333333333341
00110400:01:46118.2751
00110400:01:46162.083333333333341
00110400:01:4681.691666666666681
00110400:01:46248.8251
00110400:01:4645.366666666666671
00110500:01:46136.233333333333321
00110600:01:46173.683333333333341
00110600:01:46309.551
00110700:01:4651.451
00110900:01:46256.033333333333361
00111000:01:4625.8833333333333331
00111000:01:4646.558333333333331
00111100:01:46-54.2083333333333366
00111200:01:46275.36666666666671
00111300:01:46449.741666666666731
00111400:01:46109.408333333333331
00111500:01:46354.608333333333351
00111500:01:46133.751
00111600:01:46105.066666666666661
00111600:01:46106.91
00111700:01:4680.71
00111700:01:46100.041666666666671
00111800:01:46719.00833333333331
00111800:01:46156.6751
00111900:01:46149.683333333333341
00112000:01:46400.75833333333341
00112000:01:46251.741666666666651
00112000:01:46121.475000000000011
00112000:01:4674.733333333333351
00112000:01:4683.058333333333341
00112000:01:46199.533333333333331
00112000:01:46109.141666666666671
00112100:01:46121.574999999999991
00112200:01:46119.191666666666681
00112300:01:46130.2751
00112400:01:4625.0416666666666681
00112500:01:46116.866666666666671
00112500:01:46185.1251
00112600:01:46108.858333333333331
00112700:01:46342.466666666666641
00112700:01:46171.541666666666661
00112800:01:46173.1751
00112900:01:46309.50833333333341
00113000:01:46145.91
00113100:01:46713.89166666666671
00113200:01:46104.6751
00113300:01:46776.43333333333341
00113400:01:46790.10833333333331
00113400:01:4626.8251
00113400:01:46159.551
00113500:01:46122.158333333333351
00113500:01:46167.541666666666691
00113500:01:4679.666666666666671
00113600:01:4655.750000000000011
00113700:01:46107.658333333333331
00113800:01:46105.651
00113900:01:46147.716666666666671
00114000:01:46116.008333333333341
00114100:01:46300.951
00114200:01:462505.9916666666671
00114200:01:46209.216666666666671
00114300:01:46369.76666666666671
00114400:01:4666.083333333333331
00114500:01:461491.25833333333341
00114600:01:46241.558333333333341
00114700:01:46293.900000000000031
00114800:01:4699.951
00114900:01:46720.38333333333341
00115000:01:46146.11
00115100:01:46728.79166666666661
00115100:01:46102.925000000000011
00115200:01:46147.7751
00115300:01:4696.1751
00115400:01:46167.791666666666661
00115500:01:46215.250000000000031
00115600:01:4630.7249999999999981
00115600:01:4689.983333333333331
00115700:01:46212.151
00115800:01:46142.833333333333341
00115800:01:461471.66666666666651
00115900:01:46391.11666666666671
00116000:01:4659.816666666666671
00116100:01:46139.9251
00116200:01:46304.441666666666661
00116200:01:4687.7251
00116300:01:46192.808333333333341
00116400:01:46103.008333333333341
00116500:01:46211.151
00116600:01:46128.866666666666671
00116700:01:46177.958333333333341
00116800:01:46344.16666666666671
00116900:01:4686.966666666666671
00117000:01:46148.041666666666691
00117100:01:46111.741666666666671
00117200:01:4683.751
00117300:01:461547.93333333333341
00117300:01:46164.433333333333341
00117300:01:46213.391666666666681
00117300:01:4684.475000000000011
00117400:01:46106.791666666666671
00117500:01:46366.650000000000031
00117600:01:46115.125000000000011
00117700:01:46158.833333333333341
00117800:01:46123.158333333333331
00117900:01:46343.51666666666671
00118000:01:46434.66666666666671
00118100:01:4697.51
00118100:01:46137.4751
00118200:01:46239.76666666666671
00118300:01:46283.84166666666671
00118400:01:46207.7751
00118500:01:46118.483333333333351
00118600:01:46646.01666666666681
00118700:01:46133.1751
00118800:01:46123.925000000000011
00118800:01:46302.533333333333361
00118900:01:46422.333333333333371
00118900:01:46157.058333333333341
00119000:01:46187.6751
00119100:01:4647.5250000000000061
00119200:01:46144.600000000000021
00119300:01:46112.0251
00119400:01:46244.2251
00119500:01:46941
00119600:01:46347.11
00119700:01:46258.34166666666671
00119700:01:46200.116666666666671
00119800:01:46932.06666666666671
00140100:01:46171.61
00140100:01:46179.251
00140200:01:46148.166666666666691
00140300:01:46125.141666666666671
00140400:01:46243.433333333333341
00140400:01:46350.575000000000051
00140500:01:46165.683333333333341
00140500:01:46267.61
00140600:01:4689.975000000000011
00140600:01:46128.84166666666671
00140700:01:4645.21
00140700:01:46101.041666666666671
00140700:01:462109.48333333333361
00140700:01:4698.800000000000011
00140800:01:46111.11
00140800:01:46144.216666666666671
00140800:01:46198.658333333333331
00140800:01:461131.45833333333351
00140800:01:46340.733333333333351
00140800:01:46550.28333333333341
00140800:01:46539.43333333333341
00140800:01:46122.150000000000021
00140800:01:461032.35833333333331
00140800:01:461199.55000000000021
00140800:01:46206.058333333333341
00140800:01:4696.833333333333341
00140800:01:46698.92500000000011
00140800:01:4669.758333333333331
00140800:01:46111.475000000000011
00140800:01:46161.541666666666661
00140800:01:461331.17500000000021
00140800:01:46113.551
00140800:01:46442.49166666666671
00140800:01:46179.058333333333341
00140800:01:46164.450000000000021
00140800:01:4698.808333333333341
00140800:01:46286.951
00140800:01:46214.858333333333321
00140800:01:46281.99166666666671
00140800:01:46822.56666666666671
00140800:01:46495.766666666666651
00140800:01:4689.2251
00140800:01:46178.983333333333351
00140800:01:46424.03333333333331
00140800:01:46107.2251
00140800:01:46270.11
00140800:01:46210.116666666666671
00140800:01:46151.058333333333341
00140800:01:464491
00140800:01:46310.74166666666671
00140800:01:4664.983333333333331
00140800:01:46294.483333333333351
00140800:01:4692.91
00140800:01:46164.851
00140800:01:4645.966666666666671
00140800:01:46211.633333333333351
00140800:01:46296.86666666666671
00140800:01:46364.56666666666671
00140800:01:46342.816666666666661
00140800:01:46548.351
00140800:01:46158.466666666666671
00140800:01:46203.451
00140800:01:46374.308333333333341
00140800:01:46344.933333333333341
00140800:01:4675.158333333333331
00140800:01:46226.083333333333341
00140800:01:46360.316666666666661
00140800:01:46118.141666666666681
00140800:01:46242.7751
00140800:01:46851.59166666666671
00140800:01:46163.350000000000021
00140800:01:4687.766666666666671
00140800:01:46105.333333333333341
00140800:01:46116.61
00140800:01:46154.566666666666661
00140900:01:46116.708333333333341
00140900:01:46139.366666666666671
00140900:01:4670.675000000000011
00140900:01:46246.483333333333321
00140900:01:46124.149999999999991
00140900:01:46209.166666666666691
00140900:01:46318.46666666666671
00140900:01:46143.375000000000031
00140900:01:46358.716666666666641
00140900:01:46116.591666666666671
00140900:01:46249.358333333333351
00140900:01:4652.2333333333333341
00140900:01:46120.316666666666661
00140900:01:46304.08333333333331
00140900:01:46158.583333333333341
00140900:01:46461.3751
00140900:01:46152.816666666666661
00140900:01:46123.333333333333341
00140900:01:46141.1251
00140900:01:46140.158333333333331
00140900:01:46173.1251
00140900:01:46247.308333333333341
00140900:01:46387.86666666666671
00140900:01:46134.766666666666681
00140900:01:46140.858333333333351
00140900:01:46390.63333333333331
00140900:01:46130.09166666666671
00140900:01:46136.3751
00140900:01:46205.808333333333341
00140900:01:46239.31666666666671
00140900:01:4690.416666666666671
00140900:01:4679.6751
00140900:01:463127.83333333333351
00140900:01:46214.208333333333341
00140900:01:4653.4166666666666641
00140900:01:46447.91666666666671
00140900:01:4627.7000000000000031
00140900:01:46598.73333333333331
00140900:01:46576.30833333333341
00140900:01:4654.5749999999999961
00140900:01:46112.41
00140900:01:46242.716666666666671
00140900:01:46935.05833333333331
00140900:01:46103.6751
00140900:01:46181.433333333333341
00140900:01:46265.71666666666671
00140900:01:4655.51
00140900:01:4632.091666666666671
00140900:01:46550.0751
00140900:01:4696.458333333333341
00140900:01:46115.733333333333331
00140900:01:461286.41
00140900:01:46170.191666666666661
00140900:01:46155.916666666666661
00140900:01:4650.591666666666671
00140900:01:46133.933333333333341
00140900:01:461065.78333333333351
00140900:01:46127.775000000000021
00140900:01:46227.21
00140900:01:4658.283333333333331
00140900:01:4687.316666666666681
00140900:01:46461.04166666666671
00140900:01:46663.03333333333331
00140900:01:4697.116666666666671
00140900:01:46171.851
00141000:01:46207.750000000000031
00141000:01:46149.733333333333351
00141000:01:46185.591666666666671
00141000:01:46239.475000000000021
00141000:01:46166.41
00141000:01:461019.06666666666681
00141000:01:46118.7751
00141000:01:46723.91666666666671
00141000:01:46109.841666666666671
00141000:01:4693.141666666666671
00141000:01:46176.96666666666671
00141000:01:461672.81666666666681
00141000:01:46256.558333333333341
00141000:01:46234.76666666666671
00141000:01:461431.951
00141000:01:4672.483333333333331
00141000:01:46391.58333333333331
00141000:01:46397.99166666666671
00141000:01:46103.616666666666671
00141000:01:462472.95833333333351
00141000:01:4689.608333333333331
00141000:01:461481.53333333333331
00141000:01:46378.333333333333371
00141000:01:462102.8751
00141000:01:46697.09166666666671
00141000:01:46537.58333333333341
00141000:01:46222.291666666666691
00141000:01:46248.84166666666671
00141000:01:46299.71
00141000:01:46132.841666666666671
00141000:01:4673.558333333333341
00141000:01:46136.458333333333341
00141000:01:46318.051
00141000:01:46145.016666666666681
00141000:01:46120.083333333333331
00141000:01:46869.33333333333341
00141000:01:461150.2751
00141000:01:46101.408333333333331
00141000:01:46235.008333333333331
00141000:01:46118.333333333333341
00141000:01:46300.1751
00141000:01:46111.251
00141000:01:4683.566666666666681
00141000:01:4697.8751
00141000:01:46130.733333333333351
00141000:01:46117.091666666666671
00141000:01:46165.441666666666661
00141000:01:46116.033333333333351
00141000:01:46603.00833333333331
00141000:01:46101.266666666666671
00141000:01:46102.808333333333341
00141000:01:46198.6251
00141000:01:46385.3751
00141000:01:46264.683333333333341
00141000:01:4650.791666666666671
00141000:01:46125.949999999999991
00141000:01:46118.866666666666661
00141000:01:4678.6251
00141000:01:46166.608333333333351
00141000:01:46105.5251
00141000:01:46224.200000000000021
00141000:01:46195.100000000000021
00141000:01:46171.051
00141000:01:46427.89166666666671
00141000:01:46117.408333333333331
00141000:01:46302.351
00141000:01:46887.15833333333331
00141000:01:46174.066666666666661
00141000:01:46155.733333333333351
00141000:01:46182.416666666666691
00141000:01:461733.85833333333361
00141000:01:46328.45833333333331
00141000:01:46199.608333333333351
00141000:01:46117.583333333333331
00141100:01:46382.900000000000031
00141100:01:46130.333333333333341
00141100:01:46166.141666666666681
00141100:01:4669.716666666666671
00141100:01:46150.751
00141100:01:46220.058333333333341
00141100:01:46534.38333333333331
00141100:01:4673.466666666666671
00141100:01:46141.583333333333341
00141100:01:46153.116666666666671
00141100:01:46120.258333333333341
00141100:01:46101.733333333333331
00141100:01:46145.575000000000021
00141100:01:46520.38333333333341
00141100:01:46811
00141100:01:4697.341666666666671
00141100:01:46216.691666666666661
00141100:01:46233.566666666666661
00141100:01:46331.61
00141100:01:46341.058333333333341
00141100:01:46248.133333333333331
00141100:01:46119.866666666666671
00141100:01:46130.233333333333351
00141100:01:46301.551
00141100:01:46310.18333333333341
00141100:01:46138.433333333333341
00141100:01:46269.81
00141100:01:4676.558333333333341
00141100:01:4698.316666666666681